صفحه 1238 از 1371 نخستنخست ... 2387381138118812281229123012311232123312341235123612371238123912401241124212431244124512461247124812881338 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 12,371 تا 12,380 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط Ali7788 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز،

اگر علاقه مند هستین اطلاعات شما را قبل از تشکیل کمیته داشته باشه، براش فایل هاتون را ایمیل کنید. اگر وقت/قصد داشته باشه نظری بده قبل از تشکیل کمیته، اینجوری اطلاعات را خواهد داشت. حالا اگر خوشش بیاد شاید از فاند هم حرفی بزنه.
    موفق باشید
    ممنون بابت نظرتون. با توجه به جوابی که داده به نظرتون اصلا منطقی هست که قبل اپلای بفرستم؟ چون من از ایمیلش اینجور برداشت کردم که میگه اپلیکیشنت رو کامل کن تا مدارکت به دستم برسه و الان نظری نمیدم.

نقل قول نوشته اصلی توسط sanguinee نمایش پست ها
    ممنون بابت نظرتون. با توجه به جوابی که داده به نظرتون اصلا منطقی هست که قبل اپلای بفرستم؟ چون من از ایمیلش اینجور برداشت کردم که میگه اپلیکیشنت رو کامل کن تا مدارکت به دستم برسه و الان نظری نمیدم.
    دوست عزیز

اگر شما جز sop چیز دیگه ای نفرستادید، cv و اطلاعات دیگه ای را هم می تونید بفرستید. اپلای هم بکنید اگر مایلید بدون در نظر گرفتن این استاد کلا اپلای کنید.
    فرستادنشون ضرری نداره، هرچند ممکن هست باز هم بگه باید اول کمیته پذیرش بررسی کنه. به هرحال میخواهید ببینید این استاد چقدر ساپورت خواهد کرد و دادن sop برای نظر گرفتن کافی نیست
    موفق باشید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Ali7788 نمایش پست ها
    دوست عزیز

اگر شما جز sop چیز دیگه ای نفرستادید، cv و اطلاعات دیگه ای را هم می تونید بفرستید. اپلای هم بکنید اگر مایلید بدون در نظر گرفتن این استاد کلا اپلای کنید.
    فرستادنشون ضرری نداره، هرچند ممکن هست باز هم بگه باید اول کمیته پذیرش بررسی کنه. به هرحال میخواهید ببینید این استاد چقدر ساپورت خواهد کرد و دادن sop برای نظر گرفتن کافی نیست
    موفق باشید
    راستش من cv رو قبلا براش فرستاده بودم ، تو این ایمیل آخر هم sop رو نفرستادم، فقط گفتم نظرشو راجع به کارهای آینده بگه، که اینطوری جواب داده بود. یعنی شما میفرمایید ازم sop خواسته؟

نقل قول نوشته اصلی توسط sanguinee نمایش پست ها
    راستش من cv رو قبلا براش فرستاده بودم ، تو این ایمیل آخر هم sop رو نفرستادم، فقط گفتم نظرشو راجع به کارهای آینده بگه، که اینطوری جواب داده بود. یعنی شما میفرمایید ازم sop خواسته؟
    پس فرستادید فایل های مورد نیاز برای بررسی را. نه از شما که نخواسته sop بفرستید. شما مراحل اپلای رو شروع کنید و وقتی sop آماده شد براش بفرستید. شاید نظری داد و کمک کرد.

سلام دوستان
    با مشاهده جواب هایی که به ایمیل اکثر دوستان داده شده و همین طور جواب هایی که خود من از اکثر اساتید (آمریکایی) دریافت کردم قالب اصلی جواب هاشون اینه که میگن اپلای کن بعد که اکسپت شدی بیا درباره کار کردن با هم و دادن فاند با هم صحبت کنیم. در واقع میگن اول باید از سد admission committee رد بشی.
    حالا من اواسط اکتبر برای یه استاد تو یه دانشگاه متوسط (رو به پایین) ایمیل زدم و برای کار کردن با اون در ترم Fall 2017 ابراز تمایل کردم ولی اون گفت سریع اپلای کن برای ترم Spring 2017. من با این استاد نزدیک 30 تا ایمیل رد و بدل کردم. جواب ایمیل اولش این بود:

I am interested to have you as my PhD student. But, you should apply fast to be here by Spring Semester. I can get you on a research funding that I have for next semester on xxxx

به هر صورت من بعد از کلی تلاش تونستم مدارکم رو بعد از 1 ماه برسونم دست دانشگاه. ولی grad school گفت دیره و اگه قبول بشی برای I-20 دیره. اون استادم نتونست متقاعدشون کنه. بعد از ناامید شدن استاد این ایمیل رو داد.
    I am changing my plan of the project to be able to support you for the next fall.
    در مورد رزومه م اینو بگم که من 4 تا مقاله (2 تا ژورنال و 2 تا کنفرانس که آمریکا برگزار شدن) دارم ولی معدل های لیسانس و فوقم خیلی کم هستن (معدل لیسانسم 15.26 و فوق از این پایین تر). من احتمال میدم این استاد اصلا معدل های من رو ندیده و فرض رو بر این گذاشته که بالا هستن. به همین خاطر می ترسم که پرونده م بره تو کمیته رد بشه. هر چند که کلا 7 تا استاد بیشتر نداره دپارتمان مورد نظرم!
    یه نکته هم در مورد دپارتمان مورد نظری که من اپلای کردم اینه که اصلا SOP رو به عنوان یکی از مدارک اپلیکیشن نیاز نداره و شاید مفهومش میتونه این باشه که تماس قبل از اپلای با اساتید الزامیه.

با توجه به توضیحات بالا سوالم اینه که آیا استادی میتونه قبل از اپلای به طور قطع به کسی بگه که تو رو میخوام و میتونم ساپورتت کنم یا در آخر نظر admission committee مهمه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط farhoodinho نمایش پست ها
    سلام دوستان
    با مشاهده جواب هایی که به ایمیل اکثر دوستان داده شده و همین طور جواب هایی که خود من از اکثر اساتید (آمریکایی) دریافت کردم قالب اصلی جواب هاشون اینه که میگن اپلای کن بعد که اکسپت شدی بیا درباره کار کردن با هم و دادن فاند با هم صحبت کنیم. در واقع میگن اول باید از سد admission committee رد بشی.
    حالا من اواسط اکتبر برای یه استاد تو یه دانشگاه متوسط (رو به پایین) ایمیل زدم و برای کار کردن با اون در ترم Fall 2017 ابراز تمایل کردم ولی اون گفت سریع اپلای کن برای ترم Spring 2017. من با این استاد نزدیک 30 تا ایمیل رد و بدل کردم. جواب ایمیل اولش این بود:

I am interested to have you as my PhD student. But, you should apply fast to be here by Spring Semester. I can get you on a research funding that I have for next semester on xxxx

به هر صورت من بعد از کلی تلاش تونستم مدارکم رو بعد از 1 ماه برسونم دست دانشگاه. ولی grad school گفت دیره و اگه قبول بشی برای I-20 دیره. اون استادم نتونست متقاعدشون کنه. بعد از ناامید شدن استاد این ایمیل رو داد.
    I am changing my plan of the project to be able to support you for the next fall.
    در مورد رزومه م اینو بگم که من 4 تا مقاله (2 تا ژورنال و 2 تا کنفرانس که آمریکا برگزار شدن) دارم ولی معدل های لیسانس و فوقم خیلی کم هستن (معدل لیسانسم 15.26 و فوق از این پایین تر). من احتمال میدم این استاد اصلا معدل های من رو ندیده و فرض رو بر این گذاشته که بالا هستن. به همین خاطر می ترسم که پرونده م بره تو کمیته رد بشه. هر چند که کلا 7 تا استاد بیشتر نداره دپارتمان مورد نظرم!
    یه نکته هم در مورد دپارتمان مورد نظری که من اپلای کردم اینه که اصلا SOP رو به عنوان یکی از مدارک اپلیکیشن نیاز نداره و شاید مفهومش میتونه این باشه که تماس قبل از اپلای با اساتید الزامیه.

با توجه به توضیحات بالا سوالم اینه که آیا استادی میتونه قبل از اپلای به طور قطع به کسی بگه که تو رو میخوام و میتونم ساپورتت کنم یا در آخر نظر admission committee مهمه؟
    سلام دوست عزیز،

با توجه به اون چه خود شما گفتید نظر کمیته شرط هست. اما وقتی استادی شما رو ساپورت کنه شانس بسیار بالایی دارید. همچنین معدل در این شرایط تعیین کننده نیست و نگران نباشید. با توجه به آنچه شما گفتید این استاد مصمم هست و حتی حاضر شده شما رو برای ترم پاییز بعد، با وجود نیاز به تغییر در برنامه هاش، ساپورت کنه. شما با هماهنگی با همین استاد کارهای لازم را انجام بدید و نگران نباشید.

Member
    رشته و دانشگاه
    electrical engineering

Hi xxxx,

thank you for your interest. Your background is very relevant to what my group does; you are exactly the type of person we would like to attract. I am assuming you are interested for joining one of our graduate programs. As you may know we offer degrees in both ECE but also in Systems engineering.

We also have a thriving research center in .. with 39 affiliated faculty members that pursue interdisciplinary research in a variety of application areas.

Feel free to take a look at the web sites I cited for more information on the center and the programs. My own web site has information on my research interests and work.

In terms of applying to the graduate program, sending your application early (before the end of the calendar year) would be a good idea as I expect several key fellowships to be decided in early January.

سلام من این جواب رو گرفتم ولی زبانم وسط jan آماده میشه من به نظرتون چی جواب بدم ؟

Member
    رشته و دانشگاه
    electrical engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط WhiteDream نمایش پست ها
    Hi xxxx,

thank you for your interest. Your background is very relevant to what my group does; you are exactly the type of person we would like to attract. I am assuming you are interested for joining one of our graduate programs. As you may know we offer degrees in both ECE but also in Systems engineering.

We also have a thriving research center in .. with 39 affiliated faculty members that pursue interdisciplinary research in a variety of application areas.

Feel free to take a look at the web sites I cited for more information on the center and the programs. My own web site has information on my research interests and work.

In terms of applying to the graduate program, sending your application early (before the end of the calendar year) would be a good idea as I expect several key fellowships to be decided in early January.

سلام من این جواب رو گرفتم ولی زبانم وسط jan آماده میشه من به نظرتون چی جواب بدم ؟
    ممکنه کسی نظرشو بگه ؟
    آیا میشه رو حرفشون حساب کرد و اینکه مدرک زبان رو 3 هفته باتاخیر داد ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط WhiteDream نمایش پست ها
    ممکنه کسی نظرشو بگه ؟
    آیا میشه رو حرفشون حساب کرد و اینکه مدرک زبان رو 3 هفته باتاخیر داد ؟
    والا سخته راجع به اینجور جواب ها که مثبت هستند و تا حدی هم تمپلت به نظر میان قضاوت کرد. به هر حال کلیت قضیه مثبته و می‌شه رو اپلای حساب کرد و اگه این مکاتبه ادامه پیدا کنه، در جواب‌های بعدی موضع استاد مشخص تر می‌شه.

زبان رو بعضا با موافقت استاد و دپارتمان شده که دیرتر بفرستن بچه‌ها. به نظرم رک و راست مسئله‌ی زبان رو به استاد بگو و ازش بپرس که این ماجرا تاثیر منفی در روند پذیرش می‌ذاره یا نه؟

Member
    رشته و دانشگاه
    electrical engineering

As you no doubt know, admission to the PhD program is highly competitive. I am interested
    in graduate students with solid analytical skills and a commitment to PhD-level research.
    Based on the information you have provided, I would encourage you to submit an application
    to the Division of Systems Engineering. Feel free to mention my name in your application,
    which will ensure that it reaches me promptly so that I may personally review it.

Regarding financial support, all students admitted to the Division of Systems Engineering PhD program are offered Fellowships (as opposed to only Assistantships). All my past PhD students have been supported throughout their work with me and I take great pride in making sure that they all pursue successful professional careers in academia or industry.

به نظرتون این تمپلت هست ؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)