صفحه 1239 از 1371 نخستنخست ... 2397391139118912291230123112321233123412351236123712381239124012411242124312441245124612471248124912891339 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 12,381 تا 12,390 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

ApplyAbroad Guardian
    Sina0077 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Structural Engineering

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط WhiteDream نمایش پست ها
    As you no doubt know, admission to the PhD program is highly competitive. I am interested
    in graduate students with solid analytical skills and a commitment to PhD-level research.
    Based on the information you have provided, I would encourage you to submit an application
    to the Division of Systems Engineering. Feel free to mention my name in your application,
    which will ensure that it reaches me promptly so that I may personally review it.

Regarding financial support, all students admitted to the Division of Systems Engineering PhD program are offered Fellowships (as opposed to only Assistantships). All my past PhD students have been supported throughout their work with me and I take great pride in making sure that they all pursue successful professional careers in academia or industry.

به نظرتون این تمپلت هست ؟
    نه...
    ولی تمپلت هم باشه تمپلت خوبیه!!!
    جزو گزینه هاتون باشه ولی 5 درصد روش حساب کنید...

.When will and belief combine so ardently, then not even the heavens will deny you
    .A.H

Member
    رشته و دانشگاه
    electrical engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط Cotton_Fields نمایش پست ها
    والا سخته راجع به اینجور جواب ها که مثبت هستند و تا حدی هم تمپلت به نظر میان قضاوت کرد. به هر حال کلیت قضیه مثبته و می‌شه رو اپلای حساب کرد و اگه این مکاتبه ادامه پیدا کنه، در جواب‌های بعدی موضع استاد مشخص تر می‌شه.

زبان رو بعضا با موافقت استاد و دپارتمان شده که دیرتر بفرستن بچه‌ها. به نظرم رک و راست مسئله‌ی زبان رو به استاد بگو و ازش بپرس که این ماجرا تاثیر منفی در روند پذیرش می‌ذاره یا نه؟
    ببخشید من به اون استاد گفتم موضوع زبان رو اون تو یه خط جواب داد که
    i believe you can apply and send your score later
    حالا به نظرتون من چی بگم بهش ؟ اصلا حرفی از sop بزنم یا اسکایپ؟
    ویرایش توسط WhiteDream : November 27th, 2016 در ساعت 11:20 PM

Member
    رشته و دانشگاه
    electrical engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط Sina0077 نمایش پست ها
    نه...
    ولی تمپلت هم باشه تمپلت خوبیه!!!
    جزو گزینه هاتون باشه ولی 5 درصد روش حساب کنید...
    میشه نظرتون رو در مورد این هم بگید این 2 تا از یه دانشکده مشترک بودن ممنون

http://www.applyabroad.org/forum/sho...=1#post2372067

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    PSYc-NSR University of Columbia

میشه نظرتون رو در مورد این هم بگید این 2 تا از یه دانشکده مشترک بودن ممنون

http://www.applyabroad.org/forum/sho...=1#post2372067
    سلام. این ایمیل خیلی به تمپلت شبیه، شما بهتره یک ایمیل در Reply همین ایمیل بزنید و ازشون در خصوص فاند و اینا سوال کنید. ببینید چه جوابی میدن. من خیلی خیلی خیلی از این ایمیلا دیدم که تم هستند و فقط طرف ی کپی کرده. در خصوص شرایط خودتون و خصوصا فاند باهاشون صحبت کنید،جوابیه بعدی رو هم اینجا بفرستید تا ببینیم چی گفتن
    از پاسخ به سوالات عمومی در بخش پیغام خصوصی معدوزم

Member
    رشته و دانشگاه
    electrical engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط ahsan-khodami نمایش پست ها
    سلام. این ایمیل خیلی به تمپلت شبیه، شما بهتره یک ایمیل در Reply همین ایمیل بزنید و ازشون در خصوص فاند و اینا سوال کنید. ببینید چه جوابی میدن. من خیلی خیلی خیلی از این ایمیلا دیدم که تم هستند و فقط طرف ی کپی کرده. در خصوص شرایط خودتون و خصوصا فاند باهاشون صحبت کنید،جوابیه بعدی رو هم اینجا بفرستید تا ببینیم چی گفتن

ببخشید من cv براشون فرستاده بودم
    الان این میل خوب هست در جواب؟ چون من یک بار در مورد زبان پرسیدم. بی مقدمه چی بگم ؟

I had attached my Resume and publications in the previous mail I’d like to inquire whether you are currently accepting graduate students or do I have any chance to get
    fellowships
    ?

Senior Member
    رشته و دانشگاه

ببخشید من cv براشون فرستاده بودم
    الان این میل خوب هست در جواب؟ چون من یک بار در مورد زبان پرسیدم. بی مقدمه چی بگم ؟

I had attached my Resume and publications in the previous mail I’d like to inquire whether you are currently accepting graduate students or do I have any chance to get
    fellowships
    ?
    اولا ازشون تشکر کنید که وقت گذاشتن!! و جواب دادن، دوما بگید که از بایت تشویق و محتوی گرم ایمیل ازشون ممنونید و سوما بگید که با توجه به اینکه در پی این هستید که بتونید فاند بگیرید،ایا ایشون به دانشجوهای کنونی فاند میدن و (یا پرسید که شانس دریافت فاند دارید یا نه).
    این ایمیل خیلی هول هولکیه! انگار جا موندید!! نگید که رزمتون رو اتچ کردید! بهش برمیخوره! موارد فوق رو بفرستید ببینید چی میگه

Member
    رشته و دانشگاه
    electrical engineering

اولا ازشون تشکر کنید که وقت گذاشتن!! و جواب دادن، دوما بگید که از بایت تشویق و محتوی گرم ایمیل ازشون ممنونید و سوما بگید که با توجه به اینکه در پی این هستید که بتونید فاند بگیرید،ایا ایشون به دانشجوهای کنونی فاند میدن و (یا پرسید که شانس دریافت فاند دارید یا نه).
    این ایمیل خیلی هول هولکیه! انگار جا موندید!! نگید که رزمتون رو اتچ کردید! بهش برمیخوره! موارد فوق رو بفرستید ببینید چی میگه

ممنون حتما همینجا جوابشون میگم
    من از یک استاد دیگه تو همونجا این رو هم دریافت کردم
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...=1#post2372431

نظرتون در مورد این چیه ؟

Member
    رشته و دانشگاه
    electrical engineering

من جواب ها رو به این صورت دریافت کردم استاد بهم 2 تا yes گفت
    به نظرتون نظرش مثبته دیگه؟
    I’d like to inquire whether all students admitted to the ...... Engineering Ph.D. program are offered Fellowships.
    Yes
    And are you currently accepting graduate students for Fall 2017? do I have any chance to get fellowships under your supervision?

Yes

ویرایش توسط WhiteDream : November 28th, 2016 در ساعت 05:39 AM

Senior Member
    رشته و دانشگاه

من جواب ها رو به این صورت دریافت کردم استاد بهم 2 تا yes گفت
    به نظرتون نظرش مثبته دیگه؟
    I’d like to inquire whether all students admitted to the ...... Engineering Ph.D. program are offered Fellowships.
    Yes
    And are you currently accepting graduate students for Fall 2017? do I have any chance to get fellowships under your supervision?

Yes

خوب با این اوصاف که جوابش مثبته و خوبه. با این اوصاف که مشاهده میشه ایشون تمایل دارن.

Junior Member

سلام

من تو بین 50-60 تا ایمیلی که زدم از 7-8 تاشون جواب گرفتم.

1) یکی از استادهای دانشگاه رنک یک رشته ما فیلد کاریش دقیقا فیلد کاری من و مقاله هام هست. بهم گفت اپلای کن اسم منم تو sop بیار. ما 7 پوزیشن phd داریم. گفتم نمره gre ام خوب نشده و تا قبلا از ددلاین نمی تونم دوباره امتحان بدم گفت درسته gre مهم ولی چیزهای دیگه هم مهمه گفت نمره هات رو دقیق بفرست تا آنستلی راهنمایی ت کنم، منم فرستادم ولی دیگه جواب نداد! چیکار کنم؟

2) استاد دانشگاه رنک 6 هم گفت رزومه ت جبران gre رو میکنه اپلای کن اسم منم بیار، راست میگن اینا؟

من نمره gre الان نزدیک 300 هست، تافلم هم لب مرزه ولی دو تا مقاله با if یکی 2.8 و یکی دیگه 4 دارم، هنوزم مقاله سامبیت شده دارم که ممکنه جوابش تا اخر دسامبر بیاد، سابقه داوری ژورنال ها و سابقه تدریس و ... هم دارم. رو حرفاشون حساب کنم؟ این 100 دلار اپلیکشن فی هام حروم نشه الکی؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)