صفحه 1244 از 1371 نخستنخست ... 2447441144119412341235123612371238123912401241124212431244124512461247124812491250125112521253125412941344 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 12,431 تا 12,440 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

متاسفانه اون دانشگاه Utah هستش استادشم چینی و خیلی نزدیک کارش... رتبه خوبه هم نداره مونده بودم اپلای کنم یا نه ...
    پس الان به اون استادایی که جواب دادن یبار دیگه ایمیل بزنم و بگم من مشکل مالی دارم اگه پذیرش میگیرم یا احتمالش بالاست بهم بگین اپلای کنم وگرنه نه راحت باشین و رک بگین تا الکی پول حروم نکنم اینا ؟
    راستی تو این هفته هم میتونم واسه دانشگاه های جدید ایمیل بزنم ( استادای جدید توی اون دانشگاه ها ) که معمولا ژانویه هستش ددلاینشون ؟
    و اگه یه استادی مثلا جواب داده باشه میشه به استاد دیگه تو همون دپارتمان ایمیل زد و هر دوتا سه تای اینا رو به عنوان suggested supervisor معرفی کرد تا اگه این یکی نشد اون یکی بره اپلیکیشن ما رو نیگاه کنه ؟
    و اینکه من به یه استادیی گفتم اسمتو بنویسم تو sop گفته اره البته حتما میتونی بنویسی ولی کار سوپروایزری حساسه و بهتره اپشن هاتو باز بذاری اگه اومدی اینجا و ... حالا این میخواد منو تو اب نمک نگه داره ؟!؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Ali7788 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز،

به نظر من ایمیل دوم از باقی بهتر هست. اما به طور کلی لحن همه ایمیل ها مشابه هست. اگر دغدغه اقتصادی مانع این هست که انتخاب مناسبی داشته باشید، می تونید بر اساس پارامتر هایی که دارید انتخاب ها را محدود کنید. مثلا فارغ از شانس پذیرش آیا دانشگاه هایی هستند که خودتون خیلی تمایل داشته باشید؟
    نکته دیگه اینکه می تونید از استاد هایی که صحبتی در مورد شانس پذیرش نکردن ایمیل بزنید و بپرسید. شاید حتی فکر بدی نباشه از دغدغه اقتصادی صحبت کنید.

اما به طور کلی در نهایت شما باید بین همه گزینه ها تعدادی را انتخاب کنید و احتمالا تعدادی رجکت خواهید شد و تضمینی نیست که هر جا اپلای کنید بگیرید و بالاخره مقداری پول هزینه رجکت ها خواهد شد.
    موفق باشید

I've read your proposal and it is very interesting. The problem is that all the research groups at our faculty are going to be regrouped and rearranged by the administration so at this point nobody knows it we're going to have this group in any form or not. I'll know more at the end of January when the new formations will be clear. At the same time, since you need to find a professor to promote your application and I am not a professor, I'd also suggest that you look at universities and departments with architecture or sustainability programs. In the Netherlands, Delft and Maastricht might be options or visual culture departments in the UK, such as Goldsmiths

سلام دوستان، من بعد از چند بار میل زدن به یکی از اساتید هلند و درخواست ایشون مبنی بر نوشتن پروپوزال این جواب رو ازشون گرفتم، الان دقیقا متوجه منظورشون نشدم، بنظرتون با توجه به جوابی که دادن باید کلا قید این دانشگاهو بزنم یا باید استاد راهنمایی رو از یه دانشگاه دیگه پیدا کنم برای تحصیل توی این دانشگاه؟آیا اصلا امکانش وجود داره که استاد راهنما از دانشگاه دیگه ای باشه و محل تحصیل جای دیگه؟
    پیشاپیش ممنونم

ApplyAbroad Guardian
    imanprs آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط fateme1899 نمایش پست ها
    I've read your proposal and it is very interesting. The problem is that all the research groups at our faculty are going to be regrouped and rearranged by the administration so at this point nobody knows it we're going to have this group in any form or not. I'll know more at the end of January when the new formations will be clear. At the same time, since you need to find a professor to promote your application and I am not a professor, I'd also suggest that you look at universities and departments with architecture or sustainability programs. In the Netherlands, Delft and Maastricht might be options or visual culture departments in the UK, such as Goldsmiths

سلام دوستان، من بعد از چند بار میل زدن به یکی از اساتید هلند و درخواست ایشون مبنی بر نوشتن پروپوزال این جواب رو ازشون گرفتم، الان دقیقا متوجه منظورشون نشدم، بنظرتون با توجه به جوابی که دادن باید کلا قید این دانشگاهو بزنم یا باید استاد راهنمایی رو از یه دانشگاه دیگه پیدا کنم برای تحصیل توی این دانشگاه؟آیا اصلا امکانش وجود داره که استاد راهنما از دانشگاه دیگه ای باشه و محل تحصیل جای دیگه؟
    پیشاپیش ممنونم
    قسمت آخر مجزا از قسمت قبله. پیشنهاد کردن که دانشگاه‌ها و دپارتمان‌های دیگه، از جمله مواردی که نام بردن، رو هم مد نظر داشته باشید.
    در مورد این دانشگاه، فکر می‌کنم که بهتره تا آخر ژانویه صبر کنید و اون زمان مجدد بپرسید که آیا ترکیب جدید گروه‌های تحقیقاتی مشخص شده یا نه، و اگر شده با توجه به اون امکان پیوستن شما وجود داره؟
    نکته‌ی اصلی اینه که گفتن «I'm not a professor». استاد نیستن ظاهراً؟ در این صورت باید در مورد این که با چه استادی می‌تونید کار کنید در این دانشگاه هم سؤال و بررسی انجام بدید.
    فرآیند گرفتن وقت سفارت آمریکا (۲۰۱۶)

از این که با احترام گذاشتن به خودتون و دیگران،
    سؤالات پاسخ‌ داده شده و قابل طرح در انجمن رو به طور شخصی نمی‌پرسید ممنونم.

نقل قول نوشته اصلی توسط imanprs نمایش پست ها
    قسمت آخر مجزا از قسمت قبله. پیشنهاد کردن که دانشگاه‌ها و دپارتمان‌های دیگه، از جمله مواردی که نام بردن، رو هم مد نظر داشته باشید.
    در مورد این دانشگاه، فکر می‌کنم که بهتره تا آخر ژانویه صبر کنید و اون زمان مجدد بپرسید که آیا ترکیب جدید گروه‌های تحقیقاتی مشخص شده یا نه، و اگر شده با توجه به اون امکان پیوستن شما وجود داره؟
    نکته‌ی اصلی اینه که گفتن «I'm not a professor». استاد نیستن ظاهراً؟ در این صورت باید در مورد این که با چه استادی می‌تونید کار کنید در این دانشگاه هم سؤال و بررسی انجام بدید.
    خیلی ممنون از پاسختون...
    بله ایشون دانشجو نمیتونن بگیرن و فول پروفسور نیستن، ولی گفته بودن که گروهشون دانشجو میگیره و اول پروپوزال رو بنویسم تا ایشون هم با گروهشون مطرح کنن،من همزمان با فرستادن پروپوزال در مورد استاد هم ازشون سوال کردم که آیا از گروه خودشون پیشنهادی دارن یا نه، و در جواب این ایمیل رو دریافت کردم،و برای همین این سوال پیش اومد که آیا امکان داره استاد از دانشگاه دیگه ای باشه و محل تحصیل دانشگاه دیگه؟

Junior Member

با سلام
    می خواستم نظر دوستان رو در مورد متن این ایمیل بدونم. آیا استاد تمایلی به پذیرش من داره؟ و با توجه به اینکه استاد گفته تا دو سال اینده میخواد دانشجو بگیره و من هم زودتر میخوام فاند بگیرم، به نظرتون روی ایمیلی که داده حساب باز کنم یا نه؟ و سوال اخر اینکه من هنوز امتحان GRE ندادم اگر برای استاد توضیح بدم که قصد دارم این امتحان رو تا چند ماه آینده بدم چه تاثیری توی پذیرشم داره؟
    با تشکر
    Thank you for your email.
    The way the program works here is that you do not apply to a particular lab, but you must apply directly to the Program . If you are invited to interview, ask them put me on your list for the day. I do expect to take students in the next couple of years

Junior Member

سلام دوستان،
    من دانشگاه University of Virginia اپلای کردم، دیروز graduate coordinator بهم ایمیل زد که مقیاس معدلتون تو ایران از چنده؟ منم جواب دادم تو کارنامه زده و از 20ئه. ایشون هم تشکر کردن.
    امروز دوباره بهم میل زدن که خب معدلت از 20ئه ولی تو مقیاس 1.0-4.0 این مقیاستون تو ایران چجوریه؟؟؟!!!!!!
    حالا من براش مقیاس WES بفرستم؟؟؟!!!! مگه خودشون نباید حساب کنن؟؟!!!!

ایمیلشون:
    After reviewing, I still need to know the scoring that this institution uses. If your GPA for the Islamic Republic of Iran is a 20, what is that equitant to for a US GPA scoring of 1.0-4.0?

با تشکر فراوان

نقل قول نوشته اصلی توسط HRYUKI نمایش پست ها
    با سلام
    می خواستم نظر دوستان رو در مورد متن این ایمیل بدونم. آیا استاد تمایلی به پذیرش من داره؟ و با توجه به اینکه استاد گفته تا دو سال اینده میخواد دانشجو بگیره و من هم زودتر میخوام فاند بگیرم، به نظرتون روی ایمیلی که داده حساب باز کنم یا نه؟ و سوال اخر اینکه من هنوز امتحان GRE ندادم اگر برای استاد توضیح بدم که قصد دارم این امتحان رو تا چند ماه آینده بدم چه تاثیری توی پذیرشم داره؟
    با تشکر
    Thank you for your email.
    The way the program works here is that you do not apply to a particular lab, but you must apply directly to the Program . If you are invited to interview, ask them put me on your list for the day. I do expect to take students in the next couple of years
    سلام دوست عزیز،

سیستم پذیرش از طریق استاد نیست بلکه باید به پروگرام اپلای کنید و اول باید از کمیته پذیرش جواب مثبت بگیرید. گفته اگر دعوت به مصاحبه شد یا، اون‌وقت اسم استاد را بگذارید توی لیست. در ضمن گفته در یکی دو سال آینده دانشجو میگیره.
    کلا خیلی ایمیل ساپورتیو و تشویق آمیزی نزده و حتی تشویق نکرده اپلای کنید و یا اینکه شانس پذیرش دارید. به نظر من روی این استاد حساب نکنید.
    موفق باشید

ApplyAbroad Hero iman7 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical & Aerospace Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط eldared نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    من دانشگاه University of Virginia اپلای کردم، دیروز graduate coordinator بهم ایمیل زد که مقیاس معدلتون تو ایران از چنده؟ منم جواب دادم تو کارنامه زده و از 20ئه. ایشون هم تشکر کردن.
    امروز دوباره بهم میل زدن که خب معدلت از 20ئه ولی تو مقیاس 1.0-4.0 این مقیاستون تو ایران چجوریه؟؟؟!!!!!!

ایمیلشون:
    After reviewing, I still need to know the scoring that this institution uses. If your GPA for the Islamic Republic of Iran is a 20, what is that equitant to for a US GPA scoring of 1.0-4.0?

با تشکر فراوان

لینک foreigncredit یا خود صفحه WES رو بفرستید براشون.
    «اگر می‌اندیشید که با کشتن من می‌توانید کسی را از نکوهش زندگی زیان‌آورتان بازدارید، سخت در اشتباهید. آسان‌ترین و شریف‌ترین راه، از پای درآوردن دیگران نیست؛ بلکه بهتر ساختن خویشتن است.»
    مرگ سقراط

نقل قول نوشته اصلی توسط eldared نمایش پست ها
    سلام دوستان،

ایمیلشون:

با تشکر فراوان
    خودتون حساب کنین با WES بشون اعلام کنین

Junior Member

سلام دوستان دیگه ای هستند که بخوان نظر بدن !؟ خیلی واجبه ممنون میشم البته در مورد اپلای کنم یا نکنم هم یه توضیح بفرمایین.

نقل قول نوشته اصلی توسط Milad_MTM نمایش پست ها
    سلام دوستان، این چند نمونه از ایمیل های دریافتیه منه میخوایتم نظرتون رو بدونم چون نمیخوام در این مرحله که باید پول بریزیم! انتخاب الکی و اشتباهی بکنم ... البته هیچ کدوم جواب درست حسابی ندادند ، نمیدونم بیخیال اپلای اینا شم یا امیدی هست ... ممنون میشم اگه کامل راهنمایی کنید.
    1)
    I encourage you to apply to X, your background looks strong and there are several faculty here who would be interested in working with you. In XX
    we always have openings every year for new students (note
    that the openings are also for signal processing, not just communications). At this point it is impossible to say how many openings there will be and who we will make offers to, but your background is good and is consistent with those who have received offers in the past.

We hope you will strongly consider X for your graduate work

---------------------------
    2)
    Dear Milad,

Thank you for your interest of the research topics in my group. I do see a very good match between your (very strong) background and our research topics. At this point, I would like to suggest to apply the PhD/MS program in the ECE department at the XXX. I will review your application material formally after the initial screening process. Please let me know when you complete your application.

Thanks!!

--------------------------------------------------
    3)

Hello,

Please apply and put down my name as suggested supervisor.

----------------------------------------------------------------------------
    4)

Thanks for your interest in pursuing the MASc degree at XXX under my supervision. I will review your application file after all the documents (including transcript, TOEFL score, and reference letters) have been received by the department. Applicants who are accepted in my research group will have full financial support in terms of a research assistantship.

Regards,

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    5)

Dear Milad,

Thank you for your interest in applying for graduate
    studies under my supervision.

I am looking for excellent candidates for next year.
    One of my research projects regards XXX

Please submit a full application (see the link
    and I will thoroughly examine it.

--------------------------------------------------------------------------
    6)

Dear applicant :

Please submit your application to our graduate school. You may indicate me as a potential supervisor. Once your application is completed and you are assigned a student number, let me know and I'll review it.

%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%% %%%%%%%%

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)