صفحه 1245 از 1371 نخستنخست ... 2457451145119512351236123712381239124012411242124312441245124612471248124912501251125212531254125512951345 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 12,441 تا 12,450 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

Member DrABP آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD Student & Reseach Assistant @ Utah State University - Structural Engineering

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

سلام. من به یه استاد سرشناس در دانشگاه با رنک حدود 30 ایمیل زدم. ایشون در طی سه روز، 6 بار باز کردن ایمیل من رو و مشخص بود رزومه رو هم خوندن. بعد ظاهرا ایمیل من رو فوروارد کرده بودن واسه منشیشون. منشی هم این ایمیل رو فرستاد:
    Dear Ali,

Thank you for your interest in graduate studies in the Civil and Environmental Engineering Department (CEE) at FOLAN. Your email to Prof. BEHMAN was forwarded to me for reply.

Our department policy is to only review completed applications. We do not evaluate chances of admission over e-mail correspondence. We also do not share statistics on our graduate students and admission process. Faculty members usually do not reply to individual e-mail messages regarding the chances of admission

خب متن ایمیلش مشخصه که میگه ما قبل از اپلای رسمی جواب نمیدیم و این حرفا.

سوال من اینه که، به نظرتون این استاد ایمیل همه رو اینطوری فوروارد میکنه به منشیش، یا شاید از رزومه من خوشش اومده؟ استاد بسیار معتبری هست ولی من نمیدونم بر اساس این ایمیل اپلای کنم یا خیر. نمیدونم چیز خاصی میشه برداشت کرد از این ایمیل؟

و در ضمن رزومه من از نظر معدل شاید در حد این دانشگاه نباشه، ولی نمرات زبان خوبی دارم.

ممنون.
    We March to Victory. Or We March to Defeat. But We Go Forward; Only Forward
    ---King Stannis Baratheon---

ApplyAbroad Guardian
    Sina0077 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Structural Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط DrABP نمایش پست ها
    سلام. من به یه استاد سرشناس در دانشگاه با رنک حدود 30 ایمیل زدم. ایشون در طی سه روز، 6 بار باز کردن ایمیل من رو و مشخص بود رزومه رو هم خوندن. بعد ظاهرا ایمیل من رو فوروارد کرده بودن واسه منشیشون. منشی هم این ایمیل رو فرستاد:
    Dear Ali,

Thank you for your interest in graduate studies in the Civil and Environmental Engineering Department (CEE) at FOLAN. Your email to Prof. BEHMAN was forwarded to me for reply.

Our department policy is to only review completed applications. We do not evaluate chances of admission over e-mail correspondence. We also do not share statistics on our graduate students and admission process. Faculty members usually do not reply to individual e-mail messages regarding the chances of admission

سوال من اینه که، به نظرتون این استاد ایمیل همه رو اینطوری فوروارد میکنه به منشیش، یا شاید از رزومه من خوشش اومده؟ استاد بسیار معتبری هست ولی من نمیدونم بر اساس این ایمیل اپلای کنم یا خیر. نمیدونم چیز خاصی میشه برداشت کرد از این ایمیل؟

و در ضمن رزومه من از نظر معدل شاید در حد این دانشگاه نباشه، ولی نمرات زبان خوبی دارم.

ممنون.
    این جواب باید آخرین گزینه اپلایتون باشه اگه بخواید بر حسب ایمیل اپلای کنید.
    با جواب های خیلی بهتر از این هم ممکنه فاندی بهتون تعلق نگیره... و اگه جواب قوی از استادی تو یک دانشگاه نداشته باشید ممکنه پذیرش بگیرید ولی فاند بسیار سخته. حتی TA هم به استاد ربط داره...
    چون عمران - سازه هستین یک توصیه دوستانه!
    فاند تو رشته ما بسیار کم و سخته. زیاد به فکر رنک نباشید.

.When will and belief combine so ardently, then not even the heavens will deny you
    .A.H

نقل قول نوشته اصلی توسط DrABP نمایش پست ها
    Dear Ali,

ممنون.
    همونطور که دوست عزیزمون فرمودن به اینجور ایمیل ها توجه ای نکنید. این قبیل جوابها رو استادا واسه اینکه دانشجو رو از سر خودشون رفع کنن فوروارد میکنن به مسئول تحصیلات تکمیلی یا Graduate Coordinator. مطمئن باشید اگه استادی علاقمند با کار کردن با شما باشه در ایمیل اول نمیگه شما اول باید حتما اپلای کنی حالا ببینیم چی میشه. اینجور استادا شکمشون سیره! اگه بخوادتون مشخصا با شما با جزییات مکاتبه میکنه. اینجور جوابها رو واسه آخرین گزینتون بزارین.
    در تایید حرف دوستمون، فاند در زمینه عمران سازه کم هست. به چند دلیل، چون خیلی از اساتید فاندهاشون یا با صنایع یا تاسیسات نظامی سر و کار داره که خب شامل حال ما نمیشه و از اون سمت اپلیکنتهای قوی زیاد شده. در بند رنک هم نباشید و فقط به دنبال پوزیشن باشید. هیچوقت هم با خواهش تمنا با استاد صحبت نکنید (طرز تفکر اشتباهی که همه ما داریم!). اگه رزومتون خوبه پس حق خودتون بدونید که استاد باید به شما فاند بده چون اونها هم از قبل شما دارن به منفعت میرسند. در جواب این استاد صراحتا ایمیل بزنید و یه تشکر خشک و خالی کنید و بگید که فلانی به شما جواب داده حالا شما مشخصا میخواین جویا بشین که آیا شما پوزیشنی دارید یا خیر. خیلی هم رک و خلاصه، که احتمالا این استاد به شما جوابی نخواهد داد و اگر هم بده مجددا ارجاع میده به مسئول تحصیلات تکمیلی یا میگه باید پکیجتون بررسی بشه تا تصمیم گرفته بشه. استاد بخواد شما رو بگیره حتی نظر کمیته رو هم میتونه عوض کنه حتی اگه اون دانشگاه کمیته محور باشه.
    بنده 4 ماه با استادی در ارتباط بودم که تو این مدت ایشون به شدت پیگیر بورس بنده بود که میگفت توی دسامبر فاند پروپوزالاش مشخص میشه که بگه بهم در ماه چقدر بهم فاند میده و همیشه باهم در ارتباط بودیم، حتی زمینه کاری رو هم مشخص کرده بودیم. حتی بخاطر ایشون چندتا آفر خیلی خوب واسه بهار رو از دست دادم که میگفت من میگیرمت نمیخواد اونجا بری. منم متاسفانه Turn down کردمشون. حالا بعد 4 ماه یه ایمیل 2 خطی خشک و خالی زده که نمیتونم ساپورتت کنم، بهتره با استادای دیگه صحبت کنی! منم موندم که چرا کلی از زمان و انرژیم رو واسه هیچ و پوچ از دست دادم. اینم بگم که ایشون نه چینی بود نه هندی! استاد تمام آمریکایی بود!
    توصیه ای برادرانه هم از بنده داشته باشید، هیچوقت تا نامه ی پذیرش همراه با فاند نیومد دم خونتون به هیچ استاد یا دانشگاهی دل نبندید. تا میتونید گزینه های مناسب پیدا کنید و در نهایت تصمیم بگیرید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Amirkabir university of technology

با سلام خدمت دوستان
    من از یک استاد در دانشگاه وسترن تقریبا جواب قطعی گرفتم, ولی بعد از حدود یکماه استاد دیگری از دانشگاهی در بوستون این پیام رو فرستاده:

I may accept a new student in Fall 2017. However, the applicants first need to apply to the PhD program. Please apply to Bioengineering or Electrical Engineering. Once accepted, I will review the applicants.
    به نظرتون ارزش اپلای کردن داره
    ممنون میشم اگه زودتر جواب بدین تا در صورت لزوم قبل از ددلاین اپلای کنم
    با سپاس

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    PSYc-NSR University of Columbia

نقل قول نوشته اصلی توسط biomann نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان
    من از یک استاد در دانشگاه وسترن تقریبا جواب قطعی گرفتم, ولی بعد از حدود یکماه استاد دیگری از دانشگاهی در بوستون این پیام رو فرستاده:

I may accept a new student in Fall 2017. However, the applicants first need to apply to the PhD program. Please apply to Bioengineering or Electrical Engineering. Once accepted, I will review the applicants.
    به نظرتون ارزش اپلای کردن داره
    ممنون میشم اگه زودتر جواب بدین تا در صورت لزوم قبل از ددلاین اپلای کنم
    با سپاس
    این که گفته ممکنه! و بعدشم ازش بپرسید که شانس رو چطور می بینن، فاند میدن و ... اینکه نسیه رو بچسپی کار درستی نیست... این فقط یک ایمیل سادس! من هیچی تو این ایمیل نمیبینم، اگر به سوالات فاند و میزان شانس پاسخ بده و راه رو هموار تر نشون بده ارزش اپلای داره اما اگر فقط همین ی ایمیله که من موافق ول کردن و چسپیدن به نسیه نیستم
    از پاسخ به سوالات عمومی در بخش پیغام خصوصی معدوزم

سلام. من از یکی از اساتید این ایمیل رو دریافت کردم. نظرتون چیه؟

,Dear Mohammad
    In fact your research interests are very close to mine.
    I can accept students for 2017 and I think it would very interesting if we could work together around a common interest.
    We have two PhD programs, that you can find in the following addresses :
    http://www.****.com
    There you can find some useful information about the courses.
    Take a look and feel free to contact me again whenever you want.
    Best regards,

Senior Member kran آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط yankee نمایش پست ها
    سلام. من از یکی از اساتید این ایمیل رو دریافت کردم. نظرتون چیه؟

,Dear Mohammad
    In fact your research interests are very close to mine.
    I can accept students for 2017 and I think it would very interesting if we could work together around a common interest.
    We have two PhD programs, that you can find in the following addresses :
    There you can find some useful information about the courses.
    Take a look and feel free to contact me again whenever you want.
    Best regards,
    رزومتون در حد تیمش میدونه اما قولی نمیده و داره تشویق به اپلای میکند. دلیل اینکه نمیتونه بگه که 100 میگرمت اینه که شاید یکی بهتر از شما رو بتونه بگیره. به نظر من اینجور ایمیلها رو باید برای رفع کوتی بزاری. اگر جایی نتونستی جواب 100% بگیری، حتما باید روی 50 50 حساب باز کنی.

موفق باشید.
    A person who never made a mistake never tried anything new

Albert Einstein

Junior Member m0naa آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    French Translation

سلام دوستان.
    من برای یه دانشگاه آمریکایی میخوام اپلای کنم منتها من آیلتس دارم و این دانشگاه تافل میخواد. استاد گفت به صورت کاندیشنال میتونیم بگیریمت تا تافل بدی. تافل 75 هم میخوان. پذیرش کاندیشنال چجوری میشه؟ یعنی چقدر وقت میدن تا امتحان تافل رو بدم؟ از یه طرف این استاد خیلی تشویق به اپلای کرد و از یه طرف هم این مشکل تافل هست.

Senior Member kran آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط m0naa نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    من برای یه دانشگاه آمریکایی میخوام اپلای کنم منتها من آیلتس دارم و این دانشگاه تافل میخواد. استاد گفت به صورت کاندیشنال میتونیم بگیریمت تا تافل بدی. تافل 75 هم میخوان. پذیرش کاندیشنال چجوری میشه؟ یعنی چقدر وقت میدن تا امتحان تافل رو بدم؟ از یه طرف این استاد خیلی تشویق به اپلای کرد و از یه طرف هم این مشکل تافل هست.
    معمولا این زمان برای هر دانشگاه متفاوته. اما حداقل یک ماهی رو وقت میدند. شمایی که تجربه ایلتس دارید گرفتن 75 نمیاونه سخت باشد. به نظرم اگر با فرمت اشنا بشین و چندتایی TPO ها رو بزنید حتما همچین نمره ای رو در مدت یکماه خاهید گرفت.

موفق باشید.
    A person who never made a mistake never tried anything new

Albert Einstein

Junior Member

با سلام خدمت دوستان

من امروز ایمیل زیر واسم فروارد شده میخواستم بدونم دلیلش چی میتونه باشه؟

Meghan:
    I am retiring December 29th. These inquiries should now be sent to Greta ..... It is important to update your records because I will be traveling and may have limited access to internet.
    Regards,

forwarded massage:
    Good Afternoon Dr.,

An interim report was due to .... Grape and Wine Industry Council on August 1, 2016 for “Developing Methods for Use of Own-rooted Vitis vinifera vines in .....n vineyards”. They are withholding payment until they receive this report, please see attached email. Do you happen to know the status of when they can expect to be in receipt of it? Also, the final report will be due February 15, 2017 just as a reminder. Please let me know if you have any questions. Thank you so much.

greta کوردینتور دپارتمن هستن که من مدتی قبل بابت ارسال دیرتر مدارکم چند باری مکاتبه داشتم دلیل اینکه این پیامی که واسش فوروارد شذه واسه من فوروارد کردن چیه؟

مرسی

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)