صفحه 1246 از 1371 نخستنخست ... 2467461146119612361237123812391240124112421243124412451246124712481249125012511252125312541255125612961346 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 12,451 تا 12,460 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط sh1988 نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان

من امروز ایمیل زیر واسم فروارد شده میخواستم بدونم دلیلش چی میتونه باشه؟

Meghan:
    I am retiring December 29th. These inquiries should now be sent to Greta ..... It is important to update your records because I will be traveling and may have limited access to internet.
    Regards,

forwarded massage:
    Good Afternoon Dr.,

An interim report was due to .... Grape and Wine Industry Council on August 1, 2016 for “Developing Methods for Use of Own-rooted Vitis vinifera vines in .....n vineyards”. They are withholding payment until they receive this report, please see attached email. Do you happen to know the status of when they can expect to be in receipt of it? Also, the final report will be due February 15, 2017 just as a reminder. Please let me know if you have any questions. Thank you so much.

greta کوردینتور دپارتمن هستن که من مدتی قبل بابت ارسال دیرتر مدارکم چند باری مکاتبه داشتم دلیل اینکه این پیامی که واسش فوروارد شذه واسه من فوروارد کردن چیه؟

مرسی

اگر شما Meghan نیستید این ایمیل اشتباهی برای شما فوروارد شده. میتونید این ایمیل رو برای Greta فوروارد کنید و ازش سوال کنید آیا اشتباهی شده.

Junior Member

خیلی ممنونم بابت راهنماییتون
    در حقیقت مقصد نهایی پیام گریتا بوده یعنی

دکتر ... برای مگان پیام فوروارد کردن و در قسمت cc هم ادرس گریتا نوشته شده بود که گویا برای اطلاع رسانی گریتا در مورد این پیام بوده. و گریتا هم این پیام ها واسه من فوروارد کردند. (عجب پیام مرموزی شد

منم اول حدس میزدم شاید پیام به اشتباه ارسال شده اما با کمی ذقت متوجه شدم شاید منظور گریتا از فوروارد کردن این ایمیل اگاه کردن من در مورد این پروژه در شرف وقوع هست. وگرنه گریتا ادرس ایمیل منو تو ادرس بوک خودش نداره (چون تا بحال ایشون برای من پیام نفرستادن تا ادرس ایمیل من براشون سیو بشه)
    اما اگه قصد گریتا خیر بوده من چطور میتونم ازش استفاده کنم؟ کلا من چطور میتونم از این فرصت یعنی یه پروژه اینطوری استفاده کنم؟
    مرسی

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط sh1988 نمایش پست ها
    خیلی ممنونم بابت راهنماییتون
    در حقیقت مقصد نهایی پیام گریتا بوده یعنی

دکتر ... برای مگان پیام فوروارد کردن و در قسمت cc هم ادرس گریتا نوشته شده بود که گویا برای اطلاع رسانی گریتا در مورد این پیام بوده. و گریتا هم این پیام ها واسه من فوروارد کردند. (عجب پیام مرموزی شد

منم اول حدس میزدم شاید پیام به اشتباه ارسال شده اما با کمی ذقت متوجه شدم شاید منظور گریتا از فوروارد کردن این ایمیل اگاه کردن من در مورد این پروژه در شرف وقوع هست. وگرنه گریتا ادرس ایمیل منو تو ادرس بوک خودش نداره (چون تا بحال ایشون برای من پیام نفرستادن تا ادرس ایمیل من براشون سیو بشه)
    اما اگه قصد گریتا خیر بوده من چطور میتونم ازش استفاده کنم؟ کلا من چطور میتونم از این فرصت یعنی یه پروژه اینطوری استفاده کنم؟
    مرسی
    خیلی ساده و مختصر از خود گرتا سوال کنید این ایمیل چرا برای شما فوروارد شده و آیا شما کار خاصی باید انجام بدهید یا نه. گمان نمیکنم این پروژه به کار شما ارتباطی داشته باشه و اصلا معمول نیست که graduate coordinator چنین ایمیلهایی رو به اپلیکنت ها بفرسته.

Junior Member

مگان مسیول و ادمینستور قرارداد و گرنت این دانشگاه هستن و گریتا graduate coordinator دپارتمانت مورد نظری که من قصد اپلای دارم. چیزی که من دستگیرم شده بحث یه پرژه با ساپورت از طرف صنعت شراب سازی ( یکی از علاقه مندی های من برای انجام ریسرچ ) هست. واسه همین واسم جالب بود. به خاطر همین گفتم شاید بتونم از این شرایط و ایمیل بنحوی استفاده کنم.
    باشه ایمیل میزنم و ازشون میپرسم
    مرسی

Junior Member

سلام دوستان، من از یکی از اساتید ایمیلی دریافت کردم به نظرتون ارزش اپلای داره؟با وجود اینکه گفتن اسم خودشون بنویسم...

If you feel that you would be competitive considering the criteria and your record, please formally apply to the program and indicate your interest in working with me on your application. I cannot evaluate whether you will be accepted or receive funding prior to the University’s official receipt of all application materials. When all your application materials have been officially submitted (including recommendation letters), please let me know to which program you applied so that I can initiate the process of review for placement and funding.

نقل قول نوشته اصلی توسط lvlr نمایش پست ها
    سلام دوستان، من از یکی از اساتید ایمیلی دریافت کردم به نظرتون ارزش اپلای داره؟با وجود اینکه گفتن اسم خودشون بنویسم...

If you feel that you would be competitive considering the criteria and your record, please formally apply to the program and indicate your interest in working with me on your application. I cannot evaluate whether you will be accepted or receive funding prior to the University’s official receipt of all application materials. When all your application materials have been officially submitted (including recommendation letters), please let me know to which program you applied so that I can initiate the process of review for placement and funding.
    این به نظر رسما تمپلته.
    طرف گفته اگه به نظرت در سطح دانشگاه هستی، اپلای کن که اینو می‌تونه به همه بگه.

Junior Member

سلام دوستان. من مدتی با یک استاد مکاتبه میکردم. چند وقت پیش در مورد نمراتم ازش سوال پرسیدم و با یک هفته تاخیر این جواب رو به من داده. میخوام بدونم منظورش دقیقا از جمه آخر چیه؟ میدونم که دانشگاه بیشتر استاد محوره و اگه استاد بخواد میتونم پذیرش بگیرم. نمیدونم جمله آخرش منظورش اینه که اگه پذیرفته شدی، یا وقتی پذیرفته شدی؟ میخوام ببینم با شک و تردید میخواد برام فایل بفرسته یا نه؟

Looking at your scores, the only one that seems to be below average for admissions at *** is your Verbal score (a 154.5 is the median score for the School of Computing). Your TOEFL scores appear fine. It seems like your weakest point is verbal skills, but we can work on that together once your hear. It's definitely important in academia to be able to communicate your ideas in conversations and presentations, and we have students give regular presentations in our lab meetings to help you develop those skills.

You can put me down for your SOP. I can send you materials next semester that will help you get started once you're accepted.

Junior Member

سلام دوستان
    یه استادی تو کانادا دو ماه پیش بهم گفته بود که تو ژانویه رزومه و کارنامه براش بفرستم، منم فرستادم و ایشون این جواب رو دادن. به نظرتون میشه روش حساب کرد؟؟(ایشون تو این ایمیل گفتن معدل لیسانست بالا نیست، در حالی که معدلم تقریبا 16ئه و 1 نمره بالاتر از مینیمم اون دانشگاست، میدونم هم که رزومه ام در حد این دانشگاه هست)
    من فکر میکردم استادای دانشگاههای کانادا جواب قطعیو قبل اپلای به آدم میدن، این جوری نیستش؟

با تشکر

I would like to invite you to apply for the new PhD position in my group. Please check the deadline for application as soon as possible, as it won’t be too far from now. You must meet all the requirements set by the department. It seems that your GPA for your undergraduate was not high. The administration will calculate your last 20 courses during your undergraduate using the credit hours as a weight. Please also note that you must pass your MSc thesis by the summer.

Please note that this is not an offer of an admission. It only means I will consider your application seriously if you meet all the conditions for the application, including provide all necessary documents on time as requested by the graduate program.
    ویرایش توسط eldared : January 3rd, 2017 در ساعت 12:23 AM

درود
    استادی از یکی از دانشگاه های فنلاند جواب ایمیل من رو به این شکل داده:
    Dear Mohammad ,

thank you for your interest to our open position.

Unfortunately we have to respect deadline, and we cannot accept applications that have been received after the deadline. However, there is a chance that new open positions will be open in coming months. We hope to get your application if this happens.

Regards,
    منظورش اینه که خودش خبر میده اگه پوزیشن خالی شد یا نه بهتره خودم تشکر کنم و بگم دوباره تماس میگیرم ببینم پوزیشن هست یا نه؟؟
    مرسی
    *** Never Give Up ***

نقل قول نوشته اصلی توسط panizir نمایش پست ها
    سلام دوستان. من مدتی با یک استاد مکاتبه میکردم. چند وقت پیش در مورد نمراتم ازش سوال پرسیدم و با یک هفته تاخیر این جواب رو به من داده. میخوام بدونم منظورش دقیقا از جمه آخر چیه؟ میدونم که دانشگاه بیشتر استاد محوره و اگه استاد بخواد میتونم پذیرش بگیرم. نمیدونم جمله آخرش منظورش اینه که اگه پذیرفته شدی، یا وقتی پذیرفته شدی؟ میخوام ببینم با شک و تردید میخواد برام فایل بفرسته یا نه؟

Looking at your scores, the only one that seems to be below average for admissions at *** is your Verbal score (a 154.5 is the median score for the School of Computing). Your TOEFL scores appear fine. It seems like your weakest point is verbal skills, but we can work on that together once your hear. It's definitely important in academia to be able to communicate your ideas in conversations and presentations, and we have students give regular presentations in our lab meetings to help you develop those skills.

You can put me down for your SOP. I can send you materials next semester that will help you get started once you're accepted.
    ایشون گفته نمره وربال شما از مینیمم دانشکده کامپیوتر پایینتره و به این موضوع اشاره کرده که توانایی وربال شما هم مهمه واسه پرزنتیشن و این مسائل. در جمله آخر گفته شما اسم ایشون رو در SOP بیارین و موقعی که پذیرفته شدین ابزاری که باعث کمک به شما در این زمینه میشه میفرسته. ایشون به شما قولی واسه پذیرش نداده و مانند اکثر اساتید گفته وقتی پذیرفته شدین کمکتون میکنه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)