صفحه 1247 از 1371 نخستنخست ... 2477471147119712371238123912401241124212431244124512461247124812491250125112521253125412551256125712971347 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 12,461 تا 12,470 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط eldared نمایش پست ها
    سلام دوستان
    یه استادی تو کانادا دو ماه پیش بهم گفته بود که تو ژانویه رزومه و کارنامه براش بفرستم، منم فرستادم و ایشون این جواب رو دادن. به نظرتون میشه روش حساب کرد؟؟(ایشون تو این ایمیل گفتن معدل لیسانست بالا نیست، در حالی که معدلم تقریبا 16ئه و 1 نمره بالاتر از مینیمم اون دانشگاست، میدونم هم که رزومه ام در حد این دانشگاه هست)
    من فکر میکردم استادای دانشگاههای کانادا جواب قطعیو قبل اپلای به آدم میدن، این جوری نیستش؟

با تشکر

I would like to invite you to apply for the new PhD position in my group. Please check the deadline for application as soon as possible, as it won’t be too far from now. You must meet all the requirements set by the department. It seems that your GPA for your undergraduate was not high. The administration will calculate your last 20 courses during your undergraduate using the credit hours as a weight. Please also note that you must pass your MSc thesis by the summer.

Please note that this is not an offer of an admission. It only means I will consider your application seriously if you meet all the conditions for the application, including provide all necessary documents on time as requested by the graduate program.
    خب ایشون واضحا ابراز داشته که به شما آفر واسه پذیرش نداده و اگه پکیجتون مینیمم دانشگاه رو ارضا کنه اپلیکیشنتون رو جدی میگیره واسه پذیرش دادن. نظر بنده اینه رو حرف ایشون هیچ حسابی باز نکنید و تنها در صورتی که رزمتون رقابتی واسه این دانشگاه هسا اپلای کنید. از این جوابها به کرار به اپلیکنتها داده میشه. و در مورد تایید اساتید کانادا قبل پذیرش هر دو صورت اتفاق افتاده، هم قول 100% داده گرفته هم گفته اپلای کن تا بررسی بشه مدارک پذیرش داده شده. تصمیم با خودتونه.

نقل قول نوشته اصلی توسط vedadi نمایش پست ها
    درود
    استادی از یکی از دانشگاه های فنلاند جواب ایمیل من رو به این شکل داده:
    Dear Mohammad ,

thank you for your interest to our open position.

Unfortunately we have to respect deadline, and we cannot accept applications that have been received after the deadline. However, there is a chance that new open positions will be open in coming months. We hope to get your application if this happens.

Regards,
    منظورش اینه که خودش خبر میده اگه پوزیشن خالی شد یا نه بهتره خودم تشکر کنم و بگم دوباره تماس میگیرم ببینم پوزیشن هست یا نه؟؟
    مرسی
    شما بهتره تشکر کنید و در آینده خودتون پیگیر باشین که آیا پوزیشنی خالی شده یا خیر. ایشون به شما احتمالا خبر نمیدن. در اینجور موارد بگین که حتما باهاشون ارتباط خواهید داشت.

Junior Member

Thanks very much for your interests in doing your PhD study with me at Brunel University London.

You apparently have excellent academic background and also share research interests with me. As per our policy for studentship, it can only be awarded to British citizen or EU citizen who has lived in the UK for at least 3 years before starting a PhD studentship. It is unlikely a studentship will be awarded to an international student.

I do accept international students and would welcome you to do your PhD study with me. I have some research grants that can be used to support your research expense (but not a studentship to cover your fees and bursary). You will need to find your finance to cover your fees and bursary. However some of our self-financed students do jobs such as teaching assistant, invigilator, student ambassador etc. which are paid hourly based by the University. In addition, I currently have a Horizon2020 RISE project. In the last two years, I sent my PhD student to EU partner companies of the RISE project in which case the student received living allowance including flights and accommodation covered with the amount of up to 2000 euros per month (which covers flights, accommodations and daily allowance for one month). The project will end in Dec 2018. The fees for international PhD student is around 17,200 pounds per year. But you may be able to negotiate a discounted rate with the University. Please note the fee issue you need to contact/negotiate with the university not your potential supervisor. Let me know if you want to proceed.

سلام. دوستان اینو یه استادی از دانشگاه برونل انگلیس در جواب ایمیل من فرستاده. من (اگر درست متوجه منظورش شده باشم) چندتا سوال دارم ممنون میشم کمکم کنین.

خب اولش گفته که استیودنت شیپ (اسکولارشیپ) به غیر اروپایی ها نمیدیم.
    بعدش گفته من واسه PHD می پذیرمت و یه مقدار کمک هزینه تحقیقاتی بهت میدم (ولی اسکولارشیپ نیست که هزینه های تحصیلت رو پوشش بده) و باید یه فکری بکنی واسه هزینه هات. در ادامه گفته بعضی دانشجوهای دکترای اینجا با کارایی مثل تدریس، و مراقب جلسه امتحان!! بودن، از دانشگاه پول می گیرن ساعتی. دقیقا منظورش چیه واسه invigilator ؟ منظورش اینه می تونی مراقب جلسه امتحان شی و درآمد داشته باشی؟!
    بعدشم گفته که من دارم روی پروژه "هورایزن 2020" کار می کنم و دانشجوهامو می فرستم به کمپانی های اروپایی همکار در رابطه با این پروژه و ماهیانه بهشون 2000 یورو میدم (که هزینه های پرواز و اقامت و خرج روزانه شونو واسه یه ماه پوشش میده) و پروژه هم آخر 2018 تموم میشه. حالا من سوالم اینه که یعنی اگه من برم پیشش، باید همش سفر کنم واسه ایشون؟! سفر به کجا دقیقا؟ خود انگلیس؟ یا کشورهای دیگه؟ بعدشم این "هورایزن 2020" که اصلا ربطی به رشته و تز من نداره! (عمران زلزله ام)
    آخرشم گفته که هزینه یه سال واسه دکترا 17200 پونده که قابل تخفیفه اگه با دانشگاه صحبت کنی.

ممنون میشم اگه بگین 2000 یورو کافیه واسه زندگی تو لندن؟ (که البته یه مقدار قابل توجه ش واسه هزینه سفر برای پروژه میره دیگه!). و اینکه با مراقب شدن سر جلسه امتحان و درس دادن و کارهای دیگه میشه هزینه دانشگاه رو پرداخت کرد؟!!
    یه سوال آخرم دارم اینکه ممکنه مدرک زبان نخوان؟ چون من فقط بهش معدل ارشد و مقاله و موضوع پایان نامم رو گفتم و بهش گفتم هنوز تافل ندادم و این گفت می خوامت.

خیلی ممنون

Member DrABP آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD Student & Reseach Assistant @ Utah State University - Structural Engineering

سلام. من دو سه ماه پیش به یه استادی ایمیل زده بودم و نمره جی ار ایم رو خواسته بود. دانشگاه بدون رنک. اینم متنش:

Hello Ali,

I am not sure about funding for the next year. You can email you GRE score once it is ready.

Thanks,

من نمراتم رو فرستادم و در ضمنش گفتم که لطفا اطلاع بدن پوزیشن خالی دارن یا خیر که من بتونم تصمیم بگیرم واسه این دانشگاه اپلای کنم یا نه. ایشون نوشتن که:

Hi Ali,

For highly qualified applicant we consider one year assitantship and it is competitive. Beyond that it is not guaranteed.

من متوجه منظورشون نشدم. اگه میخواستن بگن فاند یک ساله است و بعدش باید تمدید بشه، خب اینکه یه امر بدیهی هست! الان من چیکار کنم؟ اصلا پوزیشن داره ایشون؟ دوباره میل بزنم بپرسم؟
    شایدم محترمانه پیچوندن من رو؟ حقیقتش من نمره جی ار ای در مجموع خوبه (322 با رایتینگ 4.5) ولی کوانتم پایینه (162 با پرسنتایل 82). ممکنه همین تو ذوق استاد خورده باشه؟

منتظر راهنماییتون هستم. ممنون.
    We March to Victory. Or We March to Defeat. But We Go Forward; Only Forward
    ---King Stannis Baratheon---

نقل قول نوشته اصلی توسط DrABP نمایش پست ها
    سلام. من دو سه ماه پیش به یه استادی ایمیل زده بودم و نمره جی ار ایم رو خواسته بود. دانشگاه بدون رنک. اینم متنش:

Hello Ali,

I am not sure about funding for the next year. You can email you GRE score once it is ready.

Thanks,

من نمراتم رو فرستادم و در ضمنش گفتم که لطفا اطلاع بدن پوزیشن خالی دارن یا خیر که من بتونم تصمیم بگیرم واسه این دانشگاه اپلای کنم یا نه. ایشون نوشتن که:

Hi Ali,

For highly qualified applicant we consider one year assitantship and it is competitive. Beyond that it is not guaranteed.

من متوجه منظورشون نشدم. اگه میخواستن بگن فاند یک ساله است و بعدش باید تمدید بشه، خب اینکه یه امر بدیهی هست! الان من چیکار کنم؟ اصلا پوزیشن داره ایشون؟ دوباره میل بزنم بپرسم؟
    شایدم محترمانه پیچوندن من رو؟ حقیقتش من نمره جی ار ای در مجموع خوبه (322 با رایتینگ 4.5) ولی کوانتم پایینه (162 با پرسنتایل 82). ممکنه همین تو ذوق استاد خورده باشه؟

منتظر راهنماییتون هستم. ممنون.
    سلام دوست عزیز,

فکر نمیکنم موضوع پیچوندن اصلا مطرح باشه.
    خود استاد که شرایط مالیش برا سال بعد معلوم نیست. یعنی فعلا فاند نداره برای دانشجو جدید.
    به نظر میاد این کمک هزینه یک ساله مربوط به دانشگاه باشه که گفته گرفتنش سخته و رقابت بالا. چون فاند هم نداره گفته چیزی را به جز این کمک هزینه یک ساله (در صورت پذیرفته شدن), نمیتونه گارانتی کنه.

به نظر من روی این استاد یا هر استاد دیگه ای که پول نداره حساب نکنید اگر دنبال فاند کامل هستید.
    موفق باشید

Member DrABP آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD Student & Reseach Assistant @ Utah State University - Structural Engineering

سلام مجدد. من دو سه ماه پیش این جواب رو دریافت کردم:

Dear Ali
    Thank you for you interest in our program and my research!
    You have a nice resume and your materials background would be a good fit for my current interests. Unfortunately, at this point I don't have funding available to hire an additional student for the fall. While I have some research proposals currently under consideration, the decisions will not be known until early 2017.
    If you are interested in our program, I certainly encourage you to apply. This will allow you to be in the pool of graduate students to be considered for an RA or TA position should funding become available

مسلما جواب معمولی هست و آنچنان دلگرم کننده نیست. منتها به دلیل علاقه به دانشگاه و استاد و شهرش، دل رو زدم به دریا و اپلای کردم. به استاد که ایمیل زدم و اطلاع دادم اپلای کردم، این جواب رو گرفتم:

Dear Ali,

I apologize for my slow response!
    I'm glad you applied if you are interested since that's required in any case if you want to be considered. Personally, I don't have an open position right now but that may change

All the best

ارزیابیتون چیه؟ خودم که خیلی تو ذوقم خورد. هر چند این بنده خدا قولی به من نداده بود که الان زیرش زده باشه، ولی انتظار این طرز جواب دادن رو هم نداشتم. شاید هم انتظار بیخودی داشتم! ممنون میشم نظرتون رو بگین. الان خیلی شیک بنده پیچونده شدم دیگه؟
    البته من جواب این ایمیل رو دادم و نوشتم که منتظر خبرهای خوب میمونم، ولی خب در کل جواب این استاد اونم بعد اپلای اذیتم میکنه. شنیده بودم بعد اپلای یه خورده بیشتر تحویل میگیرن و توجه میکنن!
    ویرایش توسط Sina0077 : January 7th, 2017 در ساعت 10:35 PM دلیل: درخواست کاربر
    We March to Victory. Or We March to Defeat. But We Go Forward; Only Forward
    ---King Stannis Baratheon---

Dear Ali
    You have a nice resume and your materials background would be a good fit for my current interests. Unfortunately, at this point I don't have funding available to hire an additional student for the fall. While I have some research proposals currently under consideration, the decisions will not be known until early 2017.
    If you are interested in our program, I certainly encourage you to apply. This will allow you to be in the pool of graduate students to be considered for an RA or TA position should funding become available

مسلما جواب معمولی هست و آنچنان دلگرم کننده نیست. منتها به دلیل علاقه به دانشگاه و استاد و شهرش، دل رو زدم به دریا و اپلای کردم. به استاد که ایمیل زدم و اطلاع دادم اپلای کردم، این جواب رو گرفتم:

Dear Ali,

I'm glad you applied if you are interested since that's required in any case if you want to be considered. Personally, I don't have an open position right now but that may change

All the best

ارزیابیتون چیه؟ خودم که خیلی تو ذوقم خورد. هر چند این بنده خدا قولی به من نداده بود که الان زیرش زده باشه، ولی انتظار این طرز جواب دادن رو هم نداشتم. شاید هم انتظار بیخودی داشتم! ممنون میشم نظرتون رو بگین. الان خیلی شیک بنده پیچونده شدم دیگه؟
    البته من جواب این ایمیل رو دادم و نوشتم که منتظر خبرهای خوب میمونم، ولی خب در کل جواب این استاد اونم بعد اپلای اذیتم میکنه. شنیده بودم بعد اپلای یه خورده بیشتر تحویل میگیرن و توجه میکنن!
    دوست عزیز متاسفانه همونطور که گفتی - احتمال برداشتن شما نسبت به لحظه ای که جواب اولیه رو بهتون داده کمتر شده (اگه نگیم کامل ازبین رفته).
    ولی بهرحال انسان با امید زنده س و شما نیمه پر لیوان یعنی اون جمله "But that may change" رو در نظر داشته باش.
    قطعا مثل هر اپلیکنت دیگه ای، گزینه های دیگری هم توو دست و بال داری و با این جواب روحیه ت رو نمیبازی. روند اپلای اینجوریه دیگه - کاملا غیر خطی!
    باز شما وضعت خوبه که بعد اپلای حداقل یه جواب بهت داده! من با سه تا استاد هماهنگ بودم که بعد اپلای اصلا جواب ایمیلمو نمیدن داغووونم اصن له له!
    ویرایش توسط Sina0077 : January 7th, 2017 در ساعت 10:36 PM دلیل: درخوایت کاربر (پاک کردن نام خانوادگی)

ApplyAbroad Guru

Dear Ali

Dear Ali,

All the best

ایشون از اول صریحا گفته بود در حال حاضر فاند نداره و جواب دومشون هم متفاوت نیست. انتظار شما از ایشون وارد نبوده. بهر حال با استادهای دیگر هم تماس بگیرید و امیدوار باشید شاید فاند جدیدی برای ایشون جور شد.
    ویرایش توسط Sina0077 : January 7th, 2017 در ساعت 10:37 PM دلیل: درخوایت کاربر (پاک کردن نام خانوادگی)

ApplyAbroad Guardian
    imanprs آواتار ها

Dear Ali,

Dear Ali,

All the best

توی جواب اول هم تقریباً گفته بوده که پوزیشنی نداره. و الان هم احتمالاً یا از پروپوزال‌ها نتیجه‌ی مثبتی نگرفته یا برای پروژه‌ها دانشجوی دیگه‌ای گرفته در این فاصله.
    حالا که اینجا اپلای کردید فکر می‌کنم بهتر باشه با اساتید دیگری هم در این دپارتمان که ممکنه برای شما مناسب باشن تماس بگیرید. اگه خیلی هم نزدیک نباشن به هر حال برای شما هزینه‌ای نداره دیگه. و کوچک‌ترین اثر مثبتی هم اگه بذاره خوبه. حتی اگه خودتون هم زیاد مایل به کار در اون حیطه‌ها باشید باز احتمال به دست آوردن فرصت بهتر از نداشتنشه.
    فرآیند گرفتن وقت سفارت آمریکا (۲۰۱۶)

از این که با احترام گذاشتن به خودتون و دیگران،
    سؤالات پاسخ‌ داده شده و قابل طرح در انجمن رو به طور شخصی نمی‌پرسید ممنونم.

نقل قول نوشته اصلی توسط imanprs نمایش پست ها
    توی جواب اول هم تقریباً گفته بوده که پوزیشنی نداره. و الان هم احتمالاً یا از پروپوزال‌ها نتیجه‌ی مثبتی نگرفته یا برای پروژه‌ها دانشجوی دیگه‌ای گرفته در این فاصله.
    حالا که اینجا اپلای کردید فکر می‌کنم بهتر باشه با اساتید دیگری هم در این دپارتمان که ممکنه برای شما مناسب باشن تماس بگیرید. اگه خیلی هم نزدیک نباشن به هر حال برای شما هزینه‌ای نداره دیگه. و کوچک‌ترین اثر مثبتی هم اگه بذاره خوبه. حتی اگه خودتون هم زیاد مایل به کار در اون حیطه‌ها باشید باز احتمال به دست آوردن فرصت بهتر از نداشتنشه.
    فرض کنیم ایشون اسم استاد رو توی SOP آورده بوده و سابمیت کرده و کلی توی SOP هم ابراز علاقه کرده به اون استاد و زمینه کاریش و آزمایشگاهش و... حالا چطور میتونه به اساتید دیگه ایمیل بزنه بگه من اپلای کرده م و لطفا فایل من رو یه بررسی بکنید اگر پوزیشن خالی دارید؟
    همچنین موردی واسه خود من پیش اومده و لطفا دوستان راهنمایی کنند.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)