صفحه 1248 از 1371 نخستنخست ... 2487481148119812381239124012411242124312441245124612471248124912501251125212531254125512561257125812981348 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 12,471 تا 12,480 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

Member DrABP آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD Student & Reseach Assistant @ Utah State University - Structural Engineering

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

خیلی خیلی ممنونم از دوستانی که راهنمایی کردن. بله دقیقا مشکل همینه که mr-eng گفتن. من اول به یکی دیگه ایمیل زده بودم. اتفاقا این استاد اولی کاملا مرتبط بود با زمینه کاریم. منتها از ایشون جوابی نگرفتم و به این استاد مورد بحث ایمیل زدم. به کار این استاد علاقه مندم چون موضوع روز و جدیدی هست و الا خودم مستقیما تجربه ای نداشتم.

علی کل حال همونطور که دوستمون گفتن من اسم این استاد دوم رو توی sop آوردم و ذکر کردم که بهش علاقه دارم و اونم بنده رو تشویق به اپلای کرده.

حالا نمیدونم درسته به استاد اولی ایمیل بزنم؟ اگر ایمیل نزنم، ممکنه استاد اولی من رو برداره؟ چون به هر حال توی رزومه و sop میبینه اتفاقا کار من خیلی بیشتر به خودش مرتبطه تا استاد دومی. اینم بگم که هر دو استاد زیرمجموعه یک Lab هستن و در ارتباطن با هم. هر چند دیگه من اپلای کردم و مشخصا اسم استاد دوم رو ذکر کردم در sop!

به هر صورت واقعا تجربه تلخی بود به عنوان اولین اپلای ...
    We March to Victory. Or We March to Defeat. But We Go Forward; Only Forward
    ---King Stannis Baratheon---

نقل قول نوشته اصلی توسط DrABP نمایش پست ها
    خیلی خیلی ممنونم از دوستانی که راهنمایی کردن. بله دقیقا مشکل همینه که mr-eng گفتن. من اول به یکی دیگه ایمیل زده بودم. اتفاقا این استاد اولی کاملا مرتبط بود با زمینه کاریم. منتها از ایشون جوابی نگرفتم و به این استاد مورد بحث ایمیل زدم. به کار این استاد علاقه مندم چون موضوع روز و جدیدی هست و الا خودم مستقیما تجربه ای نداشتم.

علی کل حال همونطور که دوستمون گفتن من اسم این استاد دوم رو توی sop آوردم و ذکر کردم که بهش علاقه دارم و اونم بنده رو تشویق به اپلای کرده.

حالا نمیدونم درسته به استاد اولی ایمیل بزنم؟ اگر ایمیل نزنم، ممکنه استاد اولی من رو برداره؟ چون به هر حال توی رزومه و sop میبینه اتفاقا کار من خیلی بیشتر به خودش مرتبطه تا استاد دومی. اینم بگم که هر دو استاد زیرمجموعه یک Lab هستن و در ارتباطن با هم. هر چند دیگه من اپلای کردم و مشخصا اسم استاد دوم رو ذکر کردم در sop!

به هر صورت واقعا تجربه تلخی بود به عنوان اولین اپلای ...
    برا من هم تجربه شد دیگه.
    سعی میکنم در مورد دانشگاههایی که چند استاد مرتبط با زمینه تحقیقاتی من دارن- اسمی از هیچ استادی توی SOP نیارم. مگر اینکه استاد مشوق به اپلای، صراحتا بهم بگه اسمم رو توی Statement بیار.
    چون الان واقعا روم نمیشه به یه استاد دیگه بگم اپلای کرده م برو فایلمو نگاه بنداز.

ApplyAbroad Guardian
    imanprs آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mr_eng نمایش پست ها
    فرض کنیم ایشون اسم استاد رو توی SOP آورده بوده و سابمیت کرده و کلی توی SOP هم ابراز علاقه کرده به اون استاد و زمینه کاریش و آزمایشگاهش و... حالا چطور میتونه به اساتید دیگه ایمیل بزنه بگه من اپلای کرده م و لطفا فایل من رو یه بررسی بکنید اگر پوزیشن خالی دارید؟
    همچنین موردی واسه خود من پیش اومده و لطفا دوستان راهنمایی کنند.
    من باشم صادقانه می‌گم که اون استاد به من جواب امیدوار کننده داده بود ولی الان گویا پوزیشنی ندارن. من اپلای کردم و به زمینه‌ی کاری شما هم علاقه دارم (که قاعدتاً نزدیکه به همون) و خوشحال می‌شم اگه بتونم باهاتون همکاری کنم و ...
    چیز غیر قابل درکی برای یک استاد نیست این موضوع. و به هر حال از هیچی بهتر به نظر می‌رسه این اقدام.
    فرآیند گرفتن وقت سفارت آمریکا (۲۰۱۶)

از این که با احترام گذاشتن به خودتون و دیگران،
    سؤالات پاسخ‌ داده شده و قابل طرح در انجمن رو به طور شخصی نمی‌پرسید ممنونم.

Member
    رشته و دانشگاه
    electrical engineering

من از یک استادی ایمیل دریافت کردم که گفت با من اواخر january تماس بگیر بعد از کمیته پرسیدم گفت ما ددلاین نداریم اگر من اوخر jan با استاد تماس بگیرم چقدر وقت هست که gre و زبان رو بفرستم ؟ به نظرتون این رو از کجا باید بفهمم؟

Junior Member

دوستان گرامی و کار کشته : یه همیاری نیازمندم:
    به استادی دو ماه پیش میل زدم و ایشون خیلی تعریف کرد از رزومم و تشویق به اپلای کرد. بعدش که گفتم نمره زبان من پایینه گفت نمیشه متاسفانه.. منم دوباره امتحان دادم شدم 96 و 2 نمره از مینمم اون دانشگاه پایینتر...بهش دوباره میل زدم گفتم اینطوری شدم.... گفت
    We have strict 100 score minimum requirement to be considered for the program. Do you think you have this? If not your application will not be accepted, unfortunately.
    دوباره بهش جواب دادم که توی دپارتمان نوشته 98، ولی فرق نمیکنه ظاهراً مثل ااینکه من شانسی ندارم..بعد میل پایین رو بهم جواب داده:
    You are absolutely right .They changed regulations 2 years ago without informing our faculty. It used to be 100, now it is 98. Your score is still below it, you can apply and I will evaluate your applications fast, but funding is not guaranteed with such score. Committee will decide on that.
    به نظر شما اپلای می ارزه؟ خودش اصلاً احساس میکنم راغب نیست. و پول نداره علکی داره بازی درمیاره: ولی تو میل اول چند خط از من تعریف کرد...
    چه جوابی بدم بهتره ..

نقل قول نوشته اصلی توسط WhiteDream نمایش پست ها
    من از یک استادی ایمیل دریافت کردم که گفت با من اواخر january تماس بگیر بعد از کمیته پرسیدم گفت ما ددلاین نداریم اگر من اوخر jan با استاد تماس بگیرم چقدر وقت هست که gre و زبان رو بفرستم ؟ به نظرتون این رو از کجا باید بفهمم؟
    شما اول با استاد تماس بگیر ببین نتیجه چی میشه. اصلا تشویق به اپلای میکنه یا نه...
    بعد بفکر ارسال اپلیکیشن و نمرات و... بیافتید. اینکه استاد گفته تماس بگیر صرفا بمعنی ارسال نمرات رسمی نیست.

نقل قول نوشته اصلی توسط maplecedar نمایش پست ها
    به استادی دو ماه پیش میل زدم و ایشون خیلی تعریف کرد از رزومم و تشویق به اپلای کرد. بعدش که گفتم نمره زبان من پایینه گفت نمیشه متاسفانه.. منم دوباره امتحان دادم شدم 96 و 2 نمره از مینمم اون دانشگاه پایینتر...بهش دوباره میل زدم گفتم اینطوری شدم.... گفت
    We have strict 100 score minimum requirement to be considered for the program. Do you think you have this? If not your application will not be accepted, unfortunately.
    دوباره بهش جواب دادم که توی دپارتمان نوشته 98، ولی فرق نمیکنه ظاهراً مثل ااینکه من شانسی ندارم..بعد میل پایین رو بهم جواب داده:
    You are absolutely right .They changed regulations 2 years ago without informing our faculty. It used to be 100, now it is 98. Your score is still below it, you can apply and I will evaluate your applications fast, but funding is not guaranteed with such score. Committee will decide on that.
    به نظر شما اپلای می ارزه؟ خودش اصلاً احساس میکنم راغب نیست. و پول نداره علکی داره بازی درمیاره: ولی تو میل اول چند خط از من تعریف کرد...
    چه جوابی بدم بهتره ..
    دوست عزیز، من جای شما بودم اپلای نمیکردم. پاسخ صریحی داده که در بهترین حالت بهتون پذیرش بدون فاند میده.

ApplyAbroad Guru

چه جوابی بدم بهتره ..
    نمره زبان مورد نیاز دپارتمان رو ندارید و شانس پذیرشتون پایین است. بازی در کار نیست.

Junior Member

سلام دوستان من به استادی ایمیل زدم بعد یک هفته این جواب رو بهم داده به نظر شما فاندی هم درکار هست. به نظرتون اشکالی داره قبل Apply ازش بپرسم فاند هم دارم یا نه و اینکه میزانش چه قدر هست؟؟
    Hi Ali,

Thanks for your interest in studying at Monash. I am interested in your background. Could you lodge your interest through the Monash website so that a formal process will start to assess your eligibility?

Regards

چه جوابی بدم بهتره ..
    به نظر من اپلای نکنید. لحن ایشونم خیلی جالب نیست به نظرم در کل.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)