صفحه 125 از 1371 نخستنخست ... 25751151161171181191201211221231241251261271281291301311321331341351752256251125 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,241 تا 1,250 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

Junior Member

پیش فرض پاسخ : جواب این ایمیل استاد را چه باید داد؟ نظر شما در مورد این ایمیل چیست؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mmkh نمایش پست ها
    اشکال نداره اگه یه استاد جواب نداد دوباره بهش میل بزنیم؟ بدشون نمیاد؟
    نه اشکالی نداره
    فقط قبلش یه نگاهی به ایمیلت بنداز ببین اشکالی نداشته باشه(تایپی یا گرامری)
    بعدش اگه می تونی با ایمیله دانشگاهی میل بزن
    موفق باشی

Senior Member 7para2x آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک(انرژی) - KTH, Sweden

پیش فرض پاسخ : جواب این ایمیل استاد را چه باید داد؟ نظر شما در مورد این ایمیل چیست؟

نقل قول نوشته اصلی توسط 7para2x نمایش پست ها
    سلام دوستان
    یکی از استادها به من جوابی داده که نمی دونم چطور باید جوابش رو بدم .
    من به یکی از فیلدهای کاری اون "علاقه " داشتم و توی ایمیلم گفته بودم که
    دوست دارم روی این موضوع کار کنم ( اما منظورم این نبوده که حتما این موضوع باشه)
    ببخشید اگه طولانی هست ، ولی به دلیل حساسیت موضوع مجبورم کل متن ایمیل رو اینجا بذارم
    لطفا هر کسی میتونه کمک کنه و بگه بهترین جوابی که میتونم بدم چیه؟

Thanks for your E-mail. ‘Interesting!
    Your CV looks very strong for a person as young as you are. In general, we do not usually provide funding for people taking MScs. However, we do provide funding for a limited number of international students of truly outstanding calibre to study for PhDs. I think your CV might put you in that bracket. I would encourage you to think about PhD study directly. If this is not of interest, you need not read on. For interest, I never obtained an MSc myself.

There is a scheme which runs here called “Deans Scholarship” which provides for a stipend plus some money. I have sat on the selection panel for these in the past and I think you would be likely to have a very good chance of success.

Additionally, there are some other funding opportunities around and one of these is the reason that I am bcc-ing this to selected colleagues.

a question. Did you have very specific wishes to work on Integrated Compressed Air Renewable Energy Systems or would you be open to another possibility also ? I

Please advise.

ممنونم از تمام کسانی که وقت گذاشتن و این پست رو خوندن و کمک می کنن .

من حدود 2 هفته پیش این ایمیل رو از یک استادی دریافت کردم و در جواب ایمیلش
    گفتم که من حاضرم روی موضوع های دیگه هم کارکنم . اما اون بعد از 2 هفته هنوز جوابی به من نداده .

می خواستم ببینم به نظرتون دیر نشده ؟
    آیا نیازی هست که من یک دفعه دیگه ایمیل بزنم و پیگیری کنم ؟ اگه پاسخ مثبته محتوای ایمیل جدیدی که باید بفرستم چی باشه ؟

ممنون
    در صورت گرفتن پذیرش لطفاً اطلاعات خودتان را بخش "نتایج پذیرش" وارد کنید
    فرقی نمی كند كه گودال كوچك آبی باشی یا دریای بیكران ، زلال كه باشی ، آسمان در توست

Member vtmesx آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering - Texas A&M University

نقل قول نوشته اصلی توسط 7para2x نمایش پست ها
    من حدود 2 هفته پیش این ایمیل رو از یک استادی دریافت کردم و در جواب ایمیلش
    گفتم که من حاضرم روی موضوع های دیگه هم کارکنم . اما اون بعد از 2 هفته هنوز جوابی به من نداده .

می خواستم ببینم به نظرتون دیر نشده ؟
    آیا نیازی هست که من یک دفعه دیگه ایمیل بزنم و پیگیری کنم ؟ اگه پاسخ مثبته محتوای ایمیل جدیدی که باید بفرستم چی باشه ؟

ممنون
    سلام
    یک میل بزنید و به بهونه ای مثلاً اینکه آیا اسم شما را در application ام می تونم بیارم یا نه؟ ببینید جوابتون را میده یا نه
    البته اگر گفته باشید یا بگویید که برای مستقیماً PhD اپلای می کنید احتمالاً بهتر تحویلتون می گیره

Junior Member

Unhappy پاسخ : جواب این ایمیل استاد را چه باید داد؟ نظر شما در مورد این ایمیل چیست؟

سلام. در جواب این ای میل استاد فقط تشکر کنم که به ای میلم جواب داده؟ چیز دیگه ای که نمی شه گفت ؟!
    Thank you for your letter and your interest. At this time, I am not sure
    whether I will be able to take on another student next year, although my
    estimation would be doubtful because I just had several new students
    begin this fall.

However, there are several other professors who are working in areas of
    interest to you - so I think there could be quite a few options if your
    academic record is considered strong.

Member vtmesx آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط مینا نمایش پست ها
    سلام. در جواب این ای میل استاد فقط تشکر کنم که به ای میلم جواب داده؟ چیز دیگه ای که نمی شه گفت ؟!
    Thank you for your letter and your interest. At this time, I am not sure
    whether I will be able to take on another student next year, although my
    estimation would be doubtful because I just had several new students
    begin this fall.

However, there are several other professors who are working in areas of
    interest to you - so I think there could be quite a few options if your
    academic record is considered strong.
    سلام
    نه- برای تمپلیت دیگه چی میشه جواب میل داد، اونهم وقتی که بگه جا نداره.
    برید سر استادهای دیگه

Junior Member

Question پاسخ : جواب این ایمیل استاد را چه باید داد؟ نظر شما در مورد این ایمیل چیست؟

این ای میل استاد رو هم جواب بدم یا نه. مثلا بهش اطلاع بدم که Apply کردم یا نه؟
    If you are interested in joining my group, please do not hesitate to make an
    application for graduate studies to our department

Member vtmesx آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط مینا نمایش پست ها
    این ای میل استاد رو هم جواب بدم یا نه. مثلا بهش اطلاع بدم که Apply کردم یا نه؟
    If you are interested in joining my group, please do not hesitate to make an
    application for graduate studies to our department
    سلام
    اگه اپلای کردید که دیگه باید نهایت تلاشتون را بکنید. هرچند اینهم تمپلیته ولی حتماً بگید که اپلای کردید و برود application تون را ببیند. چه اینجا و چه هر جای دیگه که اول اپلای کردید این مورد را ذکر کنید تا دیگه اینجور تمپلیتهایی نفرستند

Junior Member

سلام دوستان
    میشه به این ایمیل امیدوار بود. فکر نمی کنم تمپلیت باشه. طرف رئیس بخش و عضو کمیته تحصیلات تکمیلی هست.

Congratulations on your good performance.
    We will be delighted to have you. Please complete your applications, as instructed by my assistant Jessy.
    Jessy:
    Please assist Hamid.

ApplyAbroad Superstar Countdown آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical-Georgia Inst. of Technology

منم فکر نمیکنم تمپلت باشه-

Member ashkan_mc آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    آلمان

ببینم یه سوالی ؟؟؟

این که هی میگید تمپلت هست یا نیست چه تاثیری داره ؟؟؟ منظورم اینکه هیچ کس برای جاهایی که جواب ایمیلش تمپلت باشه apply نمیکنه ؟؟؟ ولی به نظرم تمپلت هم شانسش کم نیست ... خیلی از استاد ها تکلیف grants هاشون بعد از deadline معلوم میشه ...

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)