صفحه 1251 از 1371 نخستنخست ... 2517511151120112411242124312441245124612471248124912501251125212531254125512561257125812591260126113011351 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 12,501 تا 12,510 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

دوستان میدونم جواب خوبی نداده.. جواب این رو چطوری بدم که رد بشم ازش؟..
    Many thanks for your enquiry. Will be able to support yourself during your first year, here? I ask because no funding is available.

During your first year here, you would be eligible to apply for a Graduate Fellowship. Application for a GF are highly competitive and there is no guarantee that you would receive one.

Before I respond to your enquiry, I need the following:

1. statement about your ability to provide your own funding for your graduate studies.

1. copy of your undergraduate transcript showing courses taken and grades earned.

Best,

سلام دوستان، من یه ایمیلی از یه استاد دریافت کردم:
    Please stop by to talk when you arrive to *** campus. Thanks.
    این یغنی این که هر موقع پذیرش گرفتی بیا با هم صحبت کنیم؟ بعد من این ایمیل رو 3 4 روز پیش گرفتم ولی جوابی ندادم، الان بهش بگم که این امکان نیست که راه بیفتم بیام حضوری صحبت کنم، یا زمانی که ایشالا به امید خدا پذیرش اومد بهش بگم ؟

Senior Member MAHAN7 آواتار ها

بچه ها من با دوتا استاد از دوتا دانشگاه در تماس بودم.
    یکی چینی بود از استرالیا، که اولش اکی پیش رفت، ولی یهو دیگه ج نداد تا الان پس از گگذشت 45 روز.
    یکی هم از ایرلند، که من دوماه پیش درخواست فرستادم برای دکتری و ... خلاصه الان ج داده، بفرست پروپوزالتو. به نظرتون ارزش پیگیری دارند؟ یه درصد هم دوس ندارم وقتمو تلف کنم. یه درصدم هم حتی! چون از پیگیری های بی نتیجه خسته شدم.
    Stand on the shoulders of giants
    Life is like riding a bicycle, To keep your balance, you must keep moving
    بسیار سفر باید تا پخته شود خامی
    پستهای قبلیم رو برای درک عمیق از تفاوت امریکا و اروپا بخون

Member
    رشته و دانشگاه
    UCLA: BA, Business Economics | Harvard: JD, Law

نقل قول نوشته اصلی توسط MAHAN7 نمایش پست ها
    یکی چینی بود از استرالیا، که اولش اکی پیش رفت، ولی یهو دیگه ج نداد تا الان پس از گگذشت 45 روز.
    یکی هم از ایرلند، که من دوماه پیش درخواست فرستادم برای دکتری و ... خلاصه الان ج داده، بفرست پروپوزالتو. به نظرتون ارزش پیگیری دارند؟ یه درصد هم دوس ندارم وقتمو تلف کنم. یه درصدم هم حتی! چون از پیگیری های بی نتیجه خسته شدم.
    اگر جواب داد یعنی‌ شانس هست. هر استادی صد‌ها ایمیل اینجوری میگیره، و خیلی‌ استادا اونایی رو که خوششون میاد یکجا ذخیره می‌کنن و هر وقت موقعیت پذیرش داشتن از بین اونا انتخاب می‌کنن (که ممکن حتا چند ماه بد از اینکه ایمیل رو فرستادی باش). البته به این معنی‌ نیست که حتما قبولی اگر جواب بعدی، ولی‌ همینکه الان بهت ایمیل داد یعنی‌ شانسی هست وگرنه وقتشو تلف نمیکرد.

نقل قول نوشته اصلی توسط MAHAN7 نمایش پست ها
    حالا نظر منه ولی من اینو اتلاف وقت نمیدونم چون باید به هر حال تمام آپشن ها رو برید جلو تا یکی درست شه در نهایت. استادها سرشون شلوغه اینقدر ایمیل بزنید و پیگیری کنید تا صریحا بگن میخوانتون یا نه.

Junior Member

سلام دوستان. من ایمیلی برای یکی از اساتید فرستادم که بعنوان فرصت مطالعاتی بروم اونحا که این جوابو دادن" Second, of course and no problem. Would you kindly suggest us what exactly should we say? We can certainly integrate you in one of our ongoing projects." حالا دو تا سوال برام پیش اومده
    1- آیا پیشنهاد همکاری جداگانه داده؟
    2- نظرتون درباره متن زیر که بعنوان ج.اب میدم چیه؟ "
    thank you very much. according to university of tehran procedures,X school considers and admits me as a visiting scholar. It is my pleasure and I really interested in joining any projects that promote my knowledge and experience specially this is the first time I will study abroad.
    تشکر از توجه دوستان

Junior Member

سلام دوستان. من به یک استاد ایمیل زدم و این جواب رو گرفتم. چه کار کنم؟؟؟
    Hello ….,

Based on your CV it appears you satisfy the requirements foradmissions to the Phd program at the University of ……. Naturally youshould verify that you fulfill all requirements before you apply and theFaculty will assess your application. I’ve attached two documents for more information on studying in ....... and graduate studies at the University of ………..Hopefully this will help you get started. Know that I will be seeking a phdstudent in the Fall 2017 or Winter 2018 terms so feel free to contact me if youneed more information.

Regards,

سلام دوستان، من از حدودا دو ماه پیش (قبل سال نو) مکاتبه با یک استاد در یکی از دانشگاه های انگلستان رو شروع کردم برای phd، ایشون همون موقع جواب داد و گفت رزومه من خیلی خوبه برای کار در یکی از پروژه هاشون و خواستند که مصاحبه اسکایپ داشته باشیم و من بگم در آینده می خوام روی چی کار کنم و... یک مدتی هم در تعطیلات سال نو بودند و بعد از اون چون من نتونستم ایشون رو اسکایپ ادد کنم ایشون منو ادد کرد و بعد از اون (از سه هفته پیش) با اینکه من دو بار پرسیدم کی زمان میتینگ باشه و گاهی ایشون ان هست در اسکایپ جوابی به من ندادن... بعد از چندین بار پرسیدن در مورد زمان دقیق مصاحبه و جواب ندادن ، بنظرتون منصرف شده یا سرش شلوغه؟؟ امیدی داشته باشم؟؟ چه کار کنم بنظرتون؟صبر؟؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط goerge نمایش پست ها
    سلام دوستان. من به یک استاد ایمیل زدم و این جواب رو گرفتم. چه کار کنم؟؟؟
    Hello ….,

Based on your CV it appears you satisfy the requirements foradmissions to the Phd program at the University of ……. Naturally youshould verify that you fulfill all requirements before you apply and theFaculty will assess your application. I’ve attached two documents for more information on studying in ....... and graduate studies at the University of ………..Hopefully this will help you get started. Know that I will be seeking a phdstudent in the Fall 2017 or Winter 2018 terms so feel free to contact me if youneed more information.

Regards,
    جواب کلی و تیپیکالی است و صرفا به این نکته که یک دانشحوی PhD احتمالا در ترمهای پیش رو خواهد گرفت و تشویق به اپلای اشاره دارد. اگر فیلد کاری نزدیکی دارید و استاد مورد نظر نیز گروه تحقیقاتی قوی دارد میتوانید اپلای کنید و پیگیری نمایید هرچند شانس دریافت حواب به ویژه با مدت زمان طولانی که تعیین کرده اند برای احتمال پذیرش دانشجوی جدید به میزان زیادی قابل توجه نیست.
    آلترناتیو بهتر اینستکه فرمهای اطلاعات تکمیلی داده شده را میتوانید پرکنید و پس از مدتی در خصوص شانس پذیرش خود و بررسی اولیه رزومه نیز پیگیری کنید اگر فیدبک مناسب تری دریافت کردید اپلای کنید.
    موفق باشید
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط faranak680 نمایش پست ها
    سلام دوستان، من از حدودا دو ماه پیش (قبل سال نو) مکاتبه با یک استاد در یکی از دانشگاه های انگلستان رو شروع کردم برای phd، ایشون همون موقع جواب داد و گفت رزومه من خیلی خوبه برای کار در یکی از پروژه هاشون و خواستند که مصاحبه اسکایپ داشته باشیم و من بگم در آینده می خوام روی چی کار کنم و... یک مدتی هم در تعطیلات سال نو بودند و بعد از اون چون من نتونستم ایشون رو اسکایپ ادد کنم ایشون منو ادد کرد و بعد از اون (از سه هفته پیش) با اینکه من دو بار پرسیدم کی زمان میتینگ باشه و گاهی ایشون ان هست در اسکایپ جوابی به من ندادن... بعد از چندین بار پرسیدن در مورد زمان دقیق مصاحبه و جواب ندادن ، بنظرتون منصرف شده یا سرش شلوغه؟؟ امیدی داشته باشم؟؟ چه کار کنم بنظرتون؟صبر؟؟
    برخی مواقع به علت شروع ترم جدید، تعطیلات، کنفرانس و... در یک بازه زمانی ممکن است استاد نتواند همه ایمیلها را بررسی کند و شاید در این بین برخی نیز اصولا خوانده نشده باشد. بهتر است یک فاصله زمانی حداقل یک هفته را برای ارسال ریمایندرهای مجدد رعایت کنید و پیگیریهای موردی نیز با دلایل مشخص مثلا نوتیفیکیشن ارسال یک مقاله، اپلیکیشن ارسال شده و نظایر آن همراه باشد تا موثرتر برای دریافت پاسخ تلقی شود.
    موفق باشید
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)