صفحه 1252 از 1371 نخستنخست ... 2527521152120212421243124412451246124712481249125012511252125312541255125612571258125912601261126213021352 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 12,511 تا 12,520 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

Junior Member a747asma آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

سلام دوستان، یه سوالی داشتم
    بعد از ارسال اولین ایمیل استاد فک کرده من پسر هستم، حالا چطور بهش بگم که من دختر هستم، که مودبانه باشه
    بعد از احوال پرسی بگم
    I have to say that I am a girl خوبه؟

Junior Member

سلام دوستان؛
    من لیسانس مکانیک هستم، ولی برای ارشد تو رشته های روباتیک و مکاترونیک اپلای کردم. با یکی از اساتید SFU در تماس بودم که اسمشونو به عنوان سوپروایزر رد کنم و اینا، بعد ایشون گفتن که کسی رو میخوان که پیش زمینه الکترونیک داشته باشه. بنابراین به من سه ماه وقت دادن و یه مدار که طراحی کنم، اگه تا سه ماه بتونم طراحیش کنم منو میارن تو گروهشون.
    حالا مساله اینه که ددلاین کمتر از ده روز دیگه هست، من بهشونم گفتم اینو و گفتن نگران ددلاین نباش سه ماه وقت داری.

:|

میشه رو حرفش حساب کرد؟ انقدر استاد حرفش برش داره که ددلاین سه ماه جابجا بشه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط gbahrein نمایش پست ها
    جواب کلی و تیپیکالی است و صرفا به این نکته که یک دانشحوی PhD احتمالا در ترمهای پیش رو خواهد گرفت و تشویق به اپلای اشاره دارد. اگر فیلد کاری نزدیکی دارید و استاد مورد نظر نیز گروه تحقیقاتی قوی دارد میتوانید اپلای کنید و پیگیری نمایید هرچند شانس دریافت حواب به ویژه با مدت زمان طولانی که تعیین کرده اند برای احتمال پذیرش دانشجوی جدید به میزان زیادی قابل توجه نیست.
    آلترناتیو بهتر اینستکه فرمهای اطلاعات تکمیلی داده شده را میتوانید پرکنید و پس از مدتی در خصوص شانس پذیرش خود و بررسی اولیه رزومه نیز پیگیری کنید اگر فیدبک مناسب تری دریافت کردید اپلای کنید.
    موفق باشید
    سلام. سپاس از نظر شما. من یه ایمیل دیگه به این استاد زدم و پرسیدم که می تونم به عنوان سوپروایزر بنویسمش یا نه که این پاسخ رو داد:
    Hello .....,
    You can certainly mention me as preferred supervisor. Seeattached for a recent conference paper. You would be working with this vehicleor, if ready, our newer platform.
    Regards,
    میشه نظرتون رو در مورد این پاسخ هم بدید؟

Junior Member

سلام دوستان وقت بخیر
    دو سوال دارم از خدمتتون
    اینکه یه استادی بالای 10 بار یک ایمیل رو چک می کنه ولی جواب نمی ده، یا اینکه یک استاد دیگه بعد از 12 مرتبه جواب می ده و میگه پوریشن خالی ندارم ولی بعدش چند بار دیگه ایمیل رو چک می کنه یعنی چی؟
    و سوال دوم اینکه به یک استادی ایمیل زدم ایشون این جواب رو برای من فرستادن
    I thank you for your email and your interest for our PhD. Unfortunately, the.. Institute has a PhD summer school but no PhD program for the moment. Meanwhile, I suggest to contact my colleague Prof. ... at the Political Science Department, to evaluate your PhD project.
    من چند روز پیش برای پروفسوری که ایشون معرفی کردن ایمیل زدم ولی در مورد یک موضوع متفاوت و البته ایشون هم نه ایمیلم رو باز کردن و نه جواب دادن. به نظرتون چکار کنم؟
    ممنون میشم راهنماییم کنید.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط amiri_aram نمایش پست ها
    سلام دوستان وقت بخیر
    دو سوال دارم از خدمتتون
    اینکه یه استادی بالای 10 بار یک ایمیل رو چک می کنه ولی جواب نمی ده، یا اینکه یک استاد دیگه بعد از 12 مرتبه جواب می ده و میگه پوریشن خالی ندارم ولی بعدش چند بار دیگه ایمیل رو چک می کنه یعنی چی؟
    و سوال دوم اینکه به یک استادی ایمیل زدم ایشون این جواب رو برای من فرستادن
    I thank you for your email and your interest for our PhD. Unfortunately, the.. Institute has a PhD summer school but no PhD program for the moment. Meanwhile, I suggest to contact my colleague Prof. ... at the Political Science Department, to evaluate your PhD project.
    من چند روز پیش برای پروفسوری که ایشون معرفی کردن ایمیل زدم ولی در مورد یک موضوع متفاوت و البته ایشون هم نه ایمیلم رو باز کردن و نه جواب دادن. به نظرتون چکار کنم؟
    ممنون میشم راهنماییم کنید.
    در مورد سوال اول، اگر شما tracker در ایمیل گذاشته اید این فقط نشون میده که برنامه ایمیل چند بار لینک tracker شما را فعال کرده. مثلا اگر استاد ایمیل بالایی ایمیل شما را دیلیت کنه و برنامه (مثلا outlook) برود روی ایمیل بعدی که لینک شما داخلشه، Tracker اون رو ثبت میکنه ولو اینکه استاد مستقیما روی ایمیل کلیک نکرده باشه. در نتیجه لزوما به این معنی نیست که استاد به قصد ایمیل را باز کرده.

در مورد سوال دوم کار خاصی نمیتونید بکنید. میتونید بعد از یکی دو هفته مجددا تماس بگیرید و اگر جوابی نگرفتید بروید سراغ موارد دیگر.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط a747asma نمایش پست ها
    سلام دوستان، یه سوالی داشتم
    بعد از ارسال اولین ایمیل استاد فک کرده من پسر هستم، حالا چطور بهش بگم که من دختر هستم، که مودبانه باشه
    بعد از احوال پرسی بگم
    I have to say that I am a girl خوبه؟
    سلام برای منم این اتفاق می افتاد
    تصمیم گرفتم انتهای متن ایمیل قبل از اسم و فامیلی Miss رو حتما قید کنم. شما هم می تونید در جواب ایمیل استاد و یا در ایمیل های بعدی به اساتید این موضوع رو در نظر بگیرید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    در مورد سوال اول، اگر شما tracker در ایمیل گذاشته اید این فقط نشون میده که برنامه ایمیل چند بار لینک tracker شما را فعال کرده. مثلا اگر استاد ایمیل بالایی ایمیل شما را دیلیت کنه و برنامه (مثلا outlook) برود روی ایمیل بعدی که لینک شما داخلشه، Tracker اون رو ثبت میکنه ولو اینکه استاد مستقیما روی ایمیل کلیک نکرده باشه. در نتیجه لزوما به این معنی نیست که استاد به قصد ایمیل را باز کرده.

در مورد سوال دوم کار خاصی نمیتونید بکنید. میتونید بعد از یکی دو هفته مجددا تماس بگیرید و اگر جوابی نگرفتید بروید سراغ موارد دیگر.
    ممنونم ازتون فقط اینکه در تماس مجدد همون موضوعی که قبلا براشون ایمیل کردم رو بفرستم تا مشکلی نیست که موضوع رو تغییر بدم؟
    به نظرتون اینکه من ایمیل استاد معرف رو براش فوروارد کنم و ذیلش خودمو معرفی کنم، نتیجه می ده؟و در جواب ایمیل استاد معرف هم بگم که اگر امکان داره خودش هم باهمکارش صحبت کنه.
    ویرایش توسط amiri_aram : February 4th, 2017 در ساعت 11:09 PM

Junior Member

من برای یک استاد ایمیل دادم . جواب داد بر اساس سی ویت کاندیدای قوی هستی . اپلای کن اسم من هم به عنوان سوپروایزرت بنویس . در جواب اپن ایمیل چی بنویسم؟ می خوام بهش اطلاع بدم اپلیکیشن رو شروع کردم دارم رو پروپوزال کار می کنم . قاعدش چیه ؟ باید ازش بابت این جوابش تشکر کرد؟ منبع فاندش هم مشخص کرده بده در مورد اینکه فاندش هم دانشگاه و زندگی رو پوشش میده بپرسم؟

Junior Member

دوستان عزيز سلام
    ديروز يك ايميل به استادي د رآمريكا زدم و فقط رزومه خودمو براي اطلاع از نظرش گذاشتم. ايشون امروز اين جوابو دادند:
    We are still reviewing applications and you should be hearing about the status of your application by mid March.

Best wishes,
    واقعيتش اينه كه فكر مي كنم اشتباهي پيش اومده چون كه من كه اپلاي نكردم و فقط رزومه رو براي خودش فرستادم؟ ميشه راهنمايي كنيد بگيد من اشتباه ميكنم يا نه؟

ApplyAbroad Veteran
    kasra-dan آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Marketing @ BI

نقل قول نوشته اصلی توسط tifus نمایش پست ها
    دوستان عزيز سلام
    ديروز يك ايميل به استادي د رآمريكا زدم و فقط رزومه خودمو براي اطلاع از نظرش گذاشتم. ايشون امروز اين جوابو دادند:
    We are still reviewing applications and you should be hearing about the status of your application by mid March.

Best wishes,
    واقعيتش اينه كه فكر مي كنم اشتباهي پيش اومده چون كه من كه اپلاي نكردم و فقط رزومه رو براي خودش فرستادم؟ ميشه راهنمايي كنيد بگيد من اشتباه ميكنم يا نه؟
    آخه ددلاین بیشتر دانشگاه ها گذشته و فکر کرده شما اپلای کرده بودی و الان رزومت رو براش فرستادی که میزان شانس اپلیکیشنت رو ازش بپرسی. می تونی یه ایمیل کوتاه براش بزنی و بگی من اپلای نکردم برای برنامه ی شما و اگه هنوز امکانش هست مدارکم رو براتون بفرستم (یه استاد از دانشگاه آلاباما بعد از گذشتن چند هفته از ددلاین به من گفت هنوز می تونی مدارکت رو برامون بفرستی و بررسی می کنیم حتی اگه ددلاین گذشته باشه)
    Galaxy Lights, Solar Echoes and Dark Matters Calling Us to Sth Bigger

John Oliver Explains Everything That is Wrong With Standardized Testing

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)