صفحه 1256 از 1371 نخستنخست ... 2567561156120612461247124812491250125112521253125412551256125712581259126012611262126312641265126613061356 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 12,551 تا 12,560 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

ApplyAbroad Veteran
    Fairymaid آواتار ها

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

سلام،

خواسته بودین من نظرمو بدم و تنها بر اساس تجربه خودم می گم، باز هم دوستانی که در حال حاضر در دانشگاه های آمریکا درس میخونن در این زمینه نظر معتبرتری می تونن ارائه بدن:
    fee assessment اون هزینه هایی مثل tax رو هم شامل می شه، و این رو هم در نظر بگیرید که بعضی کورس ها هزینه اش متفاوت خواهد بود. فکر می کنم منظورش اینه که با توجه به کردیت ممکنه هزینه از این چیزی که برآورد اولیه کردن سرریز شه و باید بعضی ترم ها بیشتر بپردازین با توجه به همین هزینه ها.
    اینکه گفتن فولی فاندد هست درسته، ببینید اینها یه هزینه ابتدایی رو در نظر می گیرن، مثل هزینه دروس و مالیات و هزینه اکامدیشن، ولی من دیدم که در سایت دانشجوهای اینترنشنال خیلی هزینه های دیگه مثل laundry و اینترنت و غیره رو هم در نظر گرفتن، مثلا شاید بدون در نظر گرفتن اینها با سالی 30 هزار تا راحت از عهده همه مخارج بربیاین ولی با در نظر گرفتن هزینه های اضافه مثلا دانشگاه ایلینوی یا واشنگتن چیزی بالغ بر 50 هزار تا در سال می خواستن که باید این مابه تفاوت رو از حساب بانکی در نظر بگیرید.
    حتی اگه شما بورس تون تمام مبالغ رو پوشش بده عاقلانه اینه که یه حساب بانکی حداقل 10، 20 هزار دلاری داشته باشید که نشون بدین می تونین از عهده یه سری مخارج بر بیاین.
    برای همین اینو گفتن.

من جای شما بودم باز هم از خودشون دقیق تر می پرسیدم تا وارد ریز مسائل شن و اینکه چقدر شما باید تمکن مالی نشون بدین رو جویا می شدم.

موفق باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط e133218228 نمایش پست ها
    سلام. من ایمیل زیر را دریافت کردم اما جاهایی که قرمز کردم واسم گنگه. میشه اونجاهایی که قرمزه را توضیح بدین که معنی اش چیه؟ من نفهمیدم که هزینه دانشگاه را واسم ویو کردن یا نه؟ از یه طرف خودش میگه فول فانده، از یه طرف دیگه میگه university-assessed fees را باید خودت بدی؟ این فاند فول فانده یا نه؟ گیج شدم. میشه نظر بدین. من کلا باید از جیب پولی بدم یا نه؟ مرسی

In concert with your admission to our Ph.D. program, we are also pleased to offer you a Graduate Research Assistantship of $16,000 total for the Fall 2017 and Spring 2018 semesters, which will be paid to you as a monthly stipend of $1,600 per month from August through May (summer pay for June and July are at the discretion of your research advisor, to be decided when the summer begins). This award also includes fee remission for six credit hours per semester (minus university-assessed fees which you must pay yourself) and health insurance for the year. (Please note that while this funding package is considered by the department as “fully funded,” there is often a shortfall between the value of this funding package and the amount you are required to demonstrate in funds for your I-20 issuance. As a result, you must provide personal financial documentation in the amount of the shortfall in order for OIA to issue your I-20 .)

ApplyAbroad Guardian
    imanprs آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط e133218228 نمایش پست ها
    سلام. من ایمیل زیر را دریافت کردم اما جاهایی که قرمز کردم واسم گنگه. میشه اونجاهایی که قرمزه را توضیح بدین که معنی اش چیه؟ من نفهمیدم که هزینه دانشگاه را واسم ویو کردن یا نه؟ از یه طرف خودش میگه فول فانده، از یه طرف دیگه میگه university-assessed fees را باید خودت بدی؟ این فاند فول فانده یا نه؟ گیج شدم. میشه نظر بدین. من کلا باید از جیب پولی بدم یا نه؟ مرسی

In concert with your admission to our Ph.D. program, we are also pleased to offer you a Graduate Research Assistantship of $16,000 total for the Fall 2017 and Spring 2018 semesters, which will be paid to you as a monthly stipend of $1,600 per month from August through May (summer pay for June and July are at the discretion of your research advisor, to be decided when the summer begins). This award also includes fee remission for six credit hours per semester (minus university-assessed fees which you must pay yourself) and health insurance for the year. (Please note that while this funding package is considered by the department as “fully funded,” there is often a shortfall between the value of this funding package and the amount you are required to demonstrate in funds for your I-20 issuance. As a result, you must provide personal financial documentation in the amount of the shortfall in order for OIA to issue your I-20 .)
    گفته شده که هزینه‌ی ۶ واحد در هر ترم هم، علاوه بر اون مبلغ ۱۶۰۰۰، جزئی از کمک‌هزینه‌تون خواهد بود. اون university fees رو همه‌ی دانشگاه‌ها دارن و یه سری خرج‌هایی هست که باید بدید. مبلغش ولی بسته به دانشگاه خیلی می‌تونه متفاوت باشه. توی سایت دانشگاه ببینید بعضاً یه قسمتی دارن که برآورد انواع هزینه‌ها توش هست، ممکنه چیزی در این مورد ببینید. در غیر این صورت اگر کسی رو در این دانشگاه می‌شناسید و می‌تونید پیدا کنید بپرسید. اگه نه هم در جواب همین ایمیل بپرسید این هزینه‌ها سالیانه چقدر می‌شه تقریباً؟
    قسمت دوم هم همون طوری که دوستمون گفتن، با توجه به برآورد کلی از هزینه‌های زندگی، دانشگاه‌ها یه مبلغی رو در فرم رسمی پذیرش شما به عنوان هزینه‌های یک سال ثبت می‌کنن. عموماً این مبلغ از چیزی که باهاش می‌شه یه زندگی معمولی و حتی خوب دانشجویی رو داشت بیشتره و این که اون یه کم بیشتر از فاند دریافتی شما باشه نگرانی نداره. (بازم دقیق‌ترش رو می‌تونید از دانشجویان اون دانشگاه و ساکنین اون شهر بپرسید که هزینه‌ی زندگی چقدره). در هر صورت به خاطر وجود این اختلاف شما لازمه که صورت‌حساب بانکی که نشون بده توانایی مالی برای پوشش دادن این اختلاف هزینه رو دارید.
    در مورد ۶ واحد هم باید بررسی کنید یا بپرسید که در هر ترم چند واحد لازمه بگیرید و اگه بیشتر باشه احتمالاً اون هم باید بپردازید.
    فرآیند گرفتن وقت سفارت آمریکا (۲۰۱۶)

از این که با احترام گذاشتن به خودتون و دیگران،
    سؤالات پاسخ‌ داده شده و قابل طرح در انجمن رو به طور شخصی نمی‌پرسید ممنونم.

Junior Member

سلام دوستان وقت بخیر
    من با یکی از اساتید یکی از دانشگاه های انگلیس مکاتبه کردم ایشون بهم جاب داد و ضمن استقبال از پروپوزالم گفت من و بقیه همکارانم می تونیم سوپر وایزرت بشیم بعد بهم گفت حتما باید در مورد برخی زوایای پروپوزالت در اسکایپ صحبت کنیم بعد از مدتی که بهش ایمیل زدم برای مشخص کردن زمان اسکایپ گفت یکی دیگر از همکارام به زودی باهات تماس می گیره
    دیروز همکارش بهم ایمیل زد و گفت
    My colleague, .., forwarded me your research proposal and I would hereby like to thank you for your interest in our PhD Program. I’ve now discussed your application with several colleagues, and we are potentially interested in the project. Could you submit a formal application (link below), and we’ll review and respond as soon as possible:
    البته دو هفته قبلش یه همکار دیگشون ایمیل زده بود که اپلای کن و من هم اپلای کرده بودم و این رو هم به همین استاد گفتم
    حالا به نظرتون این روند به چه معنیه؟ مصاحبه کنسل شده؟ این افراد کمیته دانشگاه نیستند و تنها در یک دپارتمانن و تخصص هاشون به هم نزدیکه چرا با هم تصمیم گیری کردن؟

Junior Member

سلام دوستان
    من با یک استاد مکاتبه کردم (حدود 9 ایمیل رد و بدل شده) و بعد از اینکه از رزومه و علایق مشترکمون خوشش اومد گفت که یک مصاحبه اسکایپ میکنیم با هم. بعد باز ایمیل زد که 3تا موضوع تخصصی رو بلدی که اسکایپ کنیم؟ و اگر بلد نیستی بگو تا متریال بفرستم بخونی بعدش اسکایپ میکنیم. من گفتم 2 تاشو کامل بلدم ولی باز خوشحال میشم برام بفرستین.
    ی هفته گذاشت و خبری ازش نشد . من ایمیل زدم که چی شد پس؟ گفت الان خارج از کشورم و هفته دیگه (3 شنبه) بر میگردم و جوابتو میدم و یک اسکایپ ترتیب میدیم.
    الان نزدیک به 5 شنبه ایم و خبری نشده ازش. به نظرتون دوباره بهش ایمیل بزنم؟؟ بدش نمیاد بهش ایمیل میزنم اینقدر؟
    آخه الان 3 هفتس منو پا در هوا گذاشته!
    ممنون میشم دوستانی که تجربه دارن منو راهنمایی کنن
    سپاسگزار از همتون

ApplyAbroad Senior Veteran
    Sara.A آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Food Science and Technology.TMU

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsanfaza نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من با یک استاد مکاتبه کردم (حدود 9 ایمیل رد و بدل شده) و بعد از اینکه از رزومه و علایق مشترکمون خوشش اومد گفت که یک مصاحبه اسکایپ میکنیم با هم. بعد باز ایمیل زد که 3تا موضوع تخصصی رو بلدی که اسکایپ کنیم؟ و اگر بلد نیستی بگو تا متریال بفرستم بخونی بعدش اسکایپ میکنیم. من گفتم 2 تاشو کامل بلدم ولی باز خوشحال میشم برام بفرستین.
    ی هفته گذاشت و خبری ازش نشد . من ایمیل زدم که چی شد پس؟ گفت الان خارج از کشورم و هفته دیگه (3 شنبه) بر میگردم و جوابتو میدم و یک اسکایپ ترتیب میدیم.
    الان نزدیک به 5 شنبه ایم و خبری نشده ازش. به نظرتون دوباره بهش ایمیل بزنم؟؟ بدش نمیاد بهش ایمیل میزنم اینقدر؟
    آخه الان 3 هفتس منو پا در هوا گذاشته!
    ممنون میشم دوستانی که تجربه دارن منو راهنمایی کنن
    سپاسگزار از همتون
    میتونید تلفنی تماس بگیرین و پیگیری کنید.
    "من به طرزی معجزه آسا به بزرگترین آرزوهایم میرسم."
    ذکر یوگایی (روزی سه بار لطفا)!

با عذرخواهی فراوان، به دلیل مشغله کاری نمیتونم پاسخگوی پیامهای خصوصی کاربران عزیز باشم.

Senior Member MRK_2017 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    N/A

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsanfaza نمایش پست ها
    دوستان، کسی نظری نداشت؟؟؟
    سلام

اگر در اروپا هست که الان تعطیلات به مناسبت های مختلف است. ضمن اینکه فصل امتحانات یک چهام سوم است و استاد ها تقریبا سرشان شلوغ است.

به نظر من روز سه شنبه یک ایمیل بزنید و اخرین ایمیل را با عنوان "یاداوری" برایش بفرستید. ضمن اینکه از هر نظر برای مصاحبه اماده باشید و خود را پرانرژی و ومشاق نشان بدهید.

ارادت

Senior Member MRK_2017 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    N/A

نقل قول نوشته اصلی توسط amiri_aram نمایش پست ها
    سلام دوستان وقت بخیر
    من با یکی از اساتید یکی از دانشگاه های انگلیس مکاتبه کردم ایشون بهم جاب داد و ضمن استقبال از پروپوزالم گفت من و بقیه همکارانم می تونیم سوپر وایزرت بشیم بعد بهم گفت حتما باید در مورد برخی زوایای پروپوزالت در اسکایپ صحبت کنیم بعد از مدتی که بهش ایمیل زدم برای مشخص کردن زمان اسکایپ گفت یکی دیگر از همکارام به زودی باهات تماس می گیره
    دیروز همکارش بهم ایمیل زد و گفت
    My colleague, .., forwarded me your research proposal and I would hereby like to thank you for your interest in our PhD Program. I’ve now discussed your application with several colleagues, and we are potentially interested in the project. Could you submit a formal application (link below), and we’ll review and respond as soon as possible:
    البته دو هفته قبلش یه همکار دیگشون ایمیل زده بود که اپلای کن و من هم اپلای کرده بودم و این رو هم به همین استاد گفتم
    حالا به نظرتون این روند به چه معنیه؟ مصاحبه کنسل شده؟ این افراد کمیته دانشگاه نیستند و تنها در یک دپارتمانن و تخصص هاشون به هم نزدیکه چرا با هم تصمیم گیری کردن؟
    سلام

کار گروهی در اروپا بر خلاف ایران رایج است!. ممکن است یک استاد به طور خاص روی موضوع شما کار نکند ولی در صورت مناسب بودن رزومه شما برای همکاران خود ارسال کند. بنابرین این نکته مثبتی است.
    متن ایمیل مثبت است و نیازمند پیگیری شما است. در مکاتبات خود از علاقه و پیگیری خود برای کار با اساتید دانشگاه بیشتر بگویید.

ارادت

سلام دوستان.
    کمک فوری فوری.
    من به یه استادی تو سوئد میل زدم که تو سایتشون اطلاعیه برای دکترای ریاضی برای گرایش آنالیز زده بودن. بعد گفت پایاننامه ارشدتو بفرست منم فرستادم .اما فقط چکیده اش انگلیسی بود. البته بهش گفتم که خود پایاننامه به زبان فارسی هست. اونم گفت عیبی نداره.
    دیروز بهش میل زدم که نظرش چیه؟ چون چند روز بیشتر به ددلاین نمونده و من برای گرفتن ریکام باید منت کشی کنم.
    اونم اینو فرستاد:

I looked at the abstract, it looks OK, but it was hard for me to understand

the thesis. I was hoping to meet somebody, who could do it.

My suggestion is that you apply for the position, also your area is
    not precisely what is announced in the description.
    حالا سوالای من:
    1. گرایش این استاد هم آنالیز ریاضی هست. حالا مگه نمیشه زمینه های کاری متفاوت باشه؟ حتما باید کاملا match باشه؟
    میخوام اینو ازش بپرسم.
    دوستان لطفا نظر بدین. چی بپرسم؟؟؟ چی بگم تو جوابش؟؟ چجوری بپرسم؟؟؟؟
    به ددلاین چیزی نمونده.
    با تشکر

Senior Member zahraaa آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط elaheab نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    کمک فوری فوری.
    من به یه استادی تو سوئد میل زدم که تو سایتشون اطلاعیه برای دکترای ریاضی برای گرایش آنالیز زده بودن. بعد گفت پایاننامه ارشدتو بفرست منم فرستادم .اما فقط چکیده اش انگلیسی بود. البته بهش گفتم که خود پایاننامه به زبان فارسی هست. اونم گفت عیبی نداره.
    دیروز بهش میل زدم که نظرش چیه؟ چون چند روز بیشتر به ددلاین نمونده و من برای گرفتن ریکام باید منت کشی کنم.
    اونم اینو فرستاد:

I looked at the abstract, it looks OK, but it was hard for me to understand

the thesis. I was hoping to meet somebody, who could do it.

My suggestion is that you apply for the position, also your area is
    not precisely what is announced in the description.
    حالا سوالای من:
    1. گرایش این استاد هم آنالیز ریاضی هست. حالا مگه نمیشه زمینه های کاری متفاوت باشه؟ حتما باید کاملا match باشه؟
    میخوام اینو ازش بپرسم.
    دوستان لطفا نظر بدین. چی بپرسم؟؟؟ چی بگم تو جوابش؟؟ چجوری بپرسم؟؟؟؟
    به ددلاین چیزی نمونده.
    با تشکر

You may have competitors who match the criteria better
    My suggestion is to write a 2 page abstract of your thesis

Then email him and try to show how your background fits the descriptions
    كشف حقيقت به هردوي ما محتاج است:يكي آن را بيان كند و ديگري آن را بفهمد(جبران خليل جبران)

Junior Member

سلام،
    من از یه استاد این جوابُ گرفتم:

Although I am not currently accepting new students due to funding constraint, your credentials seems interesting and aligns with my research area. I am willing to supervise your studies without any financial support at this time. Should there be any scholarship or collaborative opportunity in the future, I shall let you know.

به نظرتون چه جوابی باید به این ایمیل داد؟ یه جورایی بلاتکلیف جواب دادن ایشون.
    ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)