صفحه 1257 از 1371 نخستنخست ... 2577571157120712471248124912501251125212531254125512561257125812591260126112621263126412651266126713071357 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 12,561 تا 12,570 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

Senior Member zahraaa آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط honeyeh نمایش پست ها
    سلام،
    من از یه استاد این جوابُ گرفتم:

Although I am not currently accepting new students due to funding constraint, your credentials seems interesting and aligns with my research area. I am willing to supervise your studies without any financial support at this time. Should there be any scholarship or collaborative opportunity in the future, I shall let you know.

به نظرتون چه جوابی باید به این ایمیل داد؟ یه جورایی بلاتکلیف جواب دادن ایشون.
    ممنون میشم راهنمایی بفرمایید
    No, he clearly told you that if you are self support he will accept you. Meanwhile he will let you know if he can find other resources
    كشف حقيقت به هردوي ما محتاج است:يكي آن را بيان كند و ديگري آن را بفهمد(جبران خليل جبران)

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط zahraaa نمایش پست ها
    No, he clearly told you that if you are self support he will accept you. Meanwhile he will let you know if he can find other resources
    ممنون از پاسختون.
    من بهشون جواب دادم که خودم نمی تونم از پس هزینه ها بر بیام و ممنون میشم اگه scholarship بود بهم اطلاع بدن.
    حالا به نظرتون به بقیه استادهای همون دپارتمان ایمیل بزنم؟ چون هنوز موردهایی هستن که بهشون ایمیل نزدم و زمینه ی کاریشون مشابه من هست.
    لطفاً راهنمایی بفرمایید

Junior Member

البته که باید ایمیل بزنید. این استاد به شما گفته فعلا نمیتونه شما رو بپذیره. شاید در اینده بتونه شاید هم نتونه. پس دلیلی نداره که به استادهای اون دپارتمان ایمیل نزنید.
    موفق باشید.

ممنون از پاسختون.
    من بهشون جواب دادم که خودم نمی تونم از پس هزینه ها بر بیام و ممنون میشم اگه scholarship بود بهم اطلاع بدن.
    حالا به نظرتون به بقیه استادهای همون دپارتمان ایمیل بزنم؟ چون هنوز موردهایی هستن که بهشون ایمیل نزدم و زمینه ی کاریشون مشابه من هست.
    لطفاً راهنمایی بفرمایید

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نظرتون درباره ی جواب این استاد چیه؟

سلام،

من به استاد یکی از دانشگاه های آمریکا دوسال پیش مکاتبه کردم و خیلی خوب جواب داد و تشویق کرد اپلای کنم. همون سال برام آفر هم داد برای دانشگاهشون اما مسئله ای پیش اومد که نتونستم برم. امسال دوباره بهش ایمیل زدم همون جواب رو بهم داد و اپلای کردم. اما ده روز پیش یه ایمیل ریجکت از دانشگاهشون اومد. وقتی به خود استاد ایمیل زدم گفت دلیلش پایین بودن نمرات زبان بوده! بعد علتش رو ازم پرسید و منم گفتم به ددلاین دانشگاه نمیرسیدم اگه میخواستم برای نمره بالاتر دوباره امتحان بدم ولی اگه لازمه دوباره امتحان میدم. اونم گفت برای سال بعد اگه نمرت بهتر شه پذیرش میدن. متن آخرین ایمیلش اینه:

I understand. With the current scores, we can at best offer you admission. If you retake the tests with much improved scores, a GTA would be more likely, but that will probably be 2018.

So if you wish to come this year, I can see what I can do. But you will be coming without financial aid. On the other hand, we usually have additional GTA needs that some students who come without a scholarship can get a GTA once they are here. No guarantee, but this can happen.

من هم گفتم امسال برنامه ریزی کردم بیام:

I have been planning for over a year and I really wish to come this year! I promise to do my best and improve my scores if that's what is needed. I really need to have financial aid otherwise, I couldn't afford it to come to

Since I am eager to work in your research group, I really appreciate if you could help me and see if anything can be done regarding this issue.

I have been planning for over a year and I really wish to come this year! I promise to do my best and improve my scores if that's what is needed. I really need to have financial aid otherwise, I couldn't afford it to come to

این استاده خیلی زود جواب ایمیل هام رو میداد، الان شگفت زدم که چرا 7 روز گذشته جواب نداده! خواستم شما هم راهنمایی کنید چکار کنم؟ دوباره ازش بپرسم کار به کجا رسیده؟ نمیدونم چی بگم تو ایمیلم؟

Junior Member

سلام دوستان من به یک استادی ایمیل زدم این جواب رو به من داد، الان چه جوابی براش بنویسم؟ ممنون میشم کسی راهنمایی کنه

Master programs are held and managed by departments.
    I am forwarding your mail to the Head of the International Trade Department.
    If you are enrolled for the Masters degree and complete the necessary courses, I can advise your thesis in the related areas you mentioned.

Senior Member MRK_2017 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    N/A

نقل قول نوشته اصلی توسط N1ma نمایش پست ها
    سلام دوستان من به یک استادی ایمیل زدم این جواب رو به من داد، الان چه جوابی براش بنویسم؟ ممنون میشم کسی راهنمایی کنه

Master programs are held and managed by departments.
    I am forwarding your mail to the Head of the International Trade Department.
    If you are enrolled for the Masters degree and complete the necessary courses, I can advise your thesis in the related areas you mentioned.
    سلام

شما به ایشان چه ایمیلی زدید که همچنین جوابی داده است!. ایشان در ایمیل بیان کرده در صورتی که دانشجوی فوق لیسانس هستید و درس های خود را پاس کردید, در موضوعاتی که ذکر کردید می تواند سوپروایزر تز فوق لیسانس شما باشد.

ارادت

Senior Member zahraaa آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

ممنون از پاسختون.
    لطفاً راهنمایی بفرمایید
    You can do that, but in many cases they either already heard about you or they will
    So, your chance would not be very high
    If you want to do, never say "he wanted to accept me but he did not have money" ! they do not like it
    كشف حقيقت به هردوي ما محتاج است:يكي آن را بيان كند و ديگري آن را بفهمد(جبران خليل جبران)

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط MRK_2017 نمایش پست ها
    سلام

شما به ایشان چه ایمیلی زدید که همچنین جوابی داده است!. ایشان در ایمیل بیان کرده در صورتی که دانشجوی فوق لیسانس هستید و درس های خود را پاس کردید, در موضوعاتی که ذکر کردید می تواند سوپروایزر تز فوق لیسانس شما باشد.

ارادت
    سلام دوست عزیز ممنون از پاسختون من در ایمیلم درخواست همکاری در ریسرچ گروپشون رو کردم و حتی سی وی و انگیزه نامم رو هم ضمیمه ایمیل کرده بودم و در مورد یکی از مقالاتم که در ژورنال isi به چاپ رسیده، مختصر توضیحی دادم.

الان من چه جوابی بهشون بدم؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط N1ma نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز ممنون از پاسختون من در ایمیلم درخواست همکاری در ریسرچ گروپشون رو کردم و حتی سی وی و انگیزه نامم رو هم ضمیمه ایمیل کرده بودم و در مورد یکی از مقالاتم که در ژورنال isi به چاپ رسیده، مختصر توضیحی دادم.

الان من چه جوابی بهشون بدم؟
    بنظر میرسه این دپارتمان کمیته محور است و شما باید اول پذیرش بگیرید و درسهاتون رو پاس کنید و بعد دنبال استاد راهنما بگردید.

Please contact the Department chair, regarding admission information. Upon your admission to our Department, I'll be pleased to have you as my student. Wish you the best.

به نظرتون چطور متوجه بشم که ایشون فاند دارن یا نه ؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)