صفحه 1258 از 1371 نخستنخست ... 2587581158120812481249125012511252125312541255125612571258125912601261126212631264126512661267126813081358 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 12,571 تا 12,580 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط NELDA نمایش پست ها
    Please contact the Department chair, regarding admission information. Upon your admission to our Department, I'll be pleased to have you as my student. Wish you the best.

به نظرتون چطور متوجه بشم که ایشون فاند دارن یا نه ؟
    از خودشون بپرسید بهتون فاند خواهند داد یا نه.

Junior Member

سلام دوستان
    به یک استاد اروپایی ایمیل زدم اینو جوابم داد:

Dear xxx,
    Thank you for your interest at coming to our research lab!
    I have gone through your CV and find it quite good. Also, your research line is compatible with my research interests. So, you are welcome to come and work under my guidance at the GRC lab.

Please take into account that you should self support yourself financially through Iranian government grants or other.

Best regards,

حالا میخوام بهش بگم که من ساپورتر مالی ندارم اگه فاندی چیزی پیدا کردی بهم خبر بده، چجور اینو بهش بگم؟

Junior Member

سلام دوستان
    یک استاد کانادایی به من اینطور جواب داده. با توجه به اینکه تو جواب هیچ نظری نداده و فقط گفته اپلای کن (در واقع یک جواب معمولی داده)، آیا بنظرتون باید در جوابش چیزی بنویسم؟ منظورم یه تشکری بکنم؟ یا چیز خاص دیگه ای بنویسم؟

Dear Reza,
    Thanks for your interest in our work. We are currently working on XXX using time-mode approaches so that the entire XXX will be realized digitally. If you are interested in pursuing doctoral studies in this area, I suggest that you send in you admission application to university's School of Graduate Studies so that it can be processed on my end.

Sincerely,
    ویرایش توسط reza1001gh : May 28th, 2017 در ساعت 01:45 AM
    It's not that I'm so smart, it's just that I stay with problems longer." Albert Einstein"

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط golsorkh20 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    به یک استاد اروپایی ایمیل زدم اینو جوابم داد:

Dear xxx,
    Thank you for your interest at coming to our research lab!
    I have gone through your CV and find it quite good. Also, your research line is compatible with my research interests. So, you are welcome to come and work under my guidance at the GRC lab.

Please take into account that you should self support yourself financially through Iranian government grants or other.

Best regards,

حالا میخوام بهش بگم که من ساپورتر مالی ندارم اگه فاندی چیزی پیدا کردی بهم خبر بده، چجور اینو بهش بگم؟
    براش میتونی اینو بنویسی،

Dear Doctor [...], hope you are keeping well;

Firstly, I would like to thank you for considering my application. It is such an honor to know that you have found my CV quite good and interesting, but I am tremendously sorry to inform you that I currently do not have any support from anywhere and would be really grateful if you could tell me about any current/future grants or scholarships that I can get or perhaps the ones that you may find out later on about, which can support me financially during my studies. I am really keen on working and doing further projects with you. Thank you very much indeed, cheers.

Best regards
    اسم خودت

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط reza1001gh نمایش پست ها
    سلام دوستان
    یک استاد کانادایی به من اینطور جواب داده. با توجه به اینکه تو جواب هیچ نظری نداده و فقط گفته اپلای کن (در واقع یک جواب معمولی داده)، آیا بنظرتون باید در جوابش چیزی بنویسم؟ منظورم یه تشکری بکنم؟ یا چیز خاص دیگه ای بنویسم؟

Dear Reza,
    Thanks for your interest in our work. We are currently working on XXX using time-mode approaches so that the entire XXX will be realized digitally. If you are interested in pursuing doctoral studies in this area, I suggest that you send in you admission application to university's School of Graduate Studies so that it can be processed on my end.

Sincerely,
    میتونب ازش تشکر کنی ولی نیازی نیست، به نظرم وقتی اپلای کردی بهتره در جوابش بنویسی که اپلای کردی و ازش تشکر کنی و بگی اپلای کردم چون نوشته so that it can be processed on my end
    در جامعه ای که در آن خورشید در حال غروب است، مرد نما ها بیشتر وقتشان را به خوش گذرانی و لذت میگذرانند و زن ها به مقامهای بالا میرسند.
    Most battles ain't worth fighting for

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ami5 نمایش پست ها
    میتونب ازش تشکر کنی ولی نیازی نیست، به نظرم وقتی اپلای کردی بهتره در جوابش بنویسی که اپلای کردی و ازش تشکر کنی و بگی اپلای کردم چون نوشته so that it can be processed on my end
    تشکر دوست عزیز
    اتفاقاً من به دلیل همین عبارت پرسیدم. چون نگرفتم منظورش دقیقاً چیه؟
    It's not that I'm so smart, it's just that I stay with problems longer." Albert Einstein"

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط reza1001gh نمایش پست ها
    تشکر دوست عزیز
    اتفاقاً من به دلیل همین عبارت پرسیدم. چون نگرفتم منظورش دقیقاً چیه؟
    خواهش میکنم دوست عزیز، منظورش از
    so that it can be processed on my end
    اینه که بعد اینکه اپلای کردی به دست خود این استاده بررسی بشه اپلیکیشنت

Junior Member

سلام بچه ها خوب هستین؟
    من یه سوال دارم.. من ژانویه 2017 به یه استاد تو امریکا ایمیل زدم و گفتم که زمینه کاریش بهم نزدیکه و دوست دارم دکترا رو باهاش بخونم و رزومه خودمو فرستادم براش. حدود 7 ماه بعد ایمیل زد که من فلان استاد هستم هنوز هم دنبال پوزیشن دکترا میگردی یا نه؟... منم بهش ایمیل زدم که الان درگیر سربازی هستم و RA هم هستم و رو همین موضوعا کار میکنم و بهار 2018 سربازیم تموم میشه و خیلی مشتاقم که دکترا رو تو گروه شما بگذرونم بعدش جواب ایمیلمو اینجوری داد
    Dear Ahmad
    sounds great, keep in touch thanks,
    best regards
    حالا من باید چیکار کنم؟ من نمره زبانم ابان ماه اکسپایر میشه و باید مهر ایلتس بدم . احتمالن دی ماه جی ار ایی... در ضمن ددلاین دانشگاه 1 فوریه هست و... حالا سوالم اینه من جواب ایمیل استادو باید بدم؟؟ و اینکه چی باید بهش بگم؟؟
    با تشکر از همه

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط sadeghi91 نمایش پست ها
    سلام بچه ها خوب هستین؟
    من یه سوال دارم.. من ژانویه 2017 به یه استاد تو امریکا ایمیل زدم و گفتم که زمینه کاریش بهم نزدیکه و دوست دارم دکترا رو باهاش بخونم و رزومه خودمو فرستادم براش. حدود 7 ماه بعد ایمیل زد که من فلان استاد هستم هنوز هم دنبال پوزیشن دکترا میگردی یا نه؟... منم بهش ایمیل زدم که الان درگیر سربازی هستم و RA هم هستم و رو همین موضوعا کار میکنم و بهار 2018 سربازیم تموم میشه و خیلی مشتاقم که دکترا رو تو گروه شما بگذرونم بعدش جواب ایمیلمو اینجوری داد
    Dear Ahmad
    sounds great, keep in touch thanks,
    best regards
    حالا من باید چیکار کنم؟ من نمره زبانم ابان ماه اکسپایر میشه و باید مهر ایلتس بدم . احتمالن دی ماه جی ار ایی... در ضمن ددلاین دانشگاه 1 فوریه هست و... حالا سوالم اینه من جواب ایمیل استادو باید بدم؟؟ و اینکه چی باید بهش بگم؟؟
    با تشکر از همه
    دوست عزیز

من نظر خودمو میدم شما نظر باقی دوستان رو هم بگیرید

به نظرم ایمیل بزنید تشکر کنید و بگید که میخوایید برای اولین تاریخ.. فبریه (همون تاریخ اپلای و ددلاینی که گفتین) اپلای کنید و اینکه ایشون توی اون تاریخ دانشجو میگیرن یا نه (یعنی یه چیزی با این مفهوم که به نظرشون اون تاریخ برای اپلای اکی هست برای ایشون یا نه)
    بعدشم تمام سعیتونو بکنید که به ددلاین مربوطه برسید و مراحل اپلایتون تا هر جاش که تکمیل شد به اطلاع ایشون برسونید
    درضمن میتونید موضوع کاریتونم باهاشون در میون بذارید و نظر ایشون رو بپرسید و همونم بالاخره یه لینکی میشه بین شما و ایشون
    (بحث فاند و اسکولارشیپ هم خودتون بررسی کنید ببینید باید چیکار کنید. جایی باید اپلای کنید براش توی سیستم دانشگاه و یا ....خلاصه در جریانش باشید بد نیست)

امیدوارم که ایشون هم با همون تاریخ موافق باشند و شما هم به ددلاین مربوطه برسید

موفق باشید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    فوق لیسانس مهندسی عمران - زلزله

دوستان یه سوال
    من با مسئول یه دانشگاه آلمانی در مورد اینکه میتونم مدرک زبانم رو تا کی بفرستم مکاتبه کردم.قبلا بهم گفته بود بعدا میتونی بفرستی اما تاریخ نداده بود.
    بهم این جواب رو داده:

Please apply through uni-assist only. You have to hand in the TOEFL or IELTS until enrollment.
    یعنی تا کی میتونم بفرستم؟

من پرسیده بودم:
    Following the previous email, I will have the IELTS exam in August 2017, so I don't have any language degree now. I would be so grateful if you could say me whether my document will be investigated in this situation or not? Also, how long do I have time to send my IELTS score?

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)