صفحه 1261 از 1371 نخستنخست ... 2617611161121112511252125312541255125612571258125912601261126212631264126512661267126812691270127113111361 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 12,601 تا 12,610 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط faray1990 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من تا الان حدود ۴۰ تا ایمیل زدم به استادای دانشگاههای امریکا..تا بحال ۴-۵ تا جواب دادن که ۳ تا از جواب ها اکثرن با این مضمونه:

Hello

Thank you for your interest in a position in my group. However, decisions on admission into PhD programs are made by a committee rather than individual faculty, and you need to formally apply – the next opportunity to do so would only be for next Fall – please visit the college of engineering website to learn more. I would encourage you to apply, and if you are granted admission and choose to come to BU, I would be happy to talk to you about potential opportunities in my group once you are on campus.

Wish you luck in your search for a suitable graduate school.

Best regards,

ینی دارن میگن که الان استاد نمیتونه خیلی کمک بکنه و این دپارتمان هست که بابد پذیرش بده! و تا اپارتمان اوکی نده کاری نمیشه کرد!!

خواستم نظر شما رو بدونم

و اینکه تو جواب ایمیل چی بزنم براشون؟!

مرسی از همگی
    یعنی این دانشکده ها کمیته محور هستند و کمیته پذیرش تصمیم میگیره نه استاد. در نتیجه شما باید اپلای بکنید و بعد از پذیرش معلوم میشه با کدام استاد کار خواهید کرد. در جواب ایمیل فقط تشکر کنید.

Junior Member

سلام دوستان
    من هفته گذشته با استادی از دانشگاه های آلمان ارتباط گرفتم و از من فایل پایان نامه و ریز نمرات و ... خواست که هفته گذشته روز دوشنبه براشون ارسال کردم ولی تا الان جوابی دریافت نکردم. آیا به نظرتون باید پیگیری کنم یا هنوز زوده و بذارم بیشتر بگذره.!!! اگه خواستم پیگیر بشم چطور موضوع را مطرح کنم که خیلی جلوه بدی نداشته باشه

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط happyfeat نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من هفته گذشته با استادی از دانشگاه های آلمان ارتباط گرفتم و از من فایل پایان نامه و ریز نمرات و ... خواست که هفته گذشته روز دوشنبه براشون ارسال کردم ولی تا الان جوابی دریافت نکردم. آیا به نظرتون باید پیگیری کنم یا هنوز زوده و بذارم بیشتر بگذره.!!! اگه خواستم پیگیر بشم چطور موضوع را مطرح کنم که خیلی جلوه بدی نداشته باشه
    دوست عزیز

من نظر خودمو میدم شما نظر باقی دوستان رو هم بگیرید
    من جای باشم تا هفته بعد هم صبر میکنم (این تعداد روز هیچ منطقی نداره و نظر شخصی منه !!!!!)
    بعدش اگه جوابی نگرفتم یه ایمیل پیگیری میزنم با این مضمون که:
    استاد فلانی
    در راستای ایمیل و مکاتبات قبلیمون من مدارک خواسته شده رو براتون فرستادم. خواستم مطمین بشم که که اولا مدارک بهتون رسیده و دوم اینکه ممنون میشم نظرتون رو در موردشون بدونم.
    منتظر پاسختون هستم
    و ....

چیزی شبیه به این. ایمیل رو هم به نظرم رو یهمون ایمیل قبلی فوروارد کنید ولی تاپیکش رو میتونید تغییر بدید (نظر شخصی)
    Following up to BLAH BLAH

الان هم معمولا تعطیلات تابستونیه توی اروپا و استادها و دانشجوها تا حوالی نیمه دوم اگوست میرن تعطیلات
    شاید استاد شما هم ازین جماعت باشه
    نگران نباشید و امیدوارم که جواب مورد نظرتون رو بگیرید

موفق باشید

لام بر دوستان عزیز
    من یک ایمیل از دانشگاه Geneva دریافت کرده ام
    لطف کنید بفرمایید چه جوابی به آن ها بدهم
    نه میتوانم بروم نه دلم میخواهد از دستشان بدهم
    برای سال دیگر شاید با آن ها همکاری کردم
    Hey Mostafa

I saw that you requested some information about Geneva, so is there anything I can help you out with? I am a current senior Communication- Writing major and have been involved with athletics, as well as a variety of on campus activities and extracurriculars. I’d love the opportunity to answer any questions you might have about Geneva! You can email me back or give our office a call at 724-847-6500.

Can't wait to hear from you!
    Natalyn Chamberlain
    لطفا کمکم کنید بفهمم دقیق چی خواسته
    ممنون از وقتی که میگذارید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    نرم افزار شریف - هوش مصنوعی امیرکبیر

نقل قول نوشته اصلی توسط x20 نمایش پست ها
    لام بر دوستان عزیز
    من یک ایمیل از دانشگاه Geneva دریافت کرده ام
    لطف کنید بفرمایید چه جوابی به آن ها بدهم
    نه میتوانم بروم نه دلم میخواهد از دستشان بدهم
    برای سال دیگر شاید با آن ها همکاری کردم
    Hey Mostafa

I saw that you requested some information about Geneva, so is there anything I can help you out with? I am a current senior Communication- Writing major and have been involved with athletics, as well as a variety of on campus activities and extracurriculars. I’d love the opportunity to answer any questions you might have about Geneva! You can email me back or give our office a call at 724-847-6500.

Can't wait to hear from you!
    Natalyn Chamberlain
    لطفا کمکم کنید بفهمم دقیق چی خواسته
    ممنون از وقتی که میگذارید
    چیزی که من از این ایمیل متوجه شدم اینه که شما از ایشون که یک "دانشجو" هستن تو کالج موردنظر راهنمایی خواستید و ایشونم پرسیده که دقیقا تو چه موردی راهنمایی میخواید که کمکتون کنه. ضمنا رشته اش (Communication- Writing) رو هم نام برده و گفته اونجا فعالیت های ورزشی و فوق برنامه هم شرکت میکنه. چیزی بیشتر از این نیست. حرفی درمورد پذیرش هم به میون نیومده اصلا.
    صرفا اگر سوالی درباره دانشگاه داشتید ایشون خوشحال میشه جواب بده!
    از توی حساب لینکدینش هم اینطور فهمیدم که توی دفتر مشاوره پذیرش اون کالج به عنوان مشاور فعالیت میکنه (منطقا به عنوان یه فعالیت دانشجویی)
    بنابراین اگه سوالی دارید میتونید ایمیل کنید بهشون یا به دفترشون زنگ بزنید!

ممنون از راهنمایی
    لطفا به این مورد هم راهنمایی کنید
    تبلیغ یک پوزیشن خالی از یک دانشگاه با رنک حدود 100 رو دیدم و به استادش ایمیل دادم
    ایشون جواب داد:
    Thank you for your inquiry. Your CV indicates that you certainly are qualified for applying for the PhD position advertised. However, the principal problem is unfortunately the funding. The position is only funded for 50% for EU Citizens, and you would need to provide the remaining 50% funding plus the difference in tuition fees between EU and non-EU citizens from a different source.
    If you can provide the funding, I would suggest that you apply, whereby the application must be made on the online application form, I am not involved in the application process itself

من متوجه نشدم بالاخره اگر فاند 50 درصدی برای اروپاییا هست چرا به من گفته باید 50 درصد بعدی رو یه جورایی تامین کنی
    این different source چی میتونه باشه؟
    به نظر اقدامی بکنم؟ چکار کنم؟
    کشور نسبتا ارزونی نیست و من هم متاهلم

این هم آدرس رزومم هست به صورت تقریبی
    اقدام بکنم یا بمونم برا فول فاند
    لطفا راهنمایی کنید

ApplyAbroad Guardian
    imanprs آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط cfd نمایش پست ها
    ممنون از راهنمایی
    لطفا به این مورد هم راهنمایی کنید
    تبلیغ یک پوزیشن خالی از یک دانشگاه با رنک حدود 100 رو دیدم و به استادش ایمیل دادم
    ایشون جواب داد:
    Thank you for your inquiry. Your CV indicates that you certainly are qualified for applying for the PhD position advertised. However, the principal problem is unfortunately the funding. The position is only funded for 50% for EU Citizens, and you would need to provide the remaining 50% funding plus the difference in tuition fees between EU and non-EU citizens from a different source.
    If you can provide the funding, I would suggest that you apply, whereby the application must be made on the online application form, I am not involved in the application process itself

من متوجه نشدم بالاخره اگر فاند 50 درصدی برای اروپاییا هست چرا به من گفته باید 50 درصد بعدی رو یه جورایی تامین کنی
    این different source چی میتونه باشه؟
    به نظر اقدامی بکنم؟ چکار کنم؟
    کشور نسبتا ارزونی نیست و من هم متاهلم

این هم آدرس رزومم هست به صورت تقریبی
    اقدام بکنم یا بمونم برا فول فاند
    لطفا راهنمایی کنید
    چیزی که من برداشت می‌کنم اینه که ظاهراً میزان فاندی که می‌دن به اندازه‌ی ۵۰٪ هزینه‌ها + شهریه‌‌ی شهروندان EU باشه. که بنابراین شما باید اختلاف شهریه که به خاطر شهروند نبودن ایجاد می‌شه به علاوه‌ی اون ۵۰٪ رو تأمین کنید.
    سایر منابع هم می‌تونه به منابع شخصی شما اشاره داشته باشه، سازمان‌های ملی که ممکنه کمک‌هزینه بدن و برخی کشورها دارن، و سایر منابع خود دانشگاه که مستقیم برای این position نیستن. این که آیا چنین گزینه‌هایی وجود داره رو باید بررسی کنید.
    فرآیند گرفتن وقت سفارت آمریکا (۲۰۱۶)

از این که با احترام گذاشتن به خودتون و دیگران،
    سؤالات پاسخ‌ داده شده و قابل طرح در انجمن رو به طور شخصی نمی‌پرسید ممنونم.

Junior Member

دوستان یکی از اساتید دانشگاه کانادا این پاسخ رو داده به من

Thanks so much for your email. Your master's project does look interesting. What project were you thinking of doing for your PhD? This will give me a better sense of the fit with my work and that of my department. What program were you thinking of applying to? And when were you thinking of starting a PhD?

ممنون میشم راهنماییم کنین که چی باید در جواب بگم بهش
    و اینکه پرسیده برنامه فاندت چیه چی بگم؟
    ممنون میشم

دوستان یک استاد کانادایی دو روز بعد از ایمیل من، همچین چیزی به جواب دادن:
    Dear X,

Thank you for your recent enquiry about pursuing a PhD in my group.
    I will probably take on a PhD student in Fall 2018 and will be considering a number of applications.
    It may be a good idea to have a Skype meeting in the next few weeks to discuss various matters and how applications are evaluated here.
    Let me know when your are available in the next few weeks and I will check my schedule to see if we can find a mutually convenient time.

Yours sincerely,
    من هنوز اعتماد به نفس مصاحبه اسکایپی ندارم و فکر میکنم دو سه هفته ای زمان لازم داشته باشم،
    این جواب چطوره؟
    Dear Professor XXX

First, I would like to express my most sincere gratitude and appreciation for your reply.

About Skype meeting, I think in October would be perfect for me; however, I am pretty sure you are busy so that I can adapt myself to your schedule.

Sincerely,
    XX

Junior Member soheil_sap آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science

سلام و خسته نباشید. من چند روز قبل ایمیلی به یکی از اساتید یکی از دانشگاه های کانادا دادم و این جواب رو گرفتم:

Thanks for your interest in working with me. The way the application for graduate studies works here at our school is that you apply through the department: xxx
    If you are interested in working with me, you add my name to the "preference form", which is part of the application. Then, your application is forwarded to me and I can officially review it.

There is more information about the application process and funding on my lab's page:
    xxx

Let me know if you have any specific questions on what is described in the lab's page. Also, let me know if you end up applying to the school, then I can keep track of your application.

Best regards

به نظرتون نظرش منفی می خوره یا مثبت بیشتر؟ چون من شنیدم چون دانشگاه های کانادا کمیته محور هستند و استادا اول می خوان متوجه بشن که دانشگاه قبول می کنه دانشجو رو یا نه؟ اما این استاد آخرش نوشته اگه نظرت نهایی شد برای اومدن به دانشگاه ما منو مطلع کن که بتونم پی گیری کنم. این نشونه ی خوبی هستش؟ به نظرتون آیا نیازه بهش جواب بدم برای اینکه در ارتباط باشم با هاش برای apply تا یادش نرفته؟
    ویرایش توسط soheil_sap : September 17th, 2017 در ساعت 01:46 AM

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)