صفحه 1263 از 1371 نخستنخست ... 2637631163121312531254125512561257125812591260126112621263126412651266126712681269127012711272127313131363 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 12,621 تا 12,630 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط ardana نمایش پست ها
    دوستان من با یه استادی از برزیل در ارتباط هستم
    گفته که برای فاند باید باهم یک ریسرچ پروپوزال بنویسیم جدای از مدارکم که براش فرستادم
    چند تا مقاله برای من فرستاد و فرداش من مجبور شدم برای اثاث کشی و دنبال خونه گشتن یک هفته ای مقالات رو نخوندم
    الان که تموم شون کردم و میخوام ایمیل بزنم 10 روز گذشته
    بنظرتون اول ایمیلم این تاخیر رو چطوری توضیح بدم؟ اگر کسی دو سه جمله واسم بنویسه ممنون میشم
    خودم فکر میکنم اثاث کشی ما رو درک نکنن چون به این شکل ندارن
    ده روز مدت زیادی نیست. صرفا عذرخواهی کنید که بدلیل گرفتاریهای شخصی نتونستید سریغتر جواب بدهید. مثلا Sorry I could not get back to you earlier as I had to take care of some personal issues.

Member dalhosie آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    عمران

دوستان من به چندین استاد ایمیل زدم و اکثرا جواب های یکسانی میدن بهم :
    Thank you for your interest in my research. Unfortunately, I do not have any openings in my research group. I wish you the best in achieving your career goals.
    Sincerely

Thanks for your e-mail. Sorry that I can’t offer you a position at this time.

I regret that I have no suitable opportunities for you.

Thank you very much for your email. Unfortunately, I am not accepting any new student at this time. I am sorry.
    Best wishes

I’m sorry I have no position available

Hello and thank you for your interest in our research group. Unfortunately, I am not in a position to supervise any new students or post-doctoral fellows at this point in time.

به نظرتون مشکل کجاست ؟ رزومه ی من مشکل دلره یا اینکه اینا واقعا دانشجو نمیگیرن ؟ میتونم دوباره بهشون ایمیل بزنم ؟ یا نه ؟ چی بنویسم در متن ایمیل ؟

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط danial91 نمایش پست ها
    دوستان من به چندین استاد ایمیل زدم و اکثرا جواب های یکسانی میدن بهم :
    Thank you for your interest in my research. Unfortunately, I do not have any openings in my research group. I wish you the best in achieving your career goals.
    Sincerely

Thanks for your e-mail. Sorry that I can’t offer you a position at this time.

I regret that I have no suitable opportunities for you.

Thank you very much for your email. Unfortunately, I am not accepting any new student at this time. I am sorry.
    Best wishes

I’m sorry I have no position available

Hello and thank you for your interest in our research group. Unfortunately, I am not in a position to supervise any new students or post-doctoral fellows at this point in time.

به نظرتون مشکل کجاست ؟ رزومه ی من مشکل دلره یا اینکه اینا واقعا دانشجو نمیگیرن ؟ میتونم دوباره بهشون ایمیل بزنم ؟ یا نه ؟ چی بنویسم در متن ایمیل ؟
    سلا
    واقعا دانشجو نمیگیرند.نه، دوباره ایمیل نزنید مگر برای سمستر بعدی یا سال تحصیلی بعد. شما اگر مایل هستید بطور مختصر راجع به رزومه خودتون و اساتیدی که انتخاب کردید و متن ایمیل هایی که ارسال می کنید توضیح بدید تا راهنمایی های دقیقتری دریافت کنید.
    موفق باشید

رشته و دانشگاه
    عمران

نقل قول نوشته اصلی توسط maxi1 نمایش پست ها
    سلا
    واقعا دانشجو نمیگیرند.نه، دوباره ایمیل نزنید مگر برای سمستر بعدی یا سال تحصیلی بعد. شما اگر مایل هستید بطور مختصر راجع به رزومه خودتون و اساتیدی که انتخاب کردید و متن ایمیل هایی که ارسال می کنید توضیح بدید تا راهنمایی های دقیقتری دریافت کنید.
    موفق باشید
    کارشناسی عمران هستم از دانشگاه آزاد با معدل B- . برای ارشد ایمیل زدم و به اساتید دانشگاه های کانادایی میل زدم . در ایمیل هم گفتم که زمینه ی تحقیقاتیشون رو دوست دارم و اینکه یکی دو تا از مقاله هایی که خوندم ازشون هم اشاره کردم و اینکه امکانش هست برای پاییز 2018 به من پذیرش بدن ؟
    به نظرتون ممکنه بخاطر رزومه نخوان جواب بدن یا اینکه اگر مشکل اون باشه خودشون میگن ؟

ApplyAbroad Veteran

کارشناسی عمران هستم از دانشگاه آزاد با معدل B- . برای ارشد ایمیل زدم و به اساتید دانشگاه های کانادایی میل زدم . در ایمیل هم گفتم که زمینه ی تحقیقاتیشون رو دوست دارم و اینکه یکی دو تا از مقاله هایی که خوندم ازشون هم اشاره کردم و اینکه امکانش هست برای پاییز 2018 به من پذیرش بدن ؟
    به نظرتون ممکنه بخاطر رزومه نخوان جواب بدن یا اینکه اگر مشکل اون باشه خودشون میگن ؟
    سلام
    خب معدل شما پایین هست. برای پذیرش مقطع مستر ایمیل زدن خیلی ضرورتی نداره (البته من در زمینه کشور کانادا چندان مطلع نیستم). شما باید requirement ها چک کنید و اگر دارا بودید اپلای کنید. نه، اساتید که با شما رودربایستی ندارند و خیلی محترمانه رد می کنند البته ممکن هست به کاستی های اپلیکشن پکیج شما اشاره کنند ولی کمتر دیده میشه. موفق باشید

رشته و دانشگاه
    عمران

سلام
    خب معدل شما پایین هست. برای پذیرش مقطع مستر ایمیل زدن خیلی ضرورتی نداره (البته من در زمینه کشور کانادا چندان مطلع نیستم). شما باید requirement ها چک کنید و اگر دارا بودید اپلای کنید. نه، اساتید که با شما رودربایستی ندارند و خیلی محترمانه رد می کنند البته ممکن هست به کاستی های اپلیکشن پکیج شما اشاره کنند ولی کمتر دیده میشه. موفق باشید
    یعنی میفرمایین دلیل اینطور جواب دادنشون معدل باشه ؟ نمره ی زبان تاثیری نداره ؟
    اگر دلیل این باشه کلا قید اپلای رو بزنم ؟ نظرتون چیه اینطوری جواب بدم به ایمیلشون ؟
    Dear Professor ....;
    I really appreciate your responce to this email, but I was eager to know, whether there is chance to have any educational opportunity for future or not.
    Best Regards

ApplyAbroad Guru

اگر دلیل این باشه کلا قید اپلای رو بزنم ؟ نظرتون چیه اینطوری جواب بدم به ایمیلشون ؟
    Dear Professor ....;
    I really appreciate your responce to this email, but I was eager to know, whether there is chance to have any educational opportunity for future or not.
    Best Regards
    دوست عزیز
    استاد نمیتونه از الان به این سوال شما جوابی بده. از الان که معلوم نیست در آینده چه اتفاقی میفته، و اگر از رزومه شما خوشش آمده بود خودش به شما میگفت که مثلا دوباره بهار اینده باهاش تماس بگیرید. فعلا قید این مورد را بزنید و بروید سراغ موارد دیگر.

ApplyAbroad Veteran

Dear Professor ....;
    Best Regards
    سلام
    معدل مقطع لیسانس مهم هست ولی من واقعا نمیتونم بگم دلیل چی میتونه باشه. تاثیر داره ولی وقتی معدل لیسانس پایین هست و برای استاد نام دانشگاه هم ناشناخته هست شما خودتون بگید استاد به چه فاکتوری در رزومه ی اپلیکنت اتکا کنه و اکی بده؟ دانشجو ی مقطع لیسانس یا باید معدل خوبی داشته باشه یا فارغ التحصیل دانشگاه شناخته شده باشه یا یک انگیزه نامه بسیار عالی نوشته باشه در غیر اینصورت بهتر هست برای دانشگاه های سطح پایین تر اپلای کنه و رزومه بسازه برای دکترا (اگر قصد داره).
    نه، قیدشو نزنید سطح توقع را یک مقدار پایین بیارید. نمرات زبان خیلی خوب داشته باشید. مقاله ی قوی (اگر می تونید) و SOP خیلی خوب بنویسید. فقط به یک کشور و چند دانشگاه قانع نباشید.
    ولی بطور کلی اگر زود ناامید میشید و از کار دست می کشید و سماجت و علاقه ندارید و با دو جمله دیگران اشتیاقتون از دست می دهید بهتر هست که قیدشو بزنید و خودتون اذیت نکنید.
    Dear Professor مگر استاد تمام هستند؟ اگر نه؛ بنویسید Dear Dr
    response به کار نبرید. نظر/توصیه استاد بطور کلی بخواهیدI would greatly appreciate any advise or referrals you might be able to provide.
    educational حذف کنید. a chance و در انتها اضافه کنید
    Thank you again for your time and consideration
    من ترجیح دادم ایمیل شما رو بازنویسی نکنم. موفق باشید

رشته و دانشگاه
    عمران

سلام
    معدل مقطع لیسانس مهم هست ولی من واقعا نمیتونم بگم دلیل چی میتونه باشه. تاثیر داره ولی وقتی معدل لیسانس پایین هست و برای استاد نام دانشگاه هم ناشناخته هست شما خودتون بگید استاد به چه فاکتوری در رزومه ی اپلیکنت اتکا کنه و اکی بده؟ دانشجو ی مقطع لیسانس یا باید معدل خوبی داشته باشه یا فارغ التحصیل دانشگاه شناخته شده باشه یا یک انگیزه نامه بسیار عالی نوشته باشه در غیر اینصورت بهتر هست برای دانشگاه های سطح پایین تر اپلای کنه و رزومه بسازه برای دکترا (اگر قصد داره).
    نه، قیدشو نزنید سطح توقع را یک مقدار پایین بیارید. نمرات زبان خیلی خوب داشته باشید. مقاله ی قوی (اگر می تونید) و SOP خیلی خوب بنویسید. فقط به یک کشور و چند دانشگاه قانع نباشید.
    ولی بطور کلی اگر زود ناامید میشید و از کار دست می کشید و سماجت و علاقه ندارید و با دو جمله دیگران اشتیاقتون از دست می دهید بهتر هست که قیدشو بزنید و خودتون اذیت نکنید.
    response به کار نبرید. نظر/توصیه استاد بطور کلی بخواهیدI would greatly appreciate any advise or referrals you might be able to provide.
    ممنون از لطفتون . اینطوری دادم بهشون :
    Dear Professor ;

I would greatly appreciate any advise or referrals you might be able to provide to this email, but I was eager to know, whether there is a chance to have any opportunity for future or not.

برای reminder به اون هایی که هنوز جواب ندادن نظرتون درباره ی متن زیر چیه ؟
    I'm writing this email to remind your response to my last email, which is important to my educational future.
    If you can, please take moment to read the email and share your idea about it.
    Best Regards.
    ویرایش توسط dalhosie : September 27th, 2017 در ساعت 08:39 PM

رشته و دانشگاه
    عمران

سلام
    یکی از کسایی که جواب منفیداده بودو پیگیری کردم اینو جواب داد :

I am sorry. I do not have any project or funding for a new student. If you can fund yourself, please apply for M.Eng. degree. You can apply to Windsor as well as to other schools, like U Toronto, UBC, etc.

ممنون میشم اگر ممکنه هم یک ایمیل reminder پیشنهاد بدین بهم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)