صفحه 1264 از 1371 نخستنخست ... 2647641164121412541255125612571258125912601261126212631264126512661267126812691270127112721273127413141364 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 12,631 تا 12,640 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

ApplyAbroad Veteran

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط danial91 نمایش پست ها
    یکی از کسایی که جواب منفیداده بودو پیگیری کردم اینو جواب داد :

I am sorry. I do not have any project or funding for a new student. If you can fund yourself, please apply for M.Eng. degree. You can apply to Windsor as well as to other schools, like U Toronto, UBC, etc.

ممنون میشم اگر ممکنه هم یک ایمیل reminder پیشنهاد بدین بهم.
    سلام
    همان ایمیل قبلی را ارسال کنید یا restate کنید و ارسال کنید. من در کل ایمیل reminder پیشنهاد نمی کنم ولی هر طور شما مایل هستید.
    ممنون از لطفتون . اینطوری دادم بهشون :
    Dear Professor ;

I would greatly appreciate any advise or referrals you might be able to provide to this email, but I was eager to know, whether there is a chance to have any opportunity for future or not.

Thank you again for your time and consideration

برای reminder به اون هایی که هنوز جواب ندادن نظرتون درباره ی متن زیر چیه ؟
    I'm writing this email to remind your response to my last email, which is important to my educational future.
    If you can, please take moment to read the email and share your idea about it.
    Best Regards.
    شما به استاد دانشگاه ایمیل ارسال می کنید و استاد از شما از نظر علمی/وجهه اجتماعی/درآمد/سابقه ی کار و... بالاتر هستند. به این شکل ننویسید:
    to remind your response to my last email, which is important to my educational future
    مودبانه نیست.
    ایمیل ریماندر بیشتر از حالت مثبت، حالت منفی داره چون شما به شخص القا می کنید که قرار بوده کاری انجام دهند و انجام ندادند یا به موقع انجام ندادند و شما هم توجه و پاسخ استاد رو لازم دارید ولی توجه داشته باشید استاد که جهت پاسخ به شما دین ی ندارند. به نظر من در همون ایمیل اول باید بتونید توجه اساتید رو جلب کنید. موفق باشید
    ویرایش توسط maxi1 : September 28th, 2017 در ساعت 05:31 PM

Member dalhosie آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    عمران

نقل قول نوشته اصلی توسط maxi1 نمایش پست ها
    سلام
    همان ایمیل قبلی را ارسال کنید یا restate کنید و ارسال کنید. من در کل ایمیل reminder پیشنهاد نمی کنم ولی هر طور شما مایل هستید.

شما به استاد دانشگاه ایمیل ارسال می کنید و استاد از شما از نظر علمی/وجهه اجتماعی/درآمد/سابقه ی کار و... بالاتر هستند. به این شکل ننویسید:

مودبانه نیست.
    ایمیل ریماندر بیشتر از حالت مثبت، حالت منفی داره چون شما به شخص القا می کنید که قرار بوده کاری انجام دهند و انجام ندادند یا به موقع انجام ندادند و شما هم توجه و پاسخ استاد رو لازم دارید ولی توجه داشته باشید استاد که جهت پاسخ به شما دین ی ندارند. به نظر من در همون ایمیل اول باید بتونید توجه اساتید رو جلب کنید. موفق باشید
    خوب خیلی ها شاید واقعا چک نکرده باشن میلیشون رو . متن مودبانه ای به نظرتون نمیرسه برای reminder که بفرستم ؟ دقیقا از restate منظورتون چیه؟

Junior Member soheil_sap آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science

دوستان امکانش هستش در این مورد که سوال پرسیدم راهنماییم کنید؟

سلام و خسته نباشید. من چند روز قبل ایمیلی به یکی از اساتید یکی از دانشگاه های کانادا دادم و این جواب رو گرفتم:

Thanks for your interest in working with me. The way the application for graduate studies works here at our school is that you apply through the department: xxx
    If you are interested in working with me, you add my name to the "preference form", which is part of the application. Then, your application is forwarded to me and I can officially review it.

There is more information about the application process and funding on my lab's page:
    xxx

Let me know if you have any specific questions on what is described in the lab's page. Also, let me know if you end up applying to the school, then I can keep track of your application.

Best regards

به نظرتون نظرش منفی می خوره یا مثبت بیشتر؟ چون من شنیدم چون دانشگاه های کانادا کمیته محور هستند و استادا اول می خوان متوجه بشن که دانشگاه قبول می کنه دانشجو رو یا نه؟ اما این استاد آخرش نوشته اگه نظرت نهایی شد برای اومدن به دانشگاه ما منو مطلع کن که بتونم پی گیری کنم. این نشونه ی خوبی هستش؟ به نظرتون آیا نیازه بهش جواب بدم برای اینکه در ارتباط باشم با هاش برای apply تا یادش نرفته؟

ApplyAbroad Guru

خوب خیلی ها شاید واقعا چک نکرده باشن میلیشون رو . متن مودبانه ای به نظرتون نمیرسه برای reminder که بفرستم ؟ دقیقا از restate منظورتون چیه؟
    همانطور که دوستمون فرمودند نوشتن remind در متن حالت تحکم از بالا به پایین داره و خطاب به استاد مودبانه نیست. بنویسید: Just wanted to follow up regarding my previous email to you ....

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط soheil_sap نمایش پست ها
    دوستان امکانش هستش در این مورد که سوال پرسیدم راهنماییم کنید؟

سلام و خسته نباشید. من چند روز قبل ایمیلی به یکی از اساتید یکی از دانشگاه های کانادا دادم و این جواب رو گرفتم:

Thanks for your interest in working with me. The way the application for graduate studies works here at our school is that you apply through the department: xxx
    If you are interested in working with me, you add my name to the "preference form", which is part of the application. Then, your application is forwarded to me and I can officially review it.

There is more information about the application process and funding on my lab's page:
    xxx

Let me know if you have any specific questions on what is described in the lab's page. Also, let me know if you end up applying to the school, then I can keep track of your application.

Best regards

به نظرتون نظرش منفی می خوره یا مثبت بیشتر؟ چون من شنیدم چون دانشگاه های کانادا کمیته محور هستند و استادا اول می خوان متوجه بشن که دانشگاه قبول می کنه دانشجو رو یا نه؟ اما این استاد آخرش نوشته اگه نظرت نهایی شد برای اومدن به دانشگاه ما منو مطلع کن که بتونم پی گیری کنم. این نشونه ی خوبی هستش؟ به نظرتون آیا نیازه بهش جواب بدم برای اینکه در ارتباط باشم با هاش برای apply تا یادش نرفته؟
    دانشگاههای کانادا در رشته مهندسی و کامپیوتر عموما استاد محور هستند نه کمیته محور. وعده خاصی به شما نداده فقط گفته اگر اپلای کنی اپلیکیشنت رو نگاه میکنم.

Member dalhosie آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    عمران

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    همانطور که دوستمون فرمودند نوشتن remind در متن حالت تحکم از بالا به پایین داره و خطاب به استاد مودبانه نیست. بنویسید: Just wanted to follow up regarding my previous email to you ....
    ممنون یعنی فقط همین یک جمله کافیه ؟ آخه به نظر یه جورایی ناقص میاد . همین رو بفرستم ؟

ApplyAbroad Guru

ممنون یعنی فقط همین یک جمله کافیه ؟ آخه به نظر یه جورایی ناقص میاد . همین رو بفرستم ؟
    نه منظورم این بود که با این جمله شروع کنید. بقیه اش هم بستگی داره که در ایمیل اولی چی نوشته بودید مثلا I was wondering if you had an opportunity to take a look at my CV; I would really value your opinion regarding my chance of admission to the xxx program at xxx.

این نکته را هم در نظر داشته باشید که استاد هیچ وظیفه اخلاقی و قانونی نداره که وقت بگذاره تقاضای شما را بررسی کنه. در نتیجه اگر بعد از دو تا ایمیل جوابی نگرفتید دیگر مزاحم آن استاد نشوید و بروید سراغ دیگران.

Junior Member

سلام دوستان ، من دانشجو ارشد مهندسی شیمی دانشگاه امیرکبیر هستم ، از پروفسور دانشگاه کمبریج واسه دکترا نظر مثبتی برای اپلای گرفتم ولی اینطوری جواب من داد که
    My apology for responding rather late. I have received your documents. As I mentioned, we would not have funds to support scholarships for non-EU applicants and my Department never awards such scholarships either. The only route via the University is to apply for the Cambridge Trust or Gates scholarship. I have seen quite a few applications for those and I must be honest that it will be difficult - your grade is ok. You can certainly try, though.

حالا من چه کار کنم ؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    برق قدرت - تهران جنوب

سلام دوستان، من این جواب رو از استاد گرفتم
    چی جوابش رو بدم؟؟
    Dear Mohammad Jazayen

I am impressed with your achievements, and wish to be able to offer financial assistance to support your studies. I wish you the best of luck.
    Kind regards.

سلام دوستان
    من به استادی ایمیل زدم و ازم copies of your academic transcripts for your undergrad and Masters degrees, along with an explanation of the grading scheme?
    خواستند. منظور از explanation of the grading scheme چیه؟ این توضیحات همون توضیحات انضمام ریز نمرات هست یا بیشتر؟
    مرسی از وقت و توجهتون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)