صفحه 1268 از 1371 نخستنخست ... 2687681168121812581259126012611262126312641265126612671268126912701271127212731274127512761277127813181368 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 12,671 تا 12,680 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Architecture at University of Tehran

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

سلام و خسته نباشین. همین‌که اسم رو بنویسین، به‌نوعی امتیاز [هرچند نه چندان زیاد] به‌حساب خواهد آمد، حتی اگر ایشون شخصاً حمایتی رو به‌انجام نرسونن.

نقل قول نوشته اصلی توسط kimbu نمایش پست ها
    سلام
    به نظر شما منظور استاد از این جواب یکه گرفتم چیه؟ یعنی از اپلیکیشن من حمایت میکنه یا اینکه صرفاً اسمش رو اونجا بنویسم؟ ضمنا یه استاد ایرانی توی دانشگاه تگزاس ای اند ام هست

Ramin,
    Thank you for reaching out. Since your research could be aligned with my lab research direction, you may include my name in your application.

Regards,

ممنون میشم اگر بتونید نظر بدید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Architecture at University of Tehran

سلام و خسته نباشین. یه ای‌مِیلِ یادآوری می‌تونه انتخابِ خوبی باشه، و خب احتمالاً باید در اون به یادآوریِ خودتون، پروژه‌تون، و قرارِ فی‌مابین‌تون بپردازین.

نقل قول نوشته اصلی توسط javadci نمایش پست ها
    سلام دوستان وقت بخیر،

من با یه استاد در استرالیا کانکت شدم و بهم گفت که بزودی باهات تماس میگیرم تا بیشتر صحبت کنیم.
    الان تقریبا 10 روز از این ایمیلش گذشته و جوابی نفرستاده، با توجه به این که الان یک کنفرانسی تو دانشگاه دارن به نظرتون درسته که یه ایمیل یادآوری براش بفرستم؟ اصلا نمیدونم در مورد چی باید صحبت کنم.

معذرت میخام اگر سوالم تکراریه.

سلام دوستان.
    سوال مهم و فوری. استادی اینجوری جواب من رو داده:
    Thank you for the interest in working with me. ...You are more than welcome to apply for our PhD program. The procedure to follow are described in the department page
    الان من چجور میتونم راجع به فاند ازش سوال بپرسم؟ باید الان چیچار کنم دقیقا. پیشاپیش بابت جواب ممنونم.

سلام
    بزرگواران، اگه من اشتباه می کنم منو تصحیح کنید. M. ENG مگه اینطوری نیست که استاد راهنما نداره و یه سری کورس بدون تزه؟

من به یه استادی ایمیل زدم و پرسیدم دانشجوی مستر میگیره یا نه، و اینو گفته:

Hello,
    I am taking new students for the M.Eng. degree in game design (but not M.A.Sc. at this point). You do have an appropriate profile to fit well in to my lab.

خب...چطوری داره دانشجوی m eng میگیره پس؟ اصلا مگه دانشجوی m eng رو میگیرن؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط lawlie_t نمایش پست ها
    سلام
    بزرگواران، اگه من اشتباه می کنم منو تصحیح کنید. M. ENG مگه اینطوری نیست که استاد راهنما نداره و یه سری کورس بدون تزه؟

من به یه استادی ایمیل زدم و پرسیدم دانشجوی مستر میگیره یا نه، و اینو گفته:

Hello,
    I am taking new students for the M.Eng. degree in game design (but not M.A.Sc. at this point). You do have an appropriate profile to fit well in to my lab.

خب...چطوری داره دانشجوی m eng میگیره پس؟ اصلا مگه دانشجوی m eng رو میگیرن؟

سایت دانشکده مورد نظر رو نگاه کنید تا ببینید دقیقا مشخصات پروگرام M.Eng شون چیه و آیا تز یا پروژه داره یا نه. بعضی از این دوره ها پروژه های 3-6 ماهه دارند. از خئد استاد هم میتونید تفاوت این دو دوره رو سوال کنید.

طبق سایت, m.eng پروژه داره نه تز. مثل کارشناسی خودمون.
    منتها چیزی که من متوجه نشدم اینه که دانشجوی meng هم سوپروایزر داره اصن؟
    و اینکه این پیام اولین جوابیه که من دریافت کردم ازشون و سر و ته پیام همینه. نباید اول یه ریزنمراتی نمونه کاری مصاحبه ای چیزی درخواست می داد؟:دی

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط lawlie_t نمایش پست ها
    طبق سایت, m.eng پروژه داره نه تز. مثل کارشناسی خودمون.
    منتها چیزی که من متوجه نشدم اینه که دانشجوی meng هم سوپروایزر داره اصن؟
    و اینکه این پیام اولین جوابیه که من دریافت کردم ازشون و سر و ته پیام همینه. نباید اول یه ریزنمراتی نمونه کاری مصاحبه ای چیزی درخواست می داد؟:دی
    بله برای پروژه هم بهرحال سوپروایزر لازمه. برای پروژه m.Eng معمولا به دانشجو پول نمیدن در نتیجه سوپروایزرها خیلی سخت نمیگیرن.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    GB

سلام دوستان.

نمیدونم سوالی که م‍ی‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍پرسم اینجا جاش هست یا نه. کسی از دوستان اطلاع داره چجوری باید ویدیو پرزنتیشن 3 دقیقه ای تهیه کرد؟ یکی از این اساتید گفته آماده کن و توی اون مدت از فعالیت های کاریت، دلایل انتخاب این پروپوزال و هدفت از دکترا رو توضیح بده. کسی تجربشو داره بدونیم چجوری میشه؟

دوستان یک استاد کله گنده ای بعد سوالی که ازش راحع به پروژه ش پرسیدم و گفتم آیا شانس پذیرش دارم در انتهای ایمیلش همچین چیری گفته:

Regarding your chance of admission - it's always hard to say in advance, but on the face of it, you would be a very strong candidate - you come from an excellent and well-recognized university with a strong GPA (especially in your master's work), and you have experience relevant to our projects. I would be interested in knowing if you have any additional experience in XX and YY.
    I hope this helps, and look forward to seeing your application.

Cheers,

منتها وقتی جوابشو دادم دیگه از یه ماه قبل جواب نداده، یعنی اصلا سین نکرده ایمیلو (ایمیل اولو سین کرد)

چیکار کنم به نظرتون؟

Junior Member

سلام
    من به چند تا از استادای یک لب ایمیل زدم یکیشون اینو جواب داده به نظرتون چی جواب بدم
    Dear xxx

I recommend that you apply to xxx in the coming grad admission. Your background may be a nice fit
    with several faculty members at xxx; I cc-ed them. Once you do apply, please pass us a note so that
    we could look out for your application.

Thanks

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)