صفحه 1269 از 1371 نخستنخست ... 2697691169121912591260126112621263126412651266126712681269127012711272127312741275127612771278127913191369 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 12,681 تا 12,690 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

Member
    رشته و دانشگاه
    Energy System Modelling, Griffith University

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط pouya7 نمایش پست ها
    سلام
    من به چند تا از استادای یک لب ایمیل زدم یکیشون اینو جواب داده به نظرتون چی جواب بدم
    Dear xxx

I recommend that you apply to xxx in the coming grad admission. Your background may be a nice fit
    with several faculty members at xxx; I cc-ed them. Once you do apply, please pass us a note so that
    we could look out for your application.

Thanks
    بنظرم لازم نیست در این مقطع چیزی بگید. اگه اپلای کردید طبق حرف استاد، بهشون یادآوری کنید که اپلای کردید تا مدارکتونو ببینن..

Junior Member

سلام دوستان
    من چند ماه گذشته با یه استادی ارتباط کرفتم و از کار من خوشش اومده بود و از من مدارک خواست برای پوزیشنی که داشت یه مدتی با ایمیل با این استاد در ارتباط بودم تا نهایت طی فرایند
    گزینش برای اون پزیشن انتخاب نشدم و اعلام کردن که سلکت نشدم.
    الان مجدد که صفحه این استاد را دیدم فهمیدم یه پروژه جدید داره و دانشجو میگیره حالا میخوام بدونم پطور بهشون ایمیل بزنم یعنی یه ایمیل کلا چدید بزنم براش یا اینکه بگم قبلا با شما برای پروژه قبلی صحبت کردم و ایمیل های قبلی را برای ریپلای کنم!!
    ممنون میشم راهنمایی کنید

با سلام،
    من از یکی از اساتید در جواب ایمیل اپلای این جوابو دریافت کردم.
    Dear ....,

Thank you for your interest in my research group. I may be interested in supervising an additional student next year, but I can not make any commitment at this time. If you would like to be considered, please apply to the SFU physics department by January 15. I am copying this message to our Graduate Program Assistant, who can assist you in this process.

به نظرتون خوبه؟ اپلای کنم؟
    الان چی جوابشو بدم؟؟
    با تشکر

نقل قول نوشته اصلی توسط mousaviLIBS نمایش پست ها
    با سلام،
    من از یکی از اساتید در جواب ایمیل اپلای این جوابو دریافت کردم.
    Dear ....,

Thank you for your interest in my research group. I may be interested in supervising an additional student next year, but I can not make any commitment at this time. If you would like to be considered, please apply to the SFU physics department by January 15. I am copying this message to our Graduate Program Assistant, who can assist you in this process.

به نظرتون خوبه؟ اپلای کنم؟
    الان چی جوابشو بدم؟؟
    با تشکر
    آره حتما اپلای کنید. اما فقط به این استاد و این دانشگاه اکتفا نکنین. همزمان پوزیشن های دیگه رو در نظر داشته باشد چون قطعی نکرده که ادمیشن میده بهتون. بهشون بگین که حتما اپلای میکنید و امیدوارین که شما رو در ریسرچ گروه خودشون قبول کنن. موفق باشین.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Wollongong

سلام,
    شما رشته تحصیلت رو نگفتی و اسم استاد رو.
    دانشگاه ولونگونگ با ایرانی ها مشکلی نداره, دفتر پذیرش دانشجوی بینلمللی ها گاهی اوقات با پا فشاری جواب شما رو میداند.
    کمکی بر میاد بگو شما

سلام وقت بخیر
    من تازه میخوام برای دکترا اقدام کنم.آیا باید تو همون ایمیل اول رزومه ام را بفرستم؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط hamidreza1986 نمایش پست ها
    سلام وقت بخیر
    من تازه میخوام برای دکترا اقدام کنم.آیا باید تو همون ایمیل اول رزومه ام را بفرستم؟
    بله بفرستید. وقت استاد را با ایمیل های متعدد تلف نکنید.

سلام
    یک استاد متن زیر در جواب ایمیل من فرستاده:
    Would be great to work with you. I have recommended you to the admission committee. (I don’t have any way to fund you, so there is no guarantee.)
    نمیدونم درست منظور صحبت توی پرانتزش شدم یا نه رو متوجه شدم یا خیر. میشه راهنماییم کنید؟ به نظرم میگه : "من مستقیم فاند رو تعیین نمیکنم یا حداقل شما رو مستقیم معرفی نمیکنم برای فاند برای همین ضمانتی وجود نداره" درسته؟ با این شرایط فکر میکنید چقدر تاثیر مثبت میذره اپلای کردن برای این دانشگاه؟ از استاد میتونم بپرسم شانس فاند از دانشگاه دارم یا نیازی نیست؟

ApplyAbroad Guardian
    imanprs آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط aminhosseiny نمایش پست ها
    سلام
    یک استاد متن زیر در جواب ایمیل من فرستاده:
    Would be great to work with you. I have recommended you to the admission committee. (I don’t have any way to fund you, so there is no guarantee.)
    نمیدونم درست منظور صحبت توی پرانتزش شدم یا نه رو متوجه شدم یا خیر. میشه راهنماییم کنید؟ به نظرم میگه : "من مستقیم فاند رو تعیین نمیکنم یا حداقل شما رو مستقیم معرفی نمیکنم برای فاند برای همین ضمانتی وجود نداره" درسته؟ با این شرایط فکر میکنید چقدر تاثیر مثبت میذره اپلای کردن برای این دانشگاه؟ از استاد میتونم بپرسم شانس فاند از دانشگاه دارم یا نیازی نیست؟
    خود استاد فاندی نداره. بنابراین یا باید از منبعی دیگه فاند بگیرید (مثل دانشگاه یا دانشکده) یا خودتون هزینه‌ها رو بدید. در مورد امکان گرفتن فاند از دانشگاه بهتره که با مسئولین مربوط به خودش تماس بگیرید به نظرم، استاد بعیده اطلاع خاصی داشته باشه.
    فرآیند گرفتن وقت سفارت آمریکا (۲۰۱۶)

از این که با احترام گذاشتن به خودتون و دیگران،
    سؤالات پاسخ‌ داده شده و قابل طرح در انجمن رو به طور شخصی نمی‌پرسید ممنونم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Architecture at University of Tehran

سلام و خسته نباشید. شاید حاجتی به ریپلایِ نامه‌هایِ رد و بدل شده‌یِ قبلی نباشه، اما احتمالاً گزینه‌یِ خوبیه که آشناییِ پیشین رو به‌یادِ ایشون بیارین، و کارهایی که در این مدت انحام دادین هم به سی‌وی و معرفیِ خودتون بیفزایین.

نقل قول نوشته اصلی توسط happyfeat نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من چند ماه گذشته با یه استادی ارتباط کرفتم و از کار من خوشش اومده بود و از من مدارک خواست برای پوزیشنی که داشت یه مدتی با ایمیل با این استاد در ارتباط بودم تا نهایت طی فرایند
    گزینش برای اون پزیشن انتخاب نشدم و اعلام کردن که سلکت نشدم.
    الان مجدد که صفحه این استاد را دیدم فهمیدم یه پروژه جدید داره و دانشجو میگیره حالا میخوام بدونم پطور بهشون ایمیل بزنم یعنی یه ایمیل کلا چدید بزنم براش یا اینکه بگم قبلا با شما برای پروژه قبلی صحبت کردم و ایمیل های قبلی را برای ریپلای کنم!!
    ممنون میشم راهنمایی کنید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)