صفحه 1271 از 1371 نخستنخست ... 271771117112211261126212631264126512661267126812691270127112721273127412751276127712781279128012811321 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 12,701 تا 12,710 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

من به یکی از اساتید dalhousie ایمیل زدم، رزومه م رو فرستادم، گفتم به کجای کارش علاقه دارم، پرسیدم که میتونم عضو تیم ریسرچش باشم، و این جواب رو گرفتم:
    Yes, I will be looking for a new masters student in the Fall of 2018.

مرسی) خب حالا چی؟

ApplyAbroad Superstar houtcivil آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط lawlie_t نمایش پست ها
    من به یکی از اساتید dalhousie ایمیل زدم، رزومه م رو فرستادم، گفتم به کجای کارش علاقه دارم، پرسیدم که میتونم عضو تیم ریسرچش باشم، و این جواب رو گرفتم:
    Yes, I will be looking for a new masters student in the Fall of 2018.

مرسی) خب حالا چی؟
    به طور رسمی اپلای کنید و اسم استاد مربوطه رو در مدارکتون ذکر کنید.
    همچنین بعد از تکمیل پروسه اپلای، به استاد مربوطه ایمیل بزنید که فرم رو پر کردید و شماره فرمتون رو نیز باهاش به اشتراک بگزارید که در جریان باشه.
    موفق باشید

Junior Member

سلام دوستان
    من بعد از 40 تا میل یه همچین جوابی از یه استاد گرفتم به نظرتون میتونم نظرش رو برای گرفتن فاند جلب کنم؟
    Thank you for your inquiry e-mail. Mycurrent research projects are in the field of xxxxxx and xxxxxxx, moreinformation can be found at my ResearchGate (xxxxxxx) or at Laboratory of (xxxxxxxxxxxx)

I only have limited fund to support top PhD or MSc students.

چه جوابی به این ایمیل بدم؟ در مورد زمینه تحقیقش باهاش صحبت کنم؟ سوال بپرسم؟

Junior Member

با سلام
    با يه رزومه ي معمولي ٥ مقاله كنفرانس بين الملل ٢ مقاله اي اس اي سابميت شده به يكي از اساتيد دانشگاه با رنك تك رقمي امريكا ايميل دادم، ايشون روند پذيرش رو به من گفتن و من فكر كردم از اين ايميل تمپلت ها هست بعد از تشكر من گفتن كه
    your welcome. If you decide to apply for a position in my group, please let me know, so that I can work on your application package once it has been submitted.يعني اين استاد ميخواد منو بگيره؟!؟!
    gre هم ندارم ١٠ روز ديگه واسه اپلاي وقت دارم
    به نظرتون چكاربايد كنم؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    PhD, Mechanical Engineering, UT/Netherlands

نقل قول نوشته اصلی توسط azijan نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من بعد از 40 تا میل یه همچین جوابی از یه استاد گرفتم به نظرتون میتونم نظرش رو برای گرفتن فاند جلب کنم؟
    Thank you for your inquiry e-mail. Mycurrent research projects are in the field of xxxxxx and xxxxxxx, moreinformation can be found at my ResearchGate (xxxxxxx) or at Laboratory of (xxxxxxxxxxxx)

اگه کارت میخوره بهش حتما باهاش تماس بگیر باز. توی ایمیلت بنویس حتما که من توی فلان زمینه ایکس ایکس ایکس ایکس که شما کار کردین فلان تجربه ایگرگ رو دارم و فلان skill‌های مرتبط رو هم دارم. مهمه که مختصر مفید بهش بگی‌ (تا جای ممکن با دلایل عملی‌ و بر پایهٔ داشته‌ها و تجربیاتت و نه بر اساس باور هات) که چرا مطمئنی میتونی‌ عضو موثری توی گروهش باشی‌. اگه کارش بهت زیاد نمیخوره سعی‌ کن روا استادایی تمرکز کنی‌ که توی همون دانشگاه فیلدشون بهت خیلی‌ بهتر می‌خوره.

نقل قول نوشته اصلی توسط azijan نمایش پست ها
    سلام دوستان

دوست گرامی
    این ایمیل میتونه نشون دهنده این نیز باشه که زمینه کاری شما دقیقا با استاد مربوطه یکی نیست.
    برای همین تاکید بروی "زمینه کاری" و "ساپورت مالی محدود برای دانشجویان خیلی خوب (در واقع 100 مرتبط با یک روزمه عالی)" کرده است.

نقل قول نوشته اصلی توسط ali_tak17 نمایش پست ها
    با سلام
    با يه رزومه ي معمولي ٥ مقاله كنفرانس بين الملل ٢ مقاله اي اس اي سابميت شده به يكي از اساتيد دانشگاه با رنك تك رقمي امريكا ايميل دادم، ايشون روند پذيرش رو به من گفتن و من فكر كردم از اين ايميل تمپلت ها هست بعد از تشكر من گفتن كه
    your welcome. If you decide to apply for a position in my group, please let me know, so that I can work on your application package once it has been submitted.يعني اين استاد ميخواد منو بگيره؟!؟!
    gre هم ندارم ١٠ روز ديگه واسه اپلاي وقت دارم
    به نظرتون چكاربايد كنم؟
    جوابش به نظر خوب میاد. به نظر من، اگر میتونید برای این مورد اپلای کنید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط houtcivil نمایش پست ها
    جوابش به نظر خوب میاد. به نظر من، اگر میتونید برای این مورد اپلای کنید.
    ممنون از محبتتون
    با توجه به اینکه من gre ندارم و اینکه اصلا شانس پذیرشم رو نمیدونم بهتر نیست از خودش بپرسم که اصلا شانسی دارم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط ali_tak17 نمایش پست ها
    ممنون از محبتتون
    با توجه به اینکه من gre ندارم و اینکه اصلا شانس پذیرشم رو نمیدونم بهتر نیست از خودش بپرسم که اصلا شانسی دارم؟
    این رو نباید از استاد سوال کنید چون که به ایشون مرتبط نیست.
    استاد با این فرض به شما جواب میده که شما از حداقلهای نمره زبان اطلاع دارید و اونها رو satisfy میکنید.
    بنابراین باید با office gradute study دانشگاه در این مورد در ارتباط باشید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط houtcivil نمایش پست ها
    دوست گرامی چند روز گذشته است؟
    احتمال دارد که استاد حداقل یک هفته وقت بخاد که بین گزینه های مختلف تصمیم گیری کنه.
    واسه همین شما به نظر بنده بعد از گذشت 2 هفته میتونید به ایشون پیام بدید و ضمن تاکید بر اینکه هنوز علاقه مند هستید، جویای نتیجه شوید.

دوست عزيز ممنونم از پاسختون
    دقيقا امروز ١٠روزهست كه من ريز نمراتم رو براي استاد فرستادم و پنج روز پيش هم يك ايميل ريمايندر فرستادم اما هنوز نديدن ممنون ميشم اگر نظرتونو بگين كه احتمال داره كه استاد كسي ديگه رو انتخاب كرده باشه اخه من خيلي به اين پوزيشن اميدوار بودم و اينكه به نظرتون درست هست بازم چند روز اينده اگر خبري نشد ايميل بزنم و نتيجه رو بپرسم؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)