صفحه 1274 از 1371 نخستنخست ... 274774117412241264126512661267126812691270127112721273127412751276127712781279128012811282128312841324 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 12,731 تا 12,740 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

سلام دوستان
    پيروي پستاي قبليم مي خواستم يه سوال ببپرسم ممنون ميشم اگر زود پاسخ بدين
    من امروز بعد از دوهفته ايميل جواب استاد رو دريافت كردم با اين متن
    Thank you Hamid,

Unfortunately I have run in to some funding difficulties, for non-EU students, and I cannot proceed with recruitment at this time.

Sorry about that.

Kind Regards,

مي خواستم بپرسم به نظر شما مشكل اصلي استاد فاند هست يا ميتونه بهانه اي براي ريجكت باشه
    و سوال دوم اينكه اگر بتونم فاند جداگانه براي دكترا از جايي دريافت كنم يا از خود استاد راهنمايي بخوام براي فاند امكانش هست كه پوزيشن رو از دست ند
    توضيح اينكه اين پوزيشن از دانشگاه دوبلين ايرلند هست
    بازم ممنونم ازراهنماييتون

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط hamid6465 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    پيروي پستاي قبليم مي خواستم يه سوال ببپرسم ممنون ميشم اگر زود پاسخ بدين
    من امروز بعد از دوهفته ايميل جواب استاد رو دريافت كردم با اين متن
    Thank you Hamid,

Unfortunately I have run in to some funding difficulties, for non-EU students, and I cannot proceed with recruitment at this time.

Sorry about that.

Kind Regards,

مي خواستم بپرسم به نظر شما مشكل اصلي استاد فاند هست يا ميتونه بهانه اي براي ريجكت باشه
    و سوال دوم اينكه اگر بتونم فاند جداگانه براي دكترا از جايي دريافت كنم يا از خود استاد راهنمايي بخوام براي فاند امكانش هست كه پوزيشن رو از دست ند
    توضيح اينكه اين پوزيشن از دانشگاه دوبلين ايرلند هست
    بازم ممنونم ازراهنماييتون
    میتونید ازش بپرسید self-funded قبول میکنه یا نه. در غیر اینصورت فرقی نمیکنه مشکل اصلی اش چیه در هر حال جواب منفی است.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    mathematics education

سلام دوستان ایمیل دریافتی از یکی از اساتید این جواب رو‌ دریافت کردم

Our PhD program requires that international students are fully funded by an institution from Iran. The cost is approx $35,000/year for 4 years. Do you have such funding from an Iranian institution?
    ب نظرتون منظورش کدومه؟
    ۱)یک موسسه (دانشگاه)معتبر ایرانی باید تضمین کنه فاند منو؟
    ۲)فاند نمیدیم خودت باید هزینه هاتو بدی ک در این صورت چطوری بهشون ثابت کنم ک میتونم هزینه‌هامو بدم؟
    ۳)رزومه ت ضعیفه بیخیال شو
    ۴)موارد دیگر؟؟

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط anamis_boy نمایش پست ها
    سلام دوستان ایمیل دریافتی از یکی از اساتید این جواب رو‌ دریافت کردم

Our PhD program requires that international students are fully funded by an institution from Iran. The cost is approx $35,000/year for 4 years. Do you have such funding from an Iranian institution?
    ب نظرتون منظورش کدومه؟
    ۱)یک موسسه (دانشگاه)معتبر ایرانی باید تضمین کنه فاند منو؟
    ۲)فاند نمیدیم خودت باید هزینه هاتو بدی ک در این صورت چطوری بهشون ثابت کنم ک میتونم هزینه‌هامو بدم؟

۳)رزومه ت ضعیفه بیخیال شو
    ۴)موارد دیگر؟؟
    اگر پرداخت این مبلغ براتون مقدوره یا سازمانی دولتی/خصوصی می شناسید که حاضر باشه این مبلغ رو برای شما پرداخت کنه، اپلای کنید و در غیر این صورت بی خیالش!
    ای کسانی که ایمان آورده اید، آیا پیش از ارسال پیام، صندوق پیام خود را خالی کرده اید؟!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    mathematics education

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdizad88 نمایش پست ها
    اگر پرداخت این مبلغ براتون مقدوره یا سازمانی دولتی/خصوصی می شناسید که حاضر باشه این مبلغ رو برای شما پرداخت کنه، اپلای کنید و در غیر این صورت بی خیالش!
    برام مقدور نیست ک پرداخت کنم ، کلی هزینه زندگی و‌ حمل و‌نقل هم هست ، سازمانی هم ک نمیشناسم ، پس چ پاسخی بهش بدم ک محترمانه هم باشه

سلام
    یکی از اساتید این رو فرستاده، به نظر شما من اپلای کنم یا اینکه ریسک بالایی داره چون تاریخ چت پس از تاریخ اپلای هست؟
    I think your background is potentially a good fit. Let's find some time for a skype chat in the next couple weeks.
    Please note that the priority application deadline for x is Dec. 15. You should submit a complete application by that date, which will probably be before we have a chance to talk.

ApplyAbroad Superstar houtcivil آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط aminhosseiny نمایش پست ها
    سلام
    یکی از اساتید این رو فرستاده، به نظر شما من اپلای کنم یا اینکه ریسک بالایی داره چون تاریخ چت پس از تاریخ اپلای هست؟
    I think your background is potentially a good fit. Let's find some time for a skype chat in the next couple weeks.
    Please note that the priority application deadline for x is Dec. 15. You should submit a complete application by that date, which will probably be before we have a chance to talk.
    من به شخصه باشم اپلای میکنم که ددلاین رو از دست ندم.
    چون این مورد شانس بسیار بالایی داره!
    پ.ن.: به هر حال هر کاری ریسک داره ...

ApplyAbroad Superstar houtcivil آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط aminhosseiny نمایش پست ها
    سلام

نقل قول نوشته اصلی توسط houtcivil نمایش پست ها
    من به شخصه باشم اپلای میکنم که ددلاین رو از دست ندم.
    چون این مورد شانس بسیار بالایی داره!
    پ.ن.: به هر حال هر کاری ریسک داره ...
    یک مورد دیگه رو هم که اضافه کنم این هست که وقتی که قبل از تماس اسکایپ بگید که اپلای کردید نشون میدید که چقدر "علاقه مند" بودید و خود به خود شانستون به مراتب زیادتر میشه!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    mathematics education

سلام دوستان این جواب یکی از اساتیده نظرتون چیه؟
    دوباره بهش ایمیل بدم و نظرش واضحشو بپرسم و شانس پذیرشمو ازش جویا بشم؟

I have looked at your CV and you appear to have a very strong application, which I think would be competitive. At X, we don’t assign supervisors until the second or third year, once the thesis topic has been chosen. We only admit 4 students per year and try to achieve a balance in terms of background and interests.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط anamis_boy نمایش پست ها
    سلام دوستان این جواب یکی از اساتیده نظرتون چیه؟
    دوباره بهش ایمیل بدم و نظرش واضحشو بپرسم و شانس پذیرشمو ازش جویا بشم؟

I have looked at your CV and you appear to have a very strong application, which I think would be competitive. At X, we don’t assign supervisors until the second or third year, once the thesis topic has been chosen. We only admit 4 students per year and try to achieve a balance in terms of background and interests.
    دقیقا چه جیزی در جوابش مبهمه که میخواهید دوباره بپرسید؟ خیلی روشن جواب داده که شانس شما بنظر خوب میرسه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)