صفحه 1276 از 1371 نخستنخست ... 276776117612261266126712681269127012711272127312741275127612771278127912801281128212831284128512861326 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 12,751 تا 12,760 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط captaine نمایش پست ها
    دلیل اینکه میگن اپلای کنید چیه؟ اینکه شانس برامون هست یا به خاطر درآمدیه که براشون ایجاد میشه؟
    نه نگاه درآمدزایی ندارن. میگن طرف علاقه منده - خوب اپلای کن - چیزی که از دست نمیدی
    اونها مثل ما فکر نمیکنن که میگیم چه تعداد اپلای کنیم پولش چقدر بشه گاها محدودیت توصیه نامه ...
    شما ببین شانس داری اپلای کن
    شانست پایینه اپلای نکن

Junior Member

سلام دوستان
    ممنون میشم فوری جواب بدید
    من با استادی مکاتبه کردم ایشون یک جلسه مصاحبه غیررسمی با من داشتن و نظرشون خیلی مثبت بود و گفتن که حتما برای اسکالرشیپ اپلای کنم (تنها منبع فاند). بعد از مصاحبه تو ایمیلی ازم خواستن که یک سری مدارکم رو براشون بفرستم تا به هد گروه هم نشون بدن.
    مساله ای که پیش اومده اینه که من قبل از این استاد با همون هد گروه مکاتبه کرده بودم و ایشون گفته بودن اسکالرشیپ بسیار رقابتی و محدود هست و در صورتیکه فاند دیگه ای دارم اپلای کنم.
    الان موندم چجوری به این استاد بگم من با هد مکاتبه داشتم و اینو بهم گفته که هم بهش برنخوره که قبلا با هد صحبت کردم تو مصاحبه بهش نگفتم و هم این که از اسکالرشیپ ناامیدم کرده.

نقل قول نوشته اصلی توسط ghasedak84 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    ممنون میشم فوری جواب بدید
    من با استادی مکاتبه کردم ایشون یک جلسه مصاحبه غیررسمی با من داشتن و نظرشون خیلی مثبت بود و گفتن که حتما برای اسکالرشیپ اپلای کنم (تنها منبع فاند). بعد از مصاحبه تو ایمیلی ازم خواستن که یک سری مدارکم رو براشون بفرستم تا به هد گروه هم نشون بدن.
    مساله ای که پیش اومده اینه که من قبل از این استاد با همون هد گروه مکاتبه کرده بودم و ایشون گفته بودن اسکالرشیپ بسیار رقابتی و محدود هست و در صورتیکه فاند دیگه ای دارم اپلای کنم.
    الان موندم چجوری به این استاد بگم من با هد مکاتبه داشتم و اینو بهم گفته که هم بهش برنخوره که قبلا با هد صحبت کردم تو مصاحبه بهش نگفتم و هم این که از اسکالرشیپ ناامیدم کرده.
    بیشتر شبیه به استرالیا به نظر میرسه.
    اما به هر حال هر جا که هست مورد رو خیلی محترمانه بیان کنین و بشون اطلاع بدین: استاد باید بسیار کودک باشه که ببینه قبلش با یکی دیگه تو دپارتمان تماس گرفتین بگه که برو پس...

Junior Member

Hi

Thank you for your interest in our PhD program. Please take a look at our website to learn how to formally apply to our program (http://cba.unl.edu/academic-programs...anagement/phd/). If you have any questions about the process, please feel free to contact the PhD program coordinator, Janet Near (jnear2@unl.edu). We look forward to receiving your application.

ApplyAbroad Superstar houtcivil آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط captaine نمایش پست ها
    Hi

Thank you for your interest in our PhD program. Please take a look at our website to learn how to formally apply to our program (http://cba.unl.edu/academic-programs...anagement/phd/). If you have any questions about the process, please feel free to contact the PhD program coordinator, Janet Near (jnear2@unl.edu). We look forward to receiving your application.
    این ایمیل چیز خاصی نیست. یک متن تماما تمپلیت هست که قطعا به همه فرستاده میشه!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران در دانشگاه باهنر کرمان

سلام دوستان
    وقت بخیر
    ببخشید یه سوال دارم:
    معمولا وضعیت فاندهای اساتید برای RA یا TA چه زمانی مشخص میشود؟ مثلا برای ترم Fall سال آینده (2018)، کی معلوم میشه که دانشجو میخوان یا نه؟
    من از اواخر شهریور پروسه ایمیل زدن به اساتید رو آغاز کردم اما یا جواب ندادند و یا گفتند که دانشجو نمیگیریم و شما فعلا apply کنید و .... .(البته من برای Master دارم اقدام میکنم.)
    آیا هنوزم میتونم به ایمیل زدن ادامه بدم یا دیگه برای سال دیگه امیدی نیست و استادا اگه میخواستن میبایستی تا الان میگرفتن؟

Member
    رشته و دانشگاه
    B.Sc. & M.Sc.: Ferdowsi, Chem Eng- PhD Student: British Columbia, Materials Eng

نقل قول نوشته اصلی توسط Behrooz90 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    وقت بخیر
    ببخشید یه سوال دارم:
    معمولا وضعیت فاندهای اساتید برای RA یا TA چه زمانی مشخص میشود؟ مثلا برای ترم Fall سال آینده (2018)، کی معلوم میشه که دانشجو میخوان یا نه؟
    من از اواخر شهریور پروسه ایمیل زدن به اساتید رو آغاز کردم اما یا جواب ندادند و یا گفتند که دانشجو نمیگیریم و شما فعلا apply کنید و .... .(البته من برای Master دارم اقدام میکنم.)
    آیا هنوزم میتونم به ایمیل زدن ادامه بدم یا دیگه برای سال دیگه امیدی نیست و استادا اگه میخواستن میبایستی تا الان میگرفتن؟
    سلام دوست عزیز
    برای دانشگاه های مختلف زمان های متفاوتی داره ولی شما به ایمیل زدنتون ادامه بدین و اصلا ناامید نشین. سعی کنین جوری ایمیل و بفرستین که صبح اول وقت به وقت اونجایی باشه که استاد هست.
    موفق باشین

باسلام
    بنده واسه یه پوزیشن در کشور هلند اپلای کردم و منتظرم ددلاین تموم بشه و ارزیابی ها انجام بشود - قبلا از اینکه ددلاین تمام بشه تصمیم گرفتم با دستیار استاد مربوطه که خودش استادیار هست و با این پروژه میخواد همکاری کنه تماس گرفتم و واسه انجام این تحقیق و پروژه چند تا ایده بشه دادم به شرح ذیل :

According to the your PhD Position about ........, I have some idea for this research. if you agree with me, I write an abstract research proposal in two page, according to the keywords and following description:

My Idea is applied Data Envelopment Analysis and combination with optimization methods also by use of six sigma and statistical models for assessment results.
    In the previous I have a paper about human efficiency case in .......Company in Iran. In this research I applied a Fuzzy MCDM models for assessment of efficiency in company.
    Please inform me and I appreciate any time you give me for further correspondence.

در جواب نامه من این متن رو فرستادن : نظر شما چیه چقدر منو واسه این پوزیشن در نظر گرفتن احتمال داره دعوت به مصاحبه بشم:
    Thank you for your emails and ideas. I have looked at your paper and MCDM is indeed an interesting approach.

In anticipation of the deadline of this position I abstain for starting a collaboration.

سلام بچه ها
    وقتي يك ددلايني رو استاد در نظر بگيرن براي يك پوزيشن خالي بعد از ددلاين بايد منتظر جواب بود يا اينكه ربطي نداره؟
    مرسي

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Mahsa3947 نمایش پست ها
    سلام بچه ها
    وقتي يك ددلايني رو استاد در نظر بگيرن براي يك پوزيشن خالي بعد از ددلاين بايد منتظر جواب بود يا اينكه ربطي نداره؟
    مرسي

دوست عزیز

من نظر خودمو میدم شما نظر باقی دوستان رو هم بگیرید

قاعدتا بعد از ددلاین باید تکلیف اون پوزیشن معلوم شه
    و بازم هم قاعدتا باید به شما که اپلای کردی خبر داده بشه چه مثبت و چه منفی

میتونید بعد از مدتی اگه ایمیلی دریاقت نکردید و خبری نشد ایمیل بزنید به استاد یا منشی مربوطه و پیگیر نتیجه نهایی بشید
    میتونید این کار رو تا سه هفته بعد از ددلاین انجام بدید (این سه هفته فقط نظر شخصیه و قاعده ای براش وجود نداره)

و در اخر اینکه:

دونستن خبر ریجکتی یه پوزیشن از بیخبری خیلی بهتره. پوزیشن هایی رو که اپلای میکنید حتما تا اخرین نتیجه پیگیری کنید

موفق باشید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)