صفحه 1277 از 1371 نخستنخست ... 277777117712271267126812691270127112721273127412751276127712781279128012811282128312841285128612871327 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 12,761 تا 12,770 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط dadydady نمایش پست ها
    باسلام
    بنده واسه یه پوزیشن در کشور هلند اپلای کردم و منتظرم ددلاین تموم بشه و ارزیابی ها انجام بشود - قبلا از اینکه ددلاین تمام بشه تصمیم گرفتم با دستیار استاد مربوطه که خودش استادیار هست و با این پروژه میخواد همکاری کنه تماس گرفتم و واسه انجام این تحقیق و پروژه چند تا ایده بشه دادم به شرح ذیل :

According to the your PhD Position about ........, I have some idea for this research. if you agree with me, I write an abstract research proposal in two page, according to the keywords and following description:

My Idea is applied Data Envelopment Analysis and combination with optimization methods also by use of six sigma and statistical models for assessment results.
    In the previous I have a paper about human efficiency case in .......Company in Iran. In this research I applied a Fuzzy MCDM models for assessment of efficiency in company.
    Please inform me and I appreciate any time you give me for further correspondence.

در جواب نامه من این متن رو فرستادن : نظر شما چیه چقدر منو واسه این پوزیشن در نظر گرفتن احتمال داره دعوت به مصاحبه بشم:
    Thank you for your emails and ideas. I have looked at your paper and MCDM is indeed an interesting approach.

In anticipation of the deadline of this position I abstain for starting a collaboration.

دوست عزیز

من نظر خودمو میدم شما نظر باقی دوستان رو هم بگیرید

پوزیشن هایی که به طور خاص توی هلند اعلام میشن باید ددلاینشون تموم بشه و بعد تمام رزومه ها بررسی بشه و نهایتا بیستی تشکیل بشه و تعدادی به مصاحبه دعوت بشن
    این روند کاره که چه واقعی و چه سوری باید طی بشه

جوابی که ایشون دادند هم جواب مثبتیه. به ه رحال بعد از ددلاین رزومه ها رو بررسی میکنند و اینجوری به نظر میاد که رزومه شما هم به پروژه نزدیکه...بنابراین شانس بالایی برای دعوت به مصاحبه دارید
    هرچند که به نظرم حتما اپشن های دیگه اپلای رو هم بررسی کنید چون به هر حال در هیچ موردی نمیشه قطعی نظری داد

موفق باشید

Junior Member

سلام
    من واسه یکی از استدهای دانشگاه leuven بلژیک رزوممو فرستادم گفتم واسه ارشد میخوام افدام کنم(شیمی فیزیک)
    ایشون جواب داد :

Dear Amir,
    Many thanks for your interest in joining my research group in a master program in Theoretical
    Computational Chemistry. We do have a Eurasmus Mundus program, but unfortunately I don't have any &
    opening for scholarship for the next year.
    You can apply for the admission to this TCCM program, but it should be done with your own financial support.
    With best wishes,
    که من در جواب پرسیدم اگر فاند نخوام منو قبول میکنید؟ گفت اره اپلای کن
    حالا سوال من اینه میشه بدون فاند ارسموس قبول شد؟ ارزش داره؟

نقل قول نوشته اصلی توسط AMIRAA11 نمایش پست ها
    سلام
    من واسه یکی از استدهای دانشگاه leuven بلژیک رزوممو فرستادم گفتم واسه ارشد میخوام افدام کنم(شیمی فیزیک)
    ایشون جواب داد :

Dear Amir,
    Many thanks for your interest in joining my research group in a master program in Theoretical
    Computational Chemistry. We do have a Eurasmus Mundus program, but unfortunately I don't have any &
    opening for scholarship for the next year.
    You can apply for the admission to this TCCM program, but it should be done with your own financial support.
    With best wishes,
    که من در جواب پرسیدم اگر فاند نخوام منو قبول میکنید؟ گفت اره اپلای کن
    حالا سوال من اینه میشه بدون فاند ارسموس قبول شد؟ ارزش داره؟

میشه قبول شد - اگر توان مالی دارین ارزش هم داره
    ولی اگر قصد مهاجرتی دارین میتونین کشورهای مهاجرپذیر (تر) رو در اولویت قرار بدین - و مسئله زبان برای کار بعد از تحصیل رو هم از خاطر نبرین.

با تشکر از شما - دوستان عزیز اگر عزیزان دیگر نظراتی دارند عنوان بفرمایند
    نقل قول نوشته اصلی توسط ali728 نمایش پست ها
    دوست عزیز

من نظر خودمو میدم شما نظر باقی دوستان رو هم بگیرید

پوزیشن هایی که به طور خاص توی هلند اعلام میشن باید ددلاینشون تموم بشه و بعد تمام رزومه ها بررسی بشه و نهایتا بیستی تشکیل بشه و تعدادی به مصاحبه دعوت بشن
    این روند کاره که چه واقعی و چه سوری باید طی بشه

جوابی که ایشون دادند هم جواب مثبتیه. به ه رحال بعد از ددلاین رزومه ها رو بررسی میکنند و اینجوری به نظر میاد که رزومه شما هم به پروژه نزدیکه...بنابراین شانس بالایی برای دعوت به مصاحبه دارید
    هرچند که به نظرم حتما اپشن های دیگه اپلای رو هم بررسی کنید چون به هر حال در هیچ موردی نمیشه قطعی نظری داد

موفق باشید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط AfshinDysus نمایش پست ها
    میشه قبول شد - اگر توان مالی دارین ارزش هم داره
    ولی اگر قصد مهاجرتی دارین میتونین کشورهای مهاجرپذیر (تر) رو در اولویت قرار بدین - و مسئله زبان برای کار بعد از تحصیل رو هم از خاطر نبرین.
    مرسی از پاسختون
    تو سایتش زده سالی 4هزاریورو.اگر فقط همین باشه مشکلی نیست.ولی نمیدونم هزینه بیشتر میشه یا نه؟چون چندتا کشور مختلف میری.شما می دونین هزینش چقدر میشه حدودا؟
    واسه زبان درست میگین ولی هزینه بقیه کشورها زیاد میشه.من نروژ و بلژیک اقدام میکنم بعد ایشالا واسه دکترا میرم کشوری بهتر

نقل قول نوشته اصلی توسط AMIRAA11 نمایش پست ها
    مرسی از پاسختون
    تو سایتش زده سالی 4هزاریورو.اگر فقط همین باشه مشکلی نیست.ولی نمیدونم هزینه بیشتر میشه یا نه؟چون چندتا کشور مختلف میری.شما می دونین هزینش چقدر میشه حدودا؟
    واسه زبان درست میگین ولی هزینه بقیه کشورها زیاد میشه.من نروژ و بلژیک اقدام میکنم بعد ایشالا واسه دکترا میرم کشوری بهتر
    خوب کشور به کشور هزینه ها متفاوته
    ولی شما علاوه بر شهریه خود دوره، هزینه زندگیم دارین دیگه که بسته به روش زندگی متفاوته - شما برای 1 نفر 10000 یورو رو حدودا در نظر بگیرین در سال (البته در صورت داشتن همسر
    در 2 ضرب نمیشه بلکه مقداری کمتر از دو برابر میشه).

نقل قول نوشته اصلی توسط dadydady نمایش پست ها
    با تشکر از شما - دوستان عزیز اگر عزیزان دیگر نظراتی دارند عنوان بفرمایند
    نظری که شما دریافت کردین کاملا صائب هستش. دنبال نظر دیگه نباشین.
    منتهای مراتب نظر عمومی من راجب اروپا به طور کلی این هستش که خیلی صفر و یکیه:
    یعنی اگر کسی امتحان زبان بده - مقالاتش اماده باشه - GRE داده باشه -بصورت روشمند
    میشه گفت احتمال خوبی داره که از سه کشور امریکا - کانادا و استرالیا (هر کدوم شرایط خودش)
    میتونه پذیرش بگیره.
    اما اروپا ممکنه شما یه پوزیشن اپلای کنی همون ابتدای راه پذیرش بگیری
    ممکنه 10 سالم اپلای کنین به جایی نرسین.
    کلا اینو مدنظر داشته باشین.

پیش فرض پاسخ : نظرتون درباره ی جواب این استاد چیه؟

سلام
    من به یه استادی ایمیل دادم این رو جواب داده

please do apply for the computer science doctoral program here. I am no longer running the fellowship program you reference below, but other faculty may have funding in this area. I will cc XX and YY, who both do work on network metrics in relation to social features. And I am always interested in working with grads who would like to explore how generative justice might be integrated into their research.

میخواستم بپرسم بنظرتون باید فقط به این دو تا استادی که منو cc کرده بهشون ایمیل بدم؟ یا بهتره برم سراغ بقیه استادا بگردم ببینم دیگه کدوم کارش به من میخوره ؟
    ۲- یک استادم این رو داده

Thanks for your interests. I will let you know if you are shortlisted for an interview.
    میخواستم بپرسم با توجه به اینکه ممکنه دیر اطلاع بده و من شانس مذاکره با بقیه استادا رو از دست بدم بنظرتون چکار کنم؟ بهش چجوری بگم اگه اوکی نیست زودتر بگه من برم سراغ بقیه و تا کی صبر کنم؟
    ممنون از پاسختون

سلام دوستان. جواب این ایمیل چی باشه به نظرتون؟

sorry for the slow reply... I am not sure about whether i am taking students next year (i already have 1 starting). Have you already applied? Did you want to work in PDE's or in functional analysis?
    ممنون دوستان

پیش فرض پاسخ : نظرتون درباره ی جواب این استاد چیه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط BaharAghajari نمایش پست ها
    سلام
    من به یه استادی ایمیل دادم این رو جواب داده

please do apply for the computer science doctoral program here. I am no longer running the fellowship program you reference below, but other faculty may have funding in this area. I will cc XX and YY, who both do work on network metrics in relation to social features. And I am always interested in working with grads who would like to explore how generative justice might be integrated into their research.

میخواستم بپرسم بنظرتون باید فقط به این دو تا استادی که منو cc کرده بهشون ایمیل بدم؟ یا بهتره برم سراغ بقیه استادا بگردم ببینم دیگه کدوم کارش به من میخوره ؟
    ۲- یک استادم این رو داده

Thanks for your interests. I will let you know if you are shortlisted for an interview.
    میخواستم بپرسم با توجه به اینکه ممکنه دیر اطلاع بده و من شانس مذاکره با بقیه استادا رو از دست بدم بنظرتون چکار کنم؟ بهش چجوری بگم اگه اوکی نیست زودتر بگه من برم سراغ بقیه و تا کی صبر کنم؟
    ممنون از پاسختون

1- با اون دو مورد شروع کنین بعد اگه به نتیجه نرسیدین برین سراغ بقیه.
    2- هیچ توضیحی ندادین که اصن داستان چیه! و نظر دادن سخته- مواردی مثل: 1- کشور 2- آیا اپلای کردین یا منتظرین جواب بگیرین اپلای کنین 3- ددلاین کیه و ...
    به هر حال یه هفته (یا ترجیحا دو هفته اگه دیر نمیشه) صبر - ایمیل follow up به استاد - حرکت بعدی با توجه به feedback ایمیل

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)