صفحه 1278 از 1371 نخستنخست ... 278778117812281268126912701271127212731274127512761277127812791280128112821283128412851286128712881328 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 12,771 تا 12,780 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط elaheab نمایش پست ها
    سلام دوستان. جواب این ایمیل چی باشه به نظرتون؟

sorry for the slow reply... I am not sure about whether i am taking students next year (i already have 1 starting). Have you already applied? Did you want to work in PDE's or in functional analysis?
    ممنون دوستان

بگین بله به این موضوع علاقه دارم (دو تا جمله هم بگین باورش شه)
    بعدا بپرسین که کی معلوم میشه فاند داره یا نه که اون موقع باش ارتباط بگیرین.

پیش فرض پاسخ : نظرتون درباره ی جواب این استاد چیه؟

سلام دوست عزیز
    ممنون از پاسختون
    ۱- کشور آمریکا هست ۲- نه اپلای نکردم منتظرم اوکی بدن و بعد اپلای کنم. ۳- ددلاین هم ۱ ژانویه هست.
    یه سوال دیگه هم دارم اینکه اگه جواب قوی از استادی نگرفتم آیا به این معنی هست که احتمال قبولیم در اون دانشگاه پایینه؟
    با تشکر از پاسخ شما

پیش فرض پاسخ : نظرتون درباره ی جواب این استاد چیه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط BaharAghajari نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    ممنون از پاسختون
    ۱- کشور آمریکا هست ۲- نه اپلای نکردم منتظرم اوکی بدن و بعد اپلای کنم. ۳- ددلاین هم ۱ ژانویه هست.
    یه سوال دیگه هم دارم اینکه اگه جواب قوی از استادی نگرفتم آیا به این معنی هست که احتمال قبولیم در اون دانشگاه پایینه؟
    با تشکر از پاسخ شما
    در مورد امریکا روند تا حد زیادی (شاید بیشتر از 90%) از دانشگاه های معمول (و خوب) به سمت کمیته رفته. بنابراین باید اپلای کنین.
    حالا بعد اپلای میتونین ایمیلم بدین به استادا
    و جواب نگرفتن هم به معنای خاصی نیست - شما رزومه خودتون رو میتونین با توجه به استانداردهای معمول اون دانشگاه و نمرات GRE/GPA و فیلد اصلی کار اساتید اونجا
    "تا حدی" تخمین بنین.

Junior Member

با سلام و عرض ادب

دوستان من دانشجوی دکتری هستم و با یک رزومه ی نه چندان خوب ( 5 مقاله کنفرانس بین المللی - 1 مقالهISI سابمیت شده) به یکی از اساتید اروپایی که هم خیلی فاند داره (15 دانشجوی دکتری و فوق دکتری واسه امسال میخواد) و هم خیلی معروف هست و ... ایمیل دادم که علاقمندم با شما کار کنم و از دکتری ایران انصراف بدم. ایشون در ایمیل اول گفتن که میخواین این سال با من کار کنید و اینکه فاند داری؟ و اخرش گفتن که امیدوارم که سال 2018 با هم کار کنیم.
    منم در جواب گفتم فاند ندارم.
    ایمیل دوم گفت که من در حال حاضر برای این فیلد بورس ندارم .شانسی واسه گرفتن بورس از دانشگاه خودت یا کشورت نداری؟ منم بهش گفتم که متاسفانه نه و گفتم علاوه بر این فیلد میتونم توی زمینه های***( که فاند داره) کار کنم.

الان ایشون یک متن خیلی بزرگ واسه ی من فرستاده (فکر کنم تمپلت باشه) که توی اون همه ی فاند هایی رو که داره معرفی کرده و لینک داده
    از من خواسته full cv و لیست مقالات وغیره رو کامل کنم و به ایمیل منشی خودش بفرستم. و اینکه از موضوعاتی که داده(7 موضوع) و مقالاتی که فرستاده اونی که بیشتر به کارم مرتبط هست رو بادقت بخونم، پروپزال یک صفحه ای بنویسم و بفرستم.چیزی هم توی اون ایمیل ننوشته که آخرش منو میگیره یا نه.

به نظرتون چقدر شانس دارم و چکار باید کنم؟ آخه الان باید بشینم 19 مقاله وتز سنگین بخونم و 8 روز دیگه شروع امتحانات پایان ترمم هست.

ممنون میشم اگه یکی از دوستان من رو راهنمایی کنه.

Member
    رشته و دانشگاه
    MSc Human Development: Genetics, Neuroscience and Psychology, Tomsk State University

نقل قول نوشته اصلی توسط ali_tak17 نمایش پست ها
    با سلام و عرض ادب

دوستان من دانشجوی دکتری هستم و با یک رزومه ی نه چندان خوب ( 5 مقاله کنفرانس بین المللی - 1 مقالهISI سابمیت شده) به یکی از اساتید اروپایی که هم خیلی فاند داره (15 دانشجوی دکتری و فوق دکتری واسه امسال میخواد) و هم خیلی معروف هست و ... ایمیل دادم که علاقمندم با شما کار کنم و از دکتری ایران انصراف بدم. ایشون در ایمیل اول گفتن که میخواین این سال با من کار کنید و اینکه فاند داری؟ و اخرش گفتن که امیدوارم که سال 2018 با هم کار کنیم.
    ایمیل دوم گفت که من در حال حاضر برای این فیلد بورس ندارم .شانسی واسه گرفتن بورس از دانشگاه خودت یا کشورت نداری؟ منم بهش گفتم که متاسفانه نه و گفتم علاوه بر این فیلد میتونم توی زمینه های***( که فاند داره) کار کنم.

الان ایشون یک متن خیلی بزرگ واسه ی من فرستاده (فکر کنم تمپلت باشه) که توی اون همه ی فاند هایی رو که داره معرفی کرده و لینک داده
    از من خواسته full cv و لیست مقالات وغیره رو کامل کنم و به ایمیل منشی خودش بفرستم. و اینکه از موضوعاتی که داده(7 موضوع) و مقالاتی که فرستاده اونی که بیشتر به کارم مرتبط هست رو بادقت بخونم، پروپزال یک صفحه ای بنویسم و بفرستم.چیزی هم توی اون ایمیل ننوشته که آخرش منو میگیره یا نه.

به نظرتون چقدر شانس دارم و چکار باید کنم؟ آخه الان باید بشینم 19 مقاله وتز سنگین بخونم و 8 روز دیگه شروع امتحانات پایان ترمم هست.

سلام.
    بی خیال این استاد بشید و شانس تون رو جاهای دیگه امتحان کنید.
    اپلای ابرود مکانی برای راهنمایی، مشاوره و تبادل اطلاعات دوستانه و داوطلبانه است. با انتخاب گزینه ی "اضافه کردن به امتیاز کاربر" از پست مفید پاسخ دهندگان تشکر کنید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Habib_Nobakht نمایش پست ها
    سلام.
    بی خیال این استاد بشید و شانس تون رو جاهای دیگه امتحان کنید.
    واقعا؟
    آخه مگه استادی که جز 10 استاد برتر دنیا هست بیکاره که بگه این موضوعات رو دقیق مطالعه کن و پروپزال بنویس و همه ی مدارک رو به منشی بفرست بعد نخواد بگیره؟

ApplyAbroad Guru

واقعا؟
    آخه مگه استادی که جز 10 استاد برتر دنیا هست بیکاره که بگه این موضوعات رو دقیق مطالعه کن و پروپزال بنویس و همه ی مدارک رو به منشی بفرست بعد نخواد بگیره؟

دوست عزیز

شما واقعا تصمیمتون برای واکنش نشون دادن به اون استاد رو میخوایید با صحبت دوستانی که میگن بیخیال شید تغییر بدید و بر اساس اون تصمیم گیری کنید ؟!
    این *واقعا* رو من از شما میپرسم! واقعا ؟!!

تکلیف روشنه

شما یا وقتشو دارید یا ندارید
    اگه وقتشو دارید حتما کاری رو که استاد ازتون خواسته انجام بدید چون گزینه دیگه ای ندارید و تا انجام ندید و نفرستید نمیتونید بفهمید شانستون چقدر بوده و واکنش استاد چه خواهد بود و ایا شما رو میخواد بگیره یا نه
    اگه هم اینقدری وقتشو ندارید و میدونید به امتحان های پیش روتون ضربه میزنه خب باز هم چاره ای ندارید که همه این ماجرا رو به وقت بهتری پستپن کنید

حودتون هم دارید میگید ایمیلشون تمپلیته
    این دیگه بستگی به شما داره که :
    ۱. چقدر اون استاد و زمینه کاریش براتون مهمه
    ۲. چقدر بودن توی گروه ایشون براتون مهمه
    ۳. چقدر قدرت ریسک پذیری دارید و میخوایید برای هدفتون با هر درصدی از شانس اقدام کنید و تلاش کنید (دوستانی هستند که حتی برای گزینه هایی که براشون واضحه شانسشون زیر ۱۰درصده باز هم تلاش میکنند چون همون ۱۰ درصد هم صفر نیست......دوستانی هم هستند که تلاششون رو برای گزینه هایی میذارن که مطمین هستند شانسشون بالای ۵۰ درصده و غیره....)

شما داری میگی یه دانشجو با رزومه معمولی و نه چندان خوب هستید
    استاد یکی از ده استاد برتر دنیاست

فکر میکنم یا این داده ها و چک کردن گروه فعلی اون استاد و رزومه هاشون تقریبا دستتون میاد شما کجای ماجرا هستید و چقدر شانس دارید
    بعدش دیگه به خودتون بستگی داره که چقدر میخوایید برای اون گزینه تلاش کنید

فکر میکنم هیچ کسی بهتر از خودتون جواب سوال خودتون رو نمیدونه
    اگه دیدتون اینه: تلاشمو میکنم حتی اگه نشد هیچ عیبی نداره بالاخره یه پروپوزال نوشتم و چند تا مقاله خوندم و تجربه ای میشه برای موارد بعدی و شانسم رو هم امتحان میکنم و حسرتشو نمیخورم : خب حتما کاری رو که خواستن انجام بدید

اگه دیدتون اینه: اگه نشه وقتم تلف شده و امتحان های دکترام رو هم از دست میدم و حسرت این رو میخورم که چرا وقتمو بیخودی سر چیزی که میدونستم شاید خیلی مهم و جدی نباشه به هدر دادم: خب حتما به کارهای اخیرتون برسید و این مورد رو بعدا توی وقت بهتر و شرایط بهتر پیگیری کنید

(هر دو دسته ادم های بالا و هر دو دید بالا میتونه کاملا منطقی و کارشون و نتیجه کارشون درست تلقی بشه)

موفق باشید

ApplyAbroad Guru

واقعا؟
    موضوع بیکاری استاد نیست. نکته همونطور که علی آقا گفتند اینه که آیا شما اینقدر در خصوص این مورد جدی هستید و شانس خودتون رو قابل توجه میدونید که وقت بگذارید و اپلیکیشن و پروپوزال درخور و مناسبی تهیه کنید. اگر نه که دیگه موردی نداره وقت بگذارید.

با سلام و عرض ادب

وقتی که به استادی میگین می خواهین انصراف بدین و باش کار کنین و استاد قوی ای هم هست خوب طبیعی هست که ممکنه کمی بتون homework بده!
    البته ممکنه آخرش اکی شه یا نشه - کسی نمی تونه راهنماییتون کنه به نظر من - خودتون باید دو دو تا چهار تا کنین ببینین چه راهی بهتره
    بهترین کار قطعا اینه که بخودتون فشار بیارین و هم امتحاناتونو پیش ببرین هم این موردو

Junior Member

با سلام
    من واسه یکی از اساتید دانشگاه خنت بلژیک (که بالاترین مسئول رشته منه تو دانشگاه خنت) رزومه فرستادم و بش گفتم دوست دارم واسه ارشد باش کار کنم.
    ایشون جواب داد که اگه واسه فاند داری میپرسی ما فاند نداریم.بعد من گفتم که فاند نمی خوام و میخواستم بپرسم که منو قبول میکنین؟
    این جوابو بم داد: Well, it so happens that I am the one choosing the students allowed to the program and yes, you would be allowed in.
    منظورش بله است؟ یا میگه ممکنه ؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)