صفحه 1279 از 1371 نخستنخست ... 279779117912291269127012711272127312741275127612771278127912801281128212831284128512861287128812891329 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 12,781 تا 12,790 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط AMIRAA11 نمایش پست ها
    با سلام
    من واسه یکی از اساتید دانشگاه خنت بلژیک (که بالاترین مسئول رشته منه تو دانشگاه خنت) رزومه فرستادم و بش گفتم دوست دارم واسه ارشد باش کار کنم.
    ایشون جواب داد که اگه واسه فاند داری میپرسی ما فاند نداریم.بعد من گفتم که فاند نمی خوام و میخواستم بپرسم که منو قبول میکنین؟
    این جوابو بم داد: Well, it so happens that I am the one choosing the students allowed to the program and yes, you would be allowed in.
    منظورش بله است؟ یا میگه ممکنه ؟
    بله - اگر از هزینه ها بر می یاین اپلای بفرماین.
    قطعی که نمیشه گفت ولی احتمال بالا برتون میداره.

سلام دوستان. من این جوابو از یه استاد تو کانادا گرفتم:
    Thank you for your interest in coming to Carleton University to work with me. I think that you would do well here at Carleton. How did you hear about me? Would it be okay for you to work in differential equations, specifically spectral theory? Of course, you come from an institution in Tabriz in which I have many connections.

I do have an opening for a PhD student this Fall 2018 but I won't find out about financing until this April. In any case, I encourage you to apply though so that you are in the system
    من چی بهش بگم؟ اخه اولا من فاند میخوام . دوما از این زمینه کاریش چیزی نمیدونم ولی میخوام خودمو علاقه مند نشون بدم.
    ممنون

Member
    رشته و دانشگاه
    MSc Human Development: Genetics, Neuroscience and Psychology, Tomsk State University

نقل قول نوشته اصلی توسط elaheab نمایش پست ها
    Thank you for your interest in coming to Carleton University to work with me. I think that you would do well here at Carleton. How did you hear about me? Would it be okay for you to work in differential equations, specifically spectral theory? Of course, you come from an institution in Tabriz in which I have many connections.

I do have an opening for a PhD student this Fall 2018 but I won't find out about financing until this April. In any case, I encourage you to apply though so that you are in the system
    من چی بهش بگم؟ اخه اولا من فاند میخوام . دوما از این زمینه کاریش چیزی نمیدونم ولی میخوام خودمو علاقه مند نشون بدم.
    ممنون

از پاسخ شون تشکر کنید و بگید که حتما اپلای می کنید و منتظر نتایج می مونید و امیدوارید که بتونید در پاییز 2018 باهاشون کار کنید. همین.
    اپلای ابرود مکانی برای راهنمایی، مشاوره و تبادل اطلاعات دوستانه و داوطلبانه است. با انتخاب گزینه ی "اضافه کردن به امتیاز کاربر" از پست مفید پاسخ دهندگان تشکر کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط Habib_Nobakht نمایش پست ها
    از پاسخ شون تشکر کنید و بگید که حتما اپلای می کنید و منتظر نتایج می مونید و امیدوارید که بتونید در پاییز 2018 باهاشون کار کنید. همین.
    ممنون دوست عزیز.

راجب چیزای دیگه مثل فاند چیزی نگم؟ که مثلا کی معلوم میشه فاند دارید یا نه؟ یا اینکه اسمتونو به عنوان سوپروایزر تو SOP بیارم ؟؟؟
    مرسی

ممنون

تشکر کنین - جواب سوالاشو بدین (چطوری باش اشنا شدین، موضوعات مورد نظرو اگه مطالعه ای راجبش داشتین - حتی میتونین ازش بخواین 2-3 تا مقالات مرتبط به opening رو براتون ارسال کنه)
    راجب فاند هم خودش گفته آوریل مشخص میشه دیگه! (نظر به پست پاییین تون)
    در مورد اینکه اسمشو تو sop بیارین یا نه میتونین ازش بپرسین ولی جوابش تقریبا به طور قطع مثبت هست.
    اما "ممکنه" و باز هم "تاکید میکنم که فقط احتمال داره" شانستون برای اساتید دیگه کم بشه. ولی ممکنه هم نشه!
    حتی ممکنه استاده حال کنه باتون اگه فاند نداشت رکمند کنه به یه همکارش - راحتتون کنم مثل یه سرمایه گذاری 50/50 میمونه.
    من به شخصه اسم رو میزارم.

نقل قول نوشته اصلی توسط AfshinDysus نمایش پست ها
    تشکر کنین - جواب سوالاشو بدین (چطوری باش اشنا شدین، موضوعات مورد نظرو اگه مطالعه ای راجبش داشتین - حتی میتونین ازش بخواین 2-3 تا مقالات مرتبط به opening رو براتون ارسال کنه)
    راجب فاند هم خودش گفته آوریل مشخص میشه دیگه! (نظر به پست پاییین تون)
    در مورد اینکه اسمشو تو sop بیارین یا نه میتونین ازش بپرسین ولی جوابش تقریبا به طور قطع مثبت هست.
    اما "ممکنه" و باز هم "تاکید میکنم که فقط احتمال داره" شانستون برای اساتید دیگه کم بشه. ولی ممکنه هم نشه!
    حتی ممکنه استاده حال کنه باتون اگه فاند نداشت رکمند کنه به یه همکارش - راحتتون کنم مثل یه سرمایه گذاری 50/50 میمونه.
    من به شخصه اسم رو میزارم.
    ممنون دوست عزیز.من دیروز پاسخشو دادم و اونم گفت که خوبه که اپلای کنی . بهدم گفت یه تایمی بذار راجب این موضوع : Spectral theory با هم حرف بزنیم که علاقت و اینا چجوریه؟؟؟
    الان مشکل من اینه که درسته این موضوع یکی از فیلدهای گرایش من هست اما من ازش چیزی نمیدونم. اینو چجوری مطرح کنم که شانسمم نیاد پایین؟

و اینکه به نظر شما اسمشو بیارم تو SOP یا نه؟؟

ممنون دوست عزیز

ApplyAbroad Guru

ممنون دوست عزیز.

راجب چیزای دیگه مثل فاند چیزی نگم؟ که مثلا کی معلوم میشه فاند دارید یا نه؟ یا اینکه اسمتونو به عنوان سوپروایزر تو SOP بیارم ؟؟؟
    مرسی
    خود ایشون گفته که وضعیت فاندش تا آخر آوریل مشخص میشه (در کانادا این معمولا زمانی است که گرنتهای NSERC اعلام میشه). اسم ایشون رو در SOP بیارید ولی اگر استاد دیگری هم هست که فکر میکنید به کارتون میخوره اشاره کنید.

[QUOTE=ghlobe;2505916]خود ایشون گفته که وضعیت فاندش تا آخر آوریل مشخص میشه (در کانادا این معمولا زمانی است که گرنتهای NSERC اعلام میشه). اسم ایشون رو در SOP بیارید ولی اگر استاد دیگری هم هست که فکر میکنید به کارتون میخوره اشاره کنید.[/QUOT
    سلام دوستان.
    با توجه به پست های قبلم، آیا کسی هست که یه همچین موقعیتی براش قبلا پیش اومده باشه؟ یعنی استادی بهش بگه فعلا وضعیت فاندم مشخص نیست ولی بعدش اکی شده باشه؟؟؟
    ممنون دوستان

من تو ایمیلایی که فرستادم دو جور جواب گرفتم
    یا میگه هیچ موقعیتی در حال حاضر ندارم: Unfortunately, at this time I do not have any open position for PhD students.
    و یا میگه فاند ندارم: Unfortunately, I do not have funds to hire a new grad student in my lab.
    من توی متن ارسالی صحبتی از فاند نکردم الان اینایی که میگن فاند نداریم مشکل فاند دارن یا کلا بهانه ای هستش که ریجکت کنن؟؟
    ویرایش توسط persiastore : January 13th, 2018 در ساعت 12:30 PM

Junior Member

A lot of applications were received (>80).
    In a first selection round, we selected the top 11 candidates. We are pleased to say you were in this final 11.

Then, we have made a thorough assessment of your application file based on these criteria:
    - fit with the project
    - language skills
    - background and skills

After the second thorough assessment of your application file, we regret having to inform you that we are unable to respond to your job application for this particular project with a favourable outcome.

Please note that we will very soon announce new open positions of the PhD-type, and that in case you would apply, your file will be remembered.

توی یه پوزیشن منو ریجکت کرده ولی اینو اخرش نوشته حالا امیدورا باشم یا این تمپلیتی هستش که برای همه میفرستن؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)