صفحه 1308 از 1371 نخستنخست ... 308808120812581298129913001301130213031304130513061307130813091310131113121313131413151316131713181358 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 13,071 تا 13,080 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

خیلی ممنونم که جواب دادین. ولی من تو ایمیلم تقریبا هیچ تعریفی از ایشون نکردم. و اصلا تعریفی از خودم هم نکردم. فقط راجع به کارای خودم و ایشون و تشابهش صحبت کردم. به همین دلیل هم از جمله اولشون تعجب کردم. نفهمیدم که کنایه ست یا ... . حالا با این توضیح شما در مجموع نگاه ایشون رو مثبت میبینید و اینکه آیا لازمه به جمله اولشون جوابی بدم؟

ApplyAbroad Superstar

سلام در این موارد که مطمین نیستیم پیشنهاد من همیشه این است که موضوع را به شوخی باید برگزار کرد. یعنی فکر کنیم که فرد مقابل قصد خوب شوخی داشته ولی ما پاسخ نمیدهیم و حرف را دنبال نمیکنیم.

فکر میکنم کوتاه از توجه استاد تشکر کنید و بفرمایید که منتظر پاسخشان در تاریخ مقرر هستید.

در فضاهایی که بستر فرهنگی مختلف است و ارتباط منحصر به تکست است احتمال سو برداشت زیاد است و بهتر است مساله همانجا بماند. من فکر میکنم بالاخره قصد نهایی گرفتن پذیرش و شروع کار است و نبایدوارد مسابقه مزاح شد چون حتی وقتی افراد از یک فرهنگ هستند و همدیگر را صورت به صورت هم میشناسند بسیاری مواقع سو تفاهم از شوخی اتفاق می افتد چه برسد به فردی از فرهنگ دیگر و بدون سابقه شناخت.

موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط mahsam89 نمایش پست ها
    خیلی ممنونم که جواب دادین. ولی من تو ایمیلم تقریبا هیچ تعریفی از ایشون نکردم. و اصلا تعریفی از خودم هم نکردم. فقط راجع به کارای خودم و ایشون و تشابهش صحبت کردم. به همین دلیل هم از جمله اولشون تعجب کردم. نفهمیدم که کنایه ست یا ... . حالا با این توضیح شما در مجموع نگاه ایشون رو مثبت میبینید و اینکه آیا لازمه به جمله اولشون جوابی بدم؟

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط susighton نمایش پست ها
    سلام در این موارد که مطمین نیستیم پیشنهاد من همیشه این است که موضوع را به شوخی باید برگزار کرد. یعنی فکر کنیم که فرد مقابل قصد خوب شوخی داشته ولی ما پاسخ نمیدهیم و حرف را دنبال نمیکنیم.

فکر میکنم کوتاه از توجه استاد تشکر کنید و بفرمایید که منتظر پاسخشان در تاریخ مقرر هستید.

در فضاهایی که بستر فرهنگی مختلف است و ارتباط منحصر به تکست است احتمال سو برداشت زیاد است و بهتر است مساله همانجا بماند. من فکر میکنم بالاخره قصد نهایی گرفتن پذیرش و شروع کار است و نبایدوارد مسابقه مزاح شد چون حتی وقتی افراد از یک فرهنگ هستند و همدیگر را صورت به صورت هم میشناسند بسیاری مواقع سو تفاهم از شوخی اتفاق می افتد چه برسد به فردی از فرهنگ دیگر و بدون سابقه شناخت.

موفق باشید
    بله درست میفرمایید. از راهنماییتون بسیار ممنونم

سلام،
    من چند تا دانشگاه پیشنهادهایی داشتم و تشویق به اپلای شدم که اپلای کردم و منتظر جواب هستم.
    تو این چند روز گذشته دو تا پوزیشن از دانشگاه ETH سوئیس و Aarhus دانمارک باز شده بود که با کارهایی که تو ارشد انجام دادم و مقالاتی که چاپ کردم همخوانی داشت. به دو تا استاد این دو تا پروژه قبل اینکه برای پوزیشن اپلای کنم ایمیل زدم که این جواب ها رو به من دادند:

Dear Pourya,
    thank you for your interest in the position. Your qualification, skills and Master project topic sound interesting and relevant to this position. To apply, it suffices to send your application documents to ***** . Please include a motivation letter in which you state why you are interested in this position and also what you bring to it, your CV, a copy of your certificates (BSc and MSc), any additional information that you think is interesting in this respect and the contact details of 2 persons willing to write a recommendation letter for you. Please make sure you send only ONE PDF.
    .................

Dear Pourya

Thank you for coming back to me.

Looking at your CV, I think your qualifications would fit to the position announced some days ago that you refer to. I recommend that you apply for the position.

The details about the application process can be found through this link:
    .................................................. .....**************

این دو تا دانشگاه از بهترین های رشته ما تو اروپا هستند، برای همین به نظرتون جواب این استادها تا چه حد امیدوارکننده هست؟ یا اینکه صرفا تمپلیت بوده؟
    اگه جواب اپلای دانشگاه های دیگه بیاد به نظر از این دو تا چواب خوبی بگیرم که واسشون صبر کنم؟

ApplyAbroad Superstar

سلام اینها هر دو پیام دلگرم کننده هستند.

پذیرش در این دانشگاهها کمیته محور است. یعنی گروهی تمام متقاضیان را برابر مختصاتشان بررسی میکنند ... مصاحبه میکنند ... شورت لیست میکنند... برای مصاحبه حضوری احتمالا دعوت میکنند... جمع بندی میکنند... تصمیم میگیرند و اعلام نتیجه نهایی میکنند.

نظر این دو استاد شخصی است و از متن اینطور برنمیاید که به طور خاص خواسته باشند دانشجوی آنها باشید ولی نشان میدهد حداقلهای لازم برای شروع اپلیکشن را در شما دیده اند و پیشنهاد کرده اند رسما مراحل تقاضا را شروع کنید.

بنابراین تمپلیت نیست ولی اصلا تعهد و قول محکمی هم اصلا نیست.

باید شروع بفرمایید و ببنید که امید به خدا به کجا ختم میشود.

موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط pourya_sanru88 نمایش پست ها
    سلام،
    من چند تا دانشگاه پیشنهادهایی داشتم و تشویق به اپلای شدم که اپلای کردم و منتظر جواب هستم.
    تو این چند روز گذشته دو تا پوزیشن از دانشگاه ETH سوئیس و Aarhus دانمارک باز شده بود که با کارهایی که تو ارشد انجام دادم و مقالاتی که چاپ کردم همخوانی داشت. به دو تا استاد این دو تا پروژه قبل اینکه برای پوزیشن اپلای کنم ایمیل زدم که این جواب ها رو به من دادند:

Dear Pourya,
    thank you for your interest in the position. Your qualification, skills and Master project topic sound interesting and relevant to this position. To apply, it suffices to send your application documents to ***** . Please include a motivation letter in which you state why you are interested in this position and also what you bring to it, your CV, a copy of your certificates (BSc and MSc), any additional information that you think is interesting in this respect and the contact details of 2 persons willing to write a recommendation letter for you. Please make sure you send only ONE PDF.
    .................

Dear Pourya

Looking at your CV, I think your qualifications would fit to the position announced some days ago that you refer to. I recommend that you apply for the position.

این دو تا دانشگاه از بهترین های رشته ما تو اروپا هستند، برای همین به نظرتون جواب این استادها تا چه حد امیدوارکننده هست؟ یا اینکه صرفا تمپلیت بوده؟
    اگه جواب اپلای دانشگاه های دیگه بیاد به نظر از این دو تا چواب خوبی بگیرم که واسشون صبر کنم؟

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Junior Member

سلام دوستان. استادی چند ساعتد بعد اینکه بهش‌ ایمیل زدم این جوابو داده:
    به نظرتون نظرش‌مثبت بوده رو رزومه و فاند نداشته یا کلا نظرش منفی بوده؟
    unfortunately I do not have funding for new students at present

اگر نظرش مثبته به نظرتون بهش بگم ی ترم بدون فاند بیام فقط اگر میشه شهریه دانشگاه ویو بشه؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط mahsaka نمایش پست ها
    سلام دوستان. استادی چند ساعتد بعد اینکه بهش‌ ایمیل زدم این جوابو داده:
    به نظرتون نظرش‌مثبت بوده رو رزومه و فاند نداشته یا کلا نظرش منفی بوده؟
    unfortunately I do not have funding for new students at present

اگر نظرش مثبته به نظرتون بهش بگم ی ترم بدون فاند بیام فقط اگر میشه شهریه دانشگاه ویو بشه؟
    از این جواب هیچ نتیجه ای نمیشه گرفت. میتونید موضوع بدون فاند رو ازش سوال کنید.

Junior Member

سلام دوستان.من به یه استاد ایمیل زدم و این جوابو بهم داد.

I am pleased to know that you are interested in the graduate programs at our institution and that our research interests overlap.
    I certainly would review your application folder to consider for research work.

Best Regards,

من که بهش نگفتم اپلای کردم .. منظورش از این جواب چیه ؟

Senior Member MRK_2017 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    N/A

نقل قول نوشته اصلی توسط pourya_sanru88 نمایش پست ها
    سلام،

Dear Pourya,
    .................

Dear Pourya

سلام

این یک جواب کلی است که برای اکثر متقاضیان می فرستند.در واقع وقتی یک پوزیشن باز می‌شود اساتید مربوط به بررسی مدارک, درخواست شما را با ایمیل بررسی نمی‌کنند بلکه درخواست می‌کنند که مدارکتون رو به حالت رسمی ارسال کنید. شما پیگیر باشید امیدوارم جواب بگیرید.

ارادت
    معاویه: قوی تر از ذوالفقار علی سراغ داری؟
    عمرو بن عاص: آری، جهل مردم!

Senior Member MRK_2017 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    N/A

نقل قول نوشته اصلی توسط samvi نمایش پست ها
    سلام دوستان.من به یه استاد ایمیل زدم و این جوابو بهم داد.

I am pleased to know that you are interested in the graduate programs at our institution and that our research interests overlap.
    I certainly would review your application folder to consider for research work.

Best Regards,

من که بهش نگفتم اپلای کردم .. منظورش از این جواب چیه ؟

سلام

ایشان فقط به ایمیل شما پاسخ دادند و مدارکتون رو بررسی نکردند. یک بررسی بکنید ببینید اگر در حال حاظر ایشون فاند یا پروژه ای داردند جدی تر پیگیر باشید.

ارادت
    معاویه: قوی تر از ذوالفقار علی سراغ داری؟
    عمرو بن عاص: آری، جهل مردم!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)