صفحه 1310 از 1371 نخستنخست ... 310810121012601300130113021303130413051306130713081309131013111312131313141315131613171318131913201360 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 13,091 تا 13,100 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

سلام دوستان،
    من به یک استاد توی نیوزیلند ایمیل زدم و اظهار علاقه کردم با تاکید بر یک پروژه که اسکولارشیپ هم داره. ایشون جواب دادند که ممکنه ریز نمراتت رو بفرستی؟ من هم برای ایشون فرستادم و این جواب را گرفتم. میخواستم نظر شما رو بدونم در مورد این ایمیل و اینکه چطوری شانس خودم را بالا ببرم؟ (توضیح: متاسفانه معدل لیسانسم 13 و ارشدم 16.5):
    Many thanks for sharing your university transcripts with me. I would
    like to encourage you to apply for our PhD programme. The detailed
    information of the application process can be found in here
    (https://www)

Due to the competitive nature of the application process, at this stage,
    there's absolutely no guarantee that your application could be
    successful. Also your GPA appears to be a bit below expectation. This
    means the chances for you to get university scholarship for your PhD
    study is not high. But there's no harm to give it a try. Good luck!

Regards,

Junior Member

سلام دوستان یه سوال داشتم ممنون میشم جواب بدین
    من واسه یه استاد ایمیل زدم و استاد 1 ساعت بعدش جواب دادش که موضوع کارای من با کاراش مطابقت داره و زودتر بیا با هم بر سر موضوع نهایی مکاتبه کنیم، من هم جواب دادم و سوال فاند رو ازش پرسیدم ولی متاسفانه 1 هفته میشه که جوابی نداده. به نظرتون منصرف شده دیگه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    University of Pittsburgh

سلام دوستان. من چند وقت پیش به یک استاد(آمریکا) میل دادم و این جواب رو داد:

It’s great to hear from you, and glad to know that you have applied for a
    PhD. [my friend's name], a current student also told me about you.

Your CV looks very strong. I’d be happy to pursue your application, and we will get back to you. Please feel free to write to me if you haven’t heard back in two weeks.

ولی بعد دو هفته خبری نشد و دوباره میل دادم و این جواب رو گرفتم:

Sorry about the delay in replying. The admissions committee is still evaluating the applications and
    haven’t contacted me yet – this process may take a little more time, and is not connected with the quality of your application, which I am sure is strong. When they do contact me, I will follow up and will let you know.

Thanks for your patience. Feel free to ping me in a couple of weeks, if you haven’t heard back.

حالا می خوام ببینم بنظرتون چقدر میشه حساب کرد روی این که این استاد واقعا من رو می خواد بگیره یا نه؟

ممنون

Junior Member

من ایمیل زیرو از یه استاد که پوزیشن خالی داره دریافت کردم، براش یه سی وی فرستادم و گفتم خوشحال می شم اگه نظری راجع به مناسب بودن بگراند من با گروهش بده که اگه اکی باشم به طور رسمی اپلای کنم :
    thank you for your interest. Of course, you are welcome to apply by sending all the required documents mentioned in the position advertisement. There are already a few applications, but so far no decision has been taken, so I don't exclude the chosen person is yet to apply :-).

آبی ازش گرم میشه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط REYS نمایش پست ها
    سلام دوستان. من چند وقت پیش به یک استاد(آمریکا) میل دادم و این جواب رو داد:

It’s great to hear from you, and glad to know that you have applied for a
    PhD. [my friend's name], a current student also told me about you.

Your CV looks very strong. I’d be happy to pursue your application, and we will get back to you. Please feel free to write to me if you haven’t heard back in two weeks.

ولی بعد دو هفته خبری نشد و دوباره میل دادم و این جواب رو گرفتم:

Sorry about the delay in replying. The admissions committee is still evaluating the applications and
    haven’t contacted me yet – this process may take a little more time, and is not connected with the quality of your application, which I am sure is strong. When they do contact me, I will follow up and will let you know.

Thanks for your patience. Feel free to ping me in a couple of weeks, if you haven’t heard back.

حالا می خوام ببینم بنظرتون چقدر میشه حساب کرد روی این که این استاد واقعا من رو می خواد بگیره یا نه؟

ممنون

فالو کنین - جواب خوبیه- احتمال اینکه به نتیجه برسه هست. اول باید کمیته پذیرش بده و اگه اسمشو تو اپلیکیشنتون مطرح کرده باشین
    یه سوالی هم از این می پرسن. اون موقع ممکنه بخواد باتون اسکایپ کنه!
    اما اگه دنبال اینین که یکی بیاد بگه از رو این ایمیل که این استاد میپذیره شما رو یا نه ، دیگه از اون سوالاست که جواب نداره...

ApplyAbroad Superstar

سلام در حد یک احتمال فقط. تعهدی اصلا نخواسته اند ایجاد کنند.

نقل قول نوشته اصلی توسط polan نمایش پست ها
    من ایمیل زیرو از یه استاد که پوزیشن خالی داره دریافت کردم، براش یه سی وی فرستادم و گفتم خوشحال می شم اگه نظری راجع به مناسب بودن بگراند من با گروهش بده که اگه اکی باشم به طور رسمی اپلای کنم :
    thank you for your interest. Of course, you are welcome to apply by sending all the required documents mentioned in the position advertisement. There are already a few applications, but so far no decision has been taken, so I don't exclude the chosen person is yet to apply :-).

آبی ازش گرم میشه؟

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Junior Member

ایمیل زیرو از لوند سوئد برای یه پوزیشن دریافت کردم، چطوره؟ You have to apply via the links in the website, we are not allowed to accept applications via email. From you short CV it looks as you would be a possible candidate but note that grades are required and contact details for two people that can write a letter of recommendation for you.

Junior Member

سلام دوستان ممنون میشم اگر من رو راهنمایی کنید.

من با یک استادی مکاتبه کردم و بعدش اسکایپ داشتم. بهم گفت اپلای کن و بعدش من رو هم آپدیت کن من هم اپلای کردم اسمشون رو به عنوان سوپروایزر زدم هم تو فرم و هم تو sop. وقتی که اپلای کردم و بهش اطلاع دادم که اپلیکیشن کامل شده اینو زد:

Hello Sara,
    great! I hope you succeed. Let's wait for the answer.

بعد حدود یک ساعت از نهایی شدن اپلیکیشن من نگذشته بود که یک استاد دیگه از همون دپارتمان این ایمیلو زد:

Hello Sara

I have come across your PhD application and see that you have worked with ****. I work with *** and *** techniques for ****** and find your work useful to my research group.
    I was wondering whether you are planning on attending Dalhousie university in sept 2019?

Regards

حالا من موندم که چه جوابی به این استاد بدم که هم به نوعی این فرصت رو از دست ندم هم استاد قبلی یه وقت ناراحت نشه چون فکر میکنم با توجه به ایمیلی که زده شاید از استاد خودم بیشتر ساپورتم کنه. استادی که باهاش اسکایپ داشتم گفت من پوزیشن دارم برات اما همه چی به تصمیم کمیته بستگی داره.

ApplyAbroad Superstar

سلام دوست عزیز

تا اینجا خیلی خوب کار پیشرفت کرده و از اینجا به بعد به نظرم حتی بهتر هم بشود.

اول اینکه این مکاتبه خیلی طبیعی است. استاد دوم حتما دیده اند که شما از استاد اول نام برده اید.

پیشنهاد میکنم در پاسخ اولا اظهار رضایت کنید که استاد دوم به شما نامه داده اند و اینکه - اگر واقعا اینطور هست - بفرمایید ان روشی که استاد دوم اشاره کرده اند هم برایتان جالب است و در ان فرصت انجام پروژه دکتری به شکل خوبی میبینید.
    بعد هم توضیح دهید که با استاد اول با ذکر نامشان از قبل وارد صحبت شده اید و در شرایط فعلی باید با همکاری هر سه نفر بهترین مسیر شروع و ادامه پروژه را متفقا پیدا کرد.

حتما حتما هم این نامه را به استاد اول CC بدهید و همانجا هم تظر او را سوال کنید. با اینکار فشار از روی شما برداشته میشود در حالیکه هردو دعوت را همرمان نگه داشته اید بخشی از مسوولیت تصمیم گیری را هم به خود استادها محول کرده اید که البته نظرشان ارزشمند است. در خیلی از رشته بیشتر از یک استاد همرمان میتوانند سوپروایزر باشند اگر جمع دو استاد به عنوان تیم سوپرویژن از زاویه فنی هم شدنی است شاید بد نباشد به عنوان یک الترناتیو در نامه اشاره کنید.

به نظرم فرصت خوبی است و با ظرافت قابل مدیریت به شکلی است که بهترین نتیجه برایتان حاصل شود.

در همین نامه به اساتید مساله فاند - اگر مساله شما هست - را هم مطرح کنید و از اساتید سوال کنید در کار با هر کدام شرایط فاند چگونه خواهد بود.

خیلی امیدوارم که موفق باشید و لطفا در هر صورت کار پیشرفت کرد تجربه خودتان را اینجا با دوستان دیگر به اشتراک بگذارید

HTH

نقل قول نوشته اصلی توسط sara_68 نمایش پست ها
    سلام دوستان ممنون میشم اگر من رو راهنمایی کنید.

من با یک استادی مکاتبه کردم و بعدش اسکایپ داشتم. بهم گفت اپلای کن و بعدش من رو هم آپدیت کن من هم اپلای کردم اسمشون رو به عنوان سوپروایزر زدم هم تو فرم و هم تو sop. وقتی که اپلای کردم و بهش اطلاع دادم که اپلیکیشن کامل شده اینو زد:

Hello Sara,
    great! I hope you succeed. Let's wait for the answer.

بعد حدود یک ساعت از نهایی شدن اپلیکیشن من نگذشته بود که یک استاد دیگه از همون دپارتمان این ایمیلو زد:

Hello Sara

I have come across your PhD application and see that you have worked with ****. I work with *** and *** techniques for ****** and find your work useful to my research group.
    I was wondering whether you are planning on attending Dalhousie university in sept 2019?

Regards

حالا من موندم که چه جوابی به این استاد بدم که هم به نوعی این فرصت رو از دست ندم هم استاد قبلی یه وقت ناراحت نشه چون فکر میکنم با توجه به ایمیلی که زده شاید از استاد خودم بیشتر ساپورتم کنه. استادی که باهاش اسکایپ داشتم گفت من پوزیشن دارم برات اما همه چی به تصمیم کمیته بستگی داره.

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

نقل قول نوشته اصلی توسط esifaza نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    من به یک استاد توی نیوزیلند ایمیل زدم و اظهار علاقه کردم با تاکید بر یک پروژه که اسکولارشیپ هم داره. ایشون جواب دادند که ممکنه ریز نمراتت رو بفرستی؟ من هم برای ایشون فرستادم و این جواب را گرفتم. میخواستم نظر شما رو بدونم در مورد این ایمیل و اینکه چطوری شانس خودم را بالا ببرم؟ (توضیح: متاسفانه معدل لیسانسم 13 و ارشدم 16.5):
    Many thanks for sharing your university transcripts with me. I would
    like to encourage you to apply for our PhD programme. The detailed
    information of the application process can be found in here
    (https://www)

Due to the competitive nature of the application process, at this stage,
    there's absolutely no guarantee that your application could be
    successful. Also your GPA appears to be a bit below expectation. This
    means the chances for you to get university scholarship for your PhD
    study is not high. But there's no harm to give it a try. Good luck!

Regards,
    معدل ارشدتون که بد نیست. اگر نمره پایان نامه هم خوب باشه، شانس دارید مخصوصا برای نیوزیلند. برای بالا بردن شانستون، مقاله بدید. من هم معدل ارشدم مثل شماست و در مرحله ی انتظار برای جواب اپلیکیشن هستم. یکی از اساتیدی که باهاش اپلای کردم بهم توصیه کرد که یه مقاله اضافه کنم (در حال حاضر یه ISI و یه کنفرانس پیپر دارم) تا شانسم برای اسکالرشیپ بیشتر بشه.
    سابكلاس٥٧٣ متاهل، لاج پرونده: ٢٨ جون، فايل نامبر:١ جولاي، مديكال: ١ آگوست، انجام مديكال: ١٣ آگوست. ،شروع ترم: ٢٤ اكتبر دانشگاه QUT،گرنت ويزا:١٦ سپتامبر٢٠١٣

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)