صفحه 1311 از 1371 نخستنخست ... 311811121112611301130213031304130513061307130813091310131113121313131413151316131713181319132013211361 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 13,101 تا 13,110 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

سلام.من مدت زیادیه دارم برا استادای آمریکا ایمیل میزنم،اکثرا فقط میگم تو آمریکا ادمیشن کامیتی بررسی میکنه،حالا اپلای کن،مثل این ایمیل:
    Hello -
    Glad you found that article useful.
    At UCSF we don’t directly admit students to labs - you would apply to either our graduate programs in either Neuroscience or Biomedical Engineering (joint with Berkeley).
    (These are competitive, especially for international students)
    good luck with the next steps
    و من اکثرا این جواب رو میگیرم. چه جوری جواب بدم که آیا شما از من خوشت اومده که اپلای کنم،این همه پول ندم،بره؟

نقل قول نوشته اصلی توسط atiyenejadebra نمایش پست ها
    سلام.من مدت زیادیه دارم برا استادای آمریکا ایمیل میزنم،اکثرا فقط میگم تو آمریکا ادمیشن کامیتی بررسی میکنه،حالا اپلای کن،مثل این ایمیل:
    Hello -
    Glad you found that article useful.
    At UCSF we don’t directly admit students to labs - you would apply to either our graduate programs in either Neuroscience or Biomedical Engineering (joint with Berkeley).
    (These are competitive, especially for international students)
    good luck with the next steps
    و من اکثرا این جواب رو میگیرم. چه جوری جواب بدم که آیا شما از من خوشت اومده که اپلای کنم،این همه پول ندم،بره؟

حرفی که میزنن واقعیت داره و معمولا هم شما نمی تونین جور خاصی در جواب بگین و بعد اونا به شما بگن ازتون خوششون اومده یا نه. ولی:
    اگر استاد مد نظر از رزومه و ایمیل شما خوشش اومده باشه و شما رو دارای شانس بدونه شما رو دعوت میکنه که اپلای کنید و این حرفا
    بازم نمیگه که من قبولت میکنم (داستان کمیته سر جاشه) اما لحن ایمیل امیدوارکننده ست و این بوضوح قابل درکه.
    موفق باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط AfshinDysus نمایش پست ها
    حرفی که میزنن واقعیت داره و معمولا هم شما نمی تونین جور خاصی در جواب بگین و بعد اونا به شما بگن ازتون خوششون اومده یا نه. ولی:
    اگر استاد مد نظر از رزومه و ایمیل شما خوشش اومده باشه و شما رو دارای شانس بدونه شما رو دعوت میکنه که اپلای کنید و این حرفا
    بازم نمیگه که من قبولت میکنم (داستان کمیته سر جاشه) اما لحن ایمیل امیدوارکننده ست و این بوضوح قابل درکه.
    موفق باشید.
    ممنونم از پاسختون. ولی من دو سال پیش بر مبنای همین تیپ پاسخ ها که از اساتید آمریکایی دریافت کردم،اپلای کردم و متاسفانه همه رو ریجکت شدم،دیگه نمیخوام دوباره اون قضیه تکرار بشه و کلی پول حیف بشه. حتی با اساتیدی که کلی ایمیل رد و بدل کرده بودیم و من دیگه مطمئن بودم. به نظرتون ایمیل بزنم بگم شانس من در مقایسه با بقیه چه قدره،خوبه؟

ممنونم از پاسختون. ولی من دو سال پیش بر مبنای همین تیپ پاسخ ها که از اساتید آمریکایی دریافت کردم،اپلای کردم و متاسفانه همه رو ریجکت شدم،دیگه نمیخوام دوباره اون قضیه تکرار بشه و کلی پول حیف بشه. حتی با اساتیدی که کلی ایمیل رد و بدل کرده بودیم و من دیگه مطمئن بودم. به نظرتون ایمیل بزنم بگم شانس من در مقایسه با بقیه چه قدره،خوبه؟
    دوست عزیز امریکا همینه دیگه، جواب قطعی در کار نیست. مجبوری امریکا بزنی؟

سلام دوستان وقتتون بخیر من یک امیلی از استاد دانشگاه کاردیف دریافت کردم ممنون میشم کمکم کنید تا جوابشون رو بدم
    Dear Jamshid
    Thank you for your email.
    I have space for you in my group, though unfortunately I do not have any funded positions at the present time.
    Are you able to apply for any scholarships?
    If so I am happy to support your application.

ApplyAbroad Superstar

سلام دوست عزیز

تبریک برای دریافت این جواب که نشانه نگاه مثبت استاد به شماست.

در خصوص جواب البته شما اشاره نکرده اید که پاسخ شما قرار است چه باشد. استاد روشن گفته اند فاند ندارند ولی شما را به شرط اینکه فاند داشته باشید یا تهیه کنید خواهند پذیرفت. من فکر میکنم خیلی صریح شرایطتتان را به استاد بفرمایید. اگر از منابع شخصی یا اسپانسر هزینه ها پرداخت میشود به ایشان بگویید و اگر محدودیتی وجود دارد باز خیلی روشن به ایشان بگویید.

پایدار باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط Jamshid1990 نمایش پست ها
    سلام دوستان وقتتون بخیر من یک امیلی از استاد دانشگاه کاردیف دریافت کردم ممنون میشم کمکم کنید تا جوابشون رو بدم
    Dear Jamshid
    Thank you for your email.
    I have space for you in my group, though unfortunately I do not have any funded positions at the present time.
    Are you able to apply for any scholarships?
    If so I am happy to support your application.

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

ممنون دوست عزیز من چطور میتونم فاند تهیه کنم؟امکانش نیست برای من که بدون فاند ادامه تحصیل بدم

Junior Member

سلام به همگی،
    یکی از اساتید دانشگاه مقصد SOP و Proposal من رو ریوایز کردند (اصلا نگفتن که رزومه من رو پسندیدن، فقط گفتن که شبیه به این موضوع در گروه خودشون کار می شه)، ضمن اینکه تو ایمیل ها اشاره کردند که اسکالرشیپ ها رقابتی هست و در نهایت کمیته اپلای بر اساس امتیازات تصمیم می گیره، ولی اگر موفق بشم در فلان آزمایشگاه که تحت نظر ایشون هست با فلان اساتید مشاور کار خواهم کرد. بعد از ددلاین هم به من ایمیل زدن و گفتن که همه ی مدارکم رو برای ایشون بفرستم تا در آزمایشگاهشون با بقیه مطرح کنند (This is just to share you scientific profile with those who might be co-advisors of your PhD). طبق این گفته ها امیدی داشته باشم، یا باز هم دنبال پوزیشن های دیگه برای اپلای باشم؟

سلام دوستان.من دانشجوی دکترا هستم و خواستم با یه استاد خارجی مقاله بنویسم.ولی مستقیم بهش نگفتم و خلاصه ای از تزم را براش نوشتم و ازش خواستم استاد مشاور بشه.(منظورم این بود که اسمش تو مقاله باشه )ایشون خیلی جدی گرفته و این جواب را داده.به نظر شما چه جوابی بهش بدم.من فقط میخوام تو مقاله نوشتن و سابمیت اون کمک کنه که زود پذیرش بشه.)(نه اینکه تازه شروع کنم من کارم تموم شده دیگه)
    Hello zahra

Thanks for the brief overview of your research and brief outline of your project goals. You have selected a complex topic . To begin, I recommend that we establish greater clarity on my role as Ph.D. co-supervisor. So, I have some questions that I ask for you to kindly answer:

1.) Who are the other advisors on your Ph.D. committee? Please send me their information (i.e., name, credentials, brief background and contact information)?

2.) What is/are the role(s) of the co-supervisor? Please send a document that explains my role and responsibilities. If this is unclear, then perhaps you can ask your Ph.D. program director for the document and send it to me.

3.) Is there a contract for the co-supervisor position? Does it involve remuneration, travel or other requirements? I will likely require a contract that may require approval at the University of Pittsburgh so that I can get official release time in my workload to advise you on your Ph.D.

4.) What is your school's curriculum for the Ph.D.? Please send me a list of the courses you have completed and/or your plan to complete the degree.

5.) What is your anticipated timeline for degree completion? Where in the timeline are you currently?

6.) What are the resources at your university? For example, do you have access to library and scientific information? Do you have access to laboratory? What about access to ...., etc.?

Answers to these questions will help me begin to understand more clearly what my role is, what your knowledge is and what I can do to assist you as we begin the process of working together.

Thank you,

گاهی اوقات میشه با تیم پذیرش دانشگاه مورد نظرتون، قبل از اپلای، مکاتبه کنید و ازشون راهنمایی بخواید. من شخصاً در مورد استرالیا این کار رو کردم و نتیجه داد. قبل از فرستادن اپلیکیشن رسمی، رزومه و پروپوزالم رو براشون فرستادم و ازشون خواستم بگن آیا من واجد شرایط اپلای برای دکتری هستم یا نه. تقریباً تمام دانشگاه ها جواب دادن. بعضی گفتن نه (مثلاً گفتن معدلت خوب نیست) و بعضی گفتن خوبه و اپلای کن ولی گارانتی نمی کنیم که پذیرفته بشی.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)