صفحه 1312 از 1371 نخستنخست ... 312812121212621302130313041305130613071308130913101311131213131314131513161317131813191320132113221362 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 13,111 تا 13,120 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط zahrakhanom نمایش پست ها
    سلام دوستان.من دانشجوی دکترا هستم و خواستم با یه استاد خارجی مقاله بنویسم.ولی مستقیم بهش نگفتم و خلاصه ای از تزم را براش نوشتم و ازش خواستم استاد مشاور بشه.(منظورم این بود که اسمش تو مقاله باشه )ایشون خیلی جدی گرفته و این جواب را داده.به نظر شما چه جوابی بهش بدم.من فقط میخوام تو مقاله نوشتن و سابمیت اون کمک کنه که زود پذیرش بشه.)(نه اینکه تازه شروع کنم من کارم تموم شده دیگه)
    Hello zahra

Thanks for the brief overview of your research and brief outline of your project goals. You have selected a complex topic . To begin, I recommend that we establish greater clarity on my role as Ph.D. co-supervisor. So, I have some questions that I ask for you to kindly answer:

1.) Who are the other advisors on your Ph.D. committee? Please send me their information (i.e., name, credentials, brief background and contact information)?

2.) What is/are the role(s) of the co-supervisor? Please send a document that explains my role and responsibilities. If this is unclear, then perhaps you can ask your Ph.D. program director for the document and send it to me.

3.) Is there a contract for the co-supervisor position? Does it involve remuneration, travel or other requirements? I will likely require a contract that may require approval at the University of Pittsburgh so that I can get official release time in my workload to advise you on your Ph.D.

4.) What is your school's curriculum for the Ph.D.? Please send me a list of the courses you have completed and/or your plan to complete the degree.

5.) What is your anticipated timeline for degree completion? Where in the timeline are you currently?

6.) What are the resources at your university? For example, do you have access to library and scientific information? Do you have access to laboratory? What about access to ...., etc.?

Answers to these questions will help me begin to understand more clearly what my role is, what your knowledge is and what I can do to assist you as we begin the process of working together.

Thank you,
    کارتون تموم شده یعنی تزتان را دفاع کردید؟ اگر مثلا هنوز یکسالی وقت دارید هنوز میتوانید بعنوان استاد مشاور دعوتش کنید. استاد مشاور کارش همکاری در سرپرستی تز است. اگر فقط میخواهید در نوشتن مقاله کمک کنه باید مستقیما درخواست کمک در تهیه مقاله می داشتید نه اینکه ازش بخواهید استاد مشاور بشه. نظر استاد خودتان در این مورد چیه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    کارتون تموم شده یعنی تزتان را دفاع کردید؟ اگر مثلا هنوز یکسالی وقت دارید هنوز میتوانید بعنوان استاد مشاور دعوتش کنید. استاد مشاور کارش همکاری در سرپرستی تز است. اگر فقط میخواهید در نوشتن مقاله کمک کنه باید مستقیما درخواست کمک در تهیه مقاله می داشتید نه اینکه ازش بخواهید استاد مشاور بشه. نظر استاد خودتان در این مورد چیه؟
    دفاع نکردم.کارهای اجرایی تزم تموم شده و مقاله هم نوشتم فقط ادیت میخواد.ولی ظاهرا او از اول میخواد شروع کنه .حالا به نظرتون چه جوابی بهش بدم؟ آخه حرف از قرارداد زده.بگم افتخاری؟؟؟
    چطوری مستقیم بگم تو ادیت مقاله و نوشتن مقاله جدید و گرفتن پذیرش کمک کنه؟

ApplyAbroad Superstar

سلام دوست عزیز

من فکر میکنم تا به این لحظه شما یک شروع خوب داشته اید. لزوما به این معنی نیست که حتما به جایی میرسد ولی یک شروع خوب است و استاد مخاطب حتما پتانسیلهایی را دیده اند که د رمجموع مثبت است.

بنابراین برگشت به سوال شما فکر میکنم همزمان به دنبال پوزشنهای دیگر هم باشید و این مورد را هم البته پیگیری بفرمایید و امید که به نتیجه برسد.

پایدار باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط nazaninmm نمایش پست ها
    سلام به همگی،
    یکی از اساتید دانشگاه مقصد SOP و Proposal من رو ریوایز کردند (اصلا نگفتن که رزومه من رو پسندیدن، فقط گفتن که شبیه به این موضوع در گروه خودشون کار می شه)، ضمن اینکه تو ایمیل ها اشاره کردند که اسکالرشیپ ها رقابتی هست و در نهایت کمیته اپلای بر اساس امتیازات تصمیم می گیره، ولی اگر موفق بشم در فلان آزمایشگاه که تحت نظر ایشون هست با فلان اساتید مشاور کار خواهم کرد. بعد از ددلاین هم به من ایمیل زدن و گفتن که همه ی مدارکم رو برای ایشون بفرستم تا در آزمایشگاهشون با بقیه مطرح کنند (This is just to share you scientific profile with those who might be co-advisors of your PhD). طبق این گفته ها امیدی داشته باشم، یا باز هم دنبال پوزیشن های دیگه برای اپلای باشم؟

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Junior Member

سلام دوستان وقتتون بخیر
    من عضو جدیدم
    ببخشید اگه سوال رو نابجا مطرح میکنم

بنده بدنبال یک استاد ایرانی رشته برق که در زمینه "الکترومغناطیس" باشه و همچنین با وجدان باشه هستم
    من اخیرا یک پروژه نسبتا سنگین رو در یکی از دانشگاههای معروف کشور ، مطرح و پیگیری کردم که بعد از بررسی با خیلی از اساتید داخلی و چندین سال تلاش بیهوده ، بهم گفتن کار " تو " به تنهایی نیست و نیازمنده بررسی در سطح گسترده تری هستش
    حالا قصد دارم با یک استاد دانشگاه معتبر و مورد اطمینان این قضیه رو مطرح کنم تا رزومه ام رو ارسال و این موضوع رو بهتر پیگیری کنم

از دوستان اگه کسی مشخصات یا ایمیلی از چنین فردی رو داره راهنماییم کنه ممنون میشم

Local Moderator
    pitbullirani آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Urmia state university, English Language and literature

نقل قول نوشته اصلی توسط Adelkam نمایش پست ها
    سلام دوستان وقتتون بخیر
    من عضو جدیدم
    ببخشید اگه سوال رو نابجا مطرح میکنم

بنده بدنبال یک استاد ایرانی رشته برق که در زمینه "الکترومغناطیس" باشه و همچنین با وجدان باشه هستم
    من اخیرا یک پروژه نسبتا سنگین رو در یکی از دانشگاههای معروف کشور ، مطرح و پیگیری کردم که بعد از بررسی با خیلی از اساتید داخلی و چندین سال تلاش بیهوده ، بهم گفتن کار " تو " به تنهایی نیست و نیازمنده بررسی در سطح گسترده تری هستش
    حالا قصد دارم با یک استاد دانشگاه معتبر و مورد اطمینان این قضیه رو مطرح کنم تا رزومه ام رو ارسال و این موضوع رو بهتر پیگیری کنم

از دوستان اگه کسی مشخصات یا ایمیلی از چنین فردی رو داره راهنماییم کنه ممنون میشم
    شما باید خودتون دنبال چنین استادی باشید.
    کامنت شما مثل اینه بگید هلو بیا تو گلو.
    I am still here. I am alive.

Junior Member

ممنون از توجهتون
    من موفق شدم استاد مورد نظر رو پیدا کنم و خوشبختانه تا حدودی میشناسمشون
    فقط اینکه چون موضوع در قسمت هاییش پیچیدگی های فنی وجزئی داره ، اگه بخوام ایمیل رو فارسی بنویسم آیا امکان خونده نشدنش توسط استاد رو زیاد میکنه ؟؟!

Local Moderator
    pitbullirani آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Urmia state university, English Language and literature

ممنون از توجهتون
    فقط اینکه چون موضوع در قسمت هاییش پیچیدگی های فنی وجزئی داره ، اگه بخوام ایمیل رو فارسی بنویسم آیا امکان خونده نشدنش توسط استاد رو زیاد میکنه ؟؟!
    من خیلی وارد نیستم ولی اینو میدونم که زبان انگلیسی پرستیژ بهتری داره. حالا چون میخاد کار اکادمیک هم بکنید.
    من یه استاد ایرانی پیدا کردم ولی براش انگیلیسی نوشتم. اصلا فکرشو هم نکردم فارسی بنویسم. اگه میخاید حرفه ای دیده بشید در نظر استادتون انگلیسی بفرستید.
    I am still here. I am alive.

ApplyAbroad Superstar

سلام دوست عزیز

برای این موضوع قاعده کلی ای نیست و خیلی به شخصیت استاد بستگی دارد. بعضی از اساتید ایرانی برایشان زبان مهم نیست و به موضوع توجه میکنند بعضی شاید برایشان سوال ایجاد شود چرا نامه به فارسی است.

من فکر میکنم که در این شرایط که میفرمایید با زبان فارسی ممکن است نتوانید بخشهای تخصصی را به خوبی بیان کنید به انگلیسی نوشتن رجحان داشته باشد.

پایدار باشید

ممنون از توجهتون

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

نقل قول نوشته اصلی توسط zahrakhanom نمایش پست ها
    دفاع نکردم.کارهای اجرایی تزم تموم شده و مقاله هم نوشتم فقط ادیت میخواد.ولی ظاهرا او از اول میخواد شروع کنه .حالا به نظرتون چه جوابی بهش بدم؟ آخه حرف از قرارداد زده.بگم افتخاری؟؟؟
    چطوری مستقیم بگم تو ادیت مقاله و نوشتن مقاله جدید و گرفتن پذیرش کمک کنه؟
    شما موضوعی که دنبالش هستین با طرحی که از موضوع برای استاد کردین متفاوته. منظورتون از اینکه "خیلی جدی گرفته" چیه دقیقا؟ شما داشتین با طرف شوخی می کردین
    که گفتین co-supervisor بشه؟
    اگر قصدتون اینه که طرف در مورد مقاله یک جایی داشته باشه، به طور specifically بش همینو بگین و افتخاری هم نداریم، شما می تونین بش ایمیل بدین و بگین که مثلا من مقاله
    رو می نویسم و با توجه به expertise شما در موضوع دوست دارین که اون اقا/خانم مقالتون رو قبل ارسال ریویوو کنه و اینکار بطور مشترک بین گروه شما و گروه اون بابا برای ژورنال
    ارسال بشه. ترجیحا استاد راهنماتون تو کپی ایمیل باشه- خصوصا با این history که بوجود اومده.

موفق باشید.

Junior Member a747asma آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE

سلام دوستان
    یه استادی این جوابو بهم داده. میخواستم نظر شمارو بدونم. امیدی هست؟

You can certainly apply for MS again or PhD if you complete your MS.
    Regarding projects, what you suggested sounds interesting. Since the research field moves very fast, it is best to discuss what you will focus on, once you get into our program. This way, your project will be novel and more suitable for publication.

بعد نمرماتو دید و گف خوبه تافل و جی ار ای ات چطوره که من قراره براشون بنویسم که در حال اماده سازی و مطالعه هستم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)