صفحه 1313 از 1371 نخستنخست ... 313813121312631303130413051306130713081309131013111312131313141315131613171318131913201321132213231363 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 13,121 تا 13,130 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

سلام دوست عزیز

انچه مسلم است این است که تا به آنجا که به نظر این استاد مربوط است نظرشان در مورد فکر پروژه شما مثبت است. البته متن کمی ابهام دارد مثلا نوعی عجله در آن هست و اینکه میگویند وقتی دوره ارشد را شروع کردید بلافاصله در مورد پروژه با خودشان؟ استاددیگری؟ همفکری کنید.

با اینحال نامه مثبت است ولی چیز بیشتری نمیشود در موردش گفت. امید که خبرهای بهتری به دستتان به زودی برسد و اینجا با دوستان مطرح بفرمایید.

پایدار و موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط a747asma نمایش پست ها
    سلام دوستان
    یه استادی این جوابو بهم داده. میخواستم نظر شمارو بدونم. امیدی هست؟

You can certainly apply for MS again or PhD if you complete your MS.
    Regarding projects, what you suggested sounds interesting. Since the research field moves very fast, it is best to discuss what you will focus on, once you get into our program. This way, your project will be novel and more suitable for publication.

بعد نمرماتو دید و گف خوبه تافل و جی ار ای ات چطوره که من قراره براشون بنویسم که در حال اماده سازی و مطالعه هستم.

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Junior Member a747asma آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE

نقل قول نوشته اصلی توسط susighton نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز

انچه مسلم است این است که تا به آنجا که به نظر این استاد مربوط است نظرشان در مورد فکر پروژه شما مثبت است. البته متن کمی ابهام دارد مثلا نوعی عجله در آن هست و اینکه میگویند وقتی دوره ارشد را شروع کردید بلافاصله در مورد پروژه با خودشان؟ استاددیگری؟ همفکری کنید.

با اینحال نامه مثبت است ولی چیز بیشتری نمیشود در موردش گفت. امید که خبرهای بهتری به دستتان به زودی برسد و اینجا با دوستان مطرح بفرمایید.

پایدار و موفق باشید
    ممنونم. من برا ارشد مجدد میخوام اقدام کنم. پرسیده بودم میتونم یا نه که گفتن این ارشدتو تموم کن میتونی هم برا ارشد دوباره هم برا دکتری اقدام کنی.
    در مورد ریسرچ اینترست که توضیح دادم بهشون به کارشون علاقه مندم و مطالعه کردم، یه ایده ای در اون زمینه دادم و بهشون گفتم که ایشون این جواب رو دادن.

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط a747asma نمایش پست ها
    ممنونم. من برا ارشد مجدد میخوام اقدام کنم. پرسیده بودم میتونم یا نه که گفتن این ارشدتو تموم کن میتونی هم برا ارشد دوباره هم برا دکتری اقدام کنی.
    در مورد ریسرچ اینترست که توضیح دادم بهشون به کارشون علاقه مندم و مطالعه کردم، یه ایده ای در اون زمینه دادم و بهشون گفتم که ایشون این جواب رو دادن.
    سلام مجدد

من احساس میکنم گامهای اولیه و خوبی برداشته اید و تقاضا و تعامل شما با استاد در مسیر درستی هست. البته هنوز کارهای مهم دیگری هم هست تا تلاشها منجر به پذیرش نهائی و احتمالا فاند شود ولی آنچه انجام شده لازم بوده و درست شکل گرفته است.

پایدار باشید

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Junior Member

با سلام بنده ایمیل زیر را از استادی دریافت کردم که از پیش میدونستم قصد دارن فیلد کاری خودشون رو به موضوع پایان نامه بنده تغییر دهند به همین جهت بنده به ایشان ایمیل زدم و ایمیل زیر را دریافت کردم
    ممنون میشم راهنمایی کنید ایا ایمیل را به دید مثبت ببینم یا خیر و برای گام های بعدی چه نکاتی رو باید رعایت کنم و همچنین چطور باید مساله فاند رو نیز با ایشان مطرح کنم. و اینکه ایا مساله ای نیست که از من مقالاتم رو خواستند ولی درخواست مصاحبه با من رو نداشتند ، در صورتی که همین هفته استاد دیگری در همین شاخه بلافاصله بعد از ایمیل اول قرار اسکایپ درخواست دادند.

Many thanks for your consideration. I am very much interested to supervise your doctoral research.

You may submit your application documents to our department. Please mention my name somewhere in your Statement of Research.
    Please email me your research articles for my own initial review.

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط sshids نمایش پست ها
    با سلام بنده ایمیل زیر را از استادی دریافت کردم که از پیش میدونستم قصد دارن فیلد کاری خودشون رو به موضوع پایان نامه بنده تغییر دهند به همین جهت بنده به ایشان ایمیل زدم و ایمیل زیر را دریافت کردم
    ممنون میشم راهنمایی کنید ایا ایمیل را به دید مثبت ببینم یا خیر و برای گام های بعدی چه نکاتی رو باید رعایت کنم و همچنین چطور باید مساله فاند رو نیز با ایشان مطرح کنم. و اینکه ایا مساله ای نیست که از من مقالاتم رو خواستند ولی درخواست مصاحبه با من رو نداشتند ، در صورتی که همین هفته استاد دیگری در همین شاخه بلافاصله بعد از ایمیل اول قرار اسکایپ درخواست دادند.

Many thanks for your consideration. I am very much interested to supervise your doctoral research.

You may submit your application documents to our department. Please mention my name somewhere in your Statement of Research.
    Please email me your research articles for my own initial review.
    سلام دوست عزیز

این نامه قطعا مثبت است و استاد خیلی روشن نظر مثبتشان را نوشته اند و مسیر را هم برای اپلیکیشن نشان داده اند.

برای فاند هم باید رویه دانشگاه را در مرحله اول بررسی کنید بعد با توجه به امکانات دانشگاه از استاد بخواهید راهنمائی و حمایت کنند.

شروع خیلی خوبی داشته اید امید که در بقیه مسیر هم موفق باشید.

Keep Calm and APPLY ON

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط susighton نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز

این نامه قطعا مثبت است و استاد خیلی روشن نظر مثبتشان را نوشته اند و مسیر را هم برای اپلیکیشن نشان داده اند.

برای فاند هم باید رویه دانشگاه را در مرحله اول بررسی کنید بعد با توجه به امکانات دانشگاه از استاد بخواهید راهنمائی و حمایت کنند.

شروع خیلی خوبی داشته اید امید که در بقیه مسیر هم موفق باشید.
    خیلی ممنون از لطف شما
    ایشون از من خواستند که مقاله هام رو براشون بفرستم ولی یکی از مقاله هام که اکسپت شده ولی هنوز پابلیش نشده و از اونجا که ژورنال خیلی معتبر و رنک بالا هست اصرار دارن که اونو براشون بفرستم به نظرتون خطر سرقت وجود نداره قبل از پابلیش بفرستمش براشون؟؟ یکم نگرانم؟؟ نظرتون چیه در این باره؟؟ خیلی ممنون

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط sshids نمایش پست ها
    خیلی ممنون از لطف شما
    ایشون از من خواستند که مقاله هام رو براشون بفرستم ولی یکی از مقاله هام که اکسپت شده ولی هنوز پابلیش نشده و از اونجا که ژورنال خیلی معتبر و رنک بالا هست اصرار دارن که اونو براشون بفرستم به نظرتون خطر سرقت وجود نداره قبل از پابلیش بفرستمش براشون؟؟ یکم نگرانم؟؟ نظرتون چیه در این باره؟؟ خیلی ممنون
    سلام مجدد دوست عزیز

در مجموع اساتید دانشگاههای معتبر قابل اطمینان هستند علاوه بر این من فکر میکنم برای مقاله ای که ژورنال پذیرفته و در صف انتشار است خطر سرقت خیلی کم احتمال باشد.

در نظر داشته باشید استاد مقاله را برای ارزیابی‌ شما برای پذیرش میخواهند و آلا در جایگاه یک استاد در دانشگاهی با سابقه ایشان روزانه در معرض چندین درفت و پیش نویس مقالات و کارهای دانشجویان و اساتید دیگر‌هستند.

ضمن اینکه توجه بفرمایید اصلا سیستم کار دانشگاهی روی همین تبادلات فکری مستقر است و اعتماد و معتمد بودن شرط لازم برای همکاری و کار در محافل علمی است.

پایدار باشید

پایدار باشید

Keep Calm and APPLY ON

Junior Member

سلام دوستان ایمیل از یکی از استادان آمریکا دریافت کردم. راهنمایی می کنید چه جوابی بهش بدم. رشته م مدیریت هستش و اولین استاد ازون دپارتمان هستن که ایمیل زدم بهشون.

Hello Elham. Congratulations on your master’s degree at such a prestigious university!

Unfortunately, I am no longer supervising PhD students given my full-time position as associate dean. However, if you are interested in applying for our PhD program, please do so. I’m Ccing our PhD coordinator should you need additional information.

Good luck in your continued academic studies.

ApplyAbroad Superstar

سلام دوست عزیز

استاد به دلیل مشغله ای که دارند نمیتوانند سوپروایزری کنند و از طرفی هم پیشگام نشده اند که شما رابه استاددیگری معرفی کنند.

پیگیری شما تا حد زیادی به متن و درخواست نامه اولیه شما برمیگردد. در این شرایط که استاد گفته اند هستند به نظرم بهترین پاسخ اولا تشکر از ایشان بابت توجهشان باشد و ثانیا اگر چهار چوب موضوعی که برای دکتری در نظر دارید را برایشان ارسال کرده اید -هر اندازه که کلی ممکن است باشد- از ایشان راهمایی بگیرید برای اساتید محتمل در دانشکده ایشان یا اساتیدی که در دانشگاههای دیگر ایشان میشناسند و به موضوع شما هم نزدیک و هم ممکن است علاقمند باشند.

بهترین حالت البته این است که روی محتوای موضوع شما هم نظر بدهند و ورود کنند و راهنمایی برای بهتر کردن ان بکنند.

HTH

نقل قول نوشته اصلی توسط Eli_kzmi نمایش پست ها
    سلام دوستان ایمیل از یکی از استادان آمریکا دریافت کردم. راهنمایی می کنید چه جوابی بهش بدم. رشته م مدیریت هستش و اولین استاد ازون دپارتمان هستن که ایمیل زدم بهشون.

Hello Elham. Congratulations on your master’s degree at such a prestigious university!

Unfortunately, I am no longer supervising PhD students given my full-time position as associate dean. However, if you are interested in applying for our PhD program, please do so. I’m Ccing our PhD coordinator should you need additional information.

Good luck in your continued academic studies.

Keep Calm and APPLY ON

Junior Member

سلام دوستان من تازه این پروسه رو شروع کردم. ایمیل زیر پاسخ یکی از اساتید بعد از بررسی رزومه بنده است

This looks good. I think you would qualify for a Dean’s Scholarship, which includes a tuition waiver. The applications are due in November. I’ll send along the application once the scholarship competition opens. Please keep me updated though regarding your ESL test.

اسکالرشیپی که اشاره شده فقط هزینه دانشگاه رو پوشش میده؟ برای نوامبر خودم دوباره باید پیگیری کنم یا ایشون دوباره به من اطلاع میدن؟ یه کمی گنگ هست ایمیلیشون، ممنون می شم اگر راهنمایی کنید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)