صفحه 1315 از 1371 نخستنخست ... 315815121512651305130613071308130913101311131213131314131513161317131813191320132113221323132413251365 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 13,141 تا 13,150 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

با سلام خدمت دوستان
    برای یه پوزیشن در آلمان (الزامات این پوزیشن برنامه نویسی و فیزیک بود که من دارم)که کاملا متفاوت از رشته تحصیلی من هست cv فرستادم .
    توی ایمیل کلی توضیح و ایده در جهت پیشرفت پروژه دادم .
    حالا ایمیل رو جواب داده و گفته :
    Of course there is some room to develop your own ideas
    If you are motivated then please feel free to apply as described in the advertisement,
    این آلمانیا با این جوابای کوتاه رو مخ میرن
    حالا چیزی در جواب براش بفرستم یا نه؟ (حیف اون همه ایده، فردا ایده های منو تو نیچر چاپ میکنه)

ApplyAbroad Superstar

دوست عزیز

الزامی ندارید با اینحال همیشه یک تشکر ساده راه را برای مکاتبات احتمالی بعدی باز نگه میدارد.

پایدار باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط polan نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان
    برای یه پوزیشن در آلمان (الزامات این پوزیشن برنامه نویسی و فیزیک بود که من دارم)که کاملا متفاوت از رشته تحصیلی من هست cv فرستادم .
    توی ایمیل کلی توضیح و ایده در جهت پیشرفت پروژه دادم .
    حالا ایمیل رو جواب داده و گفته :
    Of course there is some room to develop your own ideas
    If you are motivated then please feel free to apply as described in the advertisement,
    این آلمانیا با این جوابای کوتاه رو مخ میرن
    حالا چیزی در جواب براش بفرستم یا نه؟ (حیف اون همه ایده، فردا ایده های منو تو نیچر چاپ میکنه)

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Junior Member Leon69 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    ارشد مکاترونیک

سلام دوستان وقتتون بخیر
    این ایمیلی هست که یه استاد بهم داده تو امریکا منم اپلای کردم و بهش اطلاع دادم. حالا دو تا سوال دارم ازتون ممنون میشم راهنمایی کنین. اول اینکه چطور بپرسم من فقط با فول فاند میتونم بیام، آخه گفته some fund نمیدونم منظورش چیه دقیقا. دو اینکه چطور باش ارتباطم رو حفظ کنم(ددلاین 1 می هست)، امکانش هست نظرش عوض شه؟
    I will be glad to work with you during your PhD studies. Please apply for the graduate school and let me know the result. In the meantime, I will look for some departmental and project grant fund for you to support here.

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Leon69 نمایش پست ها
    سلام دوستان وقتتون بخیر
    این ایمیلی هست که یه استاد بهم داده تو امریکا منم اپلای کردم و بهش اطلاع دادم. حالا دو تا سوال دارم ازتون ممنون میشم راهنمایی کنین. اول اینکه چطور بپرسم من فقط با فول فاند میتونم بیام، آخه گفته some fund نمیدونم منظورش چیه دقیقا. دو اینکه چطور باش ارتباطم رو حفظ کنم(ددلاین 1 می هست)، امکانش هست نظرش عوض شه؟
    I will be glad to work with you during your PhD studies. Please apply for the graduate school and let me know the result. In the meantime, I will look for some departmental and project grant fund for you to support here.
    این میگه نتیجه اپلای را به من بگو٬ شما وقتی پذیرش گرفتی تو همون معلوم میشه که فاند بهت میدن یا نه٬ یا مثلا میگن فاند ندارن با یه استادی تماس بگیر ببین میتونه ساپورتت کنه یا نه. پس شما فعلا منتظر نتیجه پذیرش باشید. این استاده هم میگه منم تونستم یکم از دپارتمان میگیرم و گرنت جور میکنم. شما وقتی پذیرش گرفتی بعدش خبر بده بهش که چطور پذیرشی گرفتی. اگه فول فاند پذیرش بگیری که نیاز نیست به این استاده هم چیزی بگی چونکه میری دانشگاه استادهای دیگه را میبنی اصلا شاید کلا نظرت عوض شد خواستی با یه نفر دیگه کار کنی. اگه پذیرش بدون پول دادن بعدش با این استاد تماس بگیر ببین میتونه ساپورتت کنه یا نه. خیلی هم مستقیم و راحت بگو من بدون فاند نمیتونم بیام. تعارف که نداری ۵ -۶ ساله اکثرا برای دکتری فاند دارن یا اسکالرشیپ از کشورشون.
    امضا نامرئی

ApplyAbroad Superstar

دوست عزیز

برای حفظ ارتباط پیشنهاد میکنم افکارتان برای پروژه دکتری را به صورت یک پروپوزال کوچک در مرحله اول درآورید و با استاد برای تکمیل ان کار کنید. به این ترتیب استاد شما را با مهمترین ادبیات و کارها و همچنین اساتید مطرح در زمینه کار شما اشنا میکند. مکاتبات شما روزمره هم نیست و ممکن هست هر یکماه ۴۵ روز یکبار با هم تماسی داشته باشد.

در خصوص فاند استاد نگفته اند دنبال فاند غیر کامل میگردند بلکه گفته اند که دنبال همه جور فاندی اعم از منابع دانشکده یا بیرون دانشکده میگردند که خوب طبیعتا نتیجه میتواند فاند کامل یا بخشی باشد.

پیشنهاد میکنم اگر در مورد این دانشگاه و استاد جدی هستید اپلای کنید و در حین مکاتبات با استاد خیلی واضح هم بفرمایید که فقط با فاند کامل شهریه+ زندگی میتوانید تحصیل را شروع کنید.

پایدار باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط Leon69 نمایش پست ها
    سلام دوستان وقتتون بخیر

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Junior Member

سلام
    یه استادی برای پذیرش دکتری بعد از یه مدت خیلی طولانی که بهش ایمیل داده بودم بهم ایمیل زد اگه هنوز تمایل داری بهم بگو واست موضوع انتخاب کنیم. منم خیلی تشکر کردم و علاقم رو اعلام کردم ولی هرچی ایمیل میزنم دیگه جواب نمیده . دوستان کسی نظری داره که چی می تونم بکنم؟؟

ApplyAbroad Superstar

خوب این استاد معلوم است که دیر جواب میدهند. یک بار تلفنی صحبت بفرمایید تا شرایط را بهتر متوجه شوید.

البته واقعا خودتان را منحصر به ایشان نکنید و با اساتید دیگر در دانشگاههای دیگر هم تماس بگیرید.

پایدار باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط sina_1992 نمایش پست ها
    سلام
    یه استادی برای پذیرش دکتری بعد از یه مدت خیلی طولانی که بهش ایمیل داده بودم بهم ایمیل زد اگه هنوز تمایل داری بهم بگو واست موضوع انتخاب کنیم. منم خیلی تشکر کردم و علاقم رو اعلام کردم ولی هرچی ایمیل میزنم دیگه جواب نمیده . دوستان کسی نظری داره که چی می تونم بکنم؟؟

Keep Calm and APPLY ON

Junior Member

سلام، استادی از آمریکا در جواب ایمیل اول بعد تشکر از دیدن پروفایلش لینک راهنمای اپلای دانشکده فرستاد و در ایمیل دوم پرسیدم چطور شانسم برای پیوستن به گروه ریسرچ شما بالا ببرم این ایمیل داد:

The best advice I can give for increasing the likelihood of receiving an offer to join our program relates to the primary screening criteria that we use. While each faculty may weigh the importance of these slightly differently, discussions of candidates ultimately involve: GMAT/GRE scores, potential fit with our program (demonstrated via the required research statement), and past research experience. While research experience is largely out of your control at this point (you have either been previously engaged in research or you have not), there is still time to take/re-take the GRE or GMAT if you feel your current scores are not strong enough (we have a minimum GMAT requirement of 600 or a GRE of 1200 but most admitted students score well above these thresholds), and to carefully craft a research statement based on overlapping interests between you and the faculty within the department.

من نمرات زبان و جی آر ای ندارم هنوز و قراره دوماه دیگه بدم . بهش جواب بدم باهاتون در ارتباط خواهم بود و نتایج نمراتم را به اطلاعتون میرسونم؟ یا چی بگم که ببینم براش شانسی دارم یا نه. ممنون

Junior Member

سلام.

یه استاد در پاسخ به ایمیل اولیم گفت که زمینه‌ی مد نظرم به کارشون میخوره و ازم transcript خواست؛ ولی گفت مطمئن نیست که میتونه سال بعد دانشجو بگیره یا نه. گفت همچنان در ارتباط باشم. حدود 45 دقیقه بعد از فرستادن ترنسکریپت ازم پرسید چه پروگرمی رو ترجیح میدم و گفت اگر سوالی داشتم بپرسم.

من اول کارم و تجربه ندارم. خواستم ببینم که به این جور جواب‌ها چقدر میشه امیدوار بود؟ من نگران بودم که این ترنسکریپت استاد رو کاملا منصرف کنه. جواب دومش میتونه به این معنی باشه که ترنسکریپتم مشکل بزرگی نیست؟ برای حفظ ارتباط توصیه‌ای دارید؟ کلا این که چه جور سوال‌هایی اساتید رو راغب نگه میدارن ...

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Food science and technology

سلام
    من به چنتا استاد ایمیل دادم بعضیا گفتن پوزیشن ندارن و یکی گفت با تجربیات اکادمیک من پوزیشن نداره. این دانشگاههایی که استاداش گفتن نه رو اپلای کنم دیگه؟
    اگه استادا جواب ندادن چی اپلای کنم اون دانشگاه؟
    رزومه: سه مقاله انگلیسی داخل و یه مقاله فارسی داخل و معدل کارشناسی و ارشد 17 و زبان هم میتونم بالای 100 بیارم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)