صفحه 1318 از 1371 نخستنخست ... 318818121812681308130913101311131213131314131513161317131813191320132113221323132413251326132713281368 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 13,171 تا 13,180 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط polan نمایش پست ها
    با سلام
    از آنجاکه بنده تا اوکی از کسی نگرفته کاری انجام نمی دم ، برای همین امتحان تافل رو انداختم پشت گوش و گفتم یه مدت دیگه حالا امتحان میدیم دیگه. اول ایمیل میزنیم اگه کسی اوکی داد بعد میریم امتحان لازم رو میدیم.(راستی gre امتحان دادم)
    برای یه استادی در آمریکا در ماه دسامبر 2018 سی وی فرستادم ولی جواب نداد تا اینکه در ماه مارس(دو ماه پس از ددلاین) رئیس دپارتمان (این شخص همون شخصی که من بهش سی وی فرستادم نیس)به من ایمیل زد
    We are currently reviewing applicants to the ..... Department of Physics and Astronomy for the Fall 2019 semester. We would like to consider you for our Fall 2019 class, but to do so we would need you to send directly to me the following information:

(1) A copy of your subject GRE score (not required, but if you took it please send).
    (2) A copy of your relevant transcripts (BS, MS).
    (3) A copy of EILTS or TOEFL score
    (4) A statement of purpose
    (5) Any letters of reference that you may have.

Thank you very much and we look forward to hearing from you.
    بنده خدا اپلیکیشن فی هیچی نخواست.
    منم هاج و واج اول صبح این ایمیل از کجا اومده تا اینکه سرمنشاء ایمیل از آمریکا سر درآورد.
    بهش گفتم اگه اجازه بدید تا یک ماه آینده براتون نمره زبان تافل رو بفرستم ولی گفت :
    Yes, you may send at that time. However, we will probably make a decision for Fall 2019 before then. We will certainly keep your records on file.
    حالا الان میخوام ایمیل بزنم بگم من همونم و میخوام اپلای رسمی کنم. به نظرتون این جواب درست و درمون هست یا نه ؟ یعنی میشه روش حساب کرد؟
    آدم از هزینه های دلار میترسه، یه موقع هزینه کنی و نشه. و از همه بدتر هفت خان ویزا.

با تشکر از همفکریتان
    سلام دوست عزیز

مشخصا دانشکده در پی پر کردن پوزیشن هستند بنابراین حتما دبل چک کنید که پوزیشن برای اینتیک دوم اگر داشته باشند یا ۲۰۲۰ همچنان باز باشد.

پایدار باشید

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

سلام و وقت بخیر
    استادی در جواب ایمیل من این رو گفتند:
    Thank you for your interest in my research group. I do have several positions available for 2020 and it sounds like your previous experience would be a good fit. The first step is to apply to the Department. If your admission is successful, you can contact me at that time to arrange a Skype interview to further discuss the possibility of joining my group and discuss the specific projects available at that time. I do not take students directly into my group until admission process by the department is successfully completed. You can mention your interest in my group in your statement of purpose if you do decide to apply .

به نظرتون چقدر میشه روی این جواب اطمینان داشت؟ و آیا من دوباره رپلای بزنم و سوالی بپرسم ؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط Alchemist_e نمایش پست ها
    سلام و وقت بخیر
    استادی در جواب ایمیل من این رو گفتند:
    Thank you for your interest in my research group. I do have several positions available for 2020 and it sounds like your previous experience would be a good fit. The first step is to apply to the Department. If your admission is successful, you can contact me at that time to arrange a Skype interview to further discuss the possibility of joining my group and discuss the specific projects available at that time. I do not take students directly into my group until admission process by the department is successfully completed. You can mention your interest in my group in your statement of purpose if you do decide to apply .

به نظرتون چقدر میشه روی این جواب اطمینان داشت؟ و آیا من دوباره رپلای بزنم و سوالی بپرسم ؟
    سلام دوست عزیز

تبریک برای پیشرفت کار تا این مرحله.

نامه استاد را به عنوان یک گام اول رو به جلو ببینید.

به نظرتون چقدر میشه روی این جواب اطمینان داشت؟
    از نظر من کاملا به این پاسخ اعتماد کنید.ایشان به روشنی و صداقت تعهدی نداده اند و از طرفی هم امکان پذیرفتن شما را رد نکرده اند و من دلیلی نمیبینم که خلاف واقع گفته باشند.

در خصوص پاسخ هم به نظرم اگر نکته ای و سوالی دارید اصلا ایرادی ندارد که مکاتبه را ادامه دهید

امید که موفق باشید

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

سلام دوستان ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.
    چند تا پاسخ از اساتید کانادا گرفتم تا الان سه تاشون گفتن که متاسفانه دانشجوی خارجی بر نمیدارن و فقط کسایی رو برمیدارن که سیتیزن کانادا باشه. آیا دلیل خاصی داره این گونه پاسخ ها؟؟ رشته علوم پایه فیزیولوژی پزشکی
    نمونه پاسخ اساتید کانادا
    hello
    I can only take graduate students into my lab who are Canadian citizens or who have already obtained their permanent Resident status.
    Please continue to search for a research lab

چند تا پاسخ از اساتید کانادا گرفتم تا الان سه تاشون گفتن که متاسفانه دانشجوی خارجی بر نمیدارن و فقط کسایی رو برمیدارن که سیتیزن کانادا باشه. آیا دلیل خاصی داره این گونه پاسخ ها؟؟ رشته علوم پایه فیزیولوژی پزشکی
    نمونه پاسخ اساتید کانادا
    hello
    I can only take graduate students into my lab who are Canadian citizens or who have already obtained their permanent Resident status.

ApplyAbroad Superstar

سلام دوست عزیز

من فکر میکنم این محدودیت عمدتا به لحاظ نوع فاندی است که اساتید داشته اند که به نسبت هم کم اتفاق می افتد.

اینکه شما چندین نامه با چنین مضمونی گرفته اید باز به نظرم اتفاق خاصی است که احتمالا به موضوع پروژه دکتری شما بر میگردد. ممکن است کوتاه در مورد پروژه ای که میخواهیدکار بفرمایید بنویسید؟

نقل قول نوشته اصلی توسط samanarshad نمایش پست ها
    نمونه پاسخ اساتید کانادا
    hello

Keep Calm and APPLY ON

نقل قول نوشته اصلی توسط susighton نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز

من فکر میکنم این محدودیت عمدتا به لحاظ نوع فاندی است که اساتید داشته اند که به نسبت هم کم اتفاق می افتد.

اینکه شما چندین نامه با چنین مضمونی گرفته اید باز به نظرم اتفاق خاصی است که احتمالا به موضوع پروژه دکتری شما بر میگردد. ممکن است کوتاه در مورد پروژه ای که میخواهیدکار بفرمایید بنویسید؟
    سلام تشکر از پاسخ دهی
    پارسال هم همین موضوع بود که دو تا از اساتید همین پاسخ رو بهم دادن. اصلا موضوع تزی مشخص نشده که اینطوری پاسخ بدن رشته ای که دارم اپلای میکنم نوروساینس هست. همچنین بین رشته ای ها مانند فاماکولوژی، فیزیولوژی هم فرستادم که در زمینه نوروساینس فعالیت داشتن. مقالاتشون رو خوندم و در ایمیل هام بهشون اشاره داشتم.

سلام . استادی که چند وقت پیش بهم گفت فاندم از صنعت مشخص نیست دارم قراره اوکی بشه بهت اطلاع میدم.

من ازش تشکر کردم و گفتم از فاند کانادا مطلع هستم و منتظر پیام شما هستم.

میترسم که یادش بره و یا اینکه این ایمیلی باشه که بصورت تمپلت میفرسته. البته من ایمیل یادآوری زدم و ایشون پاسخ دادن. حالا چیکار کنم. دو هفته گذشته الان.؟

ApplyAbroad Superstar

دوست عزیز

من فکر میکنم در این مسیر مکاتبه واقعا باید منتظر ماند تا استاد منبع مالی را تهیه کنند و برنامه بریزند و به شما اطلاع بدهند و .... زمان بر است.

برای حفظ ارتباط پیشنهاد من به دوستان همیشه باز کردن یک مسیر تعامل علمی است. نوشتن یک پروپورال یا شروع یک مقاله و همفکری بااستاد برای تکمیل و بهبودش فکر میکنم راه خوبی باشد.

پایدار باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط AmirKazemi89 نمایش پست ها
    سلام . استادی که چند وقت پیش بهم گفت فاندم از صنعت مشخص نیست دارم قراره اوکی بشه بهت اطلاع میدم.

من ازش تشکر کردم و گفتم از فاند کانادا مطلع هستم و منتظر پیام شما هستم.

میترسم که یادش بره و یا اینکه این ایمیلی باشه که بصورت تمپلت میفرسته. البته من ایمیل یادآوری زدم و ایشون پاسخ دادن. حالا چیکار کنم. دو هفته گذشته الان.؟

Keep Calm and APPLY ON

نقل قول نوشته اصلی توسط susighton نمایش پست ها
    دوست عزیز

من فکر میکنم در این مسیر مکاتبه واقعا باید منتظر ماند تا استاد منبع مالی را تهیه کنند و برنامه بریزند و به شما اطلاع بدهند و .... زمان بر است.

برای حفظ ارتباط پیشنهاد من به دوستان همیشه باز کردن یک مسیر تعامل علمی است. نوشتن یک پروپورال یا شروع یک مقاله و همفکری بااستاد برای تکمیل و بهبودش فکر میکنم راه خوبی باشد.

پایدار باشید
    ممنون دکتر جان. همونطور که خدمتت گفتم الان چند تا استاد این چنین جوابایی دادن. ولی میترسم یک سوال یا پیشنهاد ازشون بخوام و بدتر بشه بگن چقد شوته طرف میخواد دانشجو هم بشه...پروپوزالم که از صنعت میاد در واقع اونا خودشون پروپورال صنعتی دارن ک باید انجامشون بدیم. چیزی به دهنم نمیاد که بتونم ارتباطمو ادامه بدم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)