صفحه 1319 از 1371 نخستنخست ... 319819121912691309131013111312131313141315131613171318131913201321132213231324132513261327132813291369 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 13,181 تا 13,190 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

خواهش میکنم دوست عزیز کار مهمی نبود

در مورد فرمایش آخر شما: یقین بدانید استاد دانشجویی را با چشم بسته نمیگیرند و قبل از پذیرش حتما از کیفیت علمی و رفتاری دانشجو اطمینان حاصل میکنند چه از روی مقاله و کارهایش/ چه معدل و نمرات امتحاناتش /چه مصاحبه اسکایپی /چه مثل سوییس و بعضی دانشگاههای دیگر اروپایی با دعوت به مصاحبه حضوری در محل دانشگاه.

بنابراین دانشجو باید کاملا مستعد باشد تا پذیرش شود.

امیدورم زحمات شما هم زودتر نتیجه بدهند و کارها به سرعت پیش بروند.

پایدار باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط AmirKazemi89 نمایش پست ها
    ممنون دکتر جان. همونطور که خدمتت گفتم الان چند تا استاد این چنین جوابایی دادن. ولی میترسم یک سوال یا پیشنهاد ازشون بخوام و بدتر بشه بگن چقد شوته طرف میخواد دانشجو هم بشه...پروپوزالم که از صنعت میاد در واقع اونا خودشون پروپورال صنعتی دارن ک باید انجامشون بدیم. چیزی به دهنم نمیاد که بتونم ارتباطمو ادامه بدم.

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

سلام دوستان..یکی از اساتید از من پروپوزال خواسته بود که براش فرستادم..الان این جوابو داده بهم..به نظرتون خیلی اوضاع وخیمه و بی خیالش بشم یا میشه با یه پروپوزال اصلاح شده امیدوار بود هنوز؟ ممنون از راهنمائی دوستان

Thank-you for sending this through. I note that you have not really engaged with many Australian academics working in this field and have made quite bold claims that there is little work in this field. I would suggest you have a look at Walklate, McCulloch, Maher, Fitz-Gibbon, Douglas, Harris, Dragiewicz, DeKeseredy, Powell as some starting points.

Do you have any connections in Australia to be able to arrange interviews with women victims of IPV? It would be very unusual to attempt to interview victims without some working relationships and connections with at least victim support groups and workers. This would need to be clearly explained in your methodology, as would how you intend to identify victims and ensure their safety/wellbeing.

If you are able to send a revised version once you’ve done some further reading in this space, that would be very useful.

I have not yet had confirmation as to whether you are eligible for a PhD with us at Monash but will get in touch once I have heard back.

All the best,

ApplyAbroad Superstar

سلام دوست عزیز

استاد دو نکته خیلی صریح و خوب اشاره کرده اند

۱- اینکه پروپورال باید ادعایش را با توجه به کارهای افرادی که استاد نام برده اند تعدیل کند. اینکار شدنی است و با اینکه حوزه من نیست فکر میکنم با مطالعه حدود ۲۰ مقاله و استفاده از آنها بشود پروپوزال را بهبود داد. استاد هم به نظر برای کمک و همفکری پا میدهند که خیلی مثبت است.

۲- استاد سوال منبع دیتا میکنند که این جدا مساله مهمی است. در تمام مطالعاتی که روی قربانیان آزار/جنگ/تحولات اجتماعی... انجام میشود دسترسی به افراد بسیار مشکل و مشکل تر از آن ایجاد اعتماد برای کسب اطلاعات است. استاد ازشما سوال میکنند شما به چنین قربانیانی دسترسی دارید که بتوانید پروژه را انجام دهید؟ اگر دارید باید آنرا در پروپوزال روشن و بولد هایلایت بفرمایید و احتمال پذیرفته شدن شما به شکل قابل توجهی زیاد میشود. حتی شاید اگر شما بفرمایید که دسترسی دارید از شما بخواهند به شکلی ارتباط خودتان را با سازمانهای مرتبط با این زنان اثبات بفرمایید. مثلا نامه ای از مسوولی کسی داشته باشید یا اینکه قبلا با آنها کار عملی کرده باشید.

HTH

نقل قول نوشته اصلی توسط researcher89 نمایش پست ها
    سلام دوستان..یکی از اساتید از من پروپوزال خواسته بود که براش فرستادم..الان این جوابو داده بهم..به نظرتون خیلی اوضاع وخیمه و بی خیالش بشم یا میشه با یه پروپوزال اصلاح شده امیدوار بود هنوز؟ ممنون از راهنمائی دوستان

Thank-you for sending this through. I note that you have not really engaged with many Australian academics working in this field and have made quite bold claims that there is little work in this field. I would suggest you have a look at Walklate, McCulloch, Maher, Fitz-Gibbon, Douglas, Harris, Dragiewicz, DeKeseredy, Powell as some starting points.

Do you have any connections in Australia to be able to arrange interviews with women victims of IPV? It would be very unusual to attempt to interview victims without some working relationships and connections with at least victim support groups and workers. This would need to be clearly explained in your methodology, as would how you intend to identify victims and ensure their safety/wellbeing.

If you are able to send a revised version once you’ve done some further reading in this space, that would be very useful.

I have not yet had confirmation as to whether you are eligible for a PhD with us at Monash but will get in touch once I have heard back.

All the best,

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

سلام مجدد..ممنون از کمک و همفکری شما دوستان..لطفا منو راهنمائی کنین
    من برای استادی cv فرستادم..ایشون گفتن مقاله تو بفرست..حالا هم این جوابو دادن
    لازم به ذکره که من مقاله م فقط اکسپت شده..امتحان زبان هم ندادم هنوز..ایشون پروپوزال یا ریز نمرات هم نخواستن ازم
    الان مرحله ی بعدی از دید شما دوستان با تجربه چیه؟ ایا میتونم درباره ی فاند سوال کنم ازشون؟

Thank you for following up and thank you for letting me read your paper. I hope you get some useful feedback from JFI.
    I’d be happy to act as your supervisor, subject to you meeting the eligibility requirements for being accepted into a PhD at Flinders.Kind regards

ApplyAbroad Superstar

دوست عزیز

شما موافقت استاد در فلیندرز را دارید که گام مهمی است و تبریک برای آن.

این موافقت البته مشروط به داشتن شرایط عمومی پذیرش دانشگاه شده است. بنابراین گام بعدی اپلیکیشن رسمی و طی مراحل آن است.

من فکر میکنم در مکاتبه بعدی ایرادی ندارد از شرایط فاند در دانشگاه سوال بفرمایید و برای استاد شرایط مالی خودتان را توضیح بدهید و راهنمایی بخواهید.

پایدار باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط researcher89 نمایش پست ها
    سلام مجدد..ممنون از کمک و همفکری شما دوستان..لطفا منو راهنمائی کنین
    من برای استادی cv فرستادم..ایشون گفتن مقاله تو بفرست..حالا هم این جوابو دادن
    لازم به ذکره که من مقاله م فقط اکسپت شده..امتحان زبان هم ندادم هنوز..ایشون پروپوزال یا ریز نمرات هم نخواستن ازم
    الان مرحله ی بعدی از دید شما دوستان با تجربه چیه؟ ایا میتونم درباره ی فاند سوال کنم ازشون؟

Thank you for following up and thank you for letting me read your paper. I hope you get some useful feedback from JFI.
    I’d be happy to act as your supervisor, subject to you meeting the eligibility requirements for being accepted into a PhD at Flinders.Kind regards

Keep Calm and APPLY ON

Junior Member

درود فروان
    آیا پاسخ ذیل بدین مفهوم هست که این استاد قطعا سوپروایزر بنده خواهند بود و لذا من اقدام به اپلای کنم؟

Your background seems to be very interesting. I plan to accept new for Fall 2020 admission, so if you are interested in studying at this university please consider applying. Note that the admission will be based on applications received.

ضمنا در پاسخ به نامه دوم بنده درخصوص فاند هم چنین پاسخی دادند:
    All admitted students will be provided with funding to cover tuition fees plus basic living expenses.

ApplyAbroad Superstar

سلام دوست عزیز

این پاسخ مثبتی است و موجب دلگرمی ولی قطعیت اصلا ندارد:

seems to be

plan to accept

if you are

Note that the admission will be based on

با اینحال دلسرد نشوید و پیگیری بفرمایید تا استاد به ذهنیت پر رنگتری برسند.

پایدار باشید
    نقل قول نوشته اصلی توسط sk1987 نمایش پست ها
    درود فروان
    آیا پاسخ ذیل بدین مفهوم هست که این استاد قطعا سوپروایزر بنده خواهند بود و لذا من اقدام به اپلای کنم؟

Your background seems to be very interesting. I plan to accept new for Fall 2020 admission, so if you are interested in studying at this university please consider applying. Note that the admission will be based on applications received.

ضمنا در پاسخ به نامه دوم بنده درخصوص فاند هم چنین پاسخی دادند:
    All admitted students will be provided with funding to cover tuition fees plus basic living expenses.

Keep Calm and APPLY ON

Junior Member

سلام
    من به اساتیدی که موضوعشون کاملا مرتبط به من هست ایمیل زدم و از 9 نفر جواب های غیر منفی گرفتم. از این 9 نفر، 7 تا اول از امریکا و دوتای آخر از کانادا هستن جواب های زیر رو گرفتم
    معدل کارشناسی ارشد 18.5 و لیسانس 16 - GRE: q158 v138
    تافل هم هنوز ندادم ولی پیش بینیم بین 90 تا 95 هست
    بجز موارد فوق رزومه نسبتا خوبی هم در زمینه رشته خودم دارم.

از بین این دانشگاه ها باید نهایتا 6 یا 7 تا رو انتخاب کنم
    می خواستم از تجربه دوستانی که اپلای کردم و جواب های اساتید رو دیدن و بعد نتیجه اپلایشون رو هم دیدن، استفاده کنم
    ممنون میشم راهنماییم کنید که اولا کدوم یکی از این جواب ها مثبت محسوب نمیشه
    و پیشنهادتون برای انتخاب دانشگاه برای اپلای، چیه
    ممنون

من راجع به حوزه تخصصی و مورد علاقه ام توضیح دادم و رزومه ام رو فرستادم و ازشون پرسیدم آیا علاقه ای دارن که من برای دانشگاهشون اپلای کنم و اسمشون رو تو SOP بنویسم و جواب های زیر رو گرفتم:

1. رنک داشگاه 220 امریکا
    I agree that our research interests overlap sufficiently. I strongly encourage you to apply to our program. Let me know if you have any questions about my research or our program in general.

2. رنک داشگاه 80 امریکا
    Thank you for your interest in our lab. I will be accepting students in this application cycle. I am able to accept students in the developmental psychology or clinical child program.
    You can find out more about our research interests and current grants at this website:
    ...
    Our work will be focused on the neuropsychology of learning disabilities for the next 5 years or so. We will be specifically working on dyslexia and ADHD and their comorbidity.
    I’m happy to hear of your interest in our research and I wish you the best of luck with your application. If you have any additional questions, please let me know.

3. رنک داشگاه 50 امریکا
    Thank you for getting in touch. I encourage you to apply to our program and yes, please mention my name in your statement of purpose.

4. رنک دانشگاه 10 امریکا
    Thanks for reaching out. Your interests certainly fit well with my own, and I would be happy to review your application materials. That said, I should note that my lab is quite full at the moment, so while I will be considering the strongest applicants, I am unlikely to take more than one student (if any) this year.
    Best of luck with your application process,

5. رنک دانشگاه 180 امریکا
    Yes, you can mention me as someone your are interested in working with. Let me know if I can answer any other questions.
    در مورد فاند سوال کردم و جواب داده:
    All of our students have funding. We have a bit of information at this link

6. رنک 40 امریکا
    Thank you for your interest in my lab. I would certainly consider your application. I do not know yet if I will be able to admit a student for next fall. It will depend on funding, and I may not know until January or early February. I would encourage you to apply and mention both me and Prof. Jenna Finch who would also fit your interests.

7. رنک 60 امریکا
    Yes, I think it would be fine to mention me in your statement. Best of luck with your applications.

8. simon fraser کانادا
    Yes, I am accepting experimental/developmental psychology students and would be happy to review your application.

9. waterloo کانادا
    Thanks for being in touch and for your interest in my lab. It is certainly fine with me for you to mention working with me in your SOP.
    I am possibly taking a student for Fall 2020, although I will let you know that I am leaning more towards not taking another student for next year given current students and lab resources. But I will absolutely consider your application if you submit one.

ApplyAbroad Superstar

سلام دوست عزیز

اینها همه جوابهای خوبی هستند و مشخصا با نظر مثبت نوشته شده اند

اولا کدوم یکی از این جواب ها مثبت محسوب
    نمیشه

همه مثبت هستند ولی اگر اشتباه نکنم هیچ کدام قطعیت ندارند از اینرو محکم نیستند. بخشی به این دلیل است که در عمده این دانشگاهها پذیرش متمرکز انجام میشود و استاد یکی از چند عامل در تصمیمگیری هستند. بخش دیگر ولی فکر میکنم به متن مکاتبات شما برمیگردد که چون خواسته صریح و مستقیم شما(احتمالا و اگر اشتباه نکنم) درج اسم استاد در SOP بوده اساتید با علم به اینکه موافقت با خواسته شما مستلزم تعهد ملموسی نیست موافقت کرده اند.

پیشنهاد من این است که حتما مکاتبه را ادامه دهید تا بتوانید موافقت محکم تری از اساتید برای حمایت از اپلیکیشنتان بگیرید. به طور خاص بخواهید کیفیت شما را به عنوان دانشجوی PhD بررسی کنند و نظر بدهند اگر کمیته پذیرش موافقت کرد آیا استاد شما را خواهند پذیرفت؟

و الا هزینه اپلیکیشن برای این تعداد دانشگاه بالاست و شما به قطعیت و تعهد و حمایت بیشتری از سوی اساتید نیاز دارید تا احتمال پذیرش نهایی با رقبایی جدی ای که دارید بیشتر باشد. رقابت در دانشگاه با رنک ۱۰ مساله جدی ایست.

در مجموع شروع خیلی خوبی است امید که با همین تمپو کارها پیش بروند و هر چه زوتر منجر به پذیرش نهایی برای سال بعد شود.

نقل قول نوشته اصلی توسط mjkargar نمایش پست ها
    سلام
    من به اساتیدی که موضوعشون کاملا مرتبط به من هست ایمیل زدم و از 9 نفر جواب های غیر منفی گرفتم. از این 9 نفر، 7 تا اول از امریکا و دوتای آخر از کانادا هستن جواب های زیر رو گرفتم
    معدل کارشناسی ارشد 18.5 و لیسانس 16 - GRE: q158 v138
    تافل هم هنوز ندادم ولی پیش بینیم بین 90 تا 95 هست
    بجز موارد فوق رزومه نسبتا خوبی هم در زمینه رشته خودم دارم.

از بین این دانشگاه ها باید نهایتا 6 یا 7 تا رو انتخاب کنم
    می خواستم از تجربه دوستانی که اپلای کردم و جواب های اساتید رو دیدن و بعد نتیجه اپلایشون رو هم دیدن، استفاده کنم
    ممنون میشم راهنماییم کنید که اولا کدوم یکی از این جواب ها مثبت محسوب نمیشه
    و پیشنهادتون برای انتخاب دانشگاه برای اپلای، چیه
    ممنون

من راجع به حوزه تخصصی و مورد علاقه ام توضیح دادم و رزومه ام رو فرستادم و ازشون پرسیدم آیا علاقه ای دارن که من برای دانشگاهشون اپلای کنم و اسمشون رو تو SOP بنویسم و جواب های زیر رو گرفتم:

1. رنک داشگاه 220 امریکا
    I agree that our research interests overlap sufficiently. I strongly encourage you to apply to our program. Let me know if you have any questions about my research or our program in general.

2. رنک داشگاه 80 امریکا
    Thank you for your interest in our lab. I will be accepting students in this application cycle. I am able to accept students in the developmental psychology or clinical child program.
    You can find out more about our research interests and current grants at this website:
    ...
    Our work will be focused on the neuropsychology of learning disabilities for the next 5 years or so. We will be specifically working on dyslexia and ADHD and their comorbidity.
    I’m happy to hear of your interest in our research and I wish you the best of luck with your application. If you have any additional questions, please let me know.

3. رنک داشگاه 50 امریکا
    Thank you for getting in touch. I encourage you to apply to our program and yes, please mention my name in your statement of purpose.

4. رنک دانشگاه 10 امریکا
    Thanks for reaching out. Your interests certainly fit well with my own, and I would be happy to review your application materials. That said, I should note that my lab is quite full at the moment, so while I will be considering the strongest applicants, I am unlikely to take more than one student (if any) this year.
    Best of luck with your application process,

5. رنک دانشگاه 180 امریکا
    Yes, you can mention me as someone your are interested in working with. Let me know if I can answer any other questions.
    در مورد فاند سوال کردم و جواب داده:
    All of our students have funding. We have a bit of information at this link

6. رنک 40 امریکا
    Thank you for your interest in my lab. I would certainly consider your application. I do not know yet if I will be able to admit a student for next fall. It will depend on funding, and I may not know until January or early February. I would encourage you to apply and mention both me and Prof. Jenna Finch who would also fit your interests.

7. رنک 60 امریکا
    Yes, I think it would be fine to mention me in your statement. Best of luck with your applications.

8. simon fraser کانادا
    Yes, I am accepting experimental/developmental psychology students and would be happy to review your application.

9. waterloo کانادا
    Thanks for being in touch and for your interest in my lab. It is certainly fine with me for you to mention working with me in your SOP.
    I am possibly taking a student for Fall 2020, although I will let you know that I am leaning more towards not taking another student for next year given current students and lab resources. But I will absolutely consider your application if you submit one.
    ویرایش توسط susighton : September 24th, 2019 در ساعت 02:17 PM

Keep Calm and APPLY ON

سلام به همه ی دوستان..پیشاپیش از به اشتراک گذاشتن دانش و تجربه تان سپاسگزارم
    من به استادی که درخواست سوپروایزری منو قبول کرده بود..درباره ی کمک هزینه ی تحصیلی ایمیل زدم و ایشون این پاسخ رو دادن..کلا پاسخ هاشون کوتاهه و خیلی درگیر نمیکنن خودشونو..نمیدونم این نشونه ی چیه واقعا
    سوال اصلیم اینه که من ازمون زبانم اذره (البته تو رزومه ذکر کردم) و مدارکم هم اماده شدنش تا اون موقع طول میکشه..ایا بهتره که این مسئله رو با استاد در میون بذارم یا هر وقت اماده شد بهشون اطلاع بدم که من درخواست رو برای دانشگاهشون فرستادم؟
    در کل اینکه با توجه به اینکه خیلی اهل تعامل نیستند نمیدونم چطور باید ارتباطم رو باهاشون حفظ کنم..یا اینکه از اون اساتیدی هستن که دوست ندارن دانشجو فقط کار مهم یا ضروری داره باهاشون در تماس باشه..اخه استاد ارشدم هم اینطور بودند
    راهنمائی شما دوستان با تجربه پیمودن مسیر پر پیچ و خم اپلای رو برای ما که در ابتدای راهیم اسان تر میکنه..متشکرم

You can find the details here:https://www.flinders.edu.au/study/ap...olarships-fees
    Or you can contact the Office of Graduate Research on the Flinders website.Kind regards

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)