صفحه 1322 از 1371 نخستنخست ... 32282212221272131213131314131513161317131813191320132113221323132413251326132713281329133013311332 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 13,211 تا 13,220 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

سلام دوستان یکی از اساتید در ایمیلش اینو گفته بم:
    At the moment we don’t have any vacancies, but positions might become available in the future.

If you have your own funding (e.g. a fellowship including supervision costs) I am happy to further discuss possible collaboration on an interesting topic for both of us. In case you have any other options or ideas please let me know!
    نظرتون چیه؟ کلا میخواسته رد کنه؟! این قسمت اخرش یعنی چی؟ ایده و یا اپشن منظورش چی هست؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط bahman1990 نمایش پست ها
    At the moment we don’t have any vacancies, but positions might become available in the future.

If you have your own funding (e.g. a fellowship including supervision costs) I am happy to further discuss possible collaboration on an interesting topic for both of us. In case you have any other options or ideas please let me know!
    نظرتون چیه؟ کلا میخواسته رد کنه؟! این قسمت اخرش یعنی چی؟ ایده و یا اپشن منظورش چی هست؟
    بطور مشخص میگه فاندینگ ندارم. اگر خودتون فاندینگ یا بورس دارید یا ایده دیگری برای تامین مخارج دارید میتونه بپذیردتون.

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    بطور مشخص میگه فاندینگ ندارم. اگر خودتون فاندینگ یا بورس دارید یا ایده دیگری برای تامین مخارج دارید میتونه بپذیردتون.
    خیلی خیلی ممنون بابت پاسختون - منظورش از بورس چیه دقیق؟ یعتی scholarship هایی که دانشگاه در نظر داره؟ بیشتر این قسمت اخر ایمیلشو نفهمیدم؟! من اخه چه ایده ای میتونم داشته باشم.

ApplyAbroad Superstar

سلام دوست عزیز

مشخصا در این مقطع نظر استاد این است که مساله مالی مانع همکاری است و اگر به هر شکلی حل شود ایشان ایده خوبی برای همکاری دارند.

من اخه چه ایده ای میتونم داشته باشم.

یکی این است که بفرمایید به دنبال فاند از مراجع مختلف خواهید رفت. خیلی دانشجوهای غیر ایرانی مثلا ممکن است از دولت خودشان بورس شوند. یکی دیگر این است که بفرمایید صبر میکنید تا فاندهایی که استاد نوشته اند در اینده ممکن است داشته باشند محقق شود.

در واقع این جمله یک روش پایان دادن به نامه است که فکرهای من اینها است حالا فکر های خودت چیست.

خیلی خیلی ممنون بابت پاسختون - منظورش از بورس چیه دقیق؟ یعتی scholarship هایی که دانشگاه در نظر داره؟ بیشتر این قسمت اخر ایمیلشو نفهمیدم؟! من اخه چه ایده ای میتونم داشته باشم.

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Banned

سلام استادی در امریکا که دانشگاه خوبی هم هست این جواب رو داده
    فقط دردش همین زبان بود؟ مظنورش چیه و من چی حواب بدم؟

I typically admit 2 PhD students/year, sometimes 3.

We generally look for a minimum TOEFL score of 100, so you are very close

و این very close یعنی 99

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط minaamin نمایش پست ها
    سلام استادی در امریکا که دانشگاه خوبی هم هست این جواب رو داده
    فقط دردش همین زبان بود؟ مظنورش چیه و من چی حواب بدم؟

I typically admit 2 PhD students/year, sometimes 3.

We generally look for a minimum TOEFL score of 100, so you are very close

و این very close یعنی 99
    شما دقیقا ازش چی پرسیده بودید؟

Banned

شما دقیقا ازش چی پرسیده بودید؟

Dear Prof

This is Y and Z. Would you please kindly let me know whether your center has an open position for a Ph.D. student for the next Fall semester in M lab?

Attached is my resume for your consideration.

Kind regards,

TTTT

منظور از Y و Z یه توضیح مختصر از خودم بود و M اسم لب ایشون بود. واقعا استاد خوبی هست و نمیخوام از دستش بدم

ApplyAbroad Guru

Dear Prof

This is Y and Z. Would you please kindly let me know whether your center has an open position for a Ph.D. student for the next Fall semester in M lab?

Attached is my resume for your consideration.

Kind regards,

TTTT

منظور از Y و Z یه توضیح مختصر از خودم بود و M اسم لب ایشون بود. واقعا استاد خوبی هست و نمیخوام از دستش بدم

از جواب ایشون بنظر میرسد که برای 2-3 تا دانشجو جا دارند. منتهی نظری در مورد رزومه شما نداده اند یا بخاطر اینکه پروسه بهرحال رقابتی است یا اینکه شما صریح نپرسیده بودید. میتونید در جواب تشکر کنید و بپرسید که ایا اپلیکنتی با رزومه شما شانسی برای پذیرش داره یا نه.

Banned

از جواب ایشون بنظر میرسد که برای 2-3 تا دانشجو جا دارند. منتهی نظری در مورد رزومه شما نداده اند یا بخاطر اینکه پروسه بهرحال رقابتی است یا اینکه شما صریح نپرسیده بودید. میتونید در جواب تشکر کنید و بپرسید که ایا اپلیکنتی با رزومه شما شانسی برای پذیرش داره یا نه.
    پس پرسیدن این سوال ایرادی ندارد درسته؟ میخوام ببینم بهش بگم من اگه اون ریکوایرمنت رو ستیسفای کنم، آیا زیر نظر شما میتونم کار کنم؟ (دیگه خیلی صریح هم نیمشه گفت مگه نه؟)

ApplyAbroad Guru

پس پرسیدن این سوال ایرادی ندارد درسته؟ میخوام ببینم بهش بگم من اگه اون ریکوایرمنت رو ستیسفای کنم، آیا زیر نظر شما میتونم کار کنم؟ (دیگه خیلی صریح هم نیمشه گفت مگه نه؟)
    برای چه صریح نمیشه گفت؟ اتفاقا باید درخواست تان را خیلی صریح بپرسید. رزومه تان را مجددا الصاق کنید و بپرسید که آیا شانسی برای پذیرش و فاند دارید یا نه. طبعا جواب قطعی نمیشه گرفت ولی حداقل می توانید ببینید ایا رزومه شما نظر استاد را جلب می کند یا نه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)