صفحه 1323 از 1371 نخستنخست ... 32382312231273131313141315131613171318131913201321132213231324132513261327132813291330133113321333 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 13,221 تا 13,230 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

دوست عزیز

من فکر میکنم شما مبهم و کلی سوال فرموده اید استاد هم به همان شکل کلی و مبهم نظرداده اند. البته غیر از این هم نمیتوانستند بگویند شما میفرمایید که یکی دو خطی در مورد خودتان یعنی همان

منظور از Y و Z یه توضیح مختصر از خودم بود

فرستاده بودید و طبیعتا ایشان جواب دیگری هم نمیتوانسته اند بدهند.

من فکر میکنم در ایمیل بعدی افکارتان را برای پروژه دکتری کوتاه برایشان شرح دهید و بعد روشن و صریح نظرشان را بخواهید که چیست و اینکه ایا توصیه میکنند شما رسما اپلای کنید یا خیر.

در هر صورت گام بعدیتان را رفع ابهام قرار دهید.

موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    برای چه صریح نمیشه گفت؟ اتفاقا باید درخواست تان را خیلی صریح بپرسید. رزومه تان را مجددا الصاق کنید و بپرسید که آیا شانسی برای پذیرش و فاند دارید یا نه. طبعا جواب قطعی نمیشه گرفت ولی حداقل می توانید ببینید ایا رزومه شما نظر استاد را جلب می کند یا نه.
    نقل قول نوشته اصلی توسط minaamin نمایش پست ها
    پس پرسیدن این سوال ایرادی ندارد درسته؟ میخوام ببینم بهش بگم من اگه اون ریکوایرمنت رو ستیسفای کنم، آیا زیر نظر شما میتونم کار کنم؟ (دیگه خیلی صریح هم نیمشه گفت مگه نه؟)

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

سلام و وقت بخیر
    استادی از کانادا بعد از مکاتبه سه تا سوال فرستاد و خواست جواب بدم تا ببینه به تیمش میخورم یا نه.
    بعد از جواب دادن به اون سوالا این ایمیل و برام فرستاد

Thank you for your response. I would be pleased to consider your application. You may list me as a proposed supervisor.

Information about the application process, as well as other relevant topics such as funding, are available here
    من در جواب چی بگم؟ نمیشه به نحوی جواب قطعی تری گرفت؟

Thank you for your response. I would be pleased to consider your application. You may list me as a proposed supervisor.

Information about the application process, as well as other relevant topics such as funding, are available here

ApplyAbroad Superstar

سلام دوست عزیز

تبریک برای پیشرفت کار تا این مرحله که خیلی مثبت است.

من فکر میکنم استاد الان در شرایط نباشند که قول فاند بدهند چون بالاخره باید تمام رقبا وارد شوند و احتمالا نفراتی غیر از ایشان هم دخیل میشوند. به عنوان تیر آخر شاید البته بتوانید سوال کنید که با تجربه ایشان از سوابق بورسیه ها جقدر احتمال موفقیت شما را میدهند؟ حتی بنویسید که مثلا بودجه محدودی برای ارسال اپلیکیشنها دارید -اگر دانشگاه شما را برای اپلیکیشن چارج میکند- و باید با دقت دانشگاه هدفتان ر اانتخاب کنید بنابراین نظر استاد به شما کمک زیادی میکند که پراحتمال ترین جاها را انتخاب کنید.

موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط Alchemist_e نمایش پست ها
    سلام و وقت بخیر
    استادی از کانادا بعد از مکاتبه سه تا سوال فرستاد و خواست جواب بدم تا ببینه به تیمش میخورم یا نه.
    بعد از جواب دادن به اون سوالا این ایمیل و برام فرستاد

من در جواب چی بگم؟ نمیشه به نحوی جواب قطعی تری گرفت؟

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Junior Member

بنده از یک دانشگاه سطح بالای امریکا که به همه دانشجو های دکتراش فول فاند میدن و یک استاد فوقالعاده قوی دارن (با اچ ایندکس 141 :|) توی موضوع من که باهاشون مکاتبه کردم و ایشون ایمیل زیر رو برای بنده ارسال کردند. به نظرتون ایا با توجه به این کامنت برای دانشگاه اقدام کنم یا خیر؟ و در کل به نظرتون میشه با این استاد مکالمه رو نگه داشت تا بشه یک نظر قطعی تر ازشون گرفت؟
    your profile would be appropriate for my lab's interest. Apply to the X PhD program at Y, and if you do get in, we can talk about the possibility of working in my lab.

ApplyAbroad Superstar

سلام دوست عزیز

استاد نظر مثبتی روی شما داشته اند ولی از این متن برمی آید که حداقل در این مقطع "هیجان" زیادی نشان نداده اند و خواسته اند قولی نداده باشند. بنابراین گفته اند که وقتی مراحل ادمیشن را طی کردید با ایشان وارد صحبت برای همکاری در لب بشوید.

و در کل به نظرتون میشه با این استاد مکالمه رو نگه داشت تا بشه یک نظر قطعی تر ازشون گرفت؟

من فکر میکنم با ایشان نشود برای ادمیشن وارد صحبت بیشتر شد ولی ممکن است در مسایل علمی بیشتر "پا" بدهند. بنابراین اگر پروپوزالی یا مقاله ای دارید که مبنای دکتریتان شود فکر بدی نیست از ان طریق ارتباط را حفظ کنید.

موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط sshids نمایش پست ها
    بنده از یک دانشگاه سطح بالای امریکا که به همه دانشجو های دکتراش فول فاند میدن و یک استاد فوقالعاده قوی دارن (با اچ ایندکس 141 :|) توی موضوع من که باهاشون مکاتبه کردم و ایشون ایمیل زیر رو برای بنده ارسال کردند. به نظرتون ایا با توجه به این کامنت برای دانشگاه اقدام کنم یا خیر؟ و در کل به نظرتون میشه با این استاد مکالمه رو نگه داشت تا بشه یک نظر قطعی تر ازشون گرفت؟
    your profile would be appropriate for my lab's interest. Apply to the X PhD program at Y, and if you do get in, we can talk about the possibility of working in my lab.

Keep Calm and APPLY ON

ApplyAbroad Superstar

در مورد این قسمت از سوالتان

به نظرتون ایا با توجه به این کامنت برای دانشگاه اقدام کنم یا خیر؟

من فکر میکنم تصمیمتان را بدون ملاحظه نظر این استاد بگیرید. ایشان خیلی عادی

and if you do get in,

و در واقع نزدیک به خنثی نوشته اند.

Keep Calm and APPLY ON

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط sshids نمایش پست ها
    بنظر میرسه این دانشکده کمیته محور باشه. در نتیجه یک بررسی کنید بببنید ایا افرادی با رزومه مشابه شما از اینجا توانسته اند پذیرش بگیرند یا خیر و اگر شانس پذیرش خوب است اقدام کنید.

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    برای چه صریح نمیشه گفت؟ اتفاقا باید درخواست تان را خیلی صریح بپرسید. رزومه تان را مجددا الصاق کنید و بپرسید که آیا شانسی برای پذیرش و فاند دارید یا نه. طبعا جواب قطعی نمیشه گرفت ولی حداقل می توانید ببینید ایا رزومه شما نظر استاد را جلب می کند یا نه.
    همانطور که حدس میزدم دیگه جواب نداد

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط susighton نمایش پست ها
    دوست عزیز

من فکر میکنم شما مبهم و کلی سوال فرموده اید استاد هم به همان شکل کلی و مبهم نظرداده اند. البته غیر از این هم نمیتوانستند بگویند شما میفرمایید که یکی دو خطی در مورد خودتان یعنی همان

منظور از Y و Z یه توضیح مختصر از خودم بود

فرستاده بودید و طبیعتا ایشان جواب دیگری هم نمیتوانسته اند بدهند.

من فکر میکنم در ایمیل بعدی افکارتان را برای پروژه دکتری کوتاه برایشان شرح دهید و بعد روشن و صریح نظرشان را بخواهید که چیست و اینکه ایا توصیه میکنند شما رسما اپلای کنید یا خیر.

در هر صورت گام بعدیتان را رفع ابهام قرار دهید.

موفق باشید
    سلام دوست عزیز

ایمیل را همینطور میفرستند دیگه فکر کنم بهتر از این نشه. همه ایمیل ها یه جور تمپلیت هستند و اساتید این رو میدونند و کسی بخواد دانشجو بگیره مستقیم میره سی وی رو میخونه.
    سوال من هم یعنی اینکه حمایت میکنی از من و یا فاند داری؟ وقتی میگم پوزیشن باز همه استادها میدونن منظور چیه فکر کنم

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط susighton نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز

تبریک برای پیشرفت کار تا این مرحله که خیلی مثبت است.

من فکر میکنم استاد الان در شرایط نباشند که قول فاند بدهند چون بالاخره باید تمام رقبا وارد شوند و احتمالا نفراتی غیر از ایشان هم دخیل میشوند. به عنوان تیر آخر شاید البته بتوانید سوال کنید که با تجربه ایشان از سوابق بورسیه ها جقدر احتمال موفقیت شما را میدهند؟ حتی بنویسید که مثلا بودجه محدودی برای ارسال اپلیکیشنها دارید -اگر دانشگاه شما را برای اپلیکیشن چارج میکند- و باید با دقت دانشگاه هدفتان ر اانتخاب کنید بنابراین نظر استاد به شما کمک زیادی میکند که پراحتمال ترین جاها را انتخاب کنید.

موفق باشید
    سلام بر دوست خوب

من تا جایی که میدونم اساتید به این سوال که چقدر احتمال داره کلا جواب نمیدهند یا به شدت مبهم جواب میدهند

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)