صفحه 1324 از 1371 نخستنخست ... 32482412241274131413151316131713181319132013211322132313241325132613271328132913301331133213331334 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 13,231 تا 13,240 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

دوست عزیز

منهم کاملا با شما در این مورد موافق هستم. برای همین هم اشاره کردم

به عنوان تیر آخر

برایتان آرزوی موفقیت میکنم و امیدوارم هر چه زود تر به نتیجه برسید.

نقل قول نوشته اصلی توسط minaamin نمایش پست ها
    سلام بر دوست خوب

من تا جایی که میدونم اساتید به این سوال که چقدر احتمال داره کلا جواب نمیدهند یا به شدت مبهم جواب میدهند

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

ApplyAbroad Guru

همانطور که حدس میزدم دیگه جواب نداد
    ممکنه ولی در هر حال اقلا یکهفته زمان بدهید. ممکنه وقت نداشته ایمیل تون را بخونه.

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    ممکنه ولی در هر حال اقلا یکهفته زمان بدهید. ممکنه وقت نداشته ایمیل تون را بخونه.
    خیلی ممنون
    جی میل ترک واقعا حلال خیلی از مشکلات بوده

ApplyAbroad Superstar

دوست عزیز خوب خوشبختانه منظور شما به هر طریق حاصل شده و میدانید این استاد بیشتر از این جلو نمی آیند. حرکت بفرمایید برای اقدام بعدی ... در پست دیگر فرموده بودید ایمیلهای خیلی خوبی هم تهیه کرده اید بنابراین با استاد دیگر و دانشگاه دیگر و شاید حتی کشور دیگر امید به خدا زحماتتان منجر به نتیجه مطلوب شود.

پایدار باشید

خیلی ممنون
    جی میل ترک واقعا حلال خیلی از مشکلات بوده

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط susighton نمایش پست ها
    دوست عزیز خوب خوشبختانه منظور شما به هر طریق حاصل شده و میدانید این استاد بیشتر از این جلو نمی آیند. حرکت بفرمایید برای اقدام بعدی ... در پست دیگر فرموده بودید ایمیلهای خیلی خوبی هم تهیه کرده اید بنابراین با استاد دیگر و دانشگاه دیگر و شاید حتی کشور دیگر امید به خدا زحماتتان منجر به نتیجه مطلوب شود.

پایدار باشید
    سلام دوست عزیز

جی میل ترک واقعا یه چیز ضروری شده در این سالها برای اپلای. من قبلا رو نمیدونم ولی حداقلش میدونی چی به چیه. صادقانه بگم تقریبا همه استادها ایمیلها رو میخونن

Junior Member

سلام دوستان
    شبتون بخیر باشه. اول از پاسخگویی susighton و ghlobe عزیز تشکر میکنم. من فقط به یک امتیاز مثبت اعتنا کردم ولی دیدم همه تشکر میکنن گفتم حیفه ازتون تشکر نکنم.
    من یک ایمیل نسبتا خوب گرفتم. خواستم نظرتون رو بدونم و ازتون بپرسم که چی جواب استادو بدم؟(تافلم 10 روز دیگس و جوابش تقریبا 20 روز دیگه میاد)
    با سپاس فراوان
    Dear Morteza,

Thank you for your interest.

I see you are going to take TOEFL. Please send me your score once you receive it along with an unofficial copy of your transcript. You are a good student and I may contact you later on for an interview (probably in December).

And, if you would like to know about the application process, please refer to this link for more details: https://...

Regards,
    H

ApplyAbroad Superstar

خواهش میکنم دوست عزیز کار مهمی نبود

در خصوص این نامه من فکر میکنم دقیقا همان کاری را که استاد خواسته اند انجام بدهید. یعنی نسخه غیر رسمی نمراتتان را برایشان بفرستید و وقتی جواب توفل (که امید به خدا نمره خوبی خواهد بود) امد انرا هم به همین شکل برای استاد ارسال بفرمایید.

استاد با محبتی به نظر میرسند .در ایمیل پاسخ هم از ایشان تشکر و بفرمایید که هر موقع استاد مایل هستندکه نوشته اند تقریبا از یک ماه بعد امادگی مصاحبه دارید.

HTH

نقل قول نوشته اصلی توسط Morteza97 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    شبتون بخیر باشه. اول از پاسخگویی susighton و ghlobe عزیز تشکر میکنم. من فقط به یک امتیاز مثبت اعتنا کردم ولی دیدم همه تشکر میکنن گفتم حیفه ازتون تشکر نکنم.
    من یک ایمیل نسبتا خوب گرفتم. خواستم نظرتون رو بدونم و ازتون بپرسم که چی جواب استادو بدم؟(تافلم 10 روز دیگس و جوابش تقریبا 20 روز دیگه میاد)
    با سپاس فراوان
    Dear Morteza,

Thank you for your interest.

I see you are going to take TOEFL. Please send me your score once you receive it along with an unofficial copy of your transcript. You are a good student and I may contact you later on for an interview (probably in December).

And, if you would like to know about the application process, please refer to this link for more details: https://...

Regards,
    H

Keep Calm and APPLY ON

Junior Member

susighton عزیز با تشکر دوباره از راهنمایی شما. با توجه به اینکه این ایمیل خیلی حساسه به نظرتون این متن میتونه خوب باشه؟ یا شما پیشنهاد دیگه ای دارید؟ (حقیقتش هیچ نمونه ی دیگه ای ندیدم در پاسخ به ایمیل استاد، بخاطر همین یکم سر درگمم که متن جوابم به اندازه کافی خوب هست یا نه؟)
    Dear Professor R,
    Thank you so much for your consideration. I will send you my transcript and TOEFL scores as soon as possible. I am also available for a Skype interview or phone call.

Yours respectfully,
    Morteza
    و یه سوال دیگه؟ برای گرفتن ریز نمرات غیر رسمی چه مراحلی رو باید طی بکنم؟(من الان ریز نمرات دارم ولی فارسیه و هیچ مهر و امضایی هم نداره، چون من هنوز دانشجو هستم، کارشناس گروهمون گفت نمیتونم مهر بزنم برات) و اینکه در نهایت باید از ریز نمرات عکس بگیرم و برای استاد تو ایمیل ضمیمه کنم؟!؟!؟! درسته ؟ (خیلی غیر رسمی نیست اینکار؟ من فکر میکردم همه چیز باید رسمی و مهر و موم شده باشه )
    سپاس

ApplyAbroad Superstar

خواهش میکنم دوست عزیز کار مهمی نبود

ریز نمره غیر رسمی یعنی همانی که شما الان دارید. خودتان یک فایل اکسل یا هرچیز دیگری شبیه به آن درست کنید و به همان ترتیبی که در ریز نمرات فارسی هست عنوان دروس و نمره ها را ترجمه کنید و برایشان بفرستید. برای یک احتیاط کوچک اصل فارسی را هم اسکن بفرمایید یا با دوربین موبایل عکس بگیرید و بفرستید.

این نمره ها را استاد برای استفاده و برآورد خودشان میخواهند وقتی رسما اپلای کنید ان موقع دیگر به صورت رسمی باید ارسال شوند.

موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط Morteza97 نمایش پست ها
    susighton عزیز با تشکر دوباره از راهنمایی شما. با توجه به اینکه این ایمیل خیلی حساسه به نظرتون این متن میتونه خوب باشه؟ یا شما پیشنهاد دیگه ای دارید؟ (حقیقتش هیچ نمونه ی دیگه ای ندیدم در پاسخ به ایمیل استاد، بخاطر همین یکم سر درگمم که متن جوابم به اندازه کافی خوب هست یا نه؟)
    Dear Professor R,
    Thank you so much for your consideration. I will send you my transcript and TOEFL scores as soon as possible. I am also available for a Skype interview or phone call.

Yours respectfully,
    Morteza
    و یه سوال دیگه؟ برای گرفتن ریز نمرات غیر رسمی چه مراحلی رو باید طی بکنم؟(من الان ریز نمرات دارم ولی فارسیه و هیچ مهر و امضایی هم نداره، چون من هنوز دانشجو هستم، کارشناس گروهمون گفت نمیتونم مهر بزنم برات) و اینکه در نهایت باید از ریز نمرات عکس بگیرم و برای استاد تو ایمیل ضمیمه کنم؟!؟!؟! درسته ؟ (خیلی غیر رسمی نیست اینکار؟ من فکر میکردم همه چیز باید رسمی و مهر و موم شده باشه )
    سپاس

Keep Calm and APPLY ON

ApplyAbroad Superstar

ببخشید ...متن نامه شما هم از دید من خوب است. اگر صلاح دیدید این یکی دوجمله را اخر متن بیاورید

Concerning the interview, I am available most of the time in December and would be glad to talk to you. Please let me know the date and the time most convenient to you.

Meanwhile, please do feel free to write me in case you have questions or need more information.

Keep Calm and APPLY ON

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)