صفحه 1325 از 1371 نخستنخست ... 32582512251275131513161317131813191320132113221323132413251326132713281329133013311332133313341335 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 13,241 تا 13,250 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

من پارسال یه جوابی از یه استاد گرفتم که مشتاق بود تلفنی صحبت کنیم
    و متن ایمیل پارسالش این بود:
    Thank you for contacting me about your interest in my research, lab and the ... program at ... University. I am thrilled to hear from you! I am currently recruiting new graduate students to enter our program in Fall 2019. It looks like your broad research interests in ..., as well as ..., align quite nicely with some of my ongoing work in the lab.
    ...
    Please let me know if you would like to chat over the phone about what you are looking for in a graduate program and in a mentor. I would welcome your application and would like to learn more about your potential fit with my research interests and lab.

استاد این جواب رو با تاخیر زیاد برای من فرستاده بود و من اون موقع تافل داده بودم اما چون نمره زبانم خوب نشد، ازش عذرخواهی کردم و بهش گفتم سال بعد اپلای میکنم
    . امسال دوباره بهش ایمیل زدم و دوباره با کلی تاخیر، الان جواب زیر رو داده:

Thank you for following up on your interest in the ... doctoral program. Yes, I will be seeking new graduate students to start this next academic year and would welcome your application. I’d be happy to elaborate more about the various projects ongoing in the lab if you are still interested. Please let me know if you have any questions about the application process or about my research.
    .
    حالا سوالم اینکه چطوری باهاش مطرح کنم که با هم دیگه اسکایپ کنیم؟
    اصلا لازمه این کار رو بکنم؟
    و اینکه من امسال هنوز تافل ندادم
    انتظار نمره خیلی بالایی ندارم
    و احتمالا به سختی بتونم نمره مینیمم دانشگاه ها رو بیارم
    .
    چند روز قبل با یه استاد دیگه اسکایپ داشتم و به خوبی از پس مکالمه بر اومدم اما خوب نمره تافلم زیاد بالا نمیشه،
    این ها رو به این دلیل گفتم که فکر میکنم اسکایپ کردن با استاد ها با توجه به شرایط احتمالی نمره تافلم، می تونه برای من مثبت باشه و استاد خیالش راحت باشه که من از پس مکالمه بر میام اما خوب نمره تافلم زیاد خوب نیست.
    و دنبال یه راهکارم که با این استاد هم اسکایپ کنم.

ApplyAbroad Superstar

سلام دوست عزیز

در مورداینکه با اسکایپ کردن به هدف نهایی گذر از مساله نمره توفل میرسید یا خیر من نظری نیمتوانم بدهم و میدانم برای دانشگاههای اروپایی این شدنی است برای بعضی دانشگاهها هم نیست.

ولی در مورد اینکه میخواهید استاد را ترغیب بفرمایید به نظرم روشن برایشان بنویسید که سوالات متعدد دارید که ممکن است منجر به ایمیلهای زیاد شود بنابراین ایا استاد فرصت دارند که مثلا برای ۱۵ دقیقه یا نیم ساعت اسکایپ کنند؟ بعید میدانم قبول نکنند.

موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط mjkargar نمایش پست ها
    من پارسال یه جوابی از یه استاد گرفتم که مشتاق بود تلفنی صحبت کنیم
    و متن ایمیل پارسالش این بود:
    Thank you for contacting me about your interest in my research, lab and the ... program at ... University. I am thrilled to hear from you! I am currently recruiting new graduate students to enter our program in Fall 2019. It looks like your broad research interests in ..., as well as ..., align quite nicely with some of my ongoing work in the lab.
    ...
    Please let me know if you would like to chat over the phone about what you are looking for in a graduate program and in a mentor. I would welcome your application and would like to learn more about your potential fit with my research interests and lab.

استاد این جواب رو با تاخیر زیاد برای من فرستاده بود و من اون موقع تافل داده بودم اما چون نمره زبانم خوب نشد، ازش عذرخواهی کردم و بهش گفتم سال بعد اپلای میکنم
    . امسال دوباره بهش ایمیل زدم و دوباره با کلی تاخیر، الان جواب زیر رو داده:

Thank you for following up on your interest in the ... doctoral program. Yes, I will be seeking new graduate students to start this next academic year and would welcome your application. I’d be happy to elaborate more about the various projects ongoing in the lab if you are still interested. Please let me know if you have any questions about the application process or about my research.
    .
    حالا سوالم اینکه چطوری باهاش مطرح کنم که با هم دیگه اسکایپ کنیم؟
    اصلا لازمه این کار رو بکنم؟
    و اینکه من امسال هنوز تافل ندادم
    انتظار نمره خیلی بالایی ندارم
    و احتمالا به سختی بتونم نمره مینیمم دانشگاه ها رو بیارم
    .
    چند روز قبل با یه استاد دیگه اسکایپ داشتم و به خوبی از پس مکالمه بر اومدم اما خوب نمره تافلم زیاد بالا نمیشه،
    این ها رو به این دلیل گفتم که فکر میکنم اسکایپ کردن با استاد ها با توجه به شرایط احتمالی نمره تافلم، می تونه برای من مثبت باشه و استاد خیالش راحت باشه که من از پس مکالمه بر میام اما خوب نمره تافلم زیاد خوب نیست.
    و دنبال یه راهکارم که با این استاد هم اسکایپ کنم.

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Junior Member

من ایمیل اول رو معمولا خوب میفرستم! احتمالا!(که ج میدن) اما نمیدونم بهشون چی بگم! چون جواب ها معمولا یه جوریه که به نظرم دیگه جای صحبت نداره!
    این یه نمونه
    لطفا بگین چی جوابشو بدم! یا ندم اصلا(خیلی ها رو ج نمیدم)!
    Hello and thanks for your message. I look forward to reviewing your complete application with my colleagues when we begin our review process

ApplyAbroad Superstar

دوست عزیز

خوب وقتی شما مرتب چنین جوابهایی میگیرید از دید من حتما باید متن ایمیلهایتان را عوض کنید. محتوای انرا خاص کنید یا عمومی کنید. یا خواسته تان را عوض بفرمایید.

یک توپ خاصی را از یک زاویه واحد با یک نیروی واحد به سمت دیوارهای مختلف اگر بزنید خوب مفروض ثبات شرایط دیگر برگشت آن همیشه با کمی تولرانس به یک شکل خواهد بود.

خدمت دوستان عزیزم چند بار شاید تا به حال گفته باشم که عمده پذیرشهای دکتری و بورس و ... در همه دنیا همه با همین ایمیلها شروع میشود. از این لحاظ ابزارهای قوی ای هستند. بنابراین اگر رزومه خوبی دارید و عمده شرایط را حایز هستید حتما با تغییر در همین مکاتبات اگر ادامه بدهید به امید خدا به نتیجه میرسید.

HTH

نقل قول نوشته اصلی توسط jeffhej نمایش پست ها
    من ایمیل اول رو معمولا خوب میفرستم! احتمالا!(که ج میدن) اما نمیدونم بهشون چی بگم! چون جواب ها معمولا یه جوریه که به نظرم دیگه جای صحبت نداره!
    این یه نمونه
    لطفا بگین چی جوابشو بدم! یا ندم اصلا(خیلی ها رو ج نمیدم)!
    Hello and thanks for your message. I look forward to reviewing your complete application with my colleagues when we begin our review process
    ویرایش توسط susighton : November 1st, 2019 در ساعت 09:25 PM

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Junior Member

با تشکر از پاسخ شما
    البته من همه ی ایمیل‌هارو یکسان نمیفرستم اما سوالم مقداری کلی‌تر بود
    درباره اینکه چگونه روند مکاتبه با استاد را پیش ببریم یا چطور ارتباط با استاد را دائمی کنیم
    ...
    )

Junior Member

با سلام خدمت دوستان
    یه CV برای یه استاد فرستادم و اونم در جواب گفت:
    Thank you for applying for the PhD positions.
    I confirm you to have received the application and I will get in contact with you will be shortlisted for the positions.
    منظورش اینکه اگه شورت لیست شدی باهات تماس میگیرم؟

ApplyAbroad Superstar

سلام دوست عزیز

شما فرموده اید که یک CV فقط فرستاده اید و ایشان در جواب نوشته اند که اپلیکشن شما را دریافت کرده اند. تا آنجا که من اطلاع دارم ارسال رزومه به معنی تحویل اپلیکیشن نیست بنابراین پیشنهاد میکنم که دقیق پرس و جو بفرمایید. و از طرفی هم اساتید در جایگاه پذیرش اپلیکیشن رسمی نیستند.

اگر در هر صور این کارها همه انجام شده ، بلی . به نظر میرسد ایشان میگویند که وقتی شورت لیست شدید با شما تماس خواهند گرفت.

از سر کنجکاوی استاد در ژاپن هستند؟

پایدار باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط polan نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان
    یه CV برای یه استاد فرستادم و اونم در جواب گفت:
    Thank you for applying for the PhD positions.
    I confirm you to have received the application and I will get in contact with you will be shortlisted for the positions.
    منظورش اینکه اگه شورت لیست شدی باهات تماس میگیرم؟

Keep Calm and APPLY ON

Junior Member

با تشکر از پاسختون
    دانشگاه کوئینزلند استرالیا
    توی آگهی نوشته بودند که مدارک کلی باید به این استاد که سرپرست دو پروژه است فرستاده شود
    من هم فقط یک CV براش فرستادم تا بیبینم مزه دهنش چیه.
    احساس میکنم فقط خواسته از سرش باز کنه که اگه غیر از این بود میگفت مدارکت ناقصه و بقیه مدارک رو بفرست.

سلام خدمت همه ی دوستان عزیز. با آرزوی سلامت و توفیق برای شما. منظور استاد از جمله آخر چیه؟ به نظرتون فاز و نظرشون نسبت به رزومه من بیشتر خنثی هست یا مثبت؟ آیا درست هست در این مرحله در مورد فاندی که به دانشجو داده میشه سوال بپرسم؟ در پناه خدا. موفق باشید.
    Please directly apply to the ECE department. I will pick up your file after it goes through the admission committee.سلام و علیک

Member cheshideh86 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Materials Science and Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط iliailiaey نمایش پست ها
    سلام خدمت همه ی دوستان عزیز. با آرزوی سلامت و توفیق برای شما. منظور استاد از جمله آخر چیه؟ به نظرتون فاز و نظرشون نسبت به رزومه من بیشتر خنثی هست یا مثبت؟ آیا درست هست در این مرحله در مورد فاندی که به دانشجو داده میشه سوال بپرسم؟ در پناه خدا. موفق باشید.
    Please directly apply to the ECE department. I will pick up your file after it goes through the admission committee.سلام و علیک
    سلام دوست عزیز. من نظر خودم رو میگم دوستان با تجربه هم راهنمایی میکنند
    بنظر من نظر استاد به رزومتون مثبت هست و بهتون هم مستقیم گفتند که بعد از اپلای فایلتون رو بیرون میکشند. بنظرم اپلای کنید و در کنار اون بقیه دانشگاهها رو هم مد نظر داشته باشید. امید که بزودی پذیرش و فاندتون بیاد...

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)