صفحه 1327 از 1371 نخستنخست ... 32782712271277131713181319132013211322132313241325132613271328132913301331133213331334133513361337 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 13,261 تا 13,270 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

;I recieved such an email from a professor in canada
    Thank-you for your interest in the Human Communication Technologies Lab. I am only able to assess student applications to the lab after our department has processed your full application materials. I will look for your full
    application assuming all your material has arrived by the deadline.

The problem is that despite having a decent resume I started contacting professors really late, as I am not in rush, and most of the professors would not consider answering to the emails after mid-November. Under such circusmance do you suggest me to apply for this university this year or waiting for next year?

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط sarinalu نمایش پست ها
    ;I recieved such an email from a professor in canada
    Thank-you for your interest in the Human Communication Technologies Lab. I am only able to assess student applications to the lab after our department has processed your full application materials. I will look for your full
    application assuming all your material has arrived by the deadline.

The problem is that despite having a decent resume I started contacting professors really late, as I am not in rush, and most of the professors would not consider answering to the emails after mid-November. Under such circusmance do you suggest me to apply for this university this year or waiting for next year?
    خیلی ها از دو ماه پیش شروع کردن جواب نگرفتن

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط minaamin نمایش پست ها
    خیلی ها از دو ماه پیش شروع کردن جواب نگرفتن
    so your suggestion is to apply regardless of the professor replies? as same situation might happen next year as well?

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط sarinalu نمایش پست ها
    so your suggestion is to apply regardless of the professor replies? as same situation might happen next year as well?
    That response does not imply you were late. So very likely you will get the same response form this professor next year as well. .

Member cheshideh86 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Materials Science and Engineering

سلام دوستان عزیز. من برا یک پوزیشن اروپایی اقدام کردم و امروز این ایمیل رو دریافت کردم:
    Thank you for your application and your interest in this university !

The application deadline has now expired and there is a total of 164 applicants to the position. We would like to briefly inform you about the coming steps in the recruitment process.

What happens now?
    The recruitment group will make a first selection of the applications. The candidates whose qualifications best matches the requirements profile will be invited to an interview.

When will I be notified?
    The assessment process normally takes between 1-3 months. All applicants will be notified when the position is filled.

Questions?
    Questions related to the recruitment are answered by the recruiting manager:

این ایمیل ریجکت هست یا شورت لیست شدن؟؟؟
    چون من قبل از ددلاین هم اقدام کردم
    ممنون

Senior Member Sha7ab آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط cheshideh86 نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز. من برا یک پوزیشن اروپایی اقدام کردم و امروز این ایمیل رو دریافت کردم:
    Thank you for your application and your interest in this university !

The application deadline has now expired and there is a total of 164 applicants to the position. We would like to briefly inform you about the coming steps in the recruitment process.

What happens now?
    The recruitment group will make a first selection of the applications. The candidates whose qualifications best matches the requirements profile will be invited to an interview.

When will I be notified?
    The assessment process normally takes between 1-3 months. All applicants will be notified when the position is filled.

Questions?
    Questions related to the recruitment are answered by the recruiting manager:

این ایمیل ریجکت هست یا شورت لیست شدن؟؟؟
    چون من قبل از ددلاین هم اقدام کردم
    ممنون
    سلام
    هیچکدوم. گفته میخوایم فرایند بررسی اپلیکنت ها رو شروع کنیم. میتونی این ایمیل رو نادیده بگیری و منتظر جواب بمونی.
    :Portgas D. Ace
    We have to live a life of no regrets

این استاد تو امریکا اینو گفته فقط:
    Yes you can include my name as potential advisor in your application
    این یعنی حمایت مالی میکنه؟! البته من توی ایمیلم به وضوح نوشته بودم که
    I intend to make sure about my prospective advisor pertaining to both my field of study and any possible RAs or fellowships

ApplyAbroad Superstar

سلام د وست عزیز

این یعنی حمایت مالی میکنه؟!

از این متن من نمیتوانم چنین استنباطی بکنم. و البته هیچ ایرادی هم نمیبینم که در مورد لزوم فاند روشن و مستقیم سوال بفرمایید.

پایدار باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط Sha7ab نمایش پست ها
    I intend to make sure about my prospective advisor pertaining to both my field of study and any possible RAs or fellowships

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Sha7ab نمایش پست ها
    امریکا مثل کانادا نیست٬ شما حتما به تایید استاد واسه اپلای نیاز ندارید. امریکا کمیته پذیرش تصمیم میگیره به شما پذیرش بده یا نده. استادی که شما باهاش تماس میگیرید ممکنه تو کمیته باشه یا نباشه. حتی به شما اوکی بده بازم موقع پذیرش ممکنه نظرشو به هر دلیلی عوض کنه. خود من گشتم دانشگاههای که یه حداقل ۲-۳ تا استاد در زمینه کاری من داشتن را پیدا کردم ( هر چی استاد بیشتر باشه بهتر). بعد نگاهی به requirement های دانشگاه انداختم نگاهی به رنکینگ درus news و acceptance rate دانشگاه انداختم بعد انتخاب و اپلای کردم٬ بدون تایید استادی.

شما جای دیگه ای گفتید که استادی به شما قول داده بعدش زده زیرش. این بلا سر منم اومد یه استادی خیلی خوب به من جواب میداد و میگفت حتما میگیرمت ولی بعدا ریجکت من اومد ٫ بهش ایمیل زدم و خواهش کردم که دلیل ریجکت منو بگه تا اگه اشکالی دارم رفع کنم٬ که نهایت گفت یکی از ریکام هات خوب نبود. من اون سال همه اپلای هام ریجکت شدم. میخوام بگم شما یه بار تمام اپلیکیشن خودتون را مرور کنید شاید اشکال از جای دیگه باشه. شایدم اشکالی نباشه ولی همون طور که گفتم نمیشه روی حرفشون حساب کرد باید چند جا اپلای کرد. بهرحال خود شما هم بین پذیرش هاتون بهترین را انتخاب می کنید.
    امضا نامرئی

نقل قول نوشته اصلی توسط candid نمایش پست ها
    امریکا مثل کانادا نیست٬ شما حتما به تایید استاد واسه اپلای نیاز ندارید. امریکا کمیته پذیرش تصمیم میگیره به شما پذیرش بده یا نده. استادی که شما باهاش تماس میگیرید ممکنه تو کمیته باشه یا نباشه. حتی به شما اوکی بده بازم موقع پذیرش ممکنه نظرشو به هر دلیلی عوض کنه. خود من گشتم دانشگاههای که یه حداقل ۲-۳ تا استاد در زمینه کاری من داشتن را پیدا کردم ( هر چی استاد بیشتر باشه بهتر). بعد نگاهی به requirement های دانشگاه انداختم نگاهی به رنکینگ درus news و acceptance rate دانشگاه انداختم بعد انتخاب و اپلای کردم٬ بدون تایید استادی.

شما جای دیگه ای گفتید که استادی به شما قول داده بعدش زده زیرش. این بلا سر منم اومد یه استادی خیلی خوب به من جواب میداد و میگفت حتما میگیرمت ولی بعدا ریجکت من اومد ٫ بهش ایمیل زدم و خواهش کردم که دلیل ریجکت منو بگه تا اگه اشکالی دارم رفع کنم٬ که نهایت گفت یکی از ریکام هات خوب نبود. من اون سال همه اپلای هام ریجکت شدم. میخوام بگم شما یه بار تمام اپلیکیشن خودتون را مرور کنید شاید اشکال از جای دیگه باشه. شایدم اشکالی نباشه ولی همون طور که گفتم نمیشه روی حرفشون حساب کرد باید چند جا اپلای کرد. بهرحال خود شما هم بین پذیرش هاتون بهترین را انتخاب می کنید.
    ممنون از جوابتون. نه منم روی یه جا اتکا نکردم دیگه. کلا هم روی قول هیچکس حساب نمیکنم. حتی پذیرش و فاند هم بگیرم بازم روش حساب نمیکنم چون یه غول دیگه وجود داره به اسم ویزا. متاسفانه اینم سرنوشت ما ایرانیاس که تو همه چیز باید بدبختی بکشیم. خودمو میزارم جای هندیا یا چینیا میبینم چقدر کار اونا در مقایسه با ما راحت تره!
    من تا حالا چهار تا دانشگاه واسه اپلای انتخاب کردم که به شرایطم بخوره و حداقل یه استاد گفته اپلای کن. دو تا هم استادا گفتن اپلای کن ولی چون ارزیابی WES میخوان بیخیال شدم. فقط یه سوال. بدون مشورت با استاد اپلای کنم بعدش بحث فاند چی میشه؟
    اون بحث ریکام بد چی بود؟ یعنی نوشته بود این دانشجوی خوبی نیست!؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)