صفحه 1328 از 1371 نخستنخست ... 32882812281278131813191320132113221323132413251326132713281329133013311332133313341335133613371338 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 13,271 تا 13,280 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

Senior Member

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط Sha7ab نمایش پست ها
    ممنون از جوابتون. نه منم روی یه جا اتکا نکردم دیگه. کلا هم روی قول هیچکس حساب نمیکنم. حتی پذیرش و فاند هم بگیرم بازم روش حساب نمیکنم چون یه غول دیگه وجود داره به اسم ویزا. متاسفانه اینم سرنوشت ما ایرانیاس که تو همه چیز باید بدبختی بکشیم. خودمو میزارم جای هندیا یا چینیا میبینم چقدر کار اونا در مقایسه با ما راحت تره!
    من تا حالا چهار تا دانشگاه واسه اپلای انتخاب کردم که به شرایطم بخوره و حداقل یه استاد گفته اپلای کن. دو تا هم استادا گفتن اپلای کن ولی چون ارزیابی WES میخوان بیخیال شدم. فقط یه سوال. بدون مشورت با استاد اپلای کنم بعدش بحث فاند چی میشه؟
    اون بحث ریکام بد چی بود؟ یعنی نوشته بود این دانشجوی خوبی نیست!؟
    فاند بستگی به دانشگاه داره٬ دانشگاههایی هستن کلا دکتری بدون فاند ندارن٬ همه ترم اول TA هستن٬ بعد استاد پیدا میکنن میشن RA ٬اگه فاند استاد کافی نباشه بعضی ترم ها TA بعضی ترم ها RA.
    ولی بعضی دانشگاه ها دکتری بدون فاند پذیرش میدن که ارزش نداره٬ یا پذیرش میدن میگن حالا خودت به استادهای دانشگاه ایمیل یرن ببین کسی ساپورتت میکنه یا نه.
    شما اگه بتونی نظر مثبت استادی را بگیری خوب چه بهتر. به نظر من وقتی تو ایمیل میگی دنبال پوزیشن با ساپورت مالی هستی و استادی تشویق به اپلای میکنه حتی اگه حالت تمپلیت داشته باشه بازم شما میتونی تو گزینه های اپلایت قرار بدی٬ چون اگه دپارتمان یا خود استاده پولی نداشته باشه اصلا جواب نمیده یا میگه فاند ندارم.

در مورد ریکام دیگه جزییات را نگفت٬‌ تو ایمیلی که برای ریکام میفرستن یه قسمت هست واسه پیوست ریکامندیشن٬ یه قسمت هم هست که یه سری سوال میپرسن که استاده چک میزنه٬ اونجا را حتما چیر جالبی نزده٬ فقط گفت فلانی ریکامش خوب نبود.
    تصاویر پیوست تصاویر پیوست
    • نوع فایل: png rec.png (57.3 کیلوبایت, 18 views)
    امضا نامرئی

Senior Member Sha7ab آواتار ها

دوستان یه سوال. این استاده تو کانادا یک هفته پیش به من گفت: میتونی توی دو هفته آینده با ما اسکایپ کنی؟ و من جواب دادم که میتونم. حالا از اون موقع یک هفته گذشته و خبری نیست. به نظرتون بپرسم که چی شد؟
    :Portgas D. Ace
    We have to live a life of no regrets

ApplyAbroad Guru

دوستان یه سوال. این استاده تو کانادا یک هفته پیش به من گفت: میتونی توی دو هفته آینده با ما اسکایپ کنی؟ و من جواب دادم که میتونم. حالا از اون موقع یک هفته گذشته و خبری نیست. به نظرتون بپرسم که چی شد؟
    بله میتونید پیگیری کنید و سوال کنید که آیا زمان خاصی را برای مصاحبه اسکایگ تعیین کرده اند یا خیر.
    ممکن است دلایل مختلفی ذاشته باشد ولی در هر حال یک هفته برای زمان پیگیری منطقی است.
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

ApplyAbroad Superstar

سلام دوست عزیز

از دید من به این صورت مطرح بفرمایید که میخواهید برنامه های هفته آتی را تنظیم کنید و چون هفته شلوغی است میخواهید وقت برای مصاحبه اختصاص دهید برای همین ایا استاد میتوانند مشخص کنند که زمان مصاحبه کی هست؟

HTH

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

سلام دوستان،
    من تا به حال به 10-20 تا استاد ایمیل زدم ولی 6-7 نفر گفتن که Open Position نداریم و بقیه جواب نداند. چه باید کرد؟ اپلای کنم برای Fall 2020 بدون جواب استاد؟ ممنونم

Member cheshideh86 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Materials Science and Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط Plus_Energy نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    من تا به حال به 10-20 تا استاد ایمیل زدم ولی 6-7 نفر گفتن که Open Position نداریم و بقیه جواب نداند. چه باید کرد؟ اپلای کنم برای Fall 2020 بدون جواب استاد؟ ممنونم
    سلام،
    دوست عزیز کسانی هستند اینجا حدود 500 تا ایمیل میزنند تا از یک استاد فیدبک مثبت میگیرند. حتی یکی از دوستان پس از 800 ایمیل آخر موفق شده بود فاند بگیره. بنابراین این کاملا طبیعی است و باید در این راه پر فراز و نشیب اپلای امید داشت و دلسرد نشد.
    نظر شخصی من اینست که اپلای کردن بدون داشتن استاد فقط پول دور ریختن است و آب در هاون کوبیدن.
    امید که فیدبک های خوبی از اساتید بگیرید.
    موفق باشید

Junior Member

سلام دوستان

برای یک پوزیشن دکترا در یکی از دانشگاه های اروپا با استاد مربوطه مکاتبه کردم و این جواب رو گرفتم:

Sounds interesting! Also given your experience with ****. Please apply via link below

Regards,

بعد از انجام پروسه اپلای یک ایمیل از تحصیلات تکمیلی دانشگاه گرفتم که پروسه اپلای با موفقیت ثبت شده و اگر شما کاندیدای مورد نظر ما بودید تا 14 روز بعد از ددلاین جهت مصاحبه بهتون خبر می دیم و اگر سوالی داشتید ایمیل بزنید و بپرسید.

الان دقیقا موعد 14 روز و خبری نشده. بنظرتون پیگیری کنم؟ به دانشگاه ایمیل بدم یا استاد؟ و آیا مستقیم بپرسم نتیجه چی شده؟

ممنونم

Banned

دوستان عزیز من با یه استاد در استرالیا ارتباط داشتم و جواب ها اینطوری بود (ایشون هد دپارتمان هستن)

I have been assigned as a potential supervisor in your Application for Admission ().

As a first step, may I suggest that you write a fairly comprehensive research proposal for your PhD research including references and send it to me? I will look through and get back to you. If you need to consult me on topics/areas of interest, do so

من جوابش رو دادم و پروپوزال قبلی که نوشته بودم رو فرستادم و جواب داد:

I think that the research proposal that you have outlined, while interesting, may not be a good fit within my research areas. Can you outline a couple of other topics of interest to you in the area of composite materials? I am happy to advise, if needed.

که راست میگه در اصل و من جواب دادم که من فلکسیبل هستم و اینا و در مورد اسکولارشیپ پرسیدم و جواب دادن:

Scholarship decisions are made only after a candidate has ‘fully’ completed the Application for Admission. Every application is considered for a University of Auckland Doctoral Scholarship, but the number of applicants is quite high.

Regarding the Statement of Research Intent, are you able to write a proposal with novelty in an area of interest to you in mechanical properties of the reinforced composites? If you need ideas, please write to me.

الان سوال من این که با توجه به وقتی که من میخوام بزارم به هر حال خودم هم کار دارم و اپلیکیشن های دیگه رو ممکنه از دست بدم به هر حال پروپوزال وقت میبره. میخواستم ببینم به نظرتون امیدی هست؟ در اصل سوالم اینه که رکامند استاد تاثیر داره در کمیته (هد دپارتمان هم بودن نمیدونم تاثیر داره اصلا) از خودش نخواستم بپرسم!

ممنون میشم توضیح بدین

ApplyAbroad Superstar

سلام دوست عزیز

نوشتن پروپوزال همیشه برای خود فرد مفید است. و از دید من خیلی هم مفید است. به خصوص که بچه های ایرانی در مجموع در این کار قوی نیستند و تمرین و کار در انتها به نفع آنهاست. به خصوص در شرایطی که شما الان هستید و استادی میفرمایند که امادگی دارند با شما همکاری کنند که موقعیت ممتازی است.

تایید استاد که مسوول دپارتمان هم باشند باز وزن دارد به خصوص اگر جدی از پروپوزال راضی باشند و حمایت کنند.

به قول اینها نمیخواهم پتوی خیس باشم wet blanket ولی از متن ایشان من اشتیاق بالایی احساس نمیکنم. خیلی محتاط و ملایم نوشته اند که فکر میکنم لازم باشد شما با کار خوبتان روی پروپوزال و ... ایشان را به همکاری امیدوار و مشتاق بفرمایید.

HTH

نقل قول نوشته اصلی توسط minaamin نمایش پست ها
    دوستان عزیز من با یه استاد در استرالیا ارتباط داشتم و جواب ها اینطوری بود (ایشون هد دپارتمان هستن)

I have been assigned as a potential supervisor in your Application for Admission ().

As a first step, may I suggest that you write a fairly comprehensive research proposal for your PhD research including references and send it to me? I will look through and get back to you. If you need to consult me on topics/areas of interest, do so

من جوابش رو دادم و پروپوزال قبلی که نوشته بودم رو فرستادم و جواب داد:

I think that the research proposal that you have outlined, while interesting, may not be a good fit within my research areas. Can you outline a couple of other topics of interest to you in the area of composite materials? I am happy to advise, if needed.

که راست میگه در اصل و من جواب دادم که من فلکسیبل هستم و اینا و در مورد اسکولارشیپ پرسیدم و جواب دادن:

Scholarship decisions are made only after a candidate has ‘fully’ completed the Application for Admission. Every application is considered for a University of Auckland Doctoral Scholarship, but the number of applicants is quite high.

Regarding the Statement of Research Intent, are you able to write a proposal with novelty in an area of interest to you in mechanical properties of the reinforced composites? If you need ideas, please write to me.

الان سوال من این که با توجه به وقتی که من میخوام بزارم به هر حال خودم هم کار دارم و اپلیکیشن های دیگه رو ممکنه از دست بدم به هر حال پروپوزال وقت میبره. میخواستم ببینم به نظرتون امیدی هست؟ در اصل سوالم اینه که رکامند استاد تاثیر داره در کمیته (هد دپارتمان هم بودن نمیدونم تاثیر داره اصلا) از خودش نخواستم بپرسم!

ممنون میشم توضیح بدین

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Lyapunov نمایش پست ها
    سلام دوستان

برای یک پوزیشن دکترا در یکی از دانشگاه های اروپا با استاد مربوطه مکاتبه کردم و این جواب رو گرفتم:

Sounds interesting! Also given your experience with ****. Please apply via link below

Regards,

بعد از انجام پروسه اپلای یک ایمیل از تحصیلات تکمیلی دانشگاه گرفتم که پروسه اپلای با موفقیت ثبت شده و اگر شما کاندیدای مورد نظر ما بودید تا 14 روز بعد از ددلاین جهت مصاحبه بهتون خبر می دیم و اگر سوالی داشتید ایمیل بزنید و بپرسید.

الان دقیقا موعد 14 روز و خبری نشده. بنظرتون پیگیری کنم؟ به دانشگاه ایمیل بدم یا استاد؟ و آیا مستقیم بپرسم نتیجه چی شده؟

ممنونم

سلام دوستان

کسی نظری نداره در این مورد راهنمایی ام کنه؟

ممنونم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)