صفحه 1334 از 1371 نخستنخست ... 33483412341284132413251326132713281329133013311332133313341335133613371338133913401341134213431344 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 13,331 تا 13,340 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

من به نکته ای که شما فرمودید علاقمند شدم و یک نگاهی کردم. تا الان ظاهرا تعداذ بچه های ایرانی دیپورتی از فرودگاه ها به 17 رسیده است.

با اینحال در منابع خبری انگلیسی زبان که من فرصت کردم ببینم به تشابه اسمی اشاره کرده اند ولی هیچ کدام نکته ای مبنی بر پدر اقای دهقان یا خودشان دولتی باشند نداشتند.

لحن همه هم جانبدارانه از دانشجوها به نظر میرسد.

فامیلی دهقان در ایران بسیار زیاد است. در استان یزد به تنهایی زارع و دهقان بسیار متداول است.

از دید من اینکه فقط رندوم بچه ها را انتخاب میکنند به خصوص اینکه عمده هم در یک فرودگاه انجام میشود.

نقل قول نوشته اصلی توسط minaamin نمایش پست ها
    نه دوست عزیز پدر این اقا ظاهرا مشکل دار بوده.
    از نظر من تقریبا بعیده که با یک فرد دانشجوی عادی چنین رفتاری بشه قطعا مشکلی داشته
    به هر حال ممنون که راهنمایی کردین
    ویرایش توسط susighton : January 26th, 2020 در ساعت 10:42 PM

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

با سلام با یک استاد در دانمارک دو ماه پیش ارتباط گرفتم و ایشون گفتن پوزیشن خالی ندارن و نمیتونه دانشجوی دکترا هم بگیره - اما امروز بعد از دو ماه این نامه رو ارسال کردن - بنظر شما چقدر میشه حساب کرد؟؟

Thank you again for your interest in joining our research group.

There has been a change in plans regarding my supervision schedule, so I do in fact have some available capacity for PhD supervision.

I find your CV and research proposal promising, so if you’re still interested, I would like to schedule a Skype meeting with you to discuss PhD opportunities here in XXXXX University.

Let me know if that is OK for you, and we can set up a meeting.

Regards,

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    computer science- university of Jaen - Spain

نقل قول نوشته اصلی توسط dadydady نمایش پست ها
    با سلام با یک استاد در دانمارک دو ماه پیش ارتباط گرفتم و ایشون گفتن پوزیشن خالی ندارن و نمیتونه دانشجوی دکترا هم بگیره - اما امروز بعد از دو ماه این نامه رو ارسال کردن - بنظر شما چقدر میشه حساب کرد؟؟

There has been a change in plans regarding my supervision schedule, so I do in fact have some available capacity for PhD supervision.

I find your CV and research proposal promising, so if you’re still interested, I would like to schedule a Skype meeting with you to discuss PhD opportunities here in XXXXX University.

Regards,
    بهش ایمیل بزن و بگو موافقی و تعیین تایم کنید واسه اسکایپ . تو اسکایپ از شرایط فاند و اینا خودش صحبت میکنه اگه نگفت اخرش خیلی محترمانه بپرسید

ApplyAbroad Superstar

Regards,
    سلام دوست عزیز

از دید من خیلی صادقانه و شفاف نوشته اند و اگر حائز شرایط باشید شرایط خیلی خوبی برای پذیرش شما فراهم هست.
    تبریک میگویم و آرزوی موفقیت تا پایان مسیر برای تان میکنم.
    پایدار باشید

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

پس میشه گفت جواب تقریبا مثبت هست؟؟؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط susighton نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز

از دید من خیلی صادقانه و شفاف نوشته اند و اگر حائز شرایط باشید شرایط خیلی خوبی برای پذیرش شما فراهم هست.
    تبریک میگویم و آرزوی موفقیت تا پایان مسیر برای تان میکنم.
    پایدار باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط BRMATH نمایش پست ها
    بهش ایمیل بزن و بگو موافقی و تعیین تایم کنید واسه اسکایپ . تو اسکایپ از شرایط فاند و اینا خودش صحبت میکنه اگه نگفت اخرش خیلی محترمانه بپرسید
    بهش ایمیل زدم و این جواب رو ارسال کرد:
    Great, then let’s schedule a Skype meeting for this week. Are you available on Friday afternoon? I’m flexible in terms of time after 1 PM (Danish time).

ApplyAbroad Superstar

پس میشه گفت جواب تقریبا مثبت هست؟؟؟
    جواب را نمیشود قطعی گفت ولی نگاه حتما همینطور است.

از باب یادآوری مصاحبه را آسان و تشریفاتی فرض نکنید. مصاحبه حتما دوستانه ولی حتما هم جدی و موشکافانه است. یقین بدانید استاد این نامه و مصاحبه را با دستکم ۱۰- ۱۵ دیگر هم دارند و خواهند داشت.
    کار تمام نشده! در مسیر درستی هست شکر خدا ولی اصلا تمام نشده است.

پایدار باشید

Keep Calm and APPLY ON

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    computer science- university of Jaen - Spain

بهش ایمیل زدم و این جواب رو ارسال کرد:
    Great, then let’s schedule a Skype meeting for this week. Are you available on Friday afternoon? I’m flexible in terms of time after 1 PM (Danish time).
    عالیه
    تایید کنید و اماده بشید برای یک مصاحبه
    ایشالا بهترین نتیجه براتون حاصل بشه
    دقت کنید اعتماد به نفس خیلی مهمه برای اساتید. از نظر اونها اپلیکنت دکتری باید خیلی خونسرد و مسلط باشه.
    منتظر نتیجه خوبتون هستیم.

Junior Member

سلام من از استادای کانادا پاسخی مبتنی بر عدم همکاری با مضمون زیر دریافت کردم آیا باید ارتباط رو ادامه بدم یعنی پیشنهادشون واسه من را سوال کنم یا فقط ایمیل تشکر بزنم؟

Thank you for your email. I regret to inform you that I am not in a position to hire new graduate students

Junior Member

پیش فرض نظر سنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

سلام من پاسخی از اساتید دریافت میکنم مبتنی بر عدم استخدام دانشجوی جدید: Thank you for your email. I regret to inform you that I am not in a position to hire new graduate students
    آیا باید ایمیل دادن را ادامه بدم مثلا سوال کنم چه موقعی میتونم اپلای کنم مجددا یا پیشنهادشون را سوال کنم
    یا اینکه فقط ایمیل تشکر بفرستم و دیگه ادامه ندم؟؟
    ممنون میشم پاسخ بدین دوستان

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)