صفحه 1335 از 1371 نخستنخست ... 33583512351285132513261327132813291330133113321333133413351336133713381339134013411342134313441345 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 13,341 تا 13,350 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    computer science- university of Jaen - Spain

پیش فرض پاسخ : نظر سنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط farinaz نمایش پست ها
    سلام من پاسخی از اساتید دریافت میکنم مبتنی بر عدم استخدام دانشجوی جدید: Thank you for your email. I regret to inform you that I am not in a position to hire new graduate students
    آیا باید ایمیل دادن را ادامه بدم مثلا سوال کنم چه موقعی میتونم اپلای کنم مجددا یا پیشنهادشون را سوال کنم
    یا اینکه فقط ایمیل تشکر بفرستم و دیگه ادامه ندم؟؟
    ممنون میشم پاسخ بدین دوستان
    بنظرم هیچی کلا ایمیل نزنید چون اگه میخواست یک اشاره ای میکرد که رزومه ات خوبه و شاید بعدا بگیرم و اینا. بنظرم یعنی منفی قطعی رو داده . به ایمیل زدن ادامه بدید منم صدتا از این ایمیل ها دریافت کردم نگران نباشید بسیار امری طبیعی هست

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

با سلام و احترام،
    این یک پوزیشن دکترا نیست - بلکه قبلا به استاد پیام دادم که میخوام تحت نظر شما دکترا بخونم با فاند - و در این دانشگاه حتما باید پروپوزال نوشته شود و با استاد مورد نظر اون پروپوزال همانگی های لازم را انجام داد بعد از اکسپت استاد میشه اپلای کرد برای اون دپارتمان و یک بورس فلوشیپ دارند - و فکر کنم پروپوزال اوکی بوده که قرار اسکایپ گذاشتن - میخوام بگم که رقابتی نیست

نقل قول نوشته اصلی توسط susighton نمایش پست ها
    جواب را نمیشود قطعی گفت ولی نگاه حتما همینطور است.

از باب یادآوری مصاحبه را آسان و تشریفاتی فرض نکنید. مصاحبه حتما دوستانه ولی حتما هم جدی و موشکافانه است. یقین بدانید استاد این نامه و مصاحبه را با دستکم ۱۰- ۱۵ دیگر هم دارند و خواهند داشت.
    کار تمام نشده! در مسیر درستی هست شکر خدا ولی اصلا تمام نشده است.

پایدار باشید

Banned

سلام

دوستان با توجه به ایمیل زیر که از دانشگاه خوبی در اروپا گرفتم میخواستم نظرتون رو بدونم. برای پوزیشن اپلای کرده بودم:

Dear Mr. taxxxxd,

Thank you for applying for the PhD position at KU Leuven on “xx”. We have done a first selection of all candidates and are pleased to inform you that you have moved to the second round.
    For the second round, we wish you to complete the assignment below, in maximum 5 pages, by 13 February, 2020.

پنج تا سوال پرسیده بعدش و گفته ماکسیمم 5 صفحه بنویس بفرست. با توجه به اینکه کمی از زمینه من دور هست و این جمله بعدی که نوشته (خیلی محترمانه گفته سیو یور تایم نه آور تایم ) نمیخوام از طرفی این رو از دست بدم به نظرتون بشینم کار کنم روش. معمولا راند بعدی مصاحبه هست؟

if you feel that you do not have enough background to cope with these questions, better tell this to us to save your time.

Best regards
    SSSSS

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط minaamin نمایش پست ها
    سلام

دوستان با توجه به ایمیل زیر که از دانشگاه خوبی در اروپا گرفتم میخواستم نظرتون رو بدونم. برای پوزیشن اپلای کرده بودم:

Dear Mr. taxxxxd,

Thank you for applying for the PhD position at KU Leuven on “xx”. We have done a first selection of all candidates and are pleased to inform you that you have moved to the second round.
    For the second round, we wish you to complete the assignment below, in maximum 5 pages, by 13 February, 2020.

پنج تا سوال پرسیده بعدش و گفته ماکسیمم 5 صفحه بنویس بفرست. با توجه به اینکه کمی از زمینه من دور هست و این جمله بعدی که نوشته (خیلی محترمانه گفته سیو یور تایم نه آور تایم ) نمیخوام از طرفی این رو از دست بدم به نظرتون بشینم کار کنم روش. معمولا راند بعدی مصاحبه هست؟

if you feel that you do not have enough background to cope with these questions, better tell this to us to save your time.

Best regards
    SSSSS
    سلام
    بنظرم روش کار کن چون دانشگاه کی یو دانشگاه خوبیه و پوزیشین های دکترا معمولا بالای 2000 میده و البته مالیات هم باید بدید ولی بعد مالیات هم پول خوبیه واسه زندگی تو بلژیک. منظورش از اون سیو یور تایم هم اینه که محترمانه بهت گفتن اگه فکر میکنی علاقه نداری یا نمیتونی نه وقت خودتو بگیر نه وقت ما رو خخخخخخخخخخخخ

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط BRMATH نمایش پست ها
    سلام
    بنظرم روش کار کن چون دانشگاه کی یو دانشگاه خوبیه و پوزیشین های دکترا معمولا بالای 2000 میده و البته مالیات هم باید بدید ولی بعد مالیات هم پول خوبیه واسه زندگی تو بلژیک. منظورش از اون سیو یور تایم هم اینه که محترمانه بهت گفتن اگه فکر میکنی علاقه نداری یا نمیتونی نه وقت خودتو بگیر نه وقت ما رو خخخخخخخخخخخخ
    2000 پول خوبیه؟ من که بعید میدونم.
    البته برای مجرد ها شاید.
    راستی برا همسر دانشجوها هیچ پولی نمیدن شما نمیدونین؟

با این وضعیت وحشتناک رقابت کار از علاقه گذشته به نظرم

ApplyAbroad Superstar

سلام دوست عزیز

این در واقع تلاشی است از طرف دانشگاه که از طریق مفاهمه مناسب ترین افراد با توجه به شرایط پوزیشن انتخاب شوند که از دید من روش سیویل و صحیحی است. هر چند که طولانی و پر کار است.

با این کار دانشگاه به دانشجوها نشان میدهد که بیشتر چه نوع موضوعی مورد نظر است و خود به خود تعدادی از دانشجوها منصرف میشوند. الان خود شما تردید دارید. میفرمایید که از زمینه شما دور است و ممکن است تصمیم بگیرید که ادامه ندهید.

از طرفی وقتی که کارها رسید دانشگاه هم به سهم خودش در شرایطی قرار میگیرد که میتواند فرد مناسب را بهتر تشخیص دهد و برای ادامه پروسه - مصاحبه و ...- دعوت کند.

با این روش احتمال انصراف دانشجو یا پشیمانی ... بعد از پذیرش هم کم میشود.

بنابراین اگر جدی هستید ادامه بدهید.

پایدار باشید

سلام

Dear Mr. taxxxxd,

Best regards
    SSSSS
    ویرایش توسط susighton : February 6th, 2020 در ساعت 03:33 PM

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Junior Member
    رشته و دانشگاه

2000 پول خوبیه؟ من که بعید میدونم.
    البته برای مجرد ها شاید.
    راستی برا همسر دانشجوها هیچ پولی نمیدن شما نمیدونین؟

با این وضعیت وحشتناک رقابت کار از علاقه گذشته به نظرم
    خب مسلمه که خوبه 2000 . فکر کردی یک زوج چقدر خرج دارن تو اروپا که 2000 یورو کم بیاد . من پسرعمه ام تو برلین یک خونه خوب گرفته ماهی 1100 تا داره اجاره میده تازه بچه هم دارن دیگه بلژیک که ارزون تره. من نشنیدم کسی با 2000 یورو کم بیاره حتی متاهلاش تازه پول سیو هم میکنن . همه تفریحا هم به راهه مثل باشگاه و ورزش و رستوران و ...
    منم متاهلی اومدم ولی هیچ پولی به همسرت نمیدن فقط به دانشجو میدن
    شما مگه قبلا اروپا زندگی کردید ؟
    من الان با همین مبالغ دارم زندگ میکنم با همسرم هم اومدم زندگیمون هم اصلا دانشجویی نیست.

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط BRMATH نمایش پست ها
    خب مسلمه که خوبه 2000 . فکر کردی یک زوج چقدر خرج دارن تو اروپا که 2000 یورو کم بیاد . من پسرعمه ام تو برلین یک خونه خوب گرفته ماهی 1100 تا داره اجاره میده تازه بچه هم دارن دیگه بلژیک که ارزون تره. من نشنیدم کسی با 2000 یورو کم بیاره حتی متاهلاش تازه پول سیو هم میکنن . همه تفریحا هم به راهه مثل باشگاه و ورزش و رستوران و ...
    منم متاهلی اومدم ولی هیچ پولی به همسرت نمیدن فقط به دانشجو میدن
    شما مگه قبلا اروپا زندگی کردید ؟
    من الان با همین مبالغ دارم زندگ میکنم با همسرم هم اومدم زندگیمون هم اصلا دانشجویی نیست.
    سلام

شما خودتون اونجا زندگی میکنید دیگه چرا پسر عمه تان رو مثال اوردید؟ شما بلژیک هستین و همون شهر؟
    در ضمن تا جای که اینجا خوندم بلژیک ارزون نیستا زیادم
    من شنیده بودم به همسر دانشجو پول میدن قبلا حداقل میدادن الان پس اینطور که شما میگین نیست.

Junior Member
    رشته و دانشگاه

سلام

شما خودتون اونجا زندگی میکنید دیگه چرا پسر عمه تان رو مثال اوردید؟ شما بلژیک هستین و همون شهر؟
    در ضمن تا جای که اینجا خوندم بلژیک ارزون نیستا زیادم
    من شنیده بودم به همسر دانشجو پول میدن قبلا حداقل میدادن الان پس اینطور که شما میگین نیست.
    من اسپانیا هستم و اسپانیا ارزون تره ولی بلژیک و المان خرجاش شبیه هم هستن.
    نه ولی دوستم اون دانشگاه میخوند و الان پسداک رفته امریکا رشته صنایع بوده .
    والا من نشنیدم به همسر دانشجو بخوان پول بدن یک مزایایی میدن مثلا بیمه واینا ولی پول نمیدن.

Junior Member

سلام دوستان
    غروب پنجشنبتون به شادی و سلامتی
    من با یک استاد برای گرفتن فاند دکتری مکاتبه کرده بودم که بعد از دیدن رزومه، پیش پروپوزالم و مصاحبه اسکایپ این ایمیلو برام فرستاد:
    Dear ....

Thank you for speaking with Max and I on video chat today. Please find below the link to information about postgraduate study at Murdoch University including scholarship.

https://www.murdoch.edu.au/study/research-students

If I can be of any further assistance please let me know.

Kind regards
    بنظرتون امیدی به این استاد هست که بتونه کمکم کنه از دانشگاه فاند بگیرم؟
    چون ظاهرا خودش یا فاند نداره یا فاندشو بمن نمیده.
    پیشاپیش از توجهتون سپاسگزارم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)