صفحه 1336 از 1371 نخستنخست ... 33683612361286132613271328132913301331133213331334133513361337133813391340134113421343134413451346 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 13,351 تا 13,360 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط ruzbeh1 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    غروب پنجشنبتون به شادی و سلامتی
    من با یک استاد برای گرفتن فاند دکتری مکاتبه کرده بودم که بعد از دیدن رزومه، پیش پروپوزالم و مصاحبه اسکایپ این ایمیلو برام فرستاد:
    Dear ....

Thank you for speaking with Max and I on video chat today. Please find below the link to information about postgraduate study at Murdoch University including scholarship.

https://www.murdoch.edu.au/study/research-students

If I can be of any further assistance please let me know.

Kind regards
    بنظرتون امیدی به این استاد هست که بتونه کمکم کنه از دانشگاه فاند بگیرم؟
    چون ظاهرا خودش یا فاند نداره یا فاندشو بمن نمیده.
    پیشاپیش از توجهتون سپاسگزارم.
    سلام دوست عزیز

از دید من از این نامه استنباط خاصی نمیشود کرد خیلی خنثی نوشته اند.

پایدار باشید

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط susighton نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز

این در واقع تلاشی است از طرف دانشگاه که از طریق مفاهمه مناسب ترین افراد با توجه به شرایط پوزیشن انتخاب شوند که از دید من روش سیویل و صحیحی است. هر چند که طولانی و پر کار است.

با این کار دانشگاه به دانشجوها نشان میدهد که بیشتر چه نوع موضوعی مورد نظر است و خود به خود تعدادی از دانشجوها منصرف میشوند. الان خود شما تردید دارید. میفرمایید که از زمینه شما دور است و ممکن است تصمیم بگیرید که ادامه ندهید.

از طرفی وقتی که کارها رسید دانشگاه هم به سهم خودش در شرایطی قرار میگیرد که میتواند فرد مناسب را بهتر تشخیص دهد و برای ادامه پروسه - مصاحبه و ...- دعوت کند.

با این روش احتمال انصراف دانشجو یا پشیمانی ... بعد از پذیرش هم کم میشود.

بنابراین اگر جدی هستید ادامه بدهید.

پایدار باشید
    ممنونم

پس این سوالات رو به چند نفر فرستادن الان بعد جواب دادن احتمالا مصاحبه کنن درسته؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط minaamin نمایش پست ها
    ممنونم

پس این سوالات رو به چند نفر فرستادن الان بعد جواب دادن احتمالا مصاحبه کنن درسته؟
    خواهش میکنم دوست عزیز

بلی قاعدتا این مسیری است که در نظر دارند.

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط susighton نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز

این در واقع تلاشی است از طرف دانشگاه که از طریق مفاهمه مناسب ترین افراد با توجه به شرایط پوزیشن انتخاب شوند که از دید من روش سیویل و صحیحی است. هر چند که طولانی و پر کار است.

با این کار دانشگاه به دانشجوها نشان میدهد که بیشتر چه نوع موضوعی مورد نظر است و خود به خود تعدادی از دانشجوها منصرف میشوند. الان خود شما تردید دارید. میفرمایید که از زمینه شما دور است و ممکن است تصمیم بگیرید که ادامه ندهید.

از طرفی وقتی که کارها رسید دانشگاه هم به سهم خودش در شرایطی قرار میگیرد که میتواند فرد مناسب را بهتر تشخیص دهد و برای ادامه پروسه - مصاحبه و ...- دعوت کند.

با این روش احتمال انصراف دانشجو یا پشیمانی ... بعد از پذیرش هم کم میشود.

بنابراین اگر جدی هستید ادامه بدهید.

پایدار باشید
    من رزومه خوبی دارم نسبتا فقط این زمینه کاریش نسبتا از من دور هست حالا نمیدونم چرا برداشتن برا راند بعدیک میتونم جواب سوالاتش رو هم از اینور اونور بنویسم و حتی پروپوزال کوچولو هم خواسته. ولی تو مصاحبه چون بک گراند ندارم ممکنه به مشکل بخورم البته به شرطی که تازه بره به اون مرحله

ApplyAbroad Superstar

سلام مجدد دوست عزیز

توجه داشته باشید که خیلی کم پیش می اید دانشجویی کاملا مناسب پوزیشن باشد .همه تقریبا کمی فاصله دارند و فقط شما نیستید که احساس فاصله میکنید. بنابراین در شرایط نامناسب تز از بقیه لزوما نیستید.

پیشنهاد من این است که قبل از شروع هر کار دیگری تصمیم قطعی بگیرید. یا کاملا دل بدهید و کار عالی تحویل بدهید یا اینکه اساسا صرف نظربفرمایید. معمولا خیلی راحت کار سرهم بندی شده شناسایی میشود و بنابراین پاسخ مناسب نمیگیرد.

HTH

نقل قول نوشته اصلی توسط minaamin نمایش پست ها
    من رزومه خوبی دارم نسبتا فقط این زمینه کاریش نسبتا از من دور هست حالا نمیدونم چرا برداشتن برا راند بعدیک میتونم جواب سوالاتش رو هم از اینور اونور بنویسم و حتی پروپوزال کوچولو هم خواسته. ولی تو مصاحبه چون بک گراند ندارم ممکنه به مشکل بخورم البته به شرطی که تازه بره به اون مرحله

Keep Calm and APPLY ON

با سلام و وقت بخیر
    امروز راس ساعت 4 به وقت ایران و 13.30 به وقت دانمارک مصاحبه انجام شد - در ابتدا معرفی خودم و ایشان بود بعد در مورد علایق من پرسید و چرا می خوای دکترا بخوانی و چرا دانشگاه و گروه تحقیقاتی ما رو انتخاب کردی و گفت چکسانی را در گروه ما میشناسی و من هم براش گفتم - اینکه موضوع پایان نامه ارشدت چی بوده و چه مقالاتی ازش استخراج کردی - در خصوص مقالاتم چیز زیادی نپرسید ببعد رفت سر پروپوزالی که براش نوشته بودم از اون پرسید که میخوام چه کار کنم - در مورد تکنیکال مهارتی پرسید مثل نرم افزار متلب و غیره و در مورد چند تا همایشی که رفته بودم - بعد ایشان در مورد اپلای و نیازمندی ها صحبت کرد و زمان اپلای دیگه من ازش پرسیدم در نهایت البته در مورد مقدار فاند. و گفت 4000 کرون دانمارک در ماه هست . و بعد گفت ددلاین های اپلای چیا هستن و بعد خداحافظی کردیم. بعد از مصاحبه این ایمیل را بهش روم و منتظر نتیجه هستم انشالله که همه چی خوب پیش برود با تکشر شما عزیزان که بنده رو راهنمایی کردین - اینم نماه ای که بعد از مصاحبه براش فرستادم:

I am so appreciated to have an interview and if you are still keen on my research project and my CV, give me the chance to apply to your university.
    Please if your answer is positive give me more explain in terms of the date and procedure of applying. In addition I am so curios to know your opinion on my proposal.
    Many thanks for your time and consideration.

Yours Sincerely,

نقل قول نوشته اصلی توسط BRMATH نمایش پست ها
    عالیه
    تایید کنید و اماده بشید برای یک مصاحبه
    ایشالا بهترین نتیجه براتون حاصل بشه
    دقت کنید اعتماد به نفس خیلی مهمه برای اساتید. از نظر اونها اپلیکنت دکتری باید خیلی خونسرد و مسلط باشه.
    منتظر نتیجه خوبتون هستیم.

خیلی خوشحال شدم امیدوارم نتیجه ادمیشن مثبت شما رو بشنویم.
    موفق و پیروز باشید
    ببخشید ۴۰۰۰ یورو معادل ۳۰ هزار کرون دانمارک، اشتباه لپی بود

نقل قول نوشته اصلی توسط dadydady نمایش پست ها
    دوستان دیگر هم اگر نظری دارند یا راهنمائی بفرمائید استفاده خواهم کرد و اینکه کار خوبی کردم بهش ایمیل زدم بعد از مصاحبه یا خیر ؟؟؟؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    computer science- university of Jaen - Spain

نقل قول نوشته اصلی توسط dadydady نمایش پست ها
    رقم خوبیه و زندگی خوبی خواهید داشت. ولی بهش زیاد گیر ندید بذارید خودش به وقتش بهتون خبر میده .

فقط مونده اپلای رسمی کنم در ددلاین - جوابش فکر کنم اردیبهشت بیاد - بازم ممنون
    رقم خوبیه و زندگی خوبی خواهید داشت. ولی بهش زیاد گیر ندید بذارید خودش به وقتش بهتون خبر میده .

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)