صفحه 1337 از 1371 نخستنخست ... 33783712371287132713281329133013311332133313341335133613371338133913401341134213431344134513461347 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 13,361 تا 13,370 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

سلام دوستان
    ایمیل دریافتی من از یکی از اساتید کانادا که براش رزومه فرستاده بودم اینه:
    Dear Ms. ...,Thank you for your email. I may get back to you later.

Thank you very much.

نظرتون چیه؟
    چه جوابی بدم به این ایمیل؟
    اپلیکیشن ددلاین 31 مارسه
    اگه نظرش منفی بود یا حتی رزرو میحواست بذاره برای اینکه اول بقیه ایمیلهای دیگه رو بررسی کنه میتونست اصلا بهم جواب نده!

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط zari1991 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    ایمیل دریافتی من از یکی از اساتید کانادا که براش رزومه فرستاده بودم اینه:
    Dear Ms. ...,Thank you for your email. I may get back to you later.

Thank you very much.

نظرتون چیه؟
    چه جوابی بدم به این ایمیل؟
    اپلیکیشن ددلاین 31 مارسه
    اگه نظرش منفی بود یا حتی رزرو میحواست بذاره برای اینکه اول بقیه ایمیلهای دیگه رو بررسی کنه میتونست اصلا بهم جواب نده!

سلام دوست عزیز

اینکه موفق شده اید از استاد پاسخ بگیرید مثبت است.

با این حال توصیه میکنم همچنان سعی بفرمایید با اساتید دیگر تماس بگیرید و پیگیر کار با دیگران باشید.

پایدار باشید

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Junior Member

ممنون از پاسختون
    با اساتید دانشگاههای دیگه که قطعا مکاتبات رو ادامه میدم ولی در این مورد ب نظرتون چه پاسخی به ایشون بدم؟ ازشون بخوام که اگه نظر مثبتی داشتند قبل از ددلاین بهم اعلام کنن یا همچین چیزی؟
    و اینکه ب نظرتون با بقیه اساتید اون دانشگاه مکاتبه کنم یا این کار باعث میشه اگه این استاد بخصوص متوجه بشه، شانسم در اینکه برگرده و منو انتخاب کنه رو از دست بدم؟

ApplyAbroad Superstar

ممنون از پاسختون
    با اساتید دانشگاههای دیگه که قطعا مکاتبات رو ادامه میدم ولی در این مورد ب نظرتون چه پاسخی به ایشون بدم؟ ازشون بخوام که اگه نظر مثبتی داشتند قبل از ددلاین بهم اعلام کنن یا همچین چیزی؟
    و اینکه ب نظرتون با بقیه اساتید اون دانشگاه مکاتبه کنم یا این کار باعث میشه اگه این استاد بخصوص متوجه بشه، شانسم در اینکه برگرده و منو انتخاب کنه رو از دست بدم؟
    سلام دوست عزیز

از دید من این پاسخ استاد احتمال خیلی کمی دارد منجر به نتیجه ملموسی بشود برای همین کلی تشکر بفرمائید و از استاد سوال بفرمائید لازم هست بعدا تماس بگیرید و یاد آوری کنید؟

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Member cheshideh86 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Materials Science and Engineering

بسیار بسیار ممنونم از راهنماییتون
    دوست عزیز من این رو اضافه کنم که تا نامه پذیرش و فاند رو از دانشگاه دریافت نکردید نمیشه به حرف اساتید اطمینان کرد و دست از تلاش برا دانشگاههای دیگر کشورها برنباید داشت.
    موفق باشید

Junior Member

سلام .دوستان سوالی داشتم.بنده با توجه به رزومه و فیلد کاری مقالاتم به استادی تو موناش ایمیل زدم بعد یکی دو روز دیدم ایمیلی از یکی از دانشجوهای دکتراش برام اومده که من از جانب استاد مربوطه هستم و ایشون شما رو تشویق به اپلای phd این دانشگاه میکنن و اینکه هر مشکلی در مورد اپلیکشن داشتید با ما در میون بزارید.با توجه به اینکه هنوز ایلتسمو نگرفتم یه مقدار برام سوال پیش اومده که الان باید چکار کنم و کلا ایمیلی که بهم زدن نشونه خوبیه یا نه. رزومم جوریه که مقاله isi زیاد دارم ولی دانشگاهای محل تحصیلم سطح 2 و شهرستان بودن

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط rainf نمایش پست ها
    سلام .دوستان سوالی داشتم.بنده با توجه به رزومه و فیلد کاری مقالاتم به استادی تو موناش ایمیل زدم بعد یکی دو روز دیدم ایمیلی از یکی از دانشجوهای دکتراش برام اومده که من از جانب استاد مربوطه هستم و ایشون شما رو تشویق به اپلای phd این دانشگاه میکنن و اینکه هر مشکلی در مورد اپلیکشن داشتید با ما در میون بزارید.با توجه به اینکه هنوز ایلتسمو نگرفتم یه مقدار برام سوال پیش اومده که الان باید چکار کنم و کلا ایمیلی که بهم زدن نشونه خوبیه یا نه. رزومم جوریه که مقاله isi زیاد دارم ولی دانشگاهای محل تحصیلم سطح 2 و شهرستان بودن
    دوست عزیز تبریک بابت گرفتن جواب مثبت از استاد.
    بطور کلی دانشگاه موناش دانشگاه مقاله محوری است و احتمالا داشتن مقالات زیاد شما استاد را ترغیب به تشویق شما به اپلای کرده. این نشونه خوبیه و بنظر من شما حتما اپلای کن.
    منتها این نکته را در نظر بگیرید که دانشگاههای استرالیا ذره ای از نمره زبان مینیمم کوتاه نمیان. یعنی اگه شما مدرک زبان نداشته باشید و یا از مینیمم اعلام شده کمتر باشید اصلا برای اسکالرشیپ در نظر گرفته نخواهید شد. بنابراین اگر مدرک زبان ندارید در فرصت باقیمانده انگلیسی خودتون رو تقویت کنید و امتحان بدید تا نمره مورد نظر که فکر کنم آیلتس 6.5 (همه اسکیلها بالای 6) است رو بدست آورید.
    موفق باشید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط cheshideh86 نمایش پست ها
    دوست عزیز تبریک بابت گرفتن جواب مثبت از استاد.
    بطور کلی دانشگاه موناش دانشگاه مقاله محوری است و احتمالا داشتن مقالات زیاد شما استاد را ترغیب به تشویق شما به اپلای کرده. این نشونه خوبیه و بنظر من شما حتما اپلای کن.
    منتها این نکته را در نظر بگیرید که دانشگاههای استرالیا ذره ای از نمره زبان مینیمم کوتاه نمیان. یعنی اگه شما مدرک زبان نداشته باشید و یا از مینیمم اعلام شده کمتر باشید اصلا برای اسکالرشیپ در نظر گرفته نخواهید شد. بنابراین اگر مدرک زبان ندارید در فرصت باقیمانده انگلیسی خودتون رو تقویت کنید و امتحان بدید تا نمره مورد نظر که فکر کنم آیلتس 6.5 (همه اسکیلها بالای 6) است رو بدست آورید.
    موفق باشید
    ممنونم از پاسختون.بله همونجور که گفتین خشبختانه مقالات isi خیلی تاثیر گذاره .بنده متاسفانه حتی فرصت اپلای دانشگاه ntu رو بخاطر همین مدرک زبانم از دست دادم با اینکه با استادی مکاتبه کرده بودم و ایشون از مقالاتم خوششون اومده بودو پیگیر کارم بودن.ببخشید سوالی دیگه ای داشتم . الان اگه برای موناش اقدام کنه میافته برای ورودی سپتامبر؟اطلاعی دارید که میشه الان اپلای کرد ولی مدرک زبانو انتهای اگست اراِئه داد؟

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط rainf نمایش پست ها
    ممنونم از پاسختون.بله همونجور که گفتین خشبختانه مقالات isi خیلی تاثیر گذاره .بنده متاسفانه حتی فرصت اپلای دانشگاه ntu رو بخاطر همین مدرک زبانم از دست دادم با اینکه با استادی مکاتبه کرده بودم و ایشون از مقالاتم خوششون اومده بودو پیگیر کارم بودن.ببخشید سوالی دیگه ای داشتم . الان اگه برای موناش اقدام کنه میافته برای ورودی سپتامبر؟اطلاعی دارید که میشه الان اپلای کرد ولی مدرک زبانو انتهای اگست اراِئه داد؟
    خواهش میکنم. معمولا در اکثر دانشگاههای استرالیا دو راند اسکالرشیپ در سال تحصیلی وجود داره. برا هر دو راند ددلاینی رو اعلام میکنند که باید شما تا اون تاریخ تمامی مدارک مورد نیازتون از جمله نمره زبان آماده شده باشه. ددلاین راند اصلی معمولا آخر سپتامبر و راند فرعی (در صورت وجود) حوالی ژوئن و جولای است. باید دقیقشو در سایت دانشگاه نگاه کنید.
    موفق باشید

Senior Member Sha7ab آواتار ها

سلام دوستان. من آمریکا 6 جا اپلای کردم. تا حالا هیچکدوم بهم فاند ندادن. فقط درکسل بهم یه پذیرش بدون فاند دادن. حالا استادی که توی دانشگاه UNLV بود و قبلا بهم گفته بود اپلای کن بهم ایمیل زده که کارهای فاندش داره اوکی میشه و به احتمال خیلی زیاد بهم فاند میده. ازم پرسیده که اگه جاهای دیگه بهم فاند بدن کدوم رو انتخاب میکنم؟ همچنین ازم خواسته که صادق باشم و اگه 100% انتخابم همینه بهش بگم. به نظرتون چیکار کنم و چی ها رو در نظر بگیرم و چی جوابشو بدم؟
    بقیه جاهایی که اپلای کردم هم هیچکدوم قول فاند بهم ندادن. ممنون میشم کسی تجربه ای داره راهنماییم کنه.
    :Portgas D. Ace
    We have to live a life of no regrets

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)