صفحه 1340 از 1371 نخستنخست ... 34084012401290133013311332133313341335133613371338133913401341134213431344134513461347134813491350 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 13,391 تا 13,400 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

سلام دوست عزیز

در انگلستان که من هستم برای ارشد به شکل عادی نیازی به تماس با اساتید ندارید. مگر ارشد پژوهشی بخواهید دنبال کنید که در آن صورت طبیعتا استادی باید شما را بپذیرند.

پایدار باشید

sghl
    نقل قول نوشته اصلی توسط ROMA2 نمایش پست ها
    ببخشید این سوال رو میپرسم، برای مقطع ارشد باید حتما استاد پیدا کنم و باهاش مکاتبه و مصاحبه کنم؟ یا فقط اپلای کردن توی سایت دانشگاه کافی هست و منتظر جواب دانشگاه میمونیم؟ من تا الان تجربه اپلای نداشتم

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط elie2020 نمایش پست ها
    سلام. اساتید چی باید بگن در پاسخ که یعنی جوابشون مثبت؟ یه چند تا گفتن به خاطر کرونا وضعیت نامشخص. این یعنی چند ماه مجدد ایمیل بزنم؟ مثلا یکیشون به من این جواب داده.

Our team is not hiring during this uncertain time but we keep a directory of promising candidates and I will add your file to that
    این جواب یعنی فعلا جا نداریم و استخدام نمیکنیم. جواب مثبت یعنی اینکه مثلا بگن: بله من حاضرم بهت پذیرش و فاند بدم و معمولا یک مصاحبه هم بکنند و بگن برای فلان تاریخ اپلای کن.

Junior Member

سلام. اساتید چی باید بگن در پاسخ که یعنی جوابشون مثبت؟ یه چند تا گفتن به خاطر کرونا وضعیت نامشخص. این یعنی چند ماه مجدد ایمیل بزنم؟ مثلا یکیشون به من این جواب داده.

Our team is not hiring during this uncertain time but we keep a directory of promising candidates and I will add your file to that
    پیشنهادم اینه فعلا تو این وضعیت به اساتید ایمیل نزنید و فرصتا رو نسوزونید.متاسفانه شرایط جوریه اکثرا خود اساتید سردرگم و کم حوصلند و نمیشه رو نظر حال حاضرشون زیاد استناد کرد

ApplyAbroad Superstar

سلام دوست عزیز

من فکر میکنم منظور استاد دقیقا همین است که نوشته اند
    during this uncertain time
    نمیتوانند تصمیم گیری کنند و کارها معلق است. بنابراین جوابشان منفی نیست که شما را نمیخواهند مثبت هم نیست. پس یعنی صبر و صبر و صبر...

که میدانم حتما برای شما مشکل است.

پیشنهاد میکنم به جای اینکه بنویسید که میخواهید با استاد دکتری شروع کنید فکر پروژتان را با انها مشورت بفرمایید و اینکه قصد دارید بعد از اپیدمی تقاضا ارسال کنید و ...

حدس شاید ساده انگارانه من این است که هیچ کشوری که الان در لاک داون است بتواند بیشتر از 2 ماه دیگر نهایت ادامه دهد و مجبورند بالاخره باز کنند و این همراه با تصمیم برای نحوه پذیرش دانشجو و ... خواهد بود.

امید که موفق باشید

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Junior Member

سلام

من همچین ایمیلی از یه استاد تو استرالیا دریافت کردم.
    اگر مبشه راهنمایی کنید چه جوابی بدم.
    اینم بگم که دانشگاه برای دکتری گفته که باید پروپوزال هم بفرستید.

Dear Ali,
    Research scholarships will be open in May. You can find information in the below link. Please contact me if you need to know more information.

ApplyAbroad Superstar

سلام دوست عزیز

استاد اطلاعات کلی برای بورسیه را برای شما فرستاده اند. از دید من تشکر بفرمایید و اگر تصمیم دارید اپلای کنید به استاد بفرمایید که در ماه می اقدام خواهید کرد.

پایدار باشید
    نقل قول نوشته اصلی توسط ilafa نمایش پست ها
    سلام

من همچین ایمیلی از یه استاد تو استرالیا دریافت کردم.
    اگر مبشه راهنمایی کنید چه جوابی بدم.
    اینم بگم که دانشگاه برای دکتری گفته که باید پروپوزال هم بفرستید.

Dear Ali,
    Research scholarships will be open in May. You can find information in the below link. Please contact me if you need to know more information.

Keep Calm and APPLY ON

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط susighton نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز

استاد اطلاعات کلی برای بورسیه را برای شما فرستاده اند. از دید من تشکر بفرمایید و اگر تصمیم دارید اپلای کنید به استاد بفرمایید که در ماه می اقدام خواهید کرد.

پایدار باشید
    خیلی ممنون از پاسختون.
    نباید راجع به موضوع پروپوزالم بپرسم و اینا؟

ApplyAbroad Superstar

خواهش میکنم دوست عزیز

من از این یک خط احساس نکردم استاد فضا را برای مکاتبه بیشتر باز کرده اند. با اینحال اگر چنین استنباطی میکنید به نظرم فکر خوبیست که از همفکری ایشان کمک بگیریرد.

پایدار باشید

خیلی ممنون از پاسختون.
    نباید راجع به موضوع پروپوزالم بپرسم و اینا؟

Keep Calm and APPLY ON

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط susighton نمایش پست ها
    خواهش میکنم دوست عزیز

من از این یک خط احساس نکردم استاد فضا را برای مکاتبه بیشتر باز کرده اند. با اینحال اگر چنین استنباطی میکنید به نظرم فکر خوبیست که از همفکری ایشان کمک بگیریرد.

پایدار باشید

سلام
    برای موضوع پروپوزال بهش ایمیل دادم. جواب زیر رو داد.
    با توجه به سیستم پذیرش استرالیا، اساسا میشه رو این ایمیل حساب کرد (در این حد که بی هدف نیست) و اپلای کرد؟ و یه سوال اساسی، تو اسکولارشیپ دانشگاه های استرالیا، بعد از بررسی حداقل ها توسط کارمندا، مدارک زیر دست دپارتمان و اساتید که انتخاب کنن یا چی؟!
    Dear Ali,

You can write a proposal based on your past research experience. If you get the scholarship then we can change the topic to suit our group.

ApplyAbroad Superstar

سلام مجدد دوست عزیز

استاد خواسته اند در حال حاضر بورس را هدف بگیرید و بقیه کار را به بعد و دریافت بورس موکول کرده اند.

من اگر باشم حتما اقدام میکنم برای اینکه در هر صورت برای هر کجا که باشد شما بالاخره به یک پروپوزال - حالا با کمی تفاوت در محتوی و جزییات - احتیاج دارید.

رشته و حوزه شما اگر جزو حوزه های حساس برای دولت استرالیا اگر باشد باید دقت زیادی بفرمایید.

واقعیت البته این است که به نظر نمیرسد استاد هیجان زیادی نشان داده باشند با اینحال از هیچ فرصتی نباید آسان عبور کرد.

امید که کمکی کرده باشم

سلام
    برای موضوع پروپوزال بهش ایمیل دادم. جواب زیر رو داد.
    با توجه به سیستم پذیرش استرالیا، اساسا میشه رو این ایمیل حساب کرد (در این حد که بی هدف نیست) و اپلای کرد؟ و یه سوال اساسی، تو اسکولارشیپ دانشگاه های استرالیا، بعد از بررسی حداقل ها توسط کارمندا، مدارک زیر دست دپارتمان و اساتید که انتخاب کنن یا چی؟!
    Dear Ali,

You can write a proposal based on your past research experience. If you get the scholarship then we can change the topic to suit our group.
    ویرایش توسط susighton : April 26th, 2020 در ساعت 02:14 PM

Keep Calm and APPLY ON

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)