صفحه 1343 از 1371 نخستنخست ... 34384312431293133313341335133613371338133913401341134213431344134513461347134813491350135113521353 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 13,421 تا 13,430 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

دوستان سلام

من دیروز به یه استادی برای ارشد استرالیا پیام دادم ، بعد ایشون بعد یه ساعت این ایمیل رو فرستاد

Thanks for your interest.
    At the Mathematical Sciences Institute of the ANU, we typically do not enrol students directly into our Master of Philosophy (unless they have studied with us previously).
    Instead, we recommend that students apply to our Master of Mathematical Sciences (see XX).
    It is only once the students have been admitted into the program, and reasonably successful in our coursework, that we discuss thesis supervision.

Please have a look X for more information.

I hope that you will be successful, and that you will be able to join us in Canberra.
    If you do, please come say hello, and we will be able to discuss supervision options.

بعد منم فرستادم که: منم برای MSc به شما ایمیل زدم. خیلی دوست دارم که سوپروایزرم شما باشید. من قبل ددلاین درخواست میدم. امکانش هست ک اسم شما رو به عنوان سوپروایزرم بنویسم. باعث خوشحالیه منه ک شما منو ب عنوان دانشجوی مسترتون بپذیرید.

بعدش ایشون دوباره جواب داد : اره راحت باش و اسم منو بنویس. در فرایند اپلیکیشن موفق باشی.

بچه ها حالا این ینی چی؟ من چیکار کنم به نظر شما؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط ssogandd نمایش پست ها
    دوستان سلام

من دیروز به یه استادی برای ارشد استرالیا پیام دادم ، بعد ایشون بعد یه ساعت این ایمیل رو فرستاد

Thanks for your interest.
    At the Mathematical Sciences Institute of the ANU, we typically do not enrol students directly into our Master of Philosophy (unless they have studied with us previously).
    Instead, we recommend that students apply to our Master of Mathematical Sciences (see XX).
    It is only once the students have been admitted into the program, and reasonably successful in our coursework, that we discuss thesis supervision.

Please have a look X for more information.

I hope that you will be successful, and that you will be able to join us in Canberra.
    If you do, please come say hello, and we will be able to discuss supervision options.

بعد منم فرستادم که: منم برای MSc به شما ایمیل زدم. خیلی دوست دارم که سوپروایزرم شما باشید. من قبل ددلاین درخواست میدم. امکانش هست ک اسم شما رو به عنوان سوپروایزرم بنویسم. باعث خوشحالیه منه ک شما منو ب عنوان دانشجوی مسترتون بپذیرید.

بعدش ایشون دوباره جواب داد : اره راحت باش و اسم منو بنویس. در فرایند اپلیکیشن موفق باشی.

بچه ها حالا این ینی چی؟ من چیکار کنم به نظر شما؟
    سلام دوست عزیز
    مکاتبه و رفت و امد جالبی داشته اید.
    خوب به این معناست که شما الان در شرایطی هستید که باید تصمیم بگیرید که میخواهید برای ارشد تقاضا بفرستید یا خیر.
    که امید به خدا اگر منجر به نتیجه شد و درس شروع شد برای سوپرویژن با این استا د اقدام بفرمائید.

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Junior Member

دوست عزیز خدا خیرت بده که جواب سوالای ما رو میدین

ببخشید ولی من خیلی متوجه پاسخ شما نشدم. الان من ب این استاد دیگه پیام ندم؟ ازینکه استاد گفت اوکی اسم منو بعنوان سوپر وایزرت بنویس چه برداشتی میتونم داشته باشن؟ و در حالت کلی در چه مرحله ایی در مورد هزینه های تحصیلی و زندگی(بحث فاند و اینا) از استاد مربوطه سوال بپرسم؟
    باز هم خیلی ممنون از همه ی دوستان

ApplyAbroad Superstar

سلام مجدد

ازینکه استاد گفت اوکی اسم منو بعنوان سوپر وایزرت بنویس چه برداشتی میتونم داشته باشن؟

واقعیت این است که استاد فقط گفته اند وقتی امدید بیایید هم را ببینیم و در مورد راهنمایی پایان نامه صحبت کنیم. این پاسخ بسیار مودبانه ایست و در پاسخ به درخواست شما که کمی در آن اصرار دیده اند نوشته شده ولی از این نکته که بگذریم مستلزم تعهد دیگری نسبت به شما یا حتی کمک یا حمایت خاصی علاوه بر آن نوشتن اسم ایشان در تقاضا نامه نیست.

و در حالت کلی در چه مرحله ایی در مورد هزینه های تحصیلی و زندگی(بحث فاند و اینا) از استاد مربوطه سوال بپرسم؟

اگر تصمیم به این کار و این تقاضا دارید دیگر الان میتوانید سوال بفرمایید. البته گمان من این است که استاد در جایگاهی نیستند که در این مورد کمکی بتوانند بکنند و احتمالا در برابر این سوال شما رابه صفحات وب دانشگاه یا یا واحد پذیرش معرفی میکنند.

HTH

دوست عزیز خدا خیرت بده که جواب سوالای ما رو میدین

ببخشید ولی من خیلی متوجه پاسخ شما نشدم. الان من ب این استاد دیگه پیام ندم؟ ازینکه استاد گفت اوکی اسم منو بعنوان سوپر وایزرت بنویس چه برداشتی میتونم داشته باشن؟ و در حالت کلی در چه مرحله ایی در مورد هزینه های تحصیلی و زندگی(بحث فاند و اینا) از استاد مربوطه سوال بپرسم؟
    باز هم خیلی ممنون از همه ی دوستان

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Junior Member

بچه ها سلام

کسی میدونه داستان این سیستم follow up در جیمیل چیه؟ من 4 روز پیش به یه استادی ایمیل فرستادم، ایشونم جواب داد ولی دیگه جواب ایمیل بعدیمو نداد. امروز توی inbox دیدم یه چیزی اومده ازشون که
    Sent 4 days ago? follow up?
    این یعنی چی؟

بچه ها سلام

کسی میدونه داستان این سیستم follow up در جیمیل چیه؟ من 4 روز پیش به یه استادی ایمیل فرستادم، ایشونم جواب داد ولی دیگه جواب ایمیل بعدیمو نداد. امروز توی inbox دیدم یه چیزی اومده ازشون که
    Sent 4 days ago? follow up?
    این یعنی چی؟
    این سیستم خود gmail است. برای ایمیل هایی که بیشتر از چند روز از مدتشون گذشته باشه جیمیل می زنه follow up?

ApplyAbroad Superstar

سلام دوست عزیز

میشه امیدوار بود؟

به هر فرصتی میشود امیدوار بود. بنابراین پیگیری بفرمایید. در پاسخ در این مرحله سوال استاد را جواب بدهید. خیلی صریح سوال کرده اند میخواهید روی چه موضوعی کار بفرمایید و حتی مستقیم تر پرسیده اند چه سوالی.

استاد به نظرم جوان می ایند با اینحال پیشنهاد میکنم با علاقه مندی پیگیر باشید و وارد سوال جواب بشوید.

وقتی کار کمی بیشتر پیشرفت کرد به استاد بفرمایید صفحات فاند دانشگاه را دیده اید و سوالاتی دارید و ایا استاد میتوانند پاسخ بدهند یا میتوانند به کسی با اطلاعات کافی معرفیتان کنند و از آنجا مسایل مالی را هم دنبال بفرمایید.

پایدار باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط elie2020 نمایش پست ها
    سلام. من این جواب از استادی از استرالیا دریافت کردم. میشه امیدوار بود؟ اینکه چه جوابی بهش بدم و مساله فاند چجوری مطرح کنم. ممنون
    Thank you for your inquiry. Yes, I do
    currently have availability to supervise PhD students, and my areas certainly align with your interests.

Do you have a research question in mind for your PhD? And do you have a start date in mind?

Keep Calm and APPLY ON

Junior Member

سلام دوستان. من دیروز به یکی از اساتید یکی از دانشگاه های کانادا ایمیل فرستادم و درخواست اپلای برای پاییز 2021 داشتم. جواب استاد به شکل زیر بود:

Thank you for your interest. There is certainly overlap in our research interests and I would be happy to explore this further. Please understand that this is very difficult times for us, so I will not be able to be very responsive. But I would encourage you to apply following the procedures on our website and look forward to considering your application next year.

میخواستم ببینم برداشت شما از این ایمیل چی هست و تجربتون چی میگه .
    و اینکه چه استراتژی رو برای من پیشنهاد میکنید ؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط MamadFear نمایش پست ها
    سلام دوستان. من دیروز به یکی از اساتید یکی از دانشگاه های کانادا ایمیل فرستادم و درخواست اپلای برای پاییز 2021 داشتم. جواب استاد به شکل زیر بود:

Thank you for your interest. There is certainly overlap in our research interests and I would be happy to explore this further. Please understand that this is very difficult times for us, so I will not be able to be very responsive. But I would encourage you to apply following the procedures on our website and look forward to considering your application next year.

در ضمن تشویق به اپلای به جهت اشتراک موضوع، تعهدی ایجاد نمیکند و به همین دلیل شرایط نامشخص نمی توان بیش از این هم انتظار پاسخ قطعی تری داست.
    به این ایمیل می توان دوگونه نگاه کرد: یا اینکه اپلای کنید و سپس اطلاع دهید و پیگیر باشید تا در صورت مشخص شدن شرایط و امکان پذیرش بتوانید در فرصت مناسب احتمالا نتیجه بگیرید که البته قطعی نیست. یاانکه مدتی صبر کنید و مجددا آپدیتی بگیرید اگر ددلاین پذیرش نردیک نیست و فرصت مکاتبه و گرفتن جوابهای احتمالی بهتری هم دارید. در هر حال از این پاسخ در حال حاضر چیز بیشتری نمی توان انتظار داشت.
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

ApplyAbroad Superstar

سلام دوست عزیز

خوب این گام به جلو است. خیلی کوچک است ولی در همین اندازه هم خوب است. پیشنهاد میکنم اگر استاد امادگی دارند روی مسایل علمی پروژه بیشتر متمرکز شوید تا مسایل اپلیکیشن و مالی.

در نظر داشته باشید حتی در شرایط غیر کرونا و عادی در این زمان از سال برای اساتید شرایط بورسیه و پذیرش برای سال بعد هنوز روشن نبود. خوب این همه گیری کرونا هم که همه چیز را کن فیکون کرده بنابراین نمیشود از استاد انتظار زیادی داشت.

من ایده شما را که از الان دست به کار شده اید در مجموع میپسندم به نظرم با این کار بازه زمانی بیشتری در اختیارتان است تا اساتید و دانشگاههای مطلوب را شناسایی بفرمایید.

امید که موفق باشید و کارها خیلی زود به نتیجه برسند

نقل قول نوشته اصلی توسط MamadFear نمایش پست ها

Keep Calm and APPLY ON

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)