صفحه 1347 از 1371 نخستنخست ... 34784712471297133713381339134013411342134313441345134613471348134913501351135213531354135513561357 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 13,461 تا 13,470 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

سلام دوست عزیز

میگه اگر خودت پولی نداری، از طریق لینک زیر یه فاندی برا خودت جور کن و بیا ؟

تقریبا بلی. به این صورت که این لینک ممکن است شما را به فاند هدایت کند و تضمینی نیست که شما در آن لینک فاندی را به یقین پیدا کنید. ایمیل تا حدی عمومی است ولی البته استاد آمادگی همراهی هم دارند.

پایدار باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط ssogandd نمایش پست ها
    دوستان ایمیل زیر میگه اگر خودت پولی نداری، از طریق لینک زیر یه فاندی برا خودت جور کن و بیا ؟
    Do you have funding for your studies at Sussex? I regret we currently have no full scholarships available for overseas students. If you have your own funding, or you are aware of suitable source, please let me know. We can help your application for funding if you know of a suitable sponsor. An internet search might help.

Sussex has a link on the website that can help with your search for external funding: https://www.sussex.ac.uk/study/fees-...tional-student.

It is possible that Sussex may have funding available in future. If we do, it will be advertised on our webpages.

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Junior Member

دوستان عزیز، من در جواب این ایمیل چی بگم؟ فقط بگم که- باعث افتخار منه که با شما کار کنم- کافیه؟
    Thanks for reaching out. I have read your CV and I would be interested in having a chat and I can discuss project ideas and potential of PhD candidature and how to apply.

ممنوناز شما پیشاپیش

ApplyAbroad Superstar

سلام دوست عزیز

از دید من تشکر برای پاسخ مثبت بفرمایید و یک بازه زمانی نسبتا طولانی - حدود یک هفته - را برای اسکایپ پیشنهاد بدهید. البته اضافه بفرمایید که هز زمان دیگر که استاد فرصت دارند شما آمادگی دارید.

پایدار باشید

دوستان عزیز، من در جواب این ایمیل چی بگم؟ فقط بگم که- باعث افتخار منه که با شما کار کنم- کافیه؟
    Thanks for reaching out. I have read your CV and I would be interested in having a chat and I can discuss project ideas and potential of PhD candidature and how to apply.

ممنوناز شما پیشاپیش

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Junior Member

یعنی مثلا برای پنج روز دیگه قرار اسکایپ بذارم؟ درست متوجه شدم؟

میشه لطفا بگید که چه دلیلی برای این وقفه هست؟

Susighton عزیز ممنون که برای جواب دادن به سوالات ما وقت میگذارید.

ApplyAbroad Superstar

خواهش میکنم دوست عزیز کار مهمی نبود

عذرخواهی میکنم اگر روشن ننوشتم. منظورم بازه زمانی است نه وقفه. یعنی بفرمایید از تاریخ مثلا 29 جولای که فردا هست تا 4 آگوست وقت شما عمدتا باز است و هر زمانی که استاد بخواهند شما آمادگی اسکایپ یا زوم ... دارید. به این دلیل که ذر بازه کوتاه شایدامکان پذیر برای استاد نباشد هم اینکه خیلی مودبانه نیست که فقط یک روز و ساعت خاص را مشخص بفرمایید. مثلا یک جمله ای شبیه متن زیر به نظرم خوب شاید باشد

.I am basically flexible next week. So please let me know when it works best for you and we will meet then

پایدار باشید

یعنی مثلا برای پنج روز دیگه قرار اسکایپ بذارم؟ درست متوجه شدم؟

میشه لطفا بگید که چه دلیلی برای این وقفه هست؟

Susighton عزیز ممنون که برای جواب دادن به سوالات ما وقت میگذارید.
    ویرایش توسط susighton : July 28th, 2020 در ساعت 01:58 PM

Keep Calm and APPLY ON

Junior Member

سلام. برای پوزیشنی مشخض در یکی از دانشگاهای اروپا از طریق سایت دانشگاه اپلای کردم و بعد چند هفته ایمیل مستقیمی از بخش پذیرش دانشجو دریافت کردم که کمیته ارزیابی که درخواست من رو بررسی میکردن، معرفی کرده و خواسته بود که با استاید آن تا قبل از مشخص شدن نتیجه نهایی تماسی نداشته باشم. حدود یک ماه بعد دوباره از همین منشی ایمیل زیر رو دریافت کردم متوجه نشدم چرا هم گفتن که پذیرفته نشدم و هم اینکه مورد قبول اساتید ارزیابی پوزیشن بودم:
    Further to our previous e-mail the Dean has decided, on the basis of the assessment committee's recommendation who should be employed in the above position. Unfortunately we have to inform you that another person has filled the position.
    According to the Danish Public Administration Act section 19 you have the right to object to the recommendation. Any objections in writing should be received at the Faculty no later than 8 days from today.
    Your assessment:
    The assessment committee has assessed the candidate's qualifications in relation to the advertised position and found the candidate to be qualified.
    میخواستم بپرسم با توجه به متن ایمیل آیا با اعتراض به این نتیجه نهایی شانسی برای پذیرش در این پوزیشن دارم؟ (البته به خود همین منشی ایمیل زدم که راهنماییم کنه چهطور میتونم اعتراض کنم ولی فقط در یک جمله پاسخ داد که مطلع باشین که شخص معرفی شده صلاحیت بیشتری داشته)
    با تشکر

ApplyAbroad Superstar

سلام دوست عزیز

نمیشود به شما تبریک نگفت .خیلی نزدیک شده بوده اید. امید که بار دیگر موفقیت کامل حاصل شود.

متوجه نشدم چرا هم گفتن که پذیرفته نشدم و هم اینکه مورد قبول اساتید ارزیابی پوزیشن بودم

به احتمال قوی به این شکل عمل شده است که کمیته تمام افرادی که حایز شرایط بوده اند را شناسایی و همراه با دلایل و ادله انتخاب و معرفی کرده است. انتخاب نهایی از بین کسانی که کمیته شناسایی کرده بوده است ولی به عهده رییس دانشکده بوده و او هم انتخاب آخر را با معیارهای خودش تکمیل و انجام داده است. به همین دلیل هم این کارمند به شما نوشته که فرد انتخاب شده صلاحیت ”بیشتری” داشته است.

من هم چنین تجربه ای را با University of Southern Denmark داشتم که رییس کمیته بعد از پیگیری من نوشت -البته ماهها بعد از شروع دکتری در جای دیگر- که آنها مرا انتخاب کرده بوده اند ولی تصمیم نهایی جای دیگری گرفته شده بود. تفاوت با مورد شما در این بود که دانشگاه راسا هرگز نه اعلام قبولی و نه اعلام ردی کرد!

پایدار باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط carina نمایش پست ها
    سلام. برای پوزیشنی مشخض در یکی از دانشگاهای اروپا از طریق سایت دانشگاه اپلای کردم و بعد چند هفته ایمیل مستقیمی از بخش پذیرش دانشجو دریافت کردم که کمیته ارزیابی که درخواست من رو بررسی میکردن، معرفی کرده و خواسته بود که با استاید آن تا قبل از مشخص شدن نتیجه نهایی تماسی نداشته باشم. حدود یک ماه بعد دوباره از همین منشی ایمیل زیر رو دریافت کردم متوجه نشدم چرا هم گفتن که پذیرفته نشدم و هم اینکه مورد قبول اساتید ارزیابی پوزیشن بودم:
    Further to our previous e-mail the Dean has decided, on the basis of the assessment committee's recommendation who should be employed in the above position. Unfortunately we have to inform you that another person has filled the position.
    According to the Danish Public Administration Act section 19 you have the right to object to the recommendation. Any objections in writing should be received at the Faculty no later than 8 days from today.
    Your assessment:
    The assessment committee has assessed the candidate's qualifications in relation to the advertised position and found the candidate to be qualified.
    میخواستم بپرسم با توجه به متن ایمیل آیا با اعتراض به این نتیجه نهایی شانسی برای پذیرش در این پوزیشن دارم؟ (البته به خود همین منشی ایمیل زدم که راهنماییم کنه چهطور میتونم اعتراض کنم ولی فقط در یک جمله پاسخ داد که مطلع باشین که شخص معرفی شده صلاحیت بیشتری داشته)
    با تشکر

Keep Calm and APPLY ON

Junior Member

پس مکاتبه با اساتید تاثیری در این ماجرا نداره و تصمیم نهایی رو رئیس دانشکده میگیره. من فکر میکردم که شاید به خاطر شرایط کرونا و محدودیت های ورود به یک کشور، همچین تصمیمی به نفع یک دانشجو نیتیو گرفته شده باشه، که میفرمایین طبیعی هستش این دست از ایمیل ها
    ممنون از لطف شما
    نقل قول نوشته اصلی توسط susighton نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز

نمیشود به شما تبریک نگفت .خیلی نزدیک شده بوده اید. امید که بار دیگر موفقیت کامل حاصل شود.

متوجه نشدم چرا هم گفتن که پذیرفته نشدم و هم اینکه مورد قبول اساتید ارزیابی پوزیشن بودم

به احتمال قوی به این شکل عمل شده است که کمیته تمام افرادی که حایز شرایط بوده اند را شناسایی و همراه با دلایل و ادله انتخاب و معرفی کرده است. انتخاب نهایی از بین کسانی که کمیته شناسایی کرده بوده است ولی به عهده رییس دانشکده بوده و او هم انتخاب آخر را با معیارهای خودش تکمیل و انجام داده است. به همین دلیل هم این کارمند به شما نوشته که فرد انتخاب شده صلاحیت ”بیشتری” داشته است.

من هم چنین تجربه ای را با University of Southern Denmark داشتم که رییس کمیته بعد از پیگیری من نوشت -البته ماهها بعد از شروع دکتری در جای دیگر- که آنها مرا انتخاب کرده بوده اند ولی تصمیم نهایی جای دیگری گرفته شده بود. تفاوت با مورد شما در این بود که دانشگاه راسا هرگز نه اعلام قبولی و نه اعلام ردی کرد!

پایدار باشید

ApplyAbroad Superstar

سلام

خواهش میکنم دوست عزیز کار مهمی نبود خوشحال میشوم بتوانم کمکی بکنم

پس مکاتبه با اساتید تاثیری در این ماجرا نداره

از دید من مشکل بشود چنین نتیجه گیری کلی ای کرد. از این دو سه خط ایمیلی که نوشته اند و شکل ظاهری کار به نظر میرسد احتمالا چنین مسیری در این مورد شما طی شده باشد.

و الا چه بسا آن فرد پذیرفته شده هم از مکاتبه با اساتید شروع کرده باشند و از طرفی رییس دانشکده در این مورد بخشی از سیستم تصمیم گیری در شرایطی بوده اند که کاندیداها خیلی نزدیک باشند.

و باز البته ما میدانیم که سالیانه صدها دانشجوی دکتری در کشورهای اروپایی پذیرفته میشوند و بسیاری از آنها هم شروعشان اقناع یک استاد از طریق مکاتبه و مصاحبه بوده است.

پایار باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط carina نمایش پست ها
    پس مکاتبه با اساتید تاثیری در این ماجرا نداره و تصمیم نهایی رو رئیس دانشکده میگیره. من فکر میکردم که شاید به خاطر شرایط کرونا و محدودیت های ورود به یک کشور، همچین تصمیمی به نفع یک دانشجو نیتیو گرفته شده باشه، که میفرمایین طبیعی هستش این دست از ایمیل ها
    ممنون از لطف شما

Keep Calm and APPLY ON

Junior Member

من از استادی این جواب رو گرفتم. میخواستم بدونم با توجه به اینکه آخر ایمیل گفته بعد از تصمیم کمیته میتونیم با هم بیشتر صحبت کنیم، از دید خود استاد شانسی برای پذیرفته شدن دارم؟ حس میکنم یه جواب جنرال دادن که خب یکم ریسک اپلای کردن با همچین جوابی با هزینه بالای اپلیکشن فی زیاده

Thanks for your email and interest. I think your strong academic background can potentially be a very good match with the advertised Ph.D. position in my research lab.

What I am envisioning for this position in the near future is to blah blah blah

AT UTSA, all Ph.D. applications have to go through a committee review process. Therefore, if you are still interested in this position, I will recommend you submit a Ph.D. application (indicating me as the potential Ph.D. supervisor) through the UTSA online application system (Spring 2021 deadline: Sept.15) first. We can discuss further once your application has passed the committee review.

Best,

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)