صفحه 1348 از 1371 نخستنخست ... 34884812481298133813391340134113421343134413451346134713481349135013511352135313541355135613571358 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 13,471 تا 13,480 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

سلام دوست عزیز

از دید خود استاد شانسی برای پذیرفته شدن دارم؟

از دید من اگر از ۰ تا ۱۰۰ بگیریم این پاسخ روی ۶۰ و ۶۵ می ایستد. استاد فرد ملایم و ارامی به نظر میرسند و خیلی با آرامش نوشته اند.

HTH

نقل قول نوشته اصلی توسط vv01f00 نمایش پست ها
    من از استادی این جواب رو گرفتم. میخواستم بدونم با توجه به اینکه آخر ایمیل گفته بعد از تصمیم کمیته میتونیم با هم بیشتر صحبت کنیم، از دید خود استاد شانسی برای پذیرفته شدن دارم؟ حس میکنم یه جواب جنرال دادن که خب یکم ریسک اپلای کردن با همچین جوابی با هزینه بالای اپلیکشن فی زیاده

Thanks for your email and interest. I think your strong academic background can potentially be a very good match with the advertised Ph.D. position in my research lab.

What I am envisioning for this position in the near future is to blah blah blah

AT UTSA, all Ph.D. applications have to go through a committee review process. Therefore, if you are still interested in this position, I will recommend you submit a Ph.D. application (indicating me as the potential Ph.D. supervisor) through the UTSA online application system (Spring 2021 deadline: Sept.15) first. We can discuss further once your application has passed the committee review.

Best,

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Junior Member

سلام دوستان
    من یه مشکل کوچیکی داشتم. من برای مستر مجدد توی همون رشته خودم وگرایش دیگه به یه استادی در استرالیا ایمیل زدم. بعد ایشون هم جواب داد که ترنسکریپا و ریسرچ پروپوزال برای من بفرست، و در اخر هم گفت که من اخیرا روی این موضوع کار میکنم.
    خب سوال من اینجاست، الان با توجه به اینکه من برای مستر و اونم یه گرایش دیگه درخواست دادم، چه طوری براش ریسرچ پروپوزال بنویسم. یعنی اینکار زمانبر هست با توجه به اینکه من هیچ ایده ایی در اون زمینه ندارم واگر هم بهش ایمیل دادم برای اینکه اون گرایش کاربردی تر از چیزی هست که خودم خوندم و هم اینکه استاد خوبی هست.
    کسی هست که نظری داشته باشه؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط ssogandd نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من یه مشکل کوچیکی داشتم. من برای مستر مجدد توی همون رشته خودم وگرایش دیگه به یه استادی در استرالیا ایمیل زدم. بعد ایشون هم جواب داد که ترنسکریپا و ریسرچ پروپوزال برای من بفرست، و در اخر هم گفت که من اخیرا روی این موضوع کار میکنم.
    خب سوال من اینجاست، الان با توجه به اینکه من برای مستر و اونم یه گرایش دیگه درخواست دادم، چه طوری براش ریسرچ پروپوزال بنویسم. یعنی اینکار زمانبر هست با توجه به اینکه من هیچ ایده ایی در اون زمینه ندارم واگر هم بهش ایمیل دادم برای اینکه اون گرایش کاربردی تر از چیزی هست که خودم خوندم و هم اینکه استاد خوبی هست.
    سلام
    شما باید یک ریسرچ پلن حتی در حد سه صفحه بنویسید و‌ برای استاد بفرستید ولی در مورد فاند اصلا در استرالیا فکرش را هم نکنید
    An investment in knowledge used to pays the best interest
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

ApplyAbroad Superstar

سلام دوست عزیز

چه طوری براش ریسرچ پروپوزال بنویسم. یعنی اینکار زمانبر هست با توجه به اینکه من هیچ ایده ایی در اون زمینه ندارم واگر هم بهش ایمیل دادم برای اینکه اون گرایش کاربردی تر از چیزی هست که خودم خوندم .

این شما هستید که باید استاد را ترغیب به پذیرش شما بکنید. بنابراین ابتکار عمل دست شما است. اگر تصمیم دارید با این استاد کار بفرمایید ایشان شرایط را روشن کرده اند. اگر سوالی یا بحثی هم در ذهنتان هست باید با ایشان مکاتبه و توافق کنید.

پایدار باشید

سلام دوستان

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Member cheshideh86 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Materials Science and Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط elie2020 نمایش پست ها
    سلام. من پروپوزال خودم واسه ییکی از اساتید استرالیا فرستادم. در پایان نامه اینو گفته. می خوام بدونم منظورش از ساپورت، فاند هس یا نه؟ چطور میتونم مطمئن بشم؟ چجوری بپرسم ازش؟

But, all in all, it is your application of course and I will be happy to support your application
    خیر دوست عزیز. منظور ایشان این است که شما را در کمیته بررسی دانشجویان حامی خواهند بود و مثلا اونجا میگن که این دانشجو با من تماس داشته و مورد تایید من است. بعد از آن کمیته بررسی دانشگاه پس از بررسی همه اپلیکنتها تصمیم خواهد گرفت بر اساس پوئن هایی که اپلیکنت ها دریافت کرده اند کدام را جهت تخصیص اسکالرشیپ انتخاب کنند.
    ولی این جوابی که دریافت کرده اید قدمی مثبت است رو بجلو و حتما پیگیر باشید.
    موفق باشید

ApplyAbroad Superstar

سلام دوست عزیز

می خوام بدونم منظورش از ساپورت، فاند هس یا نه؟

لزوما خیر. منظورشان یک حمایت کلی در کلیت پروسه اپلیکیشن هست. بنابراین فاند یا حتی خود پذیرش تضمینی ندارد.

از دید من یک گام به جلو خوبیست ولی تا حصول نتیجه هنوز مسیر طولانی در پیش هست.

پایدار و ثابت قدم باشید
    نقل قول نوشته اصلی توسط elie2020 نمایش پست ها
    سلام. من پروپوزال خودم واسه ییکی از اساتید استرالیا فرستادم. در پایان نامه اینو گفته. می خوام بدونم منظورش از ساپورت، فاند هس یا نه؟ چطور میتونم مطمئن بشم؟ چجوری بپرسم ازش؟

But, all in all, it is your application of course and I will be happy to support your application

Keep Calm and APPLY ON

Junior Member

دوستان سلام
    استادی هفته پیش در جواب ایمیلم، جهت درخواست پی اچ دی، گفته بود ک تایمی رو مشخص کنم که باهم صحبتی در مورد کار داشته باشیم. منم گفتم که هرموقع برای شما مناسبه. الان بعد ایمیل من یه هفته میگذره. به نظر شما صبر کنم همچنان یا یه ایمیل بزنم؟ و اینکه چی بش بگم؟
    با تشکر

ApplyAbroad Superstar Tarkan78 آواتار ها

دوستان سلام
    استادی هفته پیش در جواب ایمیلم، جهت درخواست پی اچ دی، گفته بود ک تایمی رو مشخص کنم که باهم صحبتی در مورد کار داشته باشیم. منم گفتم که هرموقع برای شما مناسبه. الان بعد ایمیل من یه هفته میگذره. به نظر شما صبر کنم همچنان یا یه ایمیل بزنم؟ و اینکه چی بش بگم؟
    با تشکر
    Send him a reminder
    Tell that you are still waiting to talk with him
    بالا منشين كه هست پستي خوشتر . . .
    هشيار مشو كه هست مستي خوشتر . . .
    در هستي دوست، نيست گردان خود را . . .
    كان نيستي از هزار هستي خوشتر . . .

وقت بخید دوستان نمی دونم سوالم به این بحث مرتبط هست یا نه بعد از مکاتبات بیشتر با استاد واسه خطاب قراردادن استاد برای پیگیری اپلای و ... متن نامه رو چطور شروع کنیم ؟

Member cheshideh86 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Materials Science and Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط shabnam_176 نمایش پست ها
    وقت بخید دوستان نمی دونم سوالم به این بحث مرتبط هست یا نه بعد از مکاتبات بیشتر با استاد واسه خطاب قراردادن استاد برای پیگیری اپلای و ... متن نامه رو چطور شروع کنیم ؟
    دوست عزیز اگر سوالتون رو درست متوجه شده باشم در مورد این پرسیدید که استاد رو در مکاتبات چه خطاب کنیم.
    از آنجایی که شما هنوز دانشجوی ایشان نیستید و در دانشگاه حتی ثبت نام نکرده اید حتما باید بصورت فرمال ایشون رو خطاب قرار دهید بعنوان مثال استادی اسم کوچکش X و فامیلش Y است به دو صورت زیر میتوانید خطاب کنید:
    Dear Prof. X Y و Dear Prof. Y.
    بعبارتی دیگر درست نیست ایشون رو با اسم کوچک خطاب کنید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)