صفحه 1351 از 1371 نخستنخست ... 35185112511301134113421343134413451346134713481349135013511352135313541355135613571358135913601361 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 13,501 تا 13,510 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

سلام دوست عزیز

پیشرفت تا مصاحبه گرفتن گام مهمی است و امید که بقیه کار هم به خوبی و بی دردسر انجام شود.

در مورد استاد ایرانی خوب است اول مصاحبه سوال کنید ترجیحشان چیست. قاعدتا ایشان توان انگلیسی شما را میخواهند بدانند بنابراین خواهند خواست که مصاحبه به انگلیسی برگزار شود. با اینحال شروع خوبی است. در مورد اشتباه و ... اصلا نگران نباشید اساتید میدانند زبان شما انگلیسی نیست و اشتباه خیلی رایج است. حتی شاید بهتر از استاد ایرانی! بنابراین اصلا نگران نباشید و به خود اعتماد کامل داشته باشید. هر کجا را متوجه نشدید بخواهید دوباره بگویند و ارام و متکی به خود باشید.

پایدار باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط NightSwimmer نمایش پست ها
    سلام
    من دوتا سوال داشتم، اول اینکه یک استاد ایرانی یکی از دانشگاه های آمریکا بهم اوکی داد و زمان مشخص کرده واسه مصاحبه با اینکه میدونه امتحان IELTS من یک ماه دیگه برگزار میشه، میخواستم بدونم توی این مصاحبه میشه فارسی صحبت کرد؟ و اینکه اگر انگلیسی صحبت کنم و جاییش ایراد داشته باشه چی؟

سوال دومم هم من یک جواب دیگه از یکی دیگه از استادا گرفتم که اینون گفته،
    Thank you for your interest. I suggest you contact Prof. X from Z department for possible supervision.

If he accepts you, then I can co-supervise
    اینو باید چی در جواب بگم و اینکه به اون استاد دیگه همین که بگم فلانی گفته ایمیل بزنم و CV بفرستم کافیه یا اینکه چیز دیگه ای هم باید بگم؟

ویرایش توسط susighton : August 28th, 2020 در ساعت 04:47 PM

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Junior Member

سلام. بچه ها من دوتا ایمیل از هاروارد و میشیگان گرفتم که در ادامه میذارمشون. میخواستم ببینم شانسی دارم یا اینکه صرفا تمپلیت هستن؟

Thank you so much for your interest and your message. You have an impressive background. I am impressed that you published (as first author, no less) journal papers as an MArch student.

I would encourage you to apply to our DDes program. Just so you know, at the GSD, all admission decisions are made by committees, not individuals, and it is a very competitive selection process. Therefore, I also encourage all DDes applicants to also consider applying to our MDes program in Energy and Environment (EE), as a backup plan. It is a great feeder program for future doctoral programs, and many of our EE students pursue the degree as a second masters. That said, I do think that the most important part of any doctoral application is the research proposal and finding a faculty advisor who is a good fit for that research. You can find our more about my current research on Research Gate.

Feel free to keep in touch.
    All Best,

دومی:
    You have an impressive track record of publication and teaching. I found your qualification for a doctoral student is high. and would like to inform you of the followings:

First, our doctoral admission decisions are solely made by the doctoral advisory committee. Though I provide my feedback on applicants, the committee makes the decisions. Second, to be candid, our College is reducing the number of doctoral students. Building technology or sustainability are not the main areas that our administrators are emphasizing in our doctoral studies. As such, the number of students admitted to the building technology area has been decreasing in recent years. At most, only one, or some years, no student is admitted in the building technology area in a year.

Thus I welcome your application to our program. However, I cannot warrant your admission. In order to enhance your acceptance in doctoral programs, research portfolio that shows your thesis or publications should be included in the application package.

I hope the above is helpful to you, and wish you all the best in your pursuit of doctoral study.

الان چه کار کنم؟
    من به هر دو ایمیل زدم در ادامه و هر دو هم جواب دادن به راحتی. الان شانسی دارم؟ اگر بخوام در ارتباط بمونم باهاشون باید چه کار کنم؟

ApplyAbroad Superstar

سلام دوست عزیز

. الان شانسی دارم؟ اگر بخوام در ارتباط بمونم باهاشون باید چه کار کنم؟

هر دو خیلی صریح گفته اند که نقشی در پذیرش ندارند بنابراین تمام تصمیمات متمرکز گرفته میشود و در دست این اساتید نیست. با اینحال به عنوان یک نظر به عنوان یکی از افرادی که در در ان موسسه هستند و با شرایط و استانداردها و جو دانشجویی آشنا هستند هر دو نسبت به شما مثبت فکر کرده اند و مثبت نوشته اند.

موضوع در ارتباط ماندن هم مقوله دیگریست. مثلا اگر قصد نوشتن پروپوزال که یکی از اساتید اشاره کرده اند را دارید میتوانید سوال بفرمایید که آیا همراهی میکنند؟ یا حتی اگر فکرتان را برای دکتری شرح دهید و ببینید با شما وارد بحث میشوند و نظری ارایه میکنند؟ که پایه تعمیق رابطه شود.

پایدار باشید از نظر من شروع خوبی است و امیدوارم کارهایتان زودتر به نتیجه خوب برسند

نقل قول نوشته اصلی توسط snazl نمایش پست ها
    سلام. بچه ها من دوتا ایمیل از هاروارد و میشیگان گرفتم که در ادامه میذارمشون. میخواستم ببینم شانسی دارم یا اینکه صرفا تمپلیت هستن؟

Thank you so much for your interest and your message. You have an impressive background. I am impressed that you published (as first author, no less) journal papers as an MArch student.

I would encourage you to apply to our DDes program. Just so you know, at the GSD, all admission decisions are made by committees, not individuals, and it is a very competitive selection process. Therefore, I also encourage all DDes applicants to also consider applying to our MDes program in Energy and Environment (EE), as a backup plan. It is a great feeder program for future doctoral programs, and many of our EE students pursue the degree as a second masters. That said, I do think that the most important part of any doctoral application is the research proposal and finding a faculty advisor who is a good fit for that research. You can find our more about my current research on Research Gate.

Feel free to keep in touch.
    All Best,

دومی:
    You have an impressive track record of publication and teaching. I found your qualification for a doctoral student is high. and would like to inform you of the followings:

First, our doctoral admission decisions are solely made by the doctoral advisory committee. Though I provide my feedback on applicants, the committee makes the decisions. Second, to be candid, our College is reducing the number of doctoral students. Building technology or sustainability are not the main areas that our administrators are emphasizing in our doctoral studies. As such, the number of students admitted to the building technology area has been decreasing in recent years. At most, only one, or some years, no student is admitted in the building technology area in a year.

Thus I welcome your application to our program. However, I cannot warrant your admission. In order to enhance your acceptance in doctoral programs, research portfolio that shows your thesis or publications should be included in the application package.

I hope the above is helpful to you, and wish you all the best in your pursuit of doctoral study.

الان چه کار کنم؟
    من به هر دو ایمیل زدم در ادامه و هر دو هم جواب دادن به راحتی. الان شانسی دارم؟ اگر بخوام در ارتباط بمونم باهاشون باید چه کار کنم؟

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Junior Member

سلام دوستان یکی از اساتید از من درخواست (Diploma Supplement (issued by the University according to European Commission کردند. شامل چه مواردی می شه؟ ترجمه رسمی که نیاز نیست؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    chemical engineering, shiraz university of technology

Hello,

Thank you for your email.
    Would you have funding to support tuition fees and living expenses, as I do not have funding to support those?
    یه استاد اینجور جواب منو داده چی بهش بگم که معدبانه باشه

ApplyAbroad Superstar

سلام دوست عزیز

از دید من مودبانه ترین پاسخ صداقت و بیان ان است. اگر منابع مالی در اختیار دارید به استاد بفرمایید که بلی و اگر منابع مالی شما کفایت نمیکند میزان محدویت را بفرمایید که مثلا برای هزینه زندگی دارید ولی کفایت شهریه را نمیکند یا اصلا کاملا به منابع مالی از دانشگاه متکی هستید.

پایدار باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط farantj93 نمایش پست ها
    Hello,

Thank you for your email.
    Would you have funding to support tuition fees and living expenses, as I do not have funding to support those?
    یه استاد اینجور جواب منو داده چی بهش بگم که معدبانه باشه

Keep Calm and APPLY ON

Junior Member

Dear Morteza,

For further consideration, please send me copies of undergraduate and graduate grade transcripts, GRE and TOEFL scores, and statement of purpose. If you have already applied to the PhD program at X, please let me know the current status of your application.

If you have any questions or need further information, please let me know.
    Best regards,
    دوستان سلام. وقتتون بخیر. به نظرتون چه پاسخی به این استاد بدم؟ چون من در حال حاضر هیچ کدوم از مواردی که استاد ذکر کرده رو آماده ندارم. گرفتن و ترجمه ی ریز نمرات و نوشتن یه SOP قوی هم حدود 1-2 هفته ای طول میکشه (حداقل). و امتحانات زبانم هم حدود 45 روز دیگه است.
    سپاس فراوان

ApplyAbroad Superstar

سلام دوست عزیز

از دید من مکاتبه با اساتید بسیار باید دقیق باشد تا منجر به نتیجه شود. اهمیت این موضوع زمانی بیشتر میشود که توجه داشته باشیم تعداد اساتیدی که ممکن است واقعا بتوانیم با آنها کار کنیم خیلی محدود تر از چیزیست که ممکن است در آغاز راه به نظر برسد.

از این رو با هر استادی که به هر دلیل به توافق نرسیم یا دلسرد شوند در واقع احتمال پذیرش شدن و فاند شدن کمتر و کمتر میشود. بنابراین بهتر است قبل از مکاتبه تا حد ممکن آمادگی داشته باشم که چه سوالاتی ممکن است بکنند یا چه مدارکی بخواهند که در شرایط فشار نیافتیم یا روند عادی مکاتبه و ارتباط با استاد دچار لطمه نشود.

با این استاد خوشبختانه زمان امتحان زبان شما نزدیک است و امکان تهیه SOP خیلی دور نیست. من فکر میکنم برای نمره ها بفرمایید به صورت غیر رسمی موجود هستند و خودتان ترجمه بفرمایید و بفرستید. و به استاد روشن بنویسید که طی دو هفته اینده SOPرا تکمیل و حضورشان میفرستید.

تاریح امتحانات زبان را هم اعلام بفرمایید که در فلان زمان انجام خواهد شد و نتیجه برای را برای استاد بلافاصله ارسال خواهید کرد.

خیلی روشن و صادقانه بنویسید چون هیچکدام از اینها مساله حادی نیستند و برای شروع ۲۰۲۱ همه قابل مدیریت کردن است.

امید که هر چه زودتر به نتیجه مورد نظر برسید.

پایدار باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط Morteza97 نمایش پست ها
    Dear Morteza,

For further consideration, please send me copies of undergraduate and graduate grade transcripts, GRE and TOEFL scores, and statement of purpose. If you have already applied to the PhD program at X, please let me know the current status of your application.

If you have any questions or need further information, please let me know.
    Best regards,
    دوستان سلام. وقتتون بخیر. به نظرتون چه پاسخی به این استاد بدم؟ چون من در حال حاضر هیچ کدوم از مواردی که استاد ذکر کرده رو آماده ندارم. گرفتن و ترجمه ی ریز نمرات و نوشتن یه SOP قوی هم حدود 1-2 هفته ای طول میکشه (حداقل). و امتحانات زبانم هم حدود 45 روز دیگه است.
    سپاس فراوان
    ویرایش توسط susighton : September 12th, 2020 در ساعت 03:56 PM دلیل: typos

Keep Calm and APPLY ON

Junior Member

سپاس مجدد از susighton عزیز.
    Hi Morteza,
    Thanks for your email. Certainly, your interest and expertise match with my research group. Please apply to the Y PhD program, and keep me in the loop regarding any questions and updates that you may have. Given the current circumstances, it might be good to apply as early as possible.

Lets try to talk on Zoom etc sometime.
    در مورد جمله ی اخر نظری دارید؟ الان من اینو دعوت به مصاحبه تلقی کنم یعنی بگم In case it is necessary I am available for a Skype interview or a phone call. یا چی؟

ApplyAbroad Superstar

خواهش میکنم دوست عزیز کار مهمی نبود

از دید من حتما استقبال بفرمایید. حالا البته عبارت in case را هم ننوشتید از دید من ایرادی ندارد. I'd be happy to ... شاید شروع جمله بهتری باشد که البته موضوع سلیقه است و تفاوت زیادی نمیکند.

این موضوع را هم در نظر داشته باشید که از دید من این استاد در واقع وقتی جدی میشوند که بدانند شما قصد جدی برای اپلای رسمی دارید و الان هم چنین فرضی ظاهرا دارند. بنابراین پیشنهاد میکنم که آماده سوال و جواب در این خصوص باشید.

پایدار باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط Morteza97 نمایش پست ها
    سپاس مجدد از susighton عزیز.
    Hi Morteza,
    Thanks for your email. Certainly, your interest and expertise match with my research group. Please apply to the Y PhD program, and keep me in the loop regarding any questions and updates that you may have. Given the current circumstances, it might be good to apply as early as possible.

Lets try to talk on Zoom etc sometime.
    در مورد جمله ی اخر نظری دارید؟ الان من اینو دعوت به مصاحبه تلقی کنم یعنی بگم In case it is necessary I am available for a Skype interview or a phone call. یا چی؟

Keep Calm and APPLY ON

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)