صفحه 1355 از 1371 نخستنخست ... 35585512551305134513461347134813491350135113521353135413551356135713581359136013611362136313641365 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 13,541 تا 13,550 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen_gh97 نمایش پست ها
    سلام دوستان ، من برای یه استادی توی آمریکا ایمیل زدم و درخواست همکاری توی زمینه ای که مشترکا کار میکنیم دادم و در نهایت هم گفتم خوشحال میشم توی تیم و آزمایشگاه شما کار کنم ، بعد از یه ساعت بهم همچین جوابی دادن :
    This program doesn’t involve faculty advisors.

Best,
    ​به نظرتون منظورش چیه؟ و حالا چه جوابی بهش بدم که واضح تر منظورش رو بیان کنه؟

برای کدام دوره اقدام کرده اید؟ بر اساس جوابی که ایشون داده بنظر میرسه دوره ای که شما اقدام کرده اید بدون تز است و در نتیجه اصولا به استاد راهنما احتیاج ندارد.

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    برای کدام دوره اقدام کرده اید؟ بر اساس جوابی که ایشون داده بنظر میرسه دوره ای که شما اقدام کرده اید بدون تز است و در نتیجه اصولا به استاد راهنما احتیاج ندارد.
    برای Master Of Science in Cybersecurity اقدام کردم ، اگر که نیازی به استاد راهنما داره پس چجوری درخواست فاند کنم؟
    اینم لینک کورس
    https://www.gatech.edu/academics/deg...-cybersecurity

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen_gh97 نمایش پست ها
    برای Master Of Science in Cybersecurity اقدام کردم ، اگر که نیازی به استاد راهنما داره پس چجوری درخواست فاند کنم؟
    اینم لینک کورس
    https://www.gatech.edu/academics/deg...-cybersecurity
    این دوره تز نداره و معمولا برای دوره های بدون تز فاند نمیدن. میتونید از خود دانشکده سوال کنید که آیا فاند دیگری بصورت اسکالرشیپ و TA و مانند آن برای دانشجویان این رشته موجود هست یا نه.

Junior Member

سلام.
    ممنون میشم اگر پاسح بدید .

من حدود یک ماه پیش به یه استاد ایمیل زدم و حتی رزومه و ریز نمرات هم ارسال کردم. الان جواب داده که ببخشید دیر پاسخ دادم .اپلیکشنتون رو ارسال کنید اگر جز تاپ ها بودید باهاتون قرار اینترویو میذارم.
    می خواستم بدونم چقدر این جواب میتونه جنبه مثبت داشته باشه ؟ جای امیدواری داره اصلا؟
    ممنون

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط AZA_H نمایش پست ها
    سلام.
    ممنون میشم اگر پاسح بدید .

من حدود یک ماه پیش به یه استاد ایمیل زدم و حتی رزومه و ریز نمرات هم ارسال کردم. الان جواب داده که ببخشید دیر پاسخ دادم .اپلیکشنتون رو ارسال کنید اگر جز تاپ ها بودید باهاتون قرار اینترویو میذارم.
    می خواستم بدونم چقدر این جواب میتونه جنبه مثبت داشته باشه ؟ جای امیدواری داره اصلا؟
    ممنون
    به نظر کلی ممکن است حداقلها را داشته باشید اما هیچ تعهدی برای حتی اینترویوو هم ایجاد نمیکند. به عبارت بهتر احتمالا از تعداد زیادی همین خواسته را داشته و بعد از بررسی همه پرونده ها از بین آنها تعدادی را اینترویو کرده و نهایتا دانشجوی مورد نظر را انتخاب میکند. اگر خیلی به پوزیشن و کار با ایشان علاقه مندید و رزومه خوبی دارید اقدام کنید. اگر رزومه عادی دارید و فرصتهای دیگری هم دارید شاید خیلی نتوانید روی این گزینه وقت و هزینه زیادی صرف کنید
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط gbahrein نمایش پست ها
    به نظر کلی ممکن است حداقلها را داشته باشید اما هیچ تعهدی برای حتی اینترویوو هم ایجاد نمیکند. به عبارت بهتر احتمالا از تعداد زیادی همین خواسته را داشته و بعد از بررسی همه پرونده ها از بین آنها تعدادی را اینترویو کرده و نهایتا دانشجوی مورد نظر را انتخاب میکند. اگر خیلی به پوزیشن و کار با ایشان علاقه مندید و رزومه خوبی دارید اقدام کنید. اگر رزومه عادی دارید و فرصتهای دیگری هم دارید شاید خیلی نتوانید روی این گزینه وقت و هزینه زیادی صرف کنید
    ممنون که پاسخ دادید.
    نکته ای که وجود داره اینکه من برای ارشد اقدام کردم .
    در مورد ارشد و دکترا هر دو همین روند رو دارن ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط candid نمایش پست ها
    هیچ جای ایمیل نگفته من حمایت می کنم٬ تشویق به اپلای کرده و توضیح داده که کمیته پذیرش تصمیم میگیره٬‌ همچنین تلویحا گفته وضعیت گرنت اش واسه سال بعد مشخص نیست.
    کمیته پذیرش همه اپلیکیشن ها را بررسی میکنه٬ از استادهای دپارتمان هم یه آمار میگیره که کیا پول دارن و دانشجو میخوان٬ کلا یه آمار درمیارن که ظرفیت ورودی سال بعد چند نفر میتونه باشه٬ حالا تخمینی بخوایم بگیم ۵۰ درصد ورودی ها را امریکایی در نظر میگیرن٬ ۵۰ درصد بعدی بین چینی٬ هندی٬ ایرانی تقسیم میشه که از این بین چینی ها بالاترین سهم را دارن.

این ایمیل را شما میتونید جز موارد اپلای درنظر بگیرید ولی همون طور که گفتم قولی به شما نداده. در مورد اینکه چه جوابی بدید٬ تشکر کنید و بگید که اپلای می کنید و اسمشون را تو sop میارید و امیدوارید که بعد از پذیرش به گروه ایشون ملحق بشید.

ممنونم، من همچین جوابی نوشتم در پاسخ به استاد که اسمش رو در SOP می آورن. حالا سوال های اکادمیک در مورد مقاله بپرسم یا خیر؟ در اولین ایمیل نپرسیده بودم. مرسی

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط AZA_H نمایش پست ها
    ممنون که پاسخ دادید.
    نکته ای که وجود داره اینکه من برای ارشد اقدام کردم .
    در مورد ارشد و دکترا هر دو همین روند رو دارن ؟
    پاسخی که به شما داده اند در مورد هر X همین شرط را دارد. اینکه پرونده شما را بررسی نکرده اند و زمانی که اپلای کنید با مقایسه با سایر اپلیکنتها برای مصاحبه تعدادی را در نظر میگیرند ربطی به مقطعی که برای آن اقدام میکنید ندارد. احتمال اینکه برای دکتری مثلا دانشجو نگیرند به طور کل یا برعکس البته بحث دیگری است که می توانید از خودشان بپرسید.
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط gbahrein نمایش پست ها
    پاسخی که به شما داده اند در مورد هر X همین شرط را دارد. اینکه پرونده شما را بررسی نکرده اند و زمانی که اپلای کنید با مقایسه با سایر اپلیکنتها برای مصاحبه تعدادی را در نظر میگیرند ربطی به مقطعی که برای آن اقدام میکنید ندارد. احتمال اینکه برای دکتری مثلا دانشجو نگیرند به طور کل یا برعکس البته بحث دیگری است که می توانید از خودشان بپرسید.

ممنون از شما.

Junior Member

سلام دوستان،
    من چند هفته پیش توسط یک استاد دعوت به مصاحبه شدم و بعد از صحبت ها ازم درخواست یک سری فایل کردند که من هم فرستادم. امروز ایمیل دادند که اپلای کن، من هم در جواب گفتم که GRE هنوز ندارم و حدود یک ماه دیگه آزمون دارم. ایشون هم در جواب گفتند که الان اپلای کنم و هروقت GRE آماده شد اون رو هم برای دانشکده بفرستم.

سوال من اینه که اولا استاد چرا میگن که همین الان اپلای کن؟ چون من پرسیدم اول GRE بدم و با کارنامه اون اپلای کنم ولی ایشون گفتند که نه اول اپلای کن الان.
    بعدش هم نظر شما چیه؟ به نظرتون به گفته استاد عمل کنم ؟ با توجه اپلیکیشن فی (دانشگاه در ایالات متحده است) و اینکه نمره GRE ندارم هنوز به نظرتون ارزش داره یا اینکه صبر کنم و بعدا اپلای کنم؟ هنوز اصلا من ریکام ها رو نگرفتم از اساتید و فقط نمره آیلتس رو دارم.
    ضمنا اینکه در فایل های لازم نوشته شده که ریزنمرات غیر رسمی لازمه. آیا همون ریزنمراتی که من از کارتابلم توی دانشگاه دریافت میکنم کافیه ؟ همون رو ببرم بدم دارالترجمه یا اینکه خودم ترجمه کنم؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)