صفحه 1364 از 1371 نخستنخست ... 36486412641314135413551356135713581359136013611362136313641365136613671368136913701371 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 13,631 تا 13,640 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

سلام دوست عزیز

از روی این ایمیل مشکل میشود گفت. اگر استاد قدیمی /قوی / یا فاند و پروژه زیاد داشته باشند این ایمیل خیلی خوبی میتواند باشد. همینکه لیست پروژهایشان را برای شما منو کرده اند یعنی مایلند با شما کار کنند.

اگر استاد جوان و بدون فاند و محدود به تصمیمات کمیته انتخاب باشند این ایمیل را میشود خیلی ملایم ترجمه کرد.

از دید من گفتگو از مشکل پرداخت هزینه تقاضا نامه اصلا ایرادی ندارد. اگر جدی هستید حضور استاد نظرو شرایطتان را بنویسید -اصلا هم خجالت نکشید - ایشان اگر در امکاناتشان باشد همراهی میکنند.

پایدار باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط educational_t نمایش پست ها
    سلام

میشه میزان جدیت این ایمیل رو بگید. به نظر خودم شانس دارم ولی به خاطر پرداخت اپلیکیشن فی می خوام مطمئن تر بشم. ممنونم
    بعد از معرفی خودم، این ایمیل رو فرستاده.
    .................................................. .....................
    Your research skills, experience, and interests seem like a great fit for our program. I strongly encourage you to apply. I’ve also listed some of my upcoming projects in case they might align with your research interests and goals.

• معرفی پروژه ی اولش
    • معرفی پروژه ی دومش (که اینجا به نوع فاند هم اشاره کرده)
    • معرفی پروژه ی سومش

Don’t hesitate to reach out if you have any questions, and have a great day.

Sincerely,
    Enable GingerCannot connect to Ginger Check your internet connection
    or reload the browserDisable in this text fieldEditEdit in GingerEdit in Ginger×

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    زیست شناسی

نقل قول نوشته اصلی توسط Plus_Energy نمایش پست ها
    من خودم همچین ایمیلی که نسبت به ایمیل شما ضعیفتر است، دریافت کردم و اپلای کردم... حالا بقیه دوستان هم نظر بدن ممنون می شوم.

Thank you for your email and interest.
    I encourage you to apply to the PhD program at **. Please note that it is not individual faculty who admit students. There is an admissions committee that does that.
    With best regards

خیلی ممنونم.

نقل قول نوشته اصلی توسط susighton نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز

از روی این ایمیل مشکل میشود گفت. اگر استاد قدیمی /قوی / یا فاند و پروژه زیاد داشته باشند این ایمیل خیلی خوبی میتواند باشد. همینکه لیست پروژهایشان را برای شما منو کرده اند یعنی مایلند با شما کار کنند.

اگر استاد جوان و بدون فاند و محدود به تصمیمات کمیته انتخاب باشند این ایمیل را میشود خیلی ملایم ترجمه کرد.

از دید من گفتگو از مشکل پرداخت هزینه تقاضا نامه اصلا ایرادی ندارد. اگر جدی هستید حضور استاد نظرو شرایطتان را بنویسید -اصلا هم خجالت نکشید - ایشان اگر در امکاناتشان باشد همراهی میکنند.

پایدار باشید

ممنون از پاسختون

استادیار جوانی هستن و من با توصیه ی استاد تمام دانشگاه، که مسئول برنامه هم هستن به ایشون پیام دادم. و متوجه منظورتون شدم. با توجه به نظر دوست دیگری، پس شانس دارم ... برای مورد ویو کردن اپلیکیشن هم مکاتبه می کنم. ممنون از راهنماییتون.
    or reload the browserDisable in this text fieldEditEdit in GingerEdit in Ginger×

نقل قول نوشته اصلی توسط educational_t نمایش پست ها
    سلام

میشه میزان جدیت این ایمیل رو بگید. به نظر خودم شانس دارم ولی به خاطر پرداخت اپلیکیشن فی می خوام مطمئن تر بشم. ممنونم
    بعد از معرفی خودم، این ایمیل رو فرستاده.
    .................................................. .....................
    Your research skills, experience, and interests seem like a great fit for our program. I strongly encourage you to apply. I’ve also listed some of my upcoming projects in case they might align with your research interests and goals.

• معرفی پروژه ی اولش
    • معرفی پروژه ی دومش (که اینجا به نوع فاند هم اشاره کرده)
    • معرفی پروژه ی سومش

Don’t hesitate to reach out if you have any questions, and have a great day.

Sincerely,
    سلام و آرزوی موفقیت.از شکل شمایل نگارش و کلمات برمیاد که تمپلیت باشه متنشون.بنظرم اگه فی قراره بپردازید مطمن تر بشید

Junior Member

سلام

استاد در پاسخ به اولین ایمیل من، ایمیل زیر رو زده . لطفا راهنمایی کنید و نظرتون در موردش بگید. من سطح زبانم خوبه اما هنوز آیلتس ندادم و تا حدود دو ماه دیگه میدم. در ضمن داشتن GRE هم جز مدارک هست که اونم من اصلا آمادگی ندارم براش. به شانسی برای پذیرش دارم؟

Thank you very much for your email and your interest in my laboratory. You have a very impressive CV. Currently, I have three Ph.D. students and one MS. Funding is always the challenging part to hire new students. As you might know, each student costs us $45K per year.

I would encourage you to apply for our department officially (upload your documents, etc...) and you never know some other faculty members in our department might have funding for prospective students.

Put my name, Dr....., and ..... (or others) as possible faculty members with whom you would like to work.

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط bp1368 نمایش پست ها
    سلام

استاد در پاسخ به اولین ایمیل من، ایمیل زیر رو زده . لطفا راهنمایی کنید و نظرتون در موردش بگید. من سطح زبانم خوبه اما هنوز آیلتس ندادم و تا حدود دو ماه دیگه میدم. در ضمن داشتن GRE هم جز مدارک هست که اونم من اصلا آمادگی ندارم براش. به شانسی برای پذیرش دارم؟

Thank you very much for your email and your interest in my laboratory. You have a very impressive CV. Currently, I have three Ph.D. students and one MS. Funding is always the challenging part to hire new students. As you might know, each student costs us $45K per year.

I would encourage you to apply for our department officially (upload your documents, etc...) and you never know some other faculty members in our department might have funding for prospective students.

Put my name, Dr....., and ..... (or others) as possible faculty members with whom you would like to work.
    سلام. وقتی استاد از رزومه شما تعریف کرده خوب طبیعتاً شانس دارید اما تعهدی اینجا بهتون نداده تا اپلیکنت های دیگه هم اپلای کنن و در نهایت از بین کل متقاضیان مناسب ترین رو انتخاب کنن. شما می تونید از راهنمایی و جواب استاد تشکر کنید و بگید که حتماً اینجا رو مد نظر قرار میدید. اما به نظر من به ایمیل زدن ادامه بدید و در آخر اگر هیچ پوزیشن 100% با فاند از طریق ایمیل نگرفتید، از بین این ایمیل هایی که مثل این استاد بهتون جواب گشاده دادن یک تعدادی (مثلاً 10 تا یا هرچند تا که بودجه تون میرسه) اپلای کنید و بعد اپلای به اون استادا ریپلای کنید که فلانی شما قبلاً من رو تشویق کرده بودید حالا من هم اپلای کردم و اسم شما رو توی اپلیکیشن به عنوان استاد راهنمای بالقوه زدم. خوبه که توی ایمیل تون یه لیبل جدا درست کنید برای این ایمیل هایی که جواب خوب گرفتین تا بعداً راحت پیداشون کنید. موفق باشید!
    ای کسانی که ایمان آورده اید، آیا پیش از ارسال پیام، صندوق پیام خود را خالی کرده اید؟!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdizad88 نمایش پست ها
    سلام. وقتی استاد از رزومه شما تعریف کرده خوب طبیعتاً شانس دارید اما تعهدی اینجا بهتون نداده تا اپلیکنت های دیگه هم اپلای کنن و در نهایت از بین کل متقاضیان مناسب ترین رو انتخاب کنن. شما می تونید از راهنمایی و جواب استاد تشکر کنید و بگید که حتماً اینجا رو مد نظر قرار میدید. اما به نظر من به ایمیل زدن ادامه بدید و در آخر اگر هیچ پوزیشن 100% با فاند از طریق ایمیل نگرفتید، از بین این ایمیل هایی که مثل این استاد بهتون جواب گشاده دادن یک تعدادی (مثلاً 10 تا یا هرچند تا که بودجه تون میرسه) اپلای کنید و بعد اپلای به اون استادا ریپلای کنید که فلانی شما قبلاً من رو تشویق کرده بودید حالا من هم اپلای کردم و اسم شما رو توی اپلیکیشن به عنوان استاد راهنمای بالقوه زدم. خوبه که توی ایمیل تون یه لیبل جدا درست کنید برای این ایمیل هایی که جواب خوب گرفتین تا بعداً راحت پیداشون کنید. موفق باشید!
    ممنون از وقتی گذاشتید. از ددلاین ترم بهار دو هفته بیشتر نمونده. به نظرتون وقتی در این زمان که اپلیکنت های دیگه را هم دیده بهم این پاسخ را داده شانسم را بیشتر نمی کنه؟ بعد لطفا بفرمایید در مورد GRE چکار کنم؟

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط bp1368 نمایش پست ها
    ممنون از وقتی گذاشتید. از ددلاین ترم بهار دو هفته بیشتر نمونده. به نظرتون وقتی در این زمان که اپلیکنت های دیگه را هم دیده بهم این پاسخ را داده شانسم را بیشتر نمی کنه؟ بعد لطفا بفرمایید در مورد GRE چکار کنم؟
    سلام. ببینید شما صحبت از جی آر ای کردید بنابراین من فکر می کنم این دانشگاه مقصدتون در آمریکاست. اینجا ترم بهار در بیشتر دانشگاه ها ژانویه شروع میشه، شما به نظرم هنوز خیلی وقت دارید و می تونید با زدن ایمیل به دپارتمان مربوطه یا گرجویت اسکول این رو چک کنید چون خیلی بعضی وقت ها به خصوص برای ترم بهار میشه بعد ددلاین هم اپلیکیشن فرستاد. در مورد جی آر ای هم من نمی تونم نظر بدم ولی در بیشتر دانشگاه های آمریکا تا شما مدارکت کامل نباشه اصلاً گرجویت اسکول پرونده رو نمی فرسته دپارتمان برای بررسی. یعنی یه جور مثل ف یلتر عمل می کنه، اینکه شما مینیم نمره دانشگاه رو بیاری الزام گرجویت اسکول هست، بعد پرونده رو که فرستاده دپارتمان مربوطه اونجا دیگه تصمیم می گیرن که حالاً نمره شما نسبت به بقیه اپلیکنت ها کجاس و اینکه نقاط قوت و ضعف تون چیاس. من پیشنهادم اینه که اگر مصمم هستید برای این دانشگاه اپلای کنید به مسئول دپارتمان و گرجویت اسکول ایمیل بزنید و بگید من برای فلان تاریخ امتحان جی آر ای ثبت نام کردم اگر اشکالی نداره بعد اینکه اپلای کردم نمره ام رو ریپورت کنم. من شنیدم جاهایی که نمره جی آر ای رو بعد ددلاین تا یک ماه هم قبول می کنن چون اینجوری نیست که فردای روزی ددلاین شروع کنن به انتخاب اپلیکنت ها. کاغذبازی زیاد داره تا اپلیکیشن ها برسه به دست دپارتمان. در نهایت هم دپارتمان تصمیم می گیره که کی رو قبول کنه و کی رد. یا حالا یه استاد از رزومه شما خوشش میاد (یا مثلاً شما اسمش رو به عنوان استاد راهنمای بالقوه زدید) و شما رو انتخاب می کنه و قضیه تموم میشه یا اینکه در بعضی دانشگاه های رنک بالاتر علیرغم اینکه استاد اوکی داده استادهای دیگه و رئیس دپارتمان ( که به این مگین کمیته پذیرش) نظر میدن که این اپلیکنت آیا استانداردهای دانشکده ما رو داره که بیاد با استاد X کار کنه.
    ای کسانی که ایمان آورده اید، آیا پیش از ارسال پیام، صندوق پیام خود را خالی کرده اید؟!

Junior Member

سلام ، من به یک استاد در لهستان برای پذیرش دکترا ایمیل زدم گفت چون مقاله نداری شانست کمه. بهش گفتم در مورد تز ارشدم یک پیش نویس مقاله تهیه کردم گفت اگه روش طی دوسه هفته کاری کنی و از مجلات اوپن اکسس، سریع اکسپ بگیری، من هم فاینال ادیشن انجام میدم و ما یعنی دانشگاهشون هزینه APC را پرداخت میکنیم و امتیاز مقاله رو میگیری و شانست در پذیرش دکترای ما خیلی بیشتر میشه. هزینه APC تقریبا 2000 دلاره و من نمیدونم که برای این کار شرایطی میخواد تعیین کنه مثلا اسمش در مقاله بیاد یا چیز دیگه ای اونوقت در مورد استاد راهنما در ایران شک دارم که بپذیره یا نه. کلا برام سواله چرا میخواد هزینه چاپ را تقبل کنه. میگم شاید درخواست پذیرش از سمت دانشجوی بین المللی کم دارن میخواد کمکم کنه امتیازم بالا بره پذیرش بگیرم این 2000 دلار هم روی بورس براش سرشکن میشه رییس دپارتمانم هست و لابد دستش بازتره. نمیدونم درسته ازش بپرسم که شرایطی داره یا اینکه بزارم کار تموم شه و اگه اکسپ مقاله رو گرفتم اون موقع بپرسم و تصمیم بگیرم. البته من که خودم نمیتونم و قصدی برای پرداخت هزینه چاپ 2000 دلاری نداشتم. من چندتا موضوع را درحیطه کاریش پیشنهاد داده بودم و گفته اگه مایلی اسکایپی راجع به پلن ها صحبت کنیم.

نقل قول نوشته اصلی توسط Lindy نمایش پست ها
    سلام ، من به یک استاد در لهستان برای پذیرش دکترا ایمیل زدم گفت چون مقاله نداری شانست کمه. بهش گفتم در مورد تز ارشدم یک پیش نویس مقاله تهیه کردم گفت اگه روش طی دوسه هفته کاری کنی و از مجلات اوپن اکسس، سریع اکسپ بگیری، من هم فاینال ادیشن انجام میدم و ما یعنی دانشگاهشون هزینه APC را پرداخت میکنیم و امتیاز مقاله رو میگیری و شانست در پذیرش دکترای ما خیلی بیشتر میشه. هزینه APC تقریبا 2000 دلاره و من نمیدونم که برای این کار شرایطی میخواد تعیین کنه مثلا اسمش در مقاله بیاد یا چیز دیگه ای اونوقت در مورد استاد راهنما در ایران شک دارم که بپذیره یا نه. کلا برام سواله چرا میخواد هزینه چاپ را تقبل کنه. میگم شاید درخواست پذیرش از سمت دانشجوی بین المللی کم دارن میخواد کمکم کنه امتیازم بالا بره پذیرش بگیرم این 2000 دلار هم روی بورس براش سرشکن میشه رییس دپارتمانم هست و لابد دستش بازتره. نمیدونم درسته ازش بپرسم که شرایطی داره یا اینکه بزارم کار تموم شه و اگه اکسپ مقاله رو گرفتم اون موقع بپرسم و تصمیم بگیرم. البته من که خودم نمیتونم و قصدی برای پرداخت هزینه چاپ 2000 دلاری نداشتم. من چندتا موضوع را درحیطه کاریش پیشنهاد داده بودم و گفته اگه مایلی اسکایپی راجع به پلن ها صحبت کنیم.

به نظر من همین که می خواد کمک کنه مقاله شما چاپ بشه خیلی خوبه. هنوز هم نگفته می خواد اسمش را در مقاله بیارید، به فرض این هم که بگه، شاید استاد خودتون قبول کرد. اگر هم قبول نکرد، به لهستانی می گید قبول نکرد.
    برای خواندن مقاله به چه گوش دهیم Link

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط dv1397 نمایش پست ها
    به نظر من همین که می خواد کمک کنه مقاله شما چاپ بشه خیلی خوبه. هنوز هم نگفته می خواد اسمش را در مقاله بیارید، به فرض این هم که بگه، شاید استاد خودتون قبول کرد. اگر هم قبول نکرد، به لهستانی می گید قبول نکرد.
    ممنونم از همفکری

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)