صفحه 1365 از 1371 نخستنخست ... 3658651265131513551356135713581359136013611362136313641365136613671368136913701371 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 13,641 تا 13,650 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط Lindy نمایش پست ها
    ممنونم از همفکری

بعیده استادتون بیاد جلوی رفتن شما به لهستان را بگیره.
    در ضمن استاد لهستانی می تونه با شاگردهای خودش سالی ده بیست تا مقاله چاپ کنه، نیازی نداره از شما بخره.
    اگر هم خواست اسمش را بنویسید، به نظر من دلیلش این هست که می خواد مطمئن شه از جایی دیگه پذیرش نگیرید و برید. بله شاید مشکل کشوری مثل لهستان این باشه که دانشجو را قبول می کنه، و طرف اول سپتامبر پا میشه می ره میلان به جای ورشو
    برای خواندن مقاله به چه گوش دهیم Link

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط dv1397 نمایش پست ها
    بعیده استادتون بیاد جلوی رفتن شما به لهستان را بگیره.
    در ضمن استاد لهستانی می تونه با شاگردهای خودش سالی ده بیست تا مقاله چاپ کنه، نیازی نداره از شما بخره.
    اگر هم خواست اسمش را بنویسید، به نظر من دلیلش این هست که می خواد مطمئن شه از جایی دیگه پذیرش نگیرید و برید. بله شاید مشکل کشوری مثل لهستان این باشه که دانشجو را قبول می کنه، و طرف اول سپتامبر پا میشه می ره میلان به جای ورشو
    امروز اسکایپ کردیم. گفت اسم تو میاد نفر اول و ما co -author میشیم. گفتم باید به استاد راهنمام بگم. گفت اگه co-author داری خودش باید شارژ رو بده و اسم تو باید اول باشه. در کل من از تو مقاله میخوام چون نمیشناسمت. اینا چیزایی بود که از حرفاش فهمیدم.

امروز اسکایپ کردیم. گفت اسم تو میاد نفر اول و ما co -author میشیم. گفتم باید به استاد راهنمام بگم. گفت اگه co-author داری خودش باید شارژ رو بده و اسم تو باید اول باشه. در کل من از تو مقاله میخوام چون نمیشناسمت. اینا چیزایی بود که از حرفاش فهمیدم.

آیا ارشد شما، نیازمند چاپ کردن مقاله است؟
    فرض کنیم استاد خودتون دو هزار دلار را نمی ده و شما بدون مقاله می تونید ارشد را بگیرید.

باز هم من فک می کنم استادتون اجازه خواهد داد.
    در ضمن شما تز را میدید، مدرک را می گیرید و بعد به اسم خودتون و لهستانی یه مقاله چاپ می کنید. ممکنه شما ده سال بعد هم مقاله ای بدید که بر اساس تز ارشدتون باشه، مجبور نیستید همیشه اسم استاد ارشد را کنارش بنویسید!

به نظر من اصلن ناجوانمردانه نیست که الان بدون ذکر نام استاد ارشدتون مقاله چاپ کنید
    برای خواندن مقاله به چه گوش دهیم Link

Junior Member

فرض کنیم استاد خودتون دو هزار دلار را نمی ده و شما بدون مقاله می تونید ارشد را بگیرید.

در ضمن شما تز را میدید، مدرک را می گیرید و بعد به اسم خودتون و لهستانی یه مقاله چاپ می کنید. ممکنه شما ده سال بعد هم مقاله ای بدید که بر اساس تز ارشدتون باشه، مجبور نیستید همیشه اسم استاد ارشد را کنارش بنویسید!

به نظر من اصلن ناجوانمردانه نیست که الان بدون ذکر نام استاد ارشدتون مقاله چاپ کنید
    نه من ارشدمو بدون مقاله گرفتم. یه زورنال پیشنهاد کرد ایمپکت 3 . مقاله من در این حد نیست. انتظارش بالاست.

ApplyAbroad Guru

سلام ، من به یک استاد در لهستان برای پذیرش دکترا ایمیل زدم گفت چون مقاله نداری شانست کمه. بهش گفتم در مورد تز ارشدم یک پیش نویس مقاله تهیه کردم گفت اگه روش طی دوسه هفته کاری کنی و از مجلات اوپن اکسس، سریع اکسپ بگیری، من هم فاینال ادیشن انجام میدم و ما یعنی دانشگاهشون هزینه APC را پرداخت میکنیم و امتیاز مقاله رو میگیری و شانست در پذیرش دکترای ما خیلی بیشتر میشه. هزینه APC تقریبا 2000 دلاره و من نمیدونم که برای این کار شرایطی میخواد تعیین کنه مثلا اسمش در مقاله بیاد یا چیز دیگه ای اونوقت در مورد استاد راهنما در ایران شک دارم که بپذیره یا نه. کلا برام سواله چرا میخواد هزینه چاپ را تقبل کنه. میگم شاید درخواست پذیرش از سمت دانشجوی بین المللی کم دارن میخواد کمکم کنه امتیازم بالا بره پذیرش بگیرم این 2000 دلار هم روی بورس براش سرشکن میشه رییس دپارتمانم هست و لابد دستش بازتره. نمیدونم درسته ازش بپرسم که شرایطی داره یا اینکه بزارم کار تموم شه و اگه اکسپ مقاله رو گرفتم اون موقع بپرسم و تصمیم بگیرم. البته من که خودم نمیتونم و قصدی برای پرداخت هزینه چاپ 2000 دلاری نداشتم. من چندتا موضوع را درحیطه کاریش پیشنهاد داده بودم و گفته اگه مایلی اسکایپی راجع به پلن ها صحبت کنیم.
    کسی که ادیشن مقاله را به خصوص با دید تکنیکال انجام میده معمولا اسمش توی مقاله میاد. در مورد پرداخت هزینه اپن اکسس باید باز مطمین بشید که منظورشون پرداخت کل یا بخشی از این هزینه است و اینکه آیا ژورنال خاصی را پیشنهاد میکنند یا خیر چون چنین چیزی با این روال که فرمودید خیلی معمول نیست به خصوص برای دانشجویی که صرفا برای اپلیکیشن ورودی تماس برقرار کرده است.
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

ApplyAbroad Guru

شما دهسال بعد هم مقاله ای بر اساس تز ارشدتون بدید باید اسم استاد راهنما و همه افراد دیگری که در تحقیق نقش داشته اند هم روش باشه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط gbahrein نمایش پست ها
    کسی که ادیشن مقاله را به خصوص با دید تکنیکال انجام میده معمولا اسمش توی مقاله میاد. در مورد پرداخت هزینه اپن اکسس باید باز مطمین بشید که منظورشون پرداخت کل یا بخشی از این هزینه است و اینکه آیا ژورنال خاصی را پیشنهاد میکنند یا خیر چون چنین چیزی با این روال که فرمودید خیلی معمول نیست به خصوص برای دانشجویی که صرفا برای اپلیکیشن ورودی تماس برقرار کرده است.
    بله مشخصا گفت که میخواد اسمش در مقاله باشه و کل هزینه رو میده. درسته به نظر روال معمولی نمیاد . ژورنال ایمکپ 3 پیشنهاد کرده.

ApplyAbroad Superstar Tarkan78 آواتار ها

صرف نظر از اینکه دانشگاه یا استاد خارجی به شما پذیرش بده یا نده، شما موظف و ملکف هستین که اسم افراد دخیل در اون مقاله که یکیش استاد راهنما هست رو بنویسید. شاید بگید دفاع کردم و بعد دفاع استاد نمیتونه کاری بهم بکنه و از این داستانها اما اینو وظیفه اخلاقی خودتون باید بدونین که اسم افراد رو بیارین چه گیرش باشین چه نباشین. اون فردم که گفته اگه منظورش این بوده که اگه استاد داری اون باید پول مقاله رو بده، باید ازش پرسید خوب پول مقاله رو هم استاد ایرانیم بده اونوقت تو این وسط چیکار کردی که اسمت بیاد؟ چون این فرد اسمش میاد که پول بده! اگه اونم نمیخاد بده که دیگه لزومی نداره اسمش بیاد.
    دو تا چیز دیگه هم حواستون باشه، یک اینکه فکر نکنین این فرد نباشه مقاله شما جایی چاپ نمیشه، اصلا! ممکنه شما مقاله تون رو با اساتید خودتون در ایران بدید و جای خیلی بهتری هم چاپ بشه! دوم اینکه ممکنه طرف اسم خودش رو توی مقاله شما بیاره (حالا با هر استراتژی ای) بعد ممکنه دانشگاهش به شما پذیرش نده! آدم زبلی باشه خیلی راحت برمیگرده میگه من خیلی ازت حمایت کردم ولی شرمنده همه چی هم دست من نیست! اونوقت شما میمونین و پذیرش نگرفته و مقاله ای که به اسم استاد خارجی دادین و چه بسا پولشم از استاد ایرانی گرفتین! توصیه میکنم بهشون بگین اسم اساتید من باید باشه، اسم شما هم آخر میشه، کل پول مقاله رو هم میدی، در ضمن اگه پذیرفته نشه شما در ارسال مقاله به یک نشریه دیگه نخواهید بود. اینو اینطوری گفتم چون از حرفهای این بابا ی ذره بوی سرکار گذاشتن و سواستفاده میاد
    بالا منشين كه هست پستي خوشتر . . .
    هشيار مشو كه هست مستي خوشتر . . .
    در هستي دوست، نيست گردان خود را . . .
    كان نيستي از هزار هستي خوشتر . . .

Junior Member

دوستان گرامی سلام
    بنده طی مکاتبه با یک استادی از کانادا موفق شدم با ایشون مصاحبه ای داشته باشم
    موقع مصاحبه ایشون گفت تا دو هفته دیگه نتیجه نهایی اعلام میشه چون چند نفر دیگه هم توی شورت لیست هستن
    فردای بعد از مصاحبه ایمیل تشکر زدم
    ایشون پاسخ تشکر رو دادن و گفتن از کارهای عملیت یه سندی باید ارایه کنی به ما
    یک روزه آماده کردم یک فایل پی دی اف ارسال کردم. روز بعد ایشون ایمیل زدن که شما وارد لیست very short list شدی و حالا باید sop برا ما بفرستی
    چیزی که تو sop گفتن میخان یه مقدار شبیه پروپوزاله و شامل این موارد میشه

-proposed project
    -Long term objective of proposed project
    -Short term objective of proposed project
    -Methology and timeline

اولا که چطور باید اینارو بنویسم ؟
    و دوما این روند رو چطور پیش ببرم تا پذیرش نهایی رو بگیرم ؟
    ممنون میشم اگر کسی میتونه راهنمایی کنه

سلام دوستان. من تازه این جواب رو گرفتم و نمی دونم باید چیکار کنم؟ ۲ روز پیش بهش ایمیل زدم و الان اینو جواب داد.
    الان باید بهش ایمیل بزنم چی بگم؟ اصلا باید ایمیل بزنم یا نه؟

Dear ...,

I will be looking for incoming PhD students to join my group this coming graduate admissions cycle. It is great to hear that you are interested in applying to a PhD program. I encourage you to apply for admissions to the ... University graduate program by the deadline(s). Please provide a strong statement of purpose and letters of recommendation in your application.

The links below may be useful to you when applying:
    ...
    ...

Thank you for your time and I look forward to seeing your application.

Best regards,

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)